|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj je v Ikei dobrega?
18.4.2007 20:57:57   
Annny
Kako ste kaj zadovoljne z nakupi v Ikei?
Kaj bi priporočile in kaj vam ni všeč?
V Ikei sploh še nisem nabavljala...so mi nizke cene sumljiveuser posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj je v Ikei dobrega?
18.4.2007 21:18:42   
viv_
Meni so všeč raznorazni dodatki in drobnarije...

Kar se tiče pohištva, pa moje mnenje, kar je poceni ni ravno neka kakovost, kar je pa kakovostno, so pa tudi cene temu primerne.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj je v Ikei dobrega?
18.4.2007 23:13:55   
Marogica
Vse, kar je za Ikeine cene drago, je v Ikei dobro, vse kar je poceni, je en veliki šit. Jaz kupujem kar dosti, celo picerijo sem delno opremila z izdelki iz Ikee. Pri pohištvu me tudi ne moti, saj ga ne mislim imeti 20 let ali doživljensko-kot včasih. Raje menjavam na 5-10 let.

Je pa seveda vse stvar okusa, potreb in odnosa do kvalitete, pa seveda denarja.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj je v Ikei dobrega?
19.4.2007 11:50:08   
Kaštrun
Jaz pa mislim, da se gre v Ikeo takrat, ko imaš še prazno stanovanje in se ti splača najprej dobiti Ikein katalog, da si stvari izbereš.

Midva sva šla v Ikeo ko sva imela stanovanje že opremljeno (ves pohištvo razen delovnega kotička) in tudi dodatke imava npr. že vse, tako da sva v Ikei kupila nazadnje samo 36 kozarcev (za B vino, za R vino in za sok), ostalo kar sva gledala ali ni pasalo v najino stanovanje, ali pa je bilo lepo, vendar se nama je zdelo brez veze, ker pač nisva potrebovala.

Moje mnenje je, da si prej oglej Ikein katalog, pa boš videla po kaj se ti splača gor it. Pa še kakšno fino idejo dobiš.

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj je v Ikei dobrega?
19.4.2007 13:01:19   
mika
midva sva kupila previjalno mizo v ikei. da so predali štimali, je moral mož nove liknje zvrtat, ker so drugače bli poševnouser posted image .

kaj pa vem, jaz tam drugače ne kupujem. odbijajoče mi je to, da ima večina ki jih poznam, iste stvari doma kupljene tam.
za kozarce sem slišala, da so lomljivi in sem jih kupila pri nas.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj je v Ikei dobrega?
19.4.2007 14:58:01   
kaya2007
Meni ni bilo nič všeč...mogoče bom šla še 1x pogledat, ko bo stanovanje že opremljeno in bom rabila še kakšne drobnarije. Ali pa tudi ne user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj je v Ikei dobrega?
20.4.2007 8:27:32   
Anonimen
zakonska postelja, kovinska - super
zavese - super
jedilna miza - super
jedilni pribor - še kar
stoli - super
kavč - super
luči - super
tepihi - super
pregradna omara - super
omarice - super
otroške lesene igrače - mega
dodatki, ki jih je ogromno - super
sveče - obvezno jih kupim
.
.
.
midva imava celo hišo iz Ikee user posted image  Jaz sem zadovoljna. Ikea mi je za dušo user posted image

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj je v Ikei dobrega?
20.4.2007 12:10:55   
TinkiBinki
Hm, za kakšne dodatke se splača it pogledat. Midva sva tudi lučke tam nabavila. Meni je všeč in komaj čakam, da bova spet opremljala in da bo to otroška soba...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj je v Ikei dobrega?
20.4.2007 12:19:40   
Seven*
Jaz bom kupila gor otrosko sobo. Veliko ceneje kot pri nas.. Pa spalnico bom tam opremila.

Meni je IKEA super. Stil mi odgovarja, malo so odpuljeni, pa odgovarja mi sistem, da si vse ogledas na internetu in da ne rabis skakat po stacunah in merit.


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj je v Ikei dobrega?
20.4.2007 12:22:45   
MarijaPo
Tudi midva imava celo stanovanje iz IKEAe. 2 kavca, 1 zofa, jedilna miza, 4 stoli, kredenca, 3 komode, 2 pisalni mizi, 4 omare, miljarda dodatkov.
Nama zaenkrat vse izvrstno sluzi (to je ze 2. stanovanje, ki sva ga opremila z IKEAo). Za vikend pa sva poleg vsega pohistva kupila se kuhinjo.

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj je v Ikei dobrega?
20.4.2007 17:20:25   
Annny
Če pogledam po slikah, mi pohištvo (omare) ni preveč všeč.

So mi pa luštne posteljnine in lučke, tako na 1. pogled!

Hvala za toliko uporabnih odgovorov!

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj je v Ikei dobrega?
21.4.2007 23:18:50   
polona2
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica
Pri pohištvu me tudi ne moti, saj ga ne mislim imeti 20 let ali doživljensko-kot včasih. Raje menjavam na 5-10 let.



Tudi jaz. Poleg tega pa mi je zelo všeč razgibanost, ki jo nudi Ikeino pohištvo in dodatki, všeč so mi barve, cene posameznega kosa pa zna biti prav smešna. Masivnega pohištva ne maram, ga ne pogrešam, zato mi Ikea nudi vse, kar potrebujem. Ne moti me, da je veliko slovenskih domov opremljenih s pohištvom iz Ikee, ker se mi zdi da vseeno vsak posameznik da svoj pečat svojemu domovanju.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj je v Ikei dobrega?
30.4.2007 14:23:39   
Mešamdrek
Kje pa se dobi katalog?user posted image user posted image

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj je v Ikei dobrega?
30.4.2007 14:44:00   
mišk
Kar na njihovi spletni strani poglej. Sam mislim, da je samo v nemščini.


www.ikea.com

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?