|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 8:43:52   
zoom zoom
Današnja noč spet standardna, je spala do 3.20, pojedla in spala do 6h, pa se mi še ni dalo vstat, sem jo dala na mojo posteljo in je potegnila do 7.30, samo sem jaz mogla vstat že ob 7h, ker me je starejši klical. Bi pa zjutraj še tako spala, zdej me je pa že minilo.

Piškotek: tudi jaz si še ne želim nazaj v službo, mi tako paše bit doma.

Še kaj napišem kasneje.

(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 9:00:16   
tejkag
Dobro jutro čveke user posted image !
No mi smo včeraj našiuser posted image kupli prve čevlje.Mater so tile šuhi dragi-kljub temu,da so bli znižani so stali 31evrov.Pa kaj hočem,jih bo počasi rabla in sem jih rajši kar zdaj vzela,ko so malo cenejši.
No potem pa smo šle v trgovino kjer naša babica (moja mama) dela. No jaz sem šla med police, Lana je pa bla pri babici.No in naša   user posted image je kar začela krilit z rokami in hotla poletet,ko je zagledala enega starejšega gospoda,ki je imel na glavi klobuk. Pa ji je pokazal roke,če gre k njemu, ona pa kar brez kakih zadržkov k njemu....ker včasih se koga boji in ji ni vseeno,če jo vzamo kdo ki ji ni tolko poznan.Sem bla ful presenečena.
Drugače pa naša že tudi pokaže pa pa (če se ji da),pa ploska,pokaže kje je lučka, pa muca. Reče že ata,mama,baba-vse to je odvisno kake volje je.
No včeraj pa sva si tudi midva z mojim user posted image privoščila  user posted image da mi ne delate samo ve luštov, se morm še jaz malo pohvalit.
Se še kaj beremo.
Aja a bomo danes prišle do 200-ke? Bo katera odprla novo temo? Dajmo babe pišimo,pišimo user posted image



_____________________________

pa bomo imeli še enega :-)

(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 9:12:50   
lilka
Dobro jutro!

Tinka dremlje, smo se vstali ob pol sedmih.

Včeraj naju cel dan ni bilo doma, smo se tri sošolke s faksa, ki imamo po mesec dni narazen otroke dobile pri prijateljici in cel dan čvekale, kolker so nam pač škratki dopuščali, fuuul je blo fajn.

Hrana: napredujemo počasi, če ji dam kruh v roko ga lepo je, pa jabolko tudi, če ji olupim in dam v roko, če ji pa hočem dt na žličko bolj gosto pa noče, torej morem še vedno miksat, jaz bi ji pa rada že pretlačeno dajal, bom poskušala počasi.....

Aicha: ja čestitam za zobkeuser posted image user posted image user posted image , naša ima zaenkrat 3.

Razvoj: pa-pa zna, pa ploskat tudi, pa mama in baba, ata še ne, sej ni čudno če ga pa nikoli ni domauser posted image .

Hariba: jaz že sos pravim, svaka ti čast, kapo dol, tudi jaz bi te želela spoznati, upam, da mi bo enkrat uspelo.

Tinka se je že zbudila morem šibat....


_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu tejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 9:23:12   
gaja*
Dobro jutro!!
Z gajo se odpravljava potepat v mb z mojo sestrično. Mal greva očke past, € imava itak bolj malo user posted image user posted image

Thumbelina: Vse naj naj matevžu !! user posted image

Tak, veliko napišite, da bom imela zvečer kaj za brat.
Ostalo pokomentiram kasneje user posted image user posted image

Lep dan user posted image user posted image


_____________________________

*** Vse v življenju se zgodi ob svojem času ***
5. aprila se je rodila najina princeska Gaja :)
18. julija se nam je pridružil še Ažbe :)

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 9:30:17   
Mojca B
Jutro,

Mojčca hvala za kavico. Držimo pesti za tvoja starša...

sicer pa je bila noč brez posebnosti. Enkrat smo se vsi komplet zbudili, pili in jedli in zaspali nazaj do 7-ih.

smučarija - ne vem kako bo kaj glede vremena. pa se bova že znajdla. En dan nama definitivno ne uide..:)

Nič grem mal bajto v red spravit ker je katastrofa. In ja tud jaz po eni strani komaj čakam, da se mi mal ritem spremeni, po drugi strani pa....Ste že slišale za tajkune a ne? No tud pr nas so naši direktorji na isto foro pokupili firmo in se nam obetajo po pričakovanjih je be ni časi.. pa saj bo... se tolažim, da imam blizu , pa vrtec blizu.. bo ene par let še za zdržat pol pa mal menat...:)

l.p.mojca

_____________________________

Gaj - 28.06.2004
Jona - 20.04.2007

(odgovor članu gaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 9:35:55   
mojčca
Jaz sem pa danes ful utrujena, izgleda, da počasi vse prihaja za mano. Smo mislili, da gre mami danes dopoldan domov, ampak ji bodo zaradi bolečin v trebuhu delali UZ in pa pregledali ji bodo pljuča, ker jo ful boli pri dihanju. Če bo vse v redu, gre popoldan domov, drugače pa ostane v bolnici.

Se greva z našim kričačem počasi zrihtati za terapijo, popoldan pa ga bom dala v varstvo in grem v bolnico na obisk.

Thumbelina, Matevžu vse naj user posted image

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu Mojca B)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 9:43:39   
thumbelina
Joj punce hvala, ste me spomnile da ima Matevž 9 mesecev. revež, tok mam stvari v glavi da sem pozabila na njegovih 9 mesecev user posted image . Sva bila zjutraj v službi, mi je ravnateljica obljubila napredovanje, ker imam vsa potrdila o zobraževanjih in dokazila o dodatnem strokovnem deluuser posted image user posted image user posted image . Tako da ko pridem nazaj, me čaka višja plača. Pa če nam še zdajle sindikati kaj izborijo... No bomo vsaj pokrili stroške za Matevževe terapije, mleko itd.

Drugač sem pa slabe volje. MOj dedec nič ne naredi na bajti. Gorilec je zamašen že en mesec in danes se je dokončno zamašil, tako da sva z matevžem ostala brez ogrevanja. Dobr da imam el. radiator. Matr vola sem jezna. No je pa zdaj res poklical serviserja....

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 9:48:06   
tinkibinki79
Dobro jutro punce!

Naša noč je bila super - je spal od 19.30 pa do 6.30... Ampak bom tiho, da ga ne bom prehitro hvalila...
No je bila pa zjutraj druga pesem - tečka na kvadarat!!!! Pa zadnje čase ful ful pije. malo preden je zaspal mi je spil skoraj 3 dcl čaja...user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem pa že spanirala šampinjone za kosilo, olupila krompir... Kaj bom pa pripravila Aljažu pa še ne vem. Mogoče kar poleneto al pa kaj na hitro...
Drugače  pa punce mene tole vreme ubija. tako depresivno je. za znoret!

Moja mami je zbolela in je šla danes že ob 6.30 k zdravniku in ne bote verjele, na vrsti je 25... pa kaj folk tam spi al kaj???? Zdravnica pa začne delat šele ob 7.30... Pri nas v Trbovljah je v zdravstvenem domu prava norišnica. Najboljše je počakat do soboto zvečer in iti k dežurnem. Ma pa sej en bi moja mami delala galame, ampak se ji kašel vleče že od novembra ko je imela plučnico (oz.decembra), sedaj je pa še dobila vročino... Ma upam na najboljše. Jaz raje en zbolim kot da grem v vrsto stat...

Mojčca - Drži se. Upam da bo vse ok z izvidi in da bo šla mama lahko domov. Upam, da sporočiš veselo novico.

LP


_____________________________

Mamici v veselje in očku v ponos na svet prijokal je brez zobkov in bos - Aljaž 26.4.2007, 57cm in 4140g.

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 9:54:15   
tinkibinki79
Thumbelina - Čestitke Matevžu. Mi praznujemo drugo soboto... Ma ja moški nardijo vse samo dovolj dolgo jim moraš težit. Tudi mene čaka ko rpidem v službo višja plača - sem dala ravnateljici za napredovanje predno sem šla v porodniško in sem tudi doibla odobreno. Ne bo velik, nekaj pa bo... Pa še stavka... Jupi!!! Mogoče bom pa potem mela za jasli! Sem pa zadnjič klicala ravnateljico, kako kaže za naslednje šolsko leto, če bom imela dovolj ur (št. ur je pri meni zelo odvisno od izbirnih predmetov), pa je rekla naj me ne skrbi, da bo dovolj. No bomo videli. Me pa letos čaka ko pridem nazaj 24 ur. A slučajno ti veš, a še velja da če imap otroka mlajšega kot 3 leta, da ti ne smejo nalagati dodatnega dela? Ful me skrbi da me že maja pošljejo v CŠOD... Do sedaj sem vedno šla in nadomeščala vse učiteljice, samo letos bi pa jaz to spustila...

Nič šibam malo pospravt...

LP


_____________________________

Mamici v veselje in očku v ponos na svet prijokal je brez zobkov in bos - Aljaž 26.4.2007, 57cm in 4140g.

(odgovor članu tinkibinki79)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 10:16:19   
hariba
Mojčica hvala za kavo, jaz bi tudi rabila trojno kavo danes, sem kot cunja.  Si je po eni prespani noči spet dala duška. Do polnoči in spala ampak kričala, kakih 20 minut tudi na najini postelji, a ko sva jo ignorirala, vsak od naju se je obrnil na svojo stran ona pa na sredi, je naenkrat zavladala tišina. pa se malo pred 5h zbudila, bila zadovoljna z dudo zaspala nazaj, a se je čez dobre pol ure spet zbudila in ni hotela več nazaj zaspat. Sva bili pa že z vozičkom do zdravstvenega doma, sva nesli v laboratorij Larin urin, ob 11:30 imam pa z laro kontrolo, do takrat bodo že izvidi. Zojo bom pri sosedi pustila, da se še ona kaj v čakalnici ne naleze.
mojčca Upam, da nas, ko se vrneš izobiska razveseliš  s kako dobro novico o njej.
poskus Ma nekaj je napisal, da bo učiteljica zadovoljna pa dvomim.  Dokazat je bilo treba nekaj v vezi z težnostjo zemlje. Saj zrna ej dal klit na mokro papirnato brisačo, korenine so pognale, samo kaj naj bi ugotovil pa pojma ni imel. Hvala vam vseeno vsem,  saj midva z mojim tudi nimava pojma o biologiji, pol pa še on točno ne zna povedat kaj bi rad.
govorjenje enih parkrat ji celo uspelo rečt mimogrede ata sicer pa ona kar po svoje čveka, naj pogosteje govori: ela, ela, be, be in gu, gu. Pa pa ne reče pomaha pa če ji ljubi, pogosto ona maha tavelikim in mojemu, ko že zaprejo vrata za sabo in je ne vidijo več. Pokaže pa psa in lučko. Ploska pa takrat, ko se njej zazdi in ne takrat, ko ji to rečemo mi.
hrana Zoja ima spet novo finto, zadnjih par dni noče več miksane hrane, ampak v celem, tako da sama je. Včeraj zvečer ni htela grisa,se je šla odbojko z polnimi žlicami, usta je odprla, ko sem zajela, ko je bila pa žlica čisto pri ustih, je te zaprla, žlico pa zbila z roko ko sem ji pa rezino črnega kruha namazala na tanko z maslom, to pa ja. Tudi jabolka ji olupim narežem na rezine in je. Včeraj je spet sama glodala bedrco, iz paprikaša, jaz sem ji pa par žlic omake s testeninami podtaknila takrat . Zdaj pa sedi v kuhinji v stolčku in gloda rižev vafelj in seveda brca pole z nogami. Imam odprta vrata in jo vidim.

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 10:17:51   
hariba
Matevžu vse naj naj za 9 mesecevuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 10:51:02   
Anonimen
pozdravljene punce! naša noč spet ista - najperj dojenje ob 22 - žeuser posted image . potem ob 1 flaška z mlekom, potem ob 5 spet flaška z melkomuser posted image  - potem pa spanje do 7.30 ko sma se podojili. pa ta moja punca toliko poje. ampak seveda tisto kaj njej paše - da me ne bi prehitro hvalile.
zadnje cajte pa je gratala taka tečka, da zraven nje ne morem čist nič več narest. včasih sem jo dala v hojico, in je bila taaaaaaaaako zadovoljna, je raziskovala po vseh kotičkih. sedaj pa je že vse "odkrila" in ji sploh več ni zanimivo. samo bi se nosila, pa gledala tisto, kar pač iz spodnje perspektiveuser posted image ni mogla. prej sem jo tudi na primer dala na kavč zraven sedet, pa kup igrač, in je ful gledala in si tlačila v usta, ali tolkla, sedaj pa ji nič več ni zanimivo, potem pa leze na mene in k računalniku, kjer grabi za tipkovnico in pa seveda miška je zakon... tako da vas niti ne morem brat, ko je pokonci. sma prejele šle na en kratek sprehod, ker je bila res tečka na kubik, sedajle pa mi prvo rundo spi.

piškotek - jaz se tudi pridružujem vsem tistim, ki jim ni za v slubo za it. ker sploh ne vem, kam bom šla v službo - zato niti nočem še o tem razmišljat. no, jaz bi bla doma, pa da bi vsak mesec 15 kaj na TRR kapnilouser posted image

thinkibinki - ja, pri nas v ZD je tudi totalna katastrofa. moraš biti naročeni (pri starejših je tako, ne pri otrocih) - če pa nisi naročen (torej da si bolan - saj v naprej pa ja ne moreš vedet, kdaj boš bolan), pa pač čakaš s tisto številko, ki je itak več ne dobiš, ker je v 5 minutah razgrabljena.

govorjneje - naša že kar dosti čeblja - MAMA, BABA, DEDA, DAJDAJ, in pa kombinacije tega maba, bama, pa še polno tega, se sedaj niti ne spomnim. pa tleska z jezikom, in potem se ti odzoveš, inpotem ti zatleska nazaj.
smo bili včeraj pri tašči na obisku, in so bili naši tudi (smo šli, ker bi naj imel tast včeraj RD . smo šli svečko na grob prižgat), in je moja mama tudi ji tlesknila z jezikom, in je tako debelo gledala, češ, a ona pa to tudi zna???? no, ampak se pa odzove in tleskne nazaj.
pa poč poč po rokici zna, pa če ji rečem boža boža, potem tudi poboža kar pač božama. aja, pa sedaj že razume ko ji rečem NE V USTA (npr. pumpico od noska, ko mi jo zarubi, ali pa GSM) potempa tako proba da bi dala v usta, pa ji rečem "ne v usta", pa me tako prefrigano gleda, ampak v usta pa ne da.

joj, moram iti kuhat, dokler mi spi, ker drugače spet nič ne naredim.

ja, pa sedaj vsak dan probam nekaj pospraviti (npr. kak kotiček omare ali predal ali nekaj) - tako da imam že vsak dan po malem kao eno pomladansko čiščenje - ampak mi ne uspeva glih najboljuser posted image

(odgovor članu tinkibinki79)
  Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 10:52:39   
Anonimen
sem pozabla...
matevžu vse najlepše na tričetrt tortice

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 11:06:50   
taška30
Daaan, spet oblačno in deževno.user posted image  Je včeraj rekle pri vremenu, da v Ljubljani ni bilo sonca že od 19.decembra. Si lahko mislite?!?
Hvala bogu, da je petek.

No, današnjo noč smo zvozili brez nekih motenj, celo po dojenju ob šestih je zaspala nazaj, kar je uspeh.
Matevž, vse naj naj za obmesečnico.user posted image user posted image user posted image

Dohtarji: imam srečo, da imamo pediatra, mojo osebno zdravnico in G takšne, da naročajo na uro, tako da vedno čakam max.15 minut.user posted image  Je pa res, da ni noben od teh v ZD, ampak vsi privat s koncesijo.
No, edino zobarja imam jaz v ZD (mi je fajn tip, mlad in simpatičenuser posted image ) pa čakam, da bo šel na svoje, da grem za njim, no, tam si pa ponavadi rezerviram kar celo popoldne za čakanje.user posted image

Valika, Piškotek, občudujem vaju, da si želita bit doma. Men se utrga.user posted image

Hariba, poročaj prosim kaj je s temi koreninami, me zanima.user posted image

Hrana: tudi mi imamo eno finto. Če je vse tekoče (jogurt) ali zmiksano, je OK. če je vse trdno (sir, piškot, kruh) je tudi OK, če pa je oboje (npr. juha z rižem, jogurt z malimi koščki sadja) ji pa čist zmeša sistem. Ne ve ali bi požirala ali bi 'grizla' in se kar davi.

Telefon in internet: zadnjič ste nekaj o tem govorile in jo nekih nizkih zneskih. Kje pa imate to? Naša položnica za Telekom (tel.+internet) znaša 60€.user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 11:34:28   
thumbelina
Taška - msi mso šli na T2 in dajemo zdaj za telefon, tv in internet 41 evrov. Prej je blo pa tud ulala. Evo sem glih včeraj plačala skor  vse položnice (notr je tud vrtec in Mercator pika) in a veste kolk sem dala 540 e-jev. Pa to nires. Kje je še Visa, pa Diners. KOmaj folgamo iz meseca v mesec. Kolk časa že nismo bli v gostilni na pici, v kinu nisem bla že glih pet let. EJ za znort, pa splohniamo slabih plač. Kaj šele reveži, jaz se čudim kako preživijo....


(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 11:36:12   
thumbelina
Tinki binki - kaj a ni ravnateljica nič človeška in kar vztraja d agreš v CŠOD, če imaš micenega doma. Ti reci, da dojiš in te ne sme okrog pošiljat... Namesto mene, ko sem bila noseča, je šla kr ravnateljica samauser posted image user posted image user posted image . Sam naša je res fletna. Za rojstni dan je spekla pecivo in mi ga prinesla domov. Res baba in pol.

(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 11:48:32   
taška30
IZVIRNO SPOROČILO: thumbelina

Taška - msi mso šli na T2 in dajemo zdaj za telefon, tv in internet 41 evrov.


No, evo. Jaz mojim 60€ prištejem še 16€ za kabelsko.
Tale T2 imamo že napeljan po bloku, samo do bloka ga še niso potegnili (in ne vem kdaj ga bodo), potem pa ziher menjamo, klinc gleda ta Telekom.user posted image
 
Vprašanje: ali katera kaj kupuje na e-bayu? Malo razmišljam, da bi tam naročila 2 avtosedeža, ker jih ne rabim tako nujno, pa dosti ceneje se da dobit (nove, s poštnino vred).

(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 12:55:05   
thumbelina
Ja mož pravi da folk v njegovi službi kar naroča, sam je fajn imet eno čist ločeno kreditno kartico in daš gor limit ene kaj jaz vem 150 evrov, da če pride do kakšne zlorabe, da ti ne morejo velik sunit. Sam pol vpprašanje, če lahk kupiš recimo res drago stvar...

Tukaj sonce za vikat, ampak tako piha, da sva se po 40 minutah pobrala notr, ker je tamali malo prehlajen...

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 12:55:37   
zoom zoom
JA tile interneti so res draga stvar, če ne stanuješ na pravem koncu. Mi smo tudi na Siolu / Telekom-u in me prav zanima, kako bodo rešili reklamacijo računa, ker smo skoraj leto dni plačevali preveč naročnine. Ampak druge variante pa mislim, da pri nas ni (mogoče edino še Amis, ampak nisem čist ziher, da je na našem koncu).

Napredovanje: jaz se pa ne spomnim kdaj sem začela delat, ampak se mi zdi, da bi morala tudi letos napredovat. Se moram pozanimat.

CŠOD. a je to šola v naravi?

Thumbelina: a samo 540€? Mi na mesec damo za položnice in kredite čez 1000€ + hrana (rajš sploh ne računam kolk nanese)

Avto: a bi raje imele star avto (7 let), res ful dober, prostoren,... in plačevale še 2,5 leti po 144€, ali bi si omislile nov, malo manjši ampak vseeno dovolj velik avto in plačevale malo večji znesek 5 let. Pri novem imaš potem 3 leta garancije in res skorajda nič stroškov, pa cenejša registracija, manj pokuri, pri starem je pa registracija v višavah max kar je lahko), več pokuri, prej se lahko kaj pokvari, samo dalj časa bi ga bilo treba odplačevat. Ful ne vem kaj naj nareedim. Izšlo bi sem nam, pa še ko bom v službo začela hodit bom večjo plačo imela, samo bopa 2x vrtec za plačevat, v primeru, da s 1.9. ne sprejmejo zakona, da je za 2. otroka zastonj. 5 let se mi zdi res ful dolga doba, pa še 2 kredita po 250€. Ker če smo zdravi in delamo si to lahko privoščimo, če se pa slučajno komu kaj naredi in smo na bolniški ali pa bohnedaj kakšna smrtna nesreča (sploh nočem mislit o tem) smo pa v rit. Kaj pravte?

Drgač pa danes naša nekaj štrajka s hrano.

Zdej pa okoli mene zelo diši, jo moram previt.





(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 12:57:19   
tinkibinki79
Živjo punce!

Sva ravno prišla domov iz sprehoda. Je bilo luštno.

Thumbelina - Ne ravnateljica me ne sili v CŠOD, samo bojim se kaj vse me čaka ko pridem nazaj. vedno smo na udaru ta mlade. me je kar groza, ko samo pomislim kajv se sem morala nadomeščati in kam vse sem morala iti. Upam, da me bodo zdej malo manj obremenjevali, glede na to da imam enga mičkenega doma. Drugače tudi ajz ne moirem ravno ''šimfat'' čez našo ravnateljico. Do mene je bila do sedaj zelo fer...

Aljaž je že malce lačen, greva kar pojesti kosilo. Bo imel zelenjavno juhco z rižem... NIsem imela nobenih drugih idej, polento bo pa jedel kdaj drugič...

LP


_____________________________

Mamici v veselje in očku v ponos na svet prijokal je brez zobkov in bos - Aljaž 26.4.2007, 57cm in 4140g.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 13:02:07   
hariba
Midve sva z Laro od zdravika, je bolje, tako da gre v ponedeljek spet v šolouser posted image .
zdravniki  V celjskem zdravstvenem domu se je treba povsod naročat, tako v predšolskem in šolskem dispanzerju kot pri mojem osebnem zdravniku. Pri svojem že tako dolgo nisem bila, da točno ne vem več kako je. A če nisi bil naročen so imeli prednost naročeni in si lahko čakal par ur. Podobno je v otroških ambulantah stem, da ej zdaj od kar se naroča mnogo krajša čakalna doba. Če otrok zboli ga alhko še tisti dan naročiš. U pri dežurnem se pa v Celju čaka blazno dolgo. Končno so zdaj tako uredili, da dežurni zdravnik iz ambulante ne hodi več po terenu.
taška30 Bom, ko bom kaj več zvedela. Danes naj bi pobrala in nato ocenila.
t9 A to so potem vsi tv programi preko neta? A rtv ni pol treba več plačevati ali kako? Se opravičujem butastim vprašanjem, a me res zanima. Mi imamo sedaj kabelski internet (šolski paket) za katerega plačujem 17 € in kabelsko tv 22 €, pol pa normalno še 11 € rtv, pa telekomu naročnino, zdaj ne vem točno koliko je. Tako, da to ful nanese. Mi maja poteče tisti šolski internetni paket in razmišljava, da spremeniva.
thumbelina jao molči raje o položnicah, meni tudi salbo postane, ko se spomnim nanje. Smo dobili za prejšnji mesec 375 € plina za plačat. Me ej skoraj kap.. Meni se bodo z marcem položnic eše povečale. Vrtec in šolska kosila za mafijo.
služba Jaz imam tudi rada svojo službo, sicer me malo jezi, ker bo spet kar dosti sestankov in raznih brezveznih predavanj v popldanskem času. Poleti sem imela krizo in bi kar šla delat. Zdaj imam pa mešane občutke, imam take prebliske, da bi šla takoj, drugič me spet zagrabi želja, da bi bila pa še kak mesec več doma. Skozi pa ne bi mogla bit, se bi mi zmešalo biti le za štedilnikom.

 

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 13:04:15   
thumbelina
Zoom zoom- midva imava še kredita 500 evrov, pa še nekaj hrane in dm ni vštetega, pa saj pravim, pol je pa še diners in visa, za katera ne vem kolk je ker ima mož trajnik. Ja mismo čez 1000 evrov, če dam vse skup. MOje plače ni, takoj ko jo dobim, če plačam res vse sama. Pa kje je nafta. vsako leto zagoniva za ogrevanje cca. 1000 evrov....Me kr glava boli.

(odgovor članu tinkibinki79)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 13:09:30   
*piškotek*
user posted image user posted image user posted image


Pri nas imamo pa doooooooooooooooooolllgggeeemmmmmmmmm času

user posted image

in greva sedajle hitro malo ven (mi ni treba mami peljat) predno greva v LJ!
Se oglasim zvečer...

user posted image



_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 13:54:55   
mojčca
Lonib, kako je bilo včeraj na terapiji???

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu *piškotek*)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
18.1.2008 14:03:09   
smotka lonib
Hojla!

Se že dolgo nisem oglasila oziroma včeraj pol pa nič več.
Sem bila malo zamorjenauser posted image . Zadnjič, ko sem vam govorila, za eno po imenu Dodi, ki ima 10 otrok, pa sem rekla (Ker je bila v Slovenskih novicah), da dela otroke, čeprav živi v stari hiši in dobri ljudje darujejo denar, da bi kao zgradila novo hišo. Mi je neka znanka spet to povedala, pol sem pa to Dodi kr direkt vprašala in mi je pač povedala, da to sploh ni res. Sem se počutila tako grdo, da sem mislila, da se bom v zemljo udrla. Sem se ji opravičila, ker sem pač poslušala tisto znanko, namesto, da bi se prej prepričala, kaj je res. Sem si zadala, da ne bom nobenega poslušala več, dokler se sama ne prepričam. Najbrž ji je tista znanka kej zavistna, ker jo dobr pozna. Mi je bilo tako hudo, da sem skor cel popoldan user posted image user posted image user posted image . Sploh ne vem, kaj mi je bilo tisti dan. Sem rekla, da vam moram povedati, kakšno traparijo sem naredila, ker sem se ful sekirala. Tudi doma včasih kakšno kateremu bleknem (pa čeprav sama sebi govorim, da ne smem) in mi je pol žal. Da ne boste milsile, da sem slabauser posted image user posted image user posted image . Je pa res razlika v mestu iin na vasi. na vasi je na vsakem vogalu foušarija, v mestu pa tega ni čutiti, saj jest tega nisem nikoli čutila.

Je pa tista Dodi ena čudovita mama in sploh ni tako kot je razlagala tista znanka.

Upam, da me ne obsojate. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *piškotek*)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?