|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
19.1.2008 22:01:43   
mojčca
IZVIRNO SPOROČILO: hariba

Zoja je zaspala, hvala bogu. Je bila tečna ta popoldan, edino v vozičku na sprehodu je spala,
Mojčca, no samo, da je mama doma. Če nima notranjih krvavitev, si bo že počasi opomogla in ponovno dobila apetit, ko bo najhuši šok za njo in bodo bolečine zasčele pojenjat.
Meni je všeč aprilski razgrajači 2008.
Bom šla pod tuš, pa se malo po dolgem času k dragemu stisnit.


Hariba, a slučajno kaj še ne vemo ???????????????????? user posted image user posted image

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
19.1.2008 22:03:11   
mojčca
IZVIRNO SPOROČILO: lonib

IZVIRNO SPOROČILO: aischa

danes ste pa vse nekam zadržane ali se bojite 200 strani ali kajuser posted image

verjetno imate vse svoje drage doma pa nimate časa za računalnik.

kaj bo zdaj novi naslov
predlogi so bili

Aprilski ponočnjaki 2007user posted image
 
APRIL 2007-PRINCESKE IN PRINCI

Aprilski sončki 2007

aprilski razgrajači 2007

aprilski smrkci in smrketeuser posted image user posted image (smo kr velik smrkal)
 
aprilčki živčki 2007 (2 del)
 
aprilski razgrajači 2007


če sem kakega pozabila dopišite





_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
19.1.2008 22:08:21   
*piškotek*
Jaz sem gledala z mojim dragim film, beg iz zapora sem dala snemat, sedaj pa grem kar spat, ker spet ne vem kakšna noč me čaka.

No glede imena imamo še malo časa (do recimo jutri zjutraj user posted image user posted image user posted image ) če ga ne boste slučajno žurale ponoči user posted image user posted image user posted image

No, uglavnem lepo in mirno noč, se beremo jutri user posted image

user posted image


_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
19.1.2008 22:18:52   
mojčca
Če katera želi, sem dala v album slike od razbitega avtomobila. Je pa album javen.

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu *piškotek*)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
19.1.2008 22:24:22   
smotka lonib
Mojčca!
 
A je a pijani tip fejst prinoru? Je kr fejst stolčen.

Zdej pa je filma Brodolom konec in jest grem spat.

user posted image

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
19.1.2008 22:27:26   
mojčca
Lonib, ja kar hitro pripeljal, ja. Ati pa mami sta stala na pasu za levo, ta pijanček pa je moral imeti ene 80, ko je priletel vanju. Ko so pa policisti spraševali, kaj se je zgodilo, ni vedel čisto nič. No, ko so ga popisali, pa je lepo odšel peš domov user posted image  Mi je ful čudno, da so ga kar pustili, saj je bil brez prometne, vozniške, napihal je, ne vem.

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
19.1.2008 22:40:02   
mojčca
Kje pa ste vse, a spite a user posted image ?? Saj vem, kaj si mislite: vprašaš lahko, briga te pa ne   user posted image .

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
19.1.2008 22:44:28   
katja pv

juniorka-pon., tor., sre., čet., pet.
hariba-pon., tor., čet., pet.
tejkag-pon. (ostali dnevi samo popoldan)
aischa - pon, tor, sredo, četrtek
katja pv - pon, tor, četrtek, petek

No ŠTAJERKE,PRLEČKE IN KOROŠICE (lahko pa tudi ostale,ki bi prišle v mb)
DOPOLNITE SEZNAM!


(odgovor članu aischa)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
19.1.2008 22:49:02   
taška30
Dober večer,
da se malo javim.
Od imen glasujem za Aprilske smrkce in smrkete 2007user posted image , se mi zdi tako simpatično in originalno.

Torej, če ste opazile sem bila zadnje dni zlo tečna in brezvoljna in čudna in sem rekla DOST! Temu je treba naredit konec še preden zatonem kam globlje. In sem se za včeraj zvečer zmenila z dvema frendoma , pravzaprav z najinima pričama (sta par) za družabni večer Naseljencev otoka Katan. Sva dala otroke spat in sem šla, do 1-ih smo igrali, se smejali, zabavali.............ej, punce kolk pa to paše. Odkar se je Julija rodila sem bila zdaj prvič zunaj sama zvečer, prej še čez dan nisem nikamor šla, razen za urco k frizerju, G...
Kakšen odklop, kakšna sprostitev, kot v dobrih starih časih, ko smo bili še mladi.user posted image
Moj dragi je bil varuška in to odlična, noben otrok se ni niti enkrat zbudil.user posted image

Mojčca, joj, kakšne slike. A tisto 'blago' sta airbaga? Držim pesti za zdravje tvojih.user posted image

Danes smo šli pa k tašči in tastu v Belo krajino že dopoldne in prejle prišli nazaj - trije. Manca je ostala do jutri, ko jo moževa sestra pripelje nazaj v Lj.

IZVIRNO SPOROČILO: zalbi

Sva pa dabili napotnico za razvojn, ker nič še ne vstaja in se nič ne drži ob opori -


Ej, ampak meni pa ni več tole jasno. A zdej če otrok pri še ne 9.mesecih ne vstaja je pa že za v razvojno? Pa kaj so znoreli?!? Meni Manca ni vstala do dopolnjenega 10.meseca, pa razvojne od daleč nismo videli. Vsak se razvija s svojim tempom. Al sem jaz malo čudna?user posted image
Najpomembnejše: Julija je danes prvič sama vstala ob kavču.user posted image  Sicer se ji je le 1x posrečilo, ampak je!!! Bravo!user posted image

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
19.1.2008 22:49:16   
katja pv
Naš dan je minil dokaj mirno. Popoldan smo bili na obisku pri prijateljih, ki imajo 3 razgrajače in se je Matija tako zabaval, da ni hotel domov. Smo se spravili vsi spat ob 22h in potem jaz nisem mogla spati user posted image .

Mojčca me veseli, da imaš sedaj tudi mamo doma.

Zalbi - sporoči nove mere user posted image , če so sploh merili zaradi driske, da jih vnesem v seznam.

_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu katja pv)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
19.1.2008 23:02:16   
taška30
Šuti, samo šuti, šuti moj dječače plavi.............user posted image  kolk je dobra.

Men je pa to ful simpatično. Sicer pri nas se v glavnem tudi poslušajo otroške, pa domače (čuk se je oženil, žabja svatba...), ampak se je pa zadnje čase čist napalila na Saško. 1x jo je videla po Tv in potem sva poiskali na youtubu njen spot in zdaj je obvezno 3x na dan treba predvajat Ne grem na kolena.user posted image  Pa mi je tolk dobra, ko tako zavzeto poje zraven.user posted image

Slabokrvnost: me zanima, zakaj so jim pa sploh šli gledat kri? A to ob bolezni ali kar tako na sistematskem?
Železo se najbolje absorbira, če je zraven C-vitamin, ne vem če ni katera že to napisala, se pravi kakšna mandarina, pomarančni sok...

MojcaB, verjetno uživaš. Daj še za nas malo.user posted image  
Smučanje: sem smučala še v srednji šoli, potem pa ne več in sploh nimam opreme, moj isto. Taglavni problem je ta, da sem jaz po naravi en zmrznjenec in mene vedno zebe na snegu in zapovrh imam še tako 'srečo', da sem hodila smučat, ko je bilo vsaj -5° in se mi je vsakič zanohtalo gor na sedežnici, tako da to zame ni bila zimska radost, ampak zimsko mučenje. Nobenega užitka ne vidim v tem, pa vsa tista tona opreme, pa drage smučarske karte za par ur zmrzovanja...zaenkrat ne, hvala.user posted image  Grem rajš v savno in toplice tačas.user posted image

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
19.1.2008 23:19:23   
katja pv
Meni je tudi všeč predlog: Aprilski razgrajači 2007

Taška30: načeloma kri vzamejo na sistematskem pri 6 oz. 9-mesecih (kri + urin) za rutinski pregled. Pri nas to opravi pri 6 mesecih.

Petje: pri nas imamo pa same otroške (Zajček dolgoušček, Žabja svatba, Metuljček cekinček, Kuža pazi, Naša četica koraka, Moj rdeči avto, Čuk se je oženil...) in ljudske (Na planincah sončece sije..., Pastirica žgance kuha..., ipd.). Jih moramo kar pogosto peti, tudi na sprehodih. Najbolj aktualne pa so v avtu, ko se peljemo na primorsko k mojim in je Matiju že tečno sedeti v sedežu. Mi nimamo hi-fija tako da drugih CD-jev niti ne vrtim, radio pa poslušamo samo pri mojih starših ali ko jaz vozim svoj avto, drugače pa ne. Imam dovolj hrupa že od TV.

Jaz tudi nič kaj ne čakam na začetek službe. So se pri nas stvari kar malo zaostrile in je stanje nespodbudno in obremenjujoče - non stop nove naloge in obveznosti v čim krajšem času. Pa še na nižjo plačo kot sedaj bom padla, ker bom delala le 4 ure. user posted image Bo moževa denarnica bolj trpela. user posted image

_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
19.1.2008 23:23:28   
aischa
katja pv tudi pri nas je tako. pa saj verjetno imam tak obe p na ptuju.
jaz imam zriličevo. je kar ok včasih jo nekaj prime pa je malo čudna.



_____________________________

Anja, 11.04.07, 2140g 45cm

(odgovor članu katja pv)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
19.1.2008 23:28:51   
aischa
vse se pogovarjate o službah. pa o plačah. meni pa 11.4 vsi dohodki razen štipendije potečejo.

jaz pa sem do sedaj sedela za knjiglami ker še moram prvo šolo dokončat user posted image  
prav rada bi že bla enkrat konec s tem da se spravim nekam delat.

nisem tip človeka da bi lahko bila cele dneve doma. tudi prej sem nonstop delala preko študentskega servisa.
zato pa še vedno nisem končala študijauser posted image

ko pomislim da še si moram nekje prakso porihtat me kar strese. nihče noče praktikantov noben računovodski servis mi noče dat tega pof.... štempla v indeks.

sploh mi ni jasno kak bom polek user posted image  to vse sfolgala. pa saj mi mati vedno reče -prej bi mislila na to-

_____________________________

Anja, 11.04.07, 2140g 45cm

(odgovor članu aischa)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
19.1.2008 23:30:01   
katja pv
aischa - jaz imam pa Merc Habjanič-evo. Hej midve bi se pa lahko tudi kaj na Ptuju dobile. Sicer mi ni čisto jasno kje je Mala Nedelja - bi morala pogledati na zemljevid user posted image , ampak če prideš na Ptuj k pedijatrinji bi pa lahko tudi na čajček zavile.


_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu aischa)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
19.1.2008 23:30:07   
aischa
nič grem spat
ker imam samogovore, pa smilim se sama sebiuser posted image

lahko noč

_____________________________

Anja, 11.04.07, 2140g 45cm

(odgovor članu aischa)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
19.1.2008 23:30:48   
aischa
o pa še je ena dušica tu gor

_____________________________

Anja, 11.04.07, 2140g 45cm

(odgovor članu aischa)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
19.1.2008 23:33:47   
aischa
p imamo sedaj komaj 15.4

ampak sem full pogosto na ptuju. tako da sploh ni problem

samo sedaj mi malo časa zmanjkuje zaradi teh izpitov imam full natrpane
29.1 31.1  2.2

za kako kavo ali čaj si pa vedno čas vzamem.

katja pv mislim da bova danes midvi ta forum zaključile in začele novega.
si bova neko odštekano ime zmislile da bo jutri vse kap ko bodo videleuser posted image  

_____________________________

Anja, 11.04.07, 2140g 45cm

(odgovor članu aischa)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
19.1.2008 23:38:39   
aischa
kako ime bi dale novemu forumu

bodoči rokerji in pankerji
 
aprilčki mamic borovničk
 
najbolje da se spravim spat.
tak sem tečna da se še nekega smešnega naslova ne morem spomnit

nič lahko noč

upam da vas jutri najdem
bodite tak dobre pa mi pošljite linkuser posted image

_____________________________

Anja, 11.04.07, 2140g 45cm

(odgovor članu aischa)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
19.1.2008 23:40:29   
katja pv
Zmenjeno.
Kaj ko bi dali naslov: Odštekane aprilčice 2007? Ali pa Muhasti april 2007?

_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu aischa)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
20.1.2008 8:06:51   
tejkag
Dobro jutro! A še spite? No naša je- kot ponavadi, po zajtrku zaspala nazaj. Ati še spi, jaz pa sem spet malo fraj. No glede srečanja,ponedeljek ustreza vsem.A ste za to,da se kar jutri dobimo? V Europarku ob .....ne vem kdaj okoli desetih,enajstih?


juniorka-pon., tor., sre., čet., pet.
hariba-pon., tor., čet., pet.
tejkag-pon. (ostali dnevi samo popoldan)
aischa - pon, tor, sredo, četrtek
katja pv - pon, tor, četrtek, petek

No ŠTAJERKE,PRLEČKE IN KOROŠICE (lahko pa tudi ostale,ki bi prišle v mb)
DOPOLNITE SEZNAM!




_____________________________

pa bomo imeli še enega :-)

(odgovor članu katja pv)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
20.1.2008 8:43:58   
aischa
Zmenjeno.
Kaj ko bi dali naslov: Odštekane aprilčice 2007? Ali pa Muhasti april 2007?



muhasti aprilčki 2007
 
še en dober predlog



_____________________________

Anja, 11.04.07, 2140g 45cm

(odgovor članu tejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
20.1.2008 9:10:57   
*piškotek*
user posted image

vidim da še ni bilo kavice, zato, evo je

user posted image

Naša noč je bila danes bol mirna kot ponavadi, se je zbudil samo enkrat ob 3 in potem je spal do 7.40, tako da sem se vsaj malo naspala danes. user posted image
Zdaj pa šibam narest zajtrk našemu aprilskemu razgrajaču user posted image

Se oglasim še kaj kasneje

user posted image

user posted image



_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

(odgovor članu aischa)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
20.1.2008 9:23:21   
thumbelina
dobro jutro punce.user posted image

Naša noč je bila super, sicer se je zbudil ob devet preč in ni hotel nazaj zaspat, ker je imel zabasan nos. Jaz sem malo čakala, ga hodila božat, in tačas se mu je nos čudežno spucal in je zaspal nazaj do zjutraj, ko se je 6.10 zbudil... No vsaj naspala sem se. Zdaj pa mu spet lije iz nosu...


MOjčca - sem videla avto, jao jao, dobr da sta oba ok.
Piškotek - si  mi ti svetovala fiziološko za lulčka umivat, ker je bil vnet? No HVALS, ker je po parih dneh lulček kot novuser posted image .

(odgovor članu katja pv)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Aprilčki in aprilčice 2007
20.1.2008 9:29:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: taška30

ampak se je pa zadnje čase čist napalila na Saško. 1x jo je videla po Tv in potem sva poiskali na youtubu njen spot in zdaj je obvezno 3x na dan treba predvajat Ne grem na kolena.user posted image  Pa mi je tolk dobra, ko tako zavzeto poje zraven.user posted image  

ja, naša ta starejša jo tudi OBOŽUJE. ve skoraj vse pesmice na pamet. pa na youtube - morama vrteti in potem si vzame nekaj za mikrofon, in potem poje zraven. pa še mala, takoj ko sliši začetek od pesmi "ne grem na kolena", začne mahati z rokami od veselja, nasmešek pa od ušesa do ušesa. tudi ko je tečka, hitro na internet, in to pesem, in je takoj dobre volje

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Dojenje: "Mozoljčki" na bradavicah...
Neverjetno, za kakšne podrobnosti je poskrbela Narava! Poglejte si video, kako pomembno vlogo imajo tiste drobne pikice,...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?