|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: stilski izziv!
27.4.2007 22:30:50   
Anonimen
ne dej nehi a se ti norca delaš s tole sedežno? na prostor z nizkin stropom? saj niste resni no! user posted image

če boš dala to sedežno pa temen parket ti nobena farba nau več pomagala user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: stilski izziv!
28.4.2007 8:54:56   
ursi
Meni je pa ta sedežna fuuul dobra, ampak pol mora bit cela dnevna v tem stilu. In še nekaj, ko se enkat usedeš nanjo ali vanjo, ne bi več ustal. Jo izdeluje eden iz sosednje vasi in sem jo že sprobala. natalija, carska je!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: stilski izziv!
28.4.2007 11:40:27   
natalia
o.k.
hvala punce, zlate ste!

to mi je zelo pomagalo in ja, bomo kar vzeli tole sedežno in pohištvo, ki ga izdeluje taista firma.

glede barve: beli strop z stranskimi letvicami, laminat barve javorja (svetli ton, torej), barva jajčne lupine ali pa kot je rekla bobika, bež ali pa ozadje foruma, samo kaj ko pa ne vem, če bo zdaj pasalo to k moji kuhni?




_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: stilski izziv!
28.4.2007 11:42:30   
natalia
samo bi moglo pasat, če so stranice kuhne rjave, ne? strop pa bel?

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: stilski izziv!
28.4.2007 14:00:34   
mika
kaj ko pa ne vem, če bo zdaj pasalo to k moji kuhni?


bo pasalo.

ja, Lara kaj se pa tako razburjašuser posted image ?

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: stilski izziv!
28.4.2007 14:17:48   
Anonimen
Jaz bi dala zraven močno vzorčaste tapete.

(odgovor članu natalia)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: stilski izziv!
28.4.2007 21:26:32   
bobika
Vse te barve (jajčna, bež, marelična) pašejo zraven kuhinje in sedežne. Saj na sliki kuhinje je tudi nekaj takšna barva kot ozadje foruma (malo bolj na rjavo vleče)user posted image
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: stilski izziv!
28.4.2007 21:37:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

kaj ko pa ne vem, če bo zdaj pasalo to k moji kuhni?


bo pasalo.

ja, Lara kaj se pa tako razburjašuser posted image ?


ne vem??!! k mi je dolgčas??!!
nič se ne razburjam. povedat sem hotla samo to, da tako pohištvo in barvaste stene tako zabijejo prostor da nikamor ne zgleda, sploh če ima nizke strope! tako pohištvo je za moje pojme primerno za kake starinske hiše z visokimi stropi kot so jih imele včasih meščanske hiše tam 3 metre recimo in velikimi kvadraturami prostorov. pa seveda mora biti vse v tem stilu. še kaki ornamenti na stenah, tapete mogoče, take luči itd itd.  najbolj grozno mi zgleda res tako pohištvo v neki novodobni hiši če ne celo v bloku user posted image  

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: stilski izziv!
29.4.2007 21:23:57   
natalia
ja, ****tiš če pa mam hišo v starinskem slogu!user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: stilski izziv!
29.4.2007 21:42:34   
rija
natalia, po moje lara ni mislila, da imaš v starinskem stilu opremljeno hiško user posted image

ta sedežna "bi pasala" v mojo 100 let staro meščansko vilo.....ki ima vse to, kar je napisala lara....pa je vseeno ne dam not, ker mi ni všeč niti za tam....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: stilski izziv!
29.4.2007 22:42:07   
petra81
Ej, če ti je sedežna všeč, pač vse ostalo skombiniraš, da paše zraven in je!!

Pa uživaj, ko se boš zvečer usedla nanjo in si pogledala kak dober film!!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: stilski izziv!
29.4.2007 22:55:29   
Anonimen
Moja mami ma podobn stil v svojem stanovanju. Meni sicer ni všeč sam ona se pa super počuti, pa v bistvu ji čist paše ta stil-stanovanje je itak čisti odraz človeka.

Ona ima po tleh hrastov parket, stene pa svetle. Jaz bi na tvojem mestu dala vanilijo al pa kej podobnga. Pa slike morjo pol bit tud v tem stilu. Ne kej "modernga" dat na steno.

Sedežna je pa res super udobna, sva jo lani za foro sprobavala na sejmu - sediš k na oblakuuser posted image .

(odgovor članu petra81)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: stilski izziv!
30.4.2007 8:48:02   
Anonimen
Mislim,da si vsakdo mora stanovanje ali hišo opremiti tako,da bo njemu všeč in,da se bo sam dobro počutil.
Lahko dobiš najboljšega opremljevalca,da ti uredi dom,samo kaj ti to pomaga,če se ne boš dobro počutil v lastnem domu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: stilski izziv!
30.4.2007 11:17:02   
mika
Moja mami ma podobn stil v svojem stanovanju. Meni sicer ni všeč sam ona se pa super počuti, pa v bistvu ji čist paše ta stil-stanovanje je itak čisti odraz človeka.


karin, a veš koliko sem jaz mamo maltretirala zaradi njenega okusa. mene je najbolj motil kič, ki ga je dala po pohištvu. enkrat pa je mama popizdila in rekla naj ji dam že  mir, da bom jaz svojo hišo opremila tako kot bom sama želela...in imela je popolnoma prav.

od takrat naprej ne gledam več 's svojimi očmi' ampak z očmi tistega ki tam živi. kot je že ena prej napisala, je pomembno da oprema gre skupaj, neglede na stil. zato tudi ne 'ocenjujem' opreme le z besedami kot so ni moj stil. kaj pa ma veze kakšen je moj stil. vprašanje je le ali je opremljeno tako, da je prostor skladen v stilu, ki je izbran.

Dalija,  sestrična je vprašala moža, če mu lahko opremi stanovanje. in sem se oglasila jaz, da NE!!!!!!! vsaka stvar, ki je v naši hiši je izbrana po najinem okusu in predstavlja naju. ne glede nato če je komu všeč ali ne midva se dobro počutiva in to je bistvo.

< Sporočilo je popravil mika -- 30.4.2007 11:19:30 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: stilski izziv!
30.4.2007 13:44:00   
Anonimen
Tako sedežno imata moja tast in tašča, pa jo še danes kolneta. Totalno neudobna!!!!!

Absolutno ima preozek del za sedenje in previsok del za naslon!!!! Sploh ne moreš normalno sedeti. Pa pretrda.

Nihče, ampak res nihče noče sedeti na njej v dnevni tako je neudobna in se vsi raje gužvamo v kuhinji na 100 let straem kavču.

Joj, že zdaj vidim, da ti bo žaluser posted image

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: stilski izziv!
30.4.2007 14:14:42   
Balonchy
OBVEZNO "ZAMENJAJ" SEDEŽNO!!!
 
SORRY, SAM MOJE MNENJE...
 
SREČNO, BALONCHY

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?