|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zmešana ali zaljubljena
29.3.2007 21:33:21   
ElaM
Anonimna, ob predpostavki, da je zgodba resnična, samo en nasvet, pojdi stran od njega, ker si naletela na hud primerek slabiča. On bo živel dvojno življenje, in bo s teboj takrat, ko bo njemu zapasalo, ti ga boš čakala in trpela. Ne vem, če je ravno vredno.user posted image  In zgovarjanje na mamo, ja dobesedno, bog pomagej.
Sicer je pa tako, da župniki, kaplani, tudi izstopijo iz cerkve, če se resno zaljubijo. V fari, kjer živim, se je to zgodilo najmanj 3x v cca 20 letih. Ja, kurbiš okraj, kaj čmo.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Zmešana ali zaljubljena
30.3.2007 22:10:27   
čaki
nevem, če bi se dalo katermu tko dolg post pisat, če ne bi blo resnično??!! ali pač??
drgač sm pa tud jest zadnič vidla kaplana da dol padeš-vreden greha- maša mi je prehitro minila...user posted image user posted image user posted image
veliko fejst decev je fajmoštrov-žal user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Zmešana ali zaljubljena
30.3.2007 22:13:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: čaki

nevem, če bi se dalo katermu tko dolg post pisat, če ne bi blo resnično??!! ali pač??
drgač sm pa tud jest zadnič vidla kaplana da dol padeš-vreden greha- maša mi je prehitro minila...user posted image user posted image user posted image
veliko fejst decev je fajmoštrov-žal user posted image user posted image user posted image


A se ti je potem tudi sanalo, da si Maggie. Maggie? Maggie.

(odgovor članu čaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Zmešana ali zaljubljena
30.3.2007 22:36:12   
mama54
A se ti je potem tudi sanalo, da si Maggie. Maggie? Maggie.


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Zmešana ali zaljubljena
30.3.2007 22:41:43   
čaki
sanjalo se mi glih ni, bi se mi pa lohk user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Zmešana ali zaljubljena
30.3.2007 23:55:50   
Nattka
Jaz pa imam samo odgovor na nekatere  vaše odgovore. Punca napiše zgodbo, vpraša za mnenje,....vi pa takole.....ajoooj.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Zmešana ali zaljubljena
31.3.2007 14:27:12   
karmy
zanimivo da vse ste povedale da so kaplani zapustili cerkev, po tem ko so si ustvarili družino... v našem mestu je pa kaplan ki ima družino, je poročen, pa je še vedno kaplan user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Nattka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Zmešana ali zaljubljena
31.3.2007 15:39:18   
Anonimen
..ne vem kaj je zdaj tu res in kaj ni..poznam pa primer..je v našem sorodstvu..zato anonimna..kjer ima sorodnica že več let (no bolj desetljetje) duhovnika..hodita skupaj na počitnice in vse..saj konec koncev vsi vejo samo butaste se delajo...

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Zmešana ali zaljubljena
23.2.2009 19:04:02   
mean_fairy
Hey! Anonimna1 kako si uredila situacijo s kaplanom? Jaz upam, da se je v dveh letih že kaj razrešilo...če si, mi lahko daš kak nasvet ker sem sama v podobnem zocu...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Zmešana ali zaljubljena
23.2.2009 19:05:15   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: karmy

zanimivo da vse ste povedale da so kaplani zapustili cerkev, po tem ko so si ustvarili družino... v našem mestu je pa kaplan ki ima družino, je poročen, pa je še vedno kaplan user posted image


Ampak kot vidim ti živiš v Angliji? Ni nujno, da je pripadnik rimskokatoliške cerkveuser posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Zmešana ali zaljubljena
23.2.2009 20:50:13   
caillou
Ta je bila pa tolk dobra zgodbica. Ja, naj se nadaljujeuser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Zmešana ali zaljubljena
23.2.2009 20:53:23   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

IZVIRNO SPOROČILO: karmy

zanimivo da vse ste povedale da so kaplani zapustili cerkev, po tem ko so si ustvarili družino... v našem mestu je pa kaplan ki ima družino, je poročen, pa je še vedno kaplan user posted image


Ampak kot vidim ti živiš v Angliji? Ni nujno, da je pripadnik rimskokatoliške cerkveuser posted image



naš škof je tudi poročen in ima otroke. v sloveniji.


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Zmešana ali zaljubljena
23.2.2009 20:54:20   
marjetica23

IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Ta je bila pa tolk dobra zgodbica. Ja, naj se nadaljujeuser posted image .

jaaaaaaaaaauser posted image

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Zmešana ali zaljubljena
23.2.2009 21:35:36   
mama54
še , še, še nadaljevanje plissssssssss.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Zmešana ali zaljubljena
24.2.2009 8:34:19   
Rožica I
No, in potem je prišel v našo vas spet en mlad kaplan, ne? In...... user posted image user posted image user posted image

P.S.: Zdaj sem se spomnila tistih Vatikanskih koledarskih župnikov... user posted image  En je bil za pojest...., bi ga tak predelala, da bi nosil samo še tisti bel trak okoli vratu user posted image !

P.S. 1: Sorry, ampak velika doza kofeina tako deluje name user posted image . Itak pa me sodelavci že mal čudno gledajo danes...user posted image Bom raje nehala. S kavo  user posted image !

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 24.2.2009 8:35:00 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Zmešana ali zaljubljena
24.2.2009 8:54:24   
seny
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Zmešana ali zaljubljena
24.2.2009 11:33:34   
ronja
Zaljubljena si do ušes, ampak ljubiš ga pa verjetno še ne, saj ga niti dobro ne poznaš - glede na to, da nisi niti vedela, da je kaplanuser posted image . Verjamem, da tudi on ne bi rad takoj povedal, ker bi rad najprej ugotovil, ali je to to, da "se splača" tvegat celo dosedanjo kariero ali pa bi rajši ostal župnik in pozabil nate. To razumem, vendar pa je to tako kot pri poročenih moških: slej ko prej se morajo odločit, s kom bojo (z ljubico ali z ženoo oz. s cerkvijo ali z ljubico, ki bi v tem primeru verjetno postala žena...) In ljubice delajo dostikrat to napako, da jim malo predolgo pustijo tuhtat in vmes trpijo... mogoče ga pa lahko vprašaš vsaj to, ali on sploh vidi možnost, da izstopi iz cerkve ali ne. Ker če ne, boš spet ostala sama... mislim pa, da če hočeš, da se bo res odločil, mu boš morala prej ali slej postavit ultimat...

Sicer pa moj primer: vame, ničhudegaslutečo ateistko, se je zaljubil en dečko, ki je bil ne-vem-kako-se-temu reče, skratka, je študiral za duhovnika, nekje v italiji, živeli so v samostanu. No, na morju se je zatreskal, meni sicer ni bil niti malo všeč, tudi če ne bi bil to, ne bi mel šans. Ampak on je vseeno šel po tem "incidentu zaljubljenosti" (mela nisva nič) izstopil in je zdaj štromaruser posted image . Mislim, da je bolj srečen, to si štejem kot dobro delo, hehe. Lubi me vedno zeza s tem, da zarad mene še duhovniki nehajo v cerkev hodituser posted image . Malo heca, ampak hočem rečt, da če je mlad, maš šanse, da si premisli, če se je pa že naredil, potem pa je prepričan v svoj prav in verjetno ne bo šel še enkrat postavjlat svojih prioritet... Je pa malo zaskrbljujoče to, da ti ni hotel povedat, kaj je, tudi ko sta že spala skupaj... Pa da te je v bistvu on nagovarjal... to daje vtis, kot da je točno vedel, kaj dela in da mu je taka situacija čisto ok, se ne sekira in ga ne peče slaba vest. Zame je pa to isto kot varanje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Zmešana ali zaljubljena
24.2.2009 12:04:46   
TinaV*
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Po moje si ti kr zmešana, ja.


hahahahaahahahaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Zmešana ali zaljubljena
24.2.2009 12:05:49   
TinaV*
veste kaj....ne gres v posteljo z nekom ki ga ne poznas...oz da vsaj neke malenkosti neves....razen ce si avanturist pol ti je pa vseeno...no jaz se bi na njenem mestu v zemljo 100m pogreznila...

sorry sama si vprasala za misljeneje


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Zmešana ali zaljubljena
24.2.2009 12:16:58   
ronja
hehe, tina, nikoli ga ne poznaš čisto... Ne veš, da je mamin sinček ali pa ne veš, da je župnik... Nobeno ni kompatibilno z družinouser posted image .

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Zmešana ali zaljubljena
26.2.2009 22:59:31   
TinaV*
a bomo docakali nadaljvanje? a so ze zupnika odj**** s cerkve? jaoo kaj vam je no folk...mislim komu to razlagam se mi smeji user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Zmešana ali zaljubljena
27.2.2009 7:28:18   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: klavdijas

Najbolj da greš v farovž za kuharco.

Lp,

       Klavdija


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu klavdijas)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Zmešana ali zaljubljena
27.2.2009 10:55:19   
TinaV*
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

IZVIRNO SPOROČILO: klavdijas

Najbolj da greš v farovž za kuharco.

Lp,

      Klavdija


user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Zmešana ali zaljubljena
27.2.2009 18:28:22   
Poka
Hecn, jaz sem se tudi spomnila na Pesem ptic trnovk. user posted image

Tiste, ki pa ne verjamete, da je to res, ste pa tudi naivne (sreča vas ni veliko). V našem koncu ima en župnik, Dori mu je ima (ziher ga bo katera poznala) kar nekaj otrok. Uradno pa sploh nobenga nima. Je pa 100% vsaj kak od teh njegov, ker je moja svakinja enega učila, tamali vse izdajo in je izdal tudi, da stric Dori mami vsake tri leta nov avto kupi. user posted image

Kar je pa še najhuje, poznam pa enega duhovnika, ki preprodaja mamila (za cannabis sem 100%, kadil je pa tudi), v lokal je pa ponavadi prišel pod vsako roko z eno babo v mini krilu. Mene je pa enkrat osvajal, ko sem bila najstnica.

Mi ni bil všeč, sam če bi bila pa samska, pa da bi bil kak lep duhovnik - zakaj pa ne? Bi v spovednici, pa na oltarju, pa še kje drugje. Nisem verna in vs vera je za mene največji  nateg v zgodovini človeštva. V krščanstvu ni nič lepega in vse je kr neki. Duhovnik je isto človek kot drugi, obstajajo dobri in slabi. Večina jih je slabih, tako kot je večina slabih ljudi. Oni imajo v večini raje, da ljudje okol pocrkajo od lakote, kot pa da se cerkev premal sveti... Vera v osnovi je lepo napisana, če bi se tega držali, ne rečem -ampak je na žalost samo sredstvo za zavajanje raje.

Otroci so se pa tisti na vasi, ki sem jih učila, grše obnašali, kot pa mestni, ki so manj verni, pa so vsi brez izjeme hodili v cerkev. Da nebi katera o tem, da se tam naučijo lepo obnašat...



(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Zmešana ali zaljubljena
27.2.2009 20:17:01   
Anonimen
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kak sem tulil poleg tega...

(odgovor članu Poka)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?