|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako se odločite?
10.4.2007 21:56:23   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: london_paris


IZVIRNO SPOROČILO: LARA

jaz o takih zadevah premišljujem zvečer predno zaspim. tako dam tudi možganom čez noč delo da podzavest pretuhta kako in kaj. včasih se mi utrne sred noči kaka dobra zadeva, al pa se zjutraj zbudim in vem kako bom naredila..ponavad mi kapne čisto tretja možnost.
če res ne vem kako in kaj se posvetujem z možem..potem če oba ne veva še z mojimi starši ali na kakem forumu ali pa sem že toliko sita vsega da kar butnem eno odločitev ven pa bo kar bo pa se bomo potem ko bo na novo prilagajal če bo potrebno

trenutno obdelujem primer v glavi ker se resnično ne morem odločit kako jedilno mizo bi dala..kolebam med stekleno+kovina, med belo in med venge+steklo. ne vem! steklene so ble vse nekaj krevlaste, bela bo kuj svinska, wenge mi pa sploh ne potegne! ne vem!!!! aaaa! pomoje bom enmu rekla nej se odloči namesto mene :)



Evo jaz sem se danes ponoči odločila za temno modro z rostfrei belo tehniko user posted image


Ne morem se odločiti ali mat srebrno tehniko ali temno rdečo?

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako se odločite?
10.4.2007 22:25:10   
Annny
Če boš vzela zeleno kuhinjo, boš zraven prav gotovo kupila rdečo tehnikouser posted image

Ne, zdaj pa resno..jaz bi barve kombinirala tako, da bi prostor izgledal svetel (recimo, ne bi imela temnega rustikalnega parketa, razen, če gre za zeloo velik prostor). Pomembno je tudi, da se lahko čisti. Najbolj pomembni pa so mi topli toni, recimo oranžna, rdeča, kamel, kakšna fina rjava, rumena...potem pa bela...svetel les...inox... Zelene ali modre kuhinje zato osebno ne bi imela...ampak najbolj pomembno je, da se ti v prostoru, ki ga opremiš najnajbolje počutiš!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako se odločite?
10.4.2007 22:34:07   
Strawberrie Cherrie
Anny, za kuhinjo sem se že odločila, da bo temno modra. Zdaj pa ne vem ali naj bo tehnika v srebrni ali rdeči barvi user posted image

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako se odločite?
10.4.2007 22:39:55   
Annny
Če bo pa temno modra kuhinja, bi jo pa prav gotovo lahko fino kombinirala z inox (aluminij) detajli, tudi vso tehniko bi jaz dala inox, po možnosti tudi tak samostoječ hladilnik!
Kakšne boš pa dala pulte?
Pa tla?
Boš imela kakšne steklene omarice? (kakšno steklo bi šlo zraven?)
Kaj pa po stenah? Ploščice ali steklo?
Če bi imela modro moderno kuhinjo, bi na eno steno dala malo črno-belih črt...en tak miselni utrinekuser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako se odločite?
10.4.2007 22:43:47   
Strawberrie Cherrie
Steklene omarice ne pridejo v upoštev, nasploh se izogibam zg.elementov (velika kuhinja in jih ne potrebujem) - nekaj elementov je brez vrat, zgoraj pa pride masiven lesen pult (svetla barva - mislim, da je skandinavsa smereka user posted image user posted image user posted image ) - enako robovi in miza.
Tla bodo temna....
samo zdajle ne vem ali bo sploh antični parket, ker sem se odločila za malo bolj moderni videz kuhinje.
Marogica, hvala za namig, vrata iz hodnika v kuhinjo bodo sivo steklena (peskana).

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako se odločite?
10.4.2007 22:48:15   
Annny
Mislim, da bi tu zraven šla dobro tudi bela lesena tla (recimo ladijski pod) ali pa v isti barvi, kot pultuser posted image  Jaz se tako težko odločimuser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako se odločite?
10.4.2007 22:51:38   
Strawberrie Cherrie
Tole si ga pa pihnala user posted image user posted image user posted image
NOČEM BELEGA PODA user posted image user posted image user posted image
Hočem sicer antični hrat, samo ne vem, ali bo pasal ali ne????

Ampak sem se pa odločila za kombinacijo s tapetami - http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?topcategoryId=15594&catalogId=10103&storeId=8&productId=68773&langId=-21&categoryId=16128&chosenPartNumber=40098127
črno bele

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako se odločite?
10.4.2007 22:58:32   
Annny
Se vidi, da sem čista fenica belih podov in se mi potem zdi, da povsod zraven pašeuser posted image user posted image
Jaz mislim, da bo hrast super, tapete pa tudi! Jeeeeee!!user posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?