|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zmešana ali zaljubljena
27.2.2009 20:21:26   
loredana
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Tako se mi trga zadnje čase nevem ali od zaljubljenosti ali od norosti.
Da vam razložim situacijo.Nekaj mesecev nazaj smo dobili novega mladega luštnega kaplana.Saj v cerkev nisem prej nikoli hodila niti ga tam spoznala.Spoznala sem ga v parku.Že dolgo imam navado,da z hčerkico hodive po parku se sprehajave včasih po dve urci.In tako je vedno sedel tam na klopci ampak nisem vedela kdo sploh je dokler se enkrat ni pridružil na najino klopco.In tako sva se od začetka pogovarjala včasih po eno dve uri tam.Ampak dolgo mi ni hotel povedat,da je kaplan.Sem ga vprašala pa je rekel da je še čas da mi pove.Sva si izmenjala tel.št ,maile si dopisovala nič takega ni bilo.Nekega dne pa se srečava v mestu in me povabi na kavo v en bife.Seveda sem šla,ko je dobil klic se opravičil in rekel,da mora it in me pokliče.Jaz seveda še malo sedim ko me natakarica,ki me pozna začne spraševat ali grem k maši v nedeljo,če grem k spovedi....Ampak povedala mi ni nič.Potem pa se je zgodilo tisto kar se nebi smelo.Pristala sva v postelji bila sem zaljubljena do ušes.AMpak nisem ga več spraševala kje dela in nič.Bila sem v oblakih,ko je prišel k meni.Ampak mi je bilo čudno zakaj nikoli ni hotel priti podnevi vedno zvečer,ko je bila tema.Sem mislila,da je poročen a je rekel da ni.To je trajalo nekaj mesecev,ko me kolegica povabi na krst svoje hčerke.Ok zakaj pa ne sem rekla saj že dolgo nisem bila v cerkvi bom jo vsaj videla od znotraj.In ko vstopim v cerkev šok.Šok,šok,šok.Dekleta ali mamice ne morete si mislit skoraj bi me kap,ko ga vidim pred oltarjem.Pa to še ni vse.Ko je on mne zagledal kar sredi stavka je nehal in strmel.Ja nič sedla sem na stol in počakala do konca.Potem pa gas domov.In,ko je kar zvečer nenapovedano prišel nisem rekla niti besede.AMpak zaljubljena sem do ušes.Nevem kaj narediti zdaj.On bo v cerkvi baje zaenkrat ostal jaz sem sama z hčerkico.Nišče neve za te avanture.Ljubim ga iz srca nevem,če sem nora ampak nevem naprej.Dajte mi nekaj svetujte.On tudi pravi,da me ima rad amapk noče,da bi se razvedelo zaenkrat.Zakaj zaenkrat noče povedat in nočem drezat v njega,ker se bojim,da bo odšel.



Flanc.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Zmešana ali zaljubljena
27.2.2009 22:02:14   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Hecn, jaz sem se tudi spomnila na Pesem ptic trnovk. user posted image

Tiste, ki pa ne verjamete, da je to res, ste pa tudi naivne (sreča vas ni veliko). V našem koncu ima en župnik, Dori mu je ima (ziher ga bo katera poznala) kar nekaj otrok. Uradno pa sploh nobenga nima. Je pa 100% vsaj kak od teh njegov, ker je moja svakinja enega učila, tamali vse izdajo in je izdal tudi, da stric Dori mami vsake tri leta nov avto kupi. user posted image

Kar je pa še najhuje, poznam pa enega duhovnika, ki preprodaja mamila (za cannabis sem 100%, kadil je pa tudi), v lokal je pa ponavadi prišel pod vsako roko z eno babo v mini krilu. Mene je pa enkrat osvajal, ko sem bila najstnica.

Mi ni bil všeč, sam če bi bila pa samska, pa da bi bil kak lep duhovnik - zakaj pa ne? Bi v spovednici, pa na oltarju, pa še kje drugje. Nisem verna in vs vera je za mene največji  nateg v zgodovini človeštva. V krščanstvu ni nič lepega in vse je kr neki. Duhovnik je isto človek kot drugi, obstajajo dobri in slabi. Večina jih je slabih, tako kot je večina slabih ljudi. Oni imajo v večini raje, da ljudje okol pocrkajo od lakote, kot pa da se cerkev premal sveti... Vera v osnovi je lepo napisana, če bi se tega držali, ne rečem -ampak je na žalost samo sredstvo za zavajanje raje.

Otroci so se pa tisti na vasi, ki sem jih učila, grše obnašali, kot pa mestni, ki so manj verni, pa so vsi brez izjeme hodili v cerkev. Da nebi katera o tem, da se tam naučijo lepo obnašat...





Kaj ima Dori res kaj otrok, vem da ni čisto nedolžen in da rad pokleda za ženskami ampak za otroka pa še nisem slišala.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Zmešana ali zaljubljena
27.2.2009 23:22:38   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Že dolgo imam navado,da z hčerkico hodive po parku se sprehajave včasih po dve urci.


Pristala sva v postelji bila sem zaljubljena do ušes.AMpak nisem ga več spraševala kje dela in nič.


a tvoj partner ve za to???user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Zmešana ali zaljubljena
27.2.2009 23:25:27   
barika
šele sedaj vidim, da je to že zeloo stara zgodbauser posted image user posted image , in kako se je razpletlo?

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Zmešana ali zaljubljena
28.2.2009 14:44:36   
Poka
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Hecn, jaz sem se tudi spomnila na Pesem ptic trnovk. user posted image

Tiste, ki pa ne verjamete, da je to res, ste pa tudi naivne (sreča vas ni veliko). V našem koncu ima en župnik, Dori mu je ima (ziher ga bo katera poznala) kar nekaj otrok. Uradno pa sploh nobenga nima. Je pa 100% vsaj kak od teh njegov, ker je moja svakinja enega učila, tamali vse izdajo in je izdal tudi, da stric Dori mami vsake tri leta nov avto kupi. user posted image

Kar je pa še najhuje, poznam pa enega duhovnika, ki preprodaja mamila (za cannabis sem 100%, kadil je pa tudi), v lokal je pa ponavadi prišel pod vsako roko z eno babo v mini krilu. Mene je pa enkrat osvajal, ko sem bila najstnica.

Mi ni bil všeč, sam če bi bila pa samska, pa da bi bil kak lep duhovnik - zakaj pa ne? Bi v spovednici, pa na oltarju, pa še kje drugje. Nisem verna in vs vera je za mene največji  nateg v zgodovini človeštva. V krščanstvu ni nič lepega in vse je kr neki. Duhovnik je isto človek kot drugi, obstajajo dobri in slabi. Večina jih je slabih, tako kot je večina slabih ljudi. Oni imajo v večini raje, da ljudje okol pocrkajo od lakote, kot pa da se cerkev premal sveti... Vera v osnovi je lepo napisana, če bi se tega držali, ne rečem -ampak je na žalost samo sredstvo za zavajanje raje.

Otroci so se pa tisti na vasi, ki sem jih učila, grše obnašali, kot pa mestni, ki so manj verni, pa so vsi brez izjeme hodili v cerkev. Da nebi katera o tem, da se tam naučijo lepo obnašat...





Kaj ima Dori res kaj otrok, vem da ni čisto nedolžen in da rad pokleda za ženskami ampak za otroka pa še nisem slišala.


Ja od mojega sestra je enga učila user posted image In res je bilo tako, kot sem prej napisala. "Stric Dori" je prišel večkrat na obisk. In ni bil pravi stric, sej se razume, no, vsaj jaz si ne predstavljam, kako bi men brat vsake tri leta nov avto kupil. Vem pa, da so imele moje prejšnje sodelavke en izlet, in so si šli ogledat na Dunaj al kam, neko cerkev, al samostan, ne vem točno, v glavnem ta Dori je bil tam al je šel zraven al kaj... In so šli pogledat še "kurbnhaus" in je rekel Dori, da to so pa vse njegove kolegice user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Zmešana ali zaljubljena
28.2.2009 15:24:02   
gita10
uredu saj ti verjamem sam stric Dori,ki nekomu kupi avto še ne pomeni da je oče tega otroka. Je pa tako lahko bi rekla naš župnik ne pa Dori in ga kar obtožit da ima otroke. Da so pa njegove prijateljice v kurbnhausu je pa tako, če ga poznaš je še več takšnih "neumnosti" raznoraznih izrekel. Nič ne bom rekla sam mislim, da je na takšnih javnih forumih bolje n episat z imenom in ljudi nekaj obtoževati, če nisi prepričana da so resnične.  

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Zmešana ali zaljubljena
2.3.2009 10:17:46   
Anonimen
In tale kaplan je zdaj kje?Dalje v cerkvi ali pri tebi?Ali pri keri tretji?user posted image

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Zmešana ali zaljubljena
2.3.2009 12:17:14   
haloze
Pesem ptic trnovk 2 del  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Zmešana ali zaljubljena
2.3.2009 12:38:42   
Anonimen
Meni je bila zelo všeč tale nanizanka.Bi pa res gledala še kaj podobnega.

(odgovor članu haloze)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Zmešana ali zaljubljena
2.3.2009 13:01:02   
haloze
Meni tudi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Zmešana ali zaljubljena
3.3.2009 9:27:03   
Poka
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

uredu saj ti verjamem sam stric Dori,ki nekomu kupi avto še ne pomeni da je oče tega otroka. Je pa tako lahko bi rekla naš župnik ne pa Dori in ga kar obtožit da ima otroke. Da so pa njegove prijateljice v kurbnhausu je pa tako, če ga poznaš je še več takšnih "neumnosti" raznoraznih izrekel. Nič ne bom rekla sam mislim, da je na takšnih javnih forumih bolje n episat z imenom in ljudi nekaj obtoževati, če nisi prepričana da so resnične.  


Si pa naivna user posted image user posted image Pa lej, ji pomembno ali ej omenjeno ime ali ne, če itak cela vesoljna Slovenija ve za to. Kjer je dim je ogenj... In bolj očitno kot je to, ne more bit. So še drugi znaki, ki kažejo na to, da je res. Lej, z otrokovo mamo sploh nista v sorodu, pa prespi tam. Pa avto ji kupi. Vsake tri leta.

Pa ni moj župnik, jaz nimam svojega župnika, ker ne hodim v cerkev. Take nerealnosti niso za mene. V cerkev grem samo občudovat umetnine, tu in tam. Če bi bil kak lep, bi ga imela (če bi bila samska).

Drugače pa, upam, da nisi ena tistih, ki verjamejo, da so župniki brez grehov... Pol ti res ni pomoči. Ti pa povem, da za tistega drugega, ki ga pa nisem po imenu omenila, čeprav ga poznam, pa ni tako širše znano, to je pa iz prve roke. Kadil je travo, tudi dila jo, osvajal me je, kot že tudi toliko drugih, nekatere so bile za to, in tudi z dvema pod roko je prišel v lokal, ki ni bil ravno deležen nekega ugleda... Dela pa v enem drugem kraju, ena vas, kjer nihče ne ve za te njegove podvige.

Najbolj me je pa razjezilo enkrat to,ko je nek župnik zlorabljal otroke in so po televiziji spraševali ljud o tem. Ena mama je povedala, da je njihova hčerka o tem povedala doma, bila je zlorabljena. Pa so jo vprašali, če so to prijavili policiji in je rekla da ne, ker sosedi tudi niso. user posted image Debilni verski obsedenci, res.... Jaz mu grem nekaj odrezat, če bi se to mojemu zgodilo. Nihče od teh staršev žrtev dejansko sploh ne verjame, da bi se kaj takega res lahko zgodilo. Zato pa je toliko zlorab, ker so ljudje naivni (in butasti).

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Zmešana ali zaljubljena
3.3.2009 9:32:44   
Anonimen
Ja saj to je res kolko zlorab je ki se ne vejo pa ne pridejo na dan.Ker je pač staršem nerodno govorit o tem.To bi bila sramota za nekatere.Verjamem pa tudi ja,da so raje tiho zaradi svojih otrok,da nebi s prstom kazali za njimi ampak to ni prav.

(odgovor članu Poka)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Zmešana ali zaljubljena
3.3.2009 10:40:06   
smrka
Jah.. jest pa tej prvi anonimni verjamem. Se je pac zaljubila v cloveka, ki je vezan na celibat. Tudi duhovniki so krvavi pod kozo, in eni so res svinjsko lustni, in ni cudno da se dekleta zaljubljajo.
Nevem kaj bi ti rekla... Ce ne misli odstopit iz cerkve, potem pozabi nanj...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?