|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   med prvomajskimi na morju
3.4.2007 20:40:18   
živa
Hoj!

Naša družina gre lahko čez prvomajske praznike na Cres v eno mansardno stanovanje, kjer pa ni ogrevanja. Za naju z možem bi še nekako šlo, skrbi pa me za malega, ki bo star 15 mesecev. Kako mraz je navadno za prvomajske na otokih? S sabo bi lahko vzeli en manjši kalorifer in manjši električni radiator. Bi vi na našem mestu šli? Jaz si res želim na dopust, ampak ne za ceno zdravja našega otroka.

Lp,

živa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: med prvomajskimi na morju
3.4.2007 20:54:07   
FruityTango
user posted image  Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, na vašem mestu bi MI šli user posted image
Mi gremo vsako leto, okoli 27. aprila pa čez prvomajske praznike. S seboj vzamemo kalorifer al pa kakšno drugo pečko in se segreje. Zaradi otročka je fino imeti nekaj takega sabo, ker so stene in s tem stanovanje full mrzli. V parih dneh se fino segreje, mislim pa da letos to ne bo problem, ker v bistvu sploh ni bilo hudega mraza, sedaj pa je tudi že en lep čas toplo.
Mi letos ne gremo za prvomajske na morje user posted image , bi pa šla takooooj, ni boljšega kot morski zrak in dati možgančke na pašo. Dobro da je naša bejba tudi čisto mahnjena na morje, že od januarja navira, kdaj gremo na morje user posted image


_____________________________

PDP je mimo, mi pa še kar čakamo... naj pa sedaj vpliva lunca name, zdaj ko je treba!

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: med prvomajskimi na morju
3.4.2007 21:01:22   
petra81
Ja, pejte, razloge je napisala Fruity tango!! No, mi bi šli!

(odgovor članu FruityTango)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: med prvomajskimi na morju
3.4.2007 21:03:49   
živa
Problem je, ker je naš tamali non-stop na tleh in šiba naokrog po kolenih - gospodič še ne bi hodil. Tla se pa definitivno ne bodo segrela.

Mah, mogoče pa samo preveč kompliciram in me brez veze skrbi.

Lp,

živa

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: med prvomajskimi na morju
3.4.2007 21:10:36   
petra81
Pač mu daš še ene žabe al eno trenirkico, pa je!! Sej niso tako občutljivi!

Lp, Petra

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: med prvomajskimi na morju
3.4.2007 22:25:44   
iva01
Ja valda da pejte, mi gremo vsako leto,komej čakamuser posted image user posted image user posted image user posted image  s seboj pa obvezno vzem tud obleke za mrzle in deževne dni, nikol ne veš kaj te doleti, lansko leto je bilo kr mrzlo za prvega maja, pa še dež je po skoraj celi hrvaški padal.
Kr vzemi kakšen kalorifrček s seboj, čez dan bo že šlo popnoč pa se kr shladi, pa kakšno rezervno dekco, žabice debelo trenerkico tud vzemi.

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: med prvomajskimi na morju
3.4.2007 22:28:14   
FruityTango
Ja, lani ga je vreme sračkalo za prvomajske. Full je bil tud mraz in smo imel vsi pečke vklopljene, tako da smo bili v noči na prvi maj celo brez elektrike, Celo noč in cel dan, ker je pregorel kabel v zemlji user posted image  Folk je odhajal množično domov, mi smo pa vseeno vztrajali... pa tudi tokrat mislim da bi..


_____________________________

PDP je mimo, mi pa še kar čakamo... naj pa sedaj vpliva lunca name, zdaj ko je treba!

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: med prvomajskimi na morju
3.4.2007 22:57:42   
iva01
KO samo pomislim na morje, me nekak pogreje vse skupaj, komej že čakam, midva z malim bova letos kr 2 meseca dol, če se bo le dalo, sem se odločla da mal prekinem z delom(delam prek Šs in si to lahk privoščim,) da si mal batarije napolnim.
Upam sam še da bouser posted image  čim več z nama.

(odgovor članu FruityTango)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: med prvomajskimi na morju
3.4.2007 23:25:01   
lelaval
Mi gemo vsako leto okrog 25.4. in smo čez prvi maj v prikolici. Imamo pa tam kaloifer, tako, da nas ne more zebst. Lani najmlajša ni bila niti leto dni stara, hodila udi še ni, bilo pa je super.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: med prvomajskimi na morju
4.4.2007 9:34:29   
total
Ja kr pejte,mi gremo tutuser posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: med prvomajskimi na morju
4.4.2007 13:19:09   
živa
Smo se že prijavili user posted image . Komaj čakam!

Lp,

živa

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.
Kako organizirati prvomajske šolske počitn...
Tisti starši, ki med počitnicami nimate na voljo "servisa babic in dedkov", se lahko znajdete tako, da se dogovorite s...




POROD
MUREN

Kdaj ste rodile?

pred rokom (45%)

na rok (17%)

po roku (38%)


Število vseh glasov: 566

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!