|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: komunalni prispevek
25.1.2008 14:10:16   
Dadi
22500€ za 470m2...predlani

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: komunalni prispevek
25.1.2008 15:12:03   
Colicka
Ja shit Dadi, katera občina pa ima takooooooooo zasoljene cene? :( user posted image

_____________________________

Novorojena deček in deklica sta s štorkljo letela nad deželo k svoji družini. Pa se oglasi deček: "Si tudi ti zdaj prišla na svet?" "Kaj si mislil, da sem tvoja stevardesa?" se je oglasila deklica.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: komunalni prispevek
25.1.2008 15:40:19   
robinzon
A ni bilo pred časom rečeno, da se bo komunalni prispevek v SLO poenotil, seveda glede na infrastrukturo. Ali je to že stopilo v veljavo, če ni, ali bo?

(odgovor članu Colicka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: komunalni prispevek
25.1.2008 17:18:11   
cukr07
Kolikor je meni znano je še vedno tako, da višino komunalnega prispevka določa vsaka občina po svoje.
Sem pa tudi jaz slišala to, da naj bi ga poenotili v celi SLO. Kdaj bo pa to stopilo v veljavo, pa ne vem.

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: komunalni prispevek
25.1.2008 17:21:13   
Dadi
Da ne rečem da je občina dvignila tole ceno za sosednji kraj kjer se gradi...in je komunalni prispevek 40000€!!!! Kriza...to je občina na Gorenjskem.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: komunalni prispevek
25.1.2008 19:28:50   
Miška76
IZVIRNO SPOROČILO: Dadi

Da ne rečem da je občina dvignila tole ceno za sosednji kraj kjer se gradi...in je komunalni prispevek 40000€!!!! Kriza...to je občina na Gorenjskem.


Dadi, kje na Gorenjskem, pa je to, a je mogoče Škofja Loka??

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: komunalni prispevek
26.1.2008 11:49:40   
Colicka
Midva sva včeraj dobila 5821 evrov - občina Lukovica, ki je še med cenejšimi, čeprav nama je to še vedno veliko (sva mogla kupit pracelo, zdaj urejava papirje in ne vem, če bova v teh časih sploh uspela dokončat, kupljeno imava Marlesko do 4. gradbene faze, naprej me pa zdej že resno zelo skrbi, ker grejo cene v nebo ... :) pa tud ko sva klicala na občino , so nama rekli, da so pri njih komunalni ok. 4000 evrov, in na to sva bila pripravljena , zdej pa to user posted image

Imam pa eno vprašanje ... slišala sem za  nekaj ljudi, ki pravijo, da so se, ko so dobili izračun za plačat, na njega pritožili, malo pojamrali in jim je občina komunalni prispevek zmanjšala. ALi ima katera s tem izkušnje in mogoče kakšen zvorec take pritožbe oz. prošnje za znižanje komunalnega prispevka?
Probat ni greh a ne, NE še vedno lahko rečejo ... 

LP, Colicka

_____________________________

Novorojena deček in deklica sta s štorkljo letela nad deželo k svoji družini. Pa se oglasi deček: "Si tudi ti zdaj prišla na svet?" "Kaj si mislil, da sem tvoja stevardesa?" se je oglasila deklica.

(odgovor članu Miška76)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: komunalni prispevek
26.1.2008 11:51:01   
Colicka
Če bi pa mogla daz 40 000 za komunalnega, bi pa raje v stanmovanju
živela ... to je pa res nenormalno...sej pa je da je Gorenjska draga ...midva sva tam hotela kupit parcelo, pa ni bilo računice, zato sva kupila v Lukovici, sva dala še 90 evrov za kvadrat :)

_____________________________

Novorojena deček in deklica sta s štorkljo letela nad deželo k svoji družini. Pa se oglasi deček: "Si tudi ti zdaj prišla na svet?" "Kaj si mislil, da sem tvoja stevardesa?" se je oglasila deklica.

(odgovor članu Colicka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: komunalni prispevek
26.1.2008 17:41:53   
Dadi
Ja drugače je to občina Radovljica....user posted image  Za zjokat...Parcel ni, zdajle tako  spremljam zadeve pa ni za dobit....Še sreča da sva se lani zagrebla in pač malo preplačala parcelo. Drugače ni šlo...Je pa pač blizu bodoča avtocesta in zato gredo cene v nebo.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Colicka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: komunalni prispevek
27.1.2008 21:16:19   
krkatja
Midva sva ravno včeraj plačala komunalni prispevek 382 evrov. Občina Ruše. Sva pa že ob vlogi dala prošnjo za znižanje, ker sva slišala, da je to možno. Dragi je kar na roko napisal, da smo mlada družina in da prosimo za znižanje komunalnega prispevka. Tako sva dobila 30% popusta. Lepa gesta. 

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: komunalni prispevek
27.1.2008 21:17:40   
krkatja
Aja, pa gre za 575m2. Bova tudi imela Marlesko.

(odgovor članu krkatja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: komunalni prispevek
28.1.2008 8:19:09   
Drnula
Jaz sem tudi prosila za znižanje - občina Postojna, so mi odgovorili, da kaj takega nikoli ne upoštevajo.

(odgovor članu krkatja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: komunalni prispevek
28.1.2008 21:00:01   
Colicka
mah midva sva rekla, zgubit nimava kej in sva lepo napisala, kaj in kako pa bomo vidi ...nismo sicer še mlada druina, ker še ni ratalo, upam, da se čim prej prime :) hehe

_____________________________

Novorojena deček in deklica sta s štorkljo letela nad deželo k svoji družini. Pa se oglasi deček: "Si tudi ti zdaj prišla na svet?" "Kaj si mislil, da sem tvoja stevardesa?" se je oglasila deklica.

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: komunalni prispevek
6.2.2008 19:39:12   
joma
Ali mi kdo zna pojasnit termin "gradbene parcele", ki je podlaga za izračun komunalnega prispevka? Če gradiš npr. na parceli, ki ima sicer 2000 m2, v delu, ki je najdlje od javne ceste in si po tem, drugem delu sam gradiš dovoz, vlečeš vodovod in ostalo, narediš, asfaltiraš, vzdržuješ, tudi plužiš,...  kako ti lahko to zaračunajo kot "boniteto" in kvadrate tega dovoza vštejejo v tvojo gradbeno parcelo, kar ti nanese nekaj tisoč evrov več user posted image ? Tako si samo še tepen, ker si po svoji zemlji, v dolžini več kot 40 metrov, predvidel in naredil lasten dovoz, saj do dela parcele, kjer delava hiško, ni občinske ceste? user posted image Parcele nisva razparcelirala, je pa projektantka jasno vrisala mejo najine gradbene parcele, zraven pa je predvidena nekoč še kakšna gradnja najinih prestolonaslednic, preko nje pa najin dovoz. Na koncu je to šteto kot dvorišče - sem prav besna. Seveda pa iščem pravno podlago za pritožbo.

(odgovor članu Colicka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: komunalni prispevek
13.2.2008 10:23:56   
Rosi*
Tudi midva se pripravljama na gradnjo.

Na naši občini sem se pozanimala kako je z komunalnim prispevkom in dobila tak odgovor:

citiram:

En občinar pravi, da je največji znesek, ki ga je on izračunal za komunalni prispevek max. 1.300 eur.  Velikost parcele pri izračunu ni pomembna, ampak neto površina objekta, lokacija ter infrastruktura. Določene so izhodiščne vrednosti glede na opremljenost (osnovna ali dodatna) ter faktor namembnosti. Med infrastrukturne »zadeve« spadajo čistilna naprava, cesta, javna parkirišča, javna razsvetljava, meteorna kanalizacija, fekalna kanalizacija, vodovodno omrežje.

konec citata.

Midva upama, da bo to držalo, da res ne bo veliki prispevek.

(odgovor članu joma)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: komunalni prispevek
15.2.2008 10:12:02   
Colicka
No, ni samo Postojna tista, ki nikoli ne znižuje komunalca ...tud nama so prošnjo zavrnili :(
SO nama pa naredili izračun na podlagi kvadrature hiše, torej k*p*m in ni važno, koliko je velika gradbena parcela, kaj ma to veze? 

_____________________________

Novorojena deček in deklica sta s štorkljo letela nad deželo k svoji družini. Pa se oglasi deček: "Si tudi ti zdaj prišla na svet?" "Kaj si mislil, da sem tvoja stevardesa?" se je oglasila deklica.

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?