|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 90 [91] 92   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
31.7.2007 21:10:53   
soncek.djukelica
čer,

spet sem malce naokoli!user posted image  Času primerna je tudi tale tema, se vidi,da je čas dopustov, pa temu primerno tudi število postov! Še nove teme ni, pa saj meni je tudi ta v redu,sam da se piše!user posted image
Meni pa likanje ni težko, sem že od nekdaj glavna likarica pri nas doma,edino kar mi je nezaželjeno,da me ne čaka prevelik kup!user posted image
Moja user posted image  je za sedaj čisto super, večjih težav nimam in tega sem vesela! user posted image
Avgust bo pa za nekatere med vami tudi nov začetek, nov boj! Želim vam, da bi bil čim bolj uspešen z končnim rezultatom user posted image !

Imejte se lepo!user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 2251
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
31.7.2007 21:46:14   
MARTINŠČICA
IZVIRNO SPOROČILO: konina
Moj prvi postopek je bil iz IUI v IVF spremenjen skoraj na mizi. SEm pridelala preveč foliklov za IUI in sem šla na IVF, tako da ne vem skoraj nič o protokolu.

Lp, Nina


Hojla,
tudi meni se je to zgodilo. V postopku UIU sem z Menopurjem pridelala 9 foliklov in so me zadnji dan UZ dali v IVF ostopek. Cela štala, kar se tiče administracije.

Nihče mi ni nič povedal. Še ko sem svetovalko za IVF vprašala kako in kaj, ji je bilo vse odveč. Je rekla, da mora to zdravnik povedat. K sreči so sestre zelo prijazne in so mi razložile celoten postopek. Šla sem na punkcijo, čez 5 dni pa na ET. Žal je bilo neuspešno.

Avgusta pokličem in se naročim za nov postopek, ker nimam zamrznjenčkov. Eno IUI imam še v dobrem, pa so sestre rekle, da me na IUI ne bodo več dali, ker reagiram s prevelikim št. foliklov. Saj bo itak naslednjio postopek ET uspešen, a ne.

Srečno!

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 2252
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
31.7.2007 22:14:49   
upajoča
Ojla,so pa res vse na dopustu,sem bila pa presenečena ker Reško dela že od 23.7.naprej in ima že v avgustu ful polno tako da me je dal nekam v mes in grem v postopek z Diprahem-upam da sem prav napisala,in bom nadaljevala z Menopurjem.Ali je katera v kratkem imela te inekcije in kam si jih daješ-to bom sicer zvedla drugi teden,vendar kak podatk v naprej mi ni odveč.Me pa zanima kak stranski učinek inekcij mogoče ste že pisale pa vseeno hvala za kakšen odgovor.No pa tudi zame se je začel dopustuser posted image user posted image ,jutri šibam mal v hribe,pa potem še malo na morje,super.lepo se user posted image imejte   upajoča

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2253
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
31.7.2007 22:21:05   
pikovit
Martinščica ja v drugo bo ratalouser posted image .Jaz pa če po resnici povem mi gre Lj. počasi na živce.Z njimo so samo problemi.Razen,če nisi ful dobr in pokoren.drgač te znajo pa hitr kaj nadret.Jaz osebno nimam slabih izkušenj ampak to zato ker imam visok prag tolerance.Ostale pa čist zastopim da se kregajo.Hvala bogu da so sestre normalne in prijazne.BRAVO ZA SESTRE NA GK LJ.Kar se pa zdravnikov tiče user posted image .No ja pa saj ni tako hudo.Včasih malo pogunčaš sam pri sebi in mine pa je spet vse ok.Čeprav klub mojemu prigovarjanju in tarnanju bom zopet tam.

Soncek.djukelica čestitke za tvojouser posted image .Želim ti vse naj naj in da se vse izteče kot je treba.Želim ti veliko zdravja.Drugače se pa menimo,da bi se kaj dobile in seveda ste tudi nosečke vabljene.Pride tudi Koala.Tako,da si vabljena.

Konina in Citrončica a sta kaj likaliuser posted image ?Jaz imam danes in jutri pralni dan tako da me bo čez vikend čakala gora perilauser posted image Konina jaz mislim da kličeš brez veze,ker na kliniki začnejo delat šele od 15.08 naprej. Zdaj imajo zaprto.Jaz sem vedno klicala in se naročila ne glede na to,da sem bila pri zdravniku z napotnico.Mogoče je boljše da greš kar osebno tja.Jaz sem začela to prakticirat,ker se bolje obnese.Drugače lahko telefoniraš v nedogled.


Sonček a radauser posted image user posted image A si čez vikend prosta ?Bom imela goro perila.Si vabljena.Ti skuhamuser posted image user posted image



(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2254
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
31.7.2007 22:34:10   
pikovit
Upajoča

Rada bi ti pomagala vendar grem tudi jaz k Rešu prvič.Povem ti lahko le kakšne strnske učinke sem imela jaz z Gonalom.Sem se redila,velko bolj kosmata sem.malo bolj občutljiva za vse stvari ali tečna ali sem jokala.Kr neki sej pol k je vse mimo je spet vse user posted image

(odgovor članu upajoča)
Neposredna povezava do sporočila: 2255
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
31.7.2007 22:51:19   
upajoča
O pikovit jaz sem že bila pri Rešu vendar sem imela postopek samo z klomifenom kar je manj agresivno vendar tudi po njemu opažam da sem tudi bolj kosmata kot pa prej,sedaj grem v drugi postopek ,v nov boj. lep pozdrav upajočauser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2256
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
31.7.2007 22:51:53   
pikovit
user posted image pupe....

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2257
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
31.7.2007 22:57:46   
pikovit
Upajoča bom rabila kakšen nasvet.Me je kar mal strah. 

(odgovor članu upajoča)
Neposredna povezava do sporočila: 2258
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
31.7.2007 23:05:12   
upajoča
Ni problem ti kar vprašaj ,te pa že v naprej opozorim da bodi pri Rešu pripravljena tudi na kak slab dan da potem ne boš čudno gledala ,saj veš človek ima pač kak tečen dan ,ker je preobremenjen ,čeprav sem bila sedaj kar presenečena da se je tudi malo razgovoril, kar pri njemu ni v navadi,verjetno se je kaj spočil na dopustu ,v glavnem me tudi vprašaš na zs če kaj rabiš samo da pa te ni treba biti strah,saj veš bolj je panika kot pa strah. lp upajoča

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2259
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
1.8.2007 11:12:47   
pikovit
user posted image     kje pa ste vse?

(odgovor članu upajoča)
Neposredna povezava do sporočila: 2260
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
1.8.2007 11:29:16   
soncek.djukelica
pri nas je že dober dan!user posted image

pikovit, za vikend pa me ne bo doma!Bom skočila mal na morje!user posted image
Kok pa plačaš?user posted image
Za srečanje, lahko me računaš!Najbolje bi bilo septembra!user posted image


_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2261
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
1.8.2007 14:45:42   
*medica*
lep pozdravček punce...nisem se dolgo oglasila..nevem zakaj ...bolj lena sem postala user posted image user posted image user posted image ..komaj čakam drug teden da grem na dopust...vidim da ste nekatere že bile ...upam da ste se dobro spočile in pripravile na nove boje ...
sam sem tko tko ...malo so me mučile te vročine in mi je bilo slabo...no sedaj je bolje ko se je tako lepo ohladilo...moja user posted image mislim da lepo napreduje..komaj čakam pregled pri svoji g da vidim kako je moja user posted image ..
punce lep pozdravček in uzivajte...

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2262
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
1.8.2007 15:56:11   
konina
Dober dan, punce. Jaz sem bila danes že zeloooo pridna in sem pomagala tašči krompir pobrat (ne veliko), potem pa sem plela naš vrt, ki čaka na travo, pa le plevel preveč priden in raste in raste. Potem pa sem si rekla, da je danes lep dan in da poskusim še enkrat priklicati LJ. Ne boste verjele, sem jih dobila. user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako, da sem se naročila in je rekla, da bom na vrsti pozno jeseni, (oktober, november). Da pa moram dobiti terapijo od G in se še enkrat javit, da določimo točno kdaj. Imam pa številko 410, kar pa ne vem sicer kaj točno pomeni.

LP, Nina

(odgovor članu *medica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2263
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
1.8.2007 15:57:23   
konina
Opa, moja številka je 401.

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 2264
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
1.8.2007 16:19:39   
soncek.djukelica
jaz sicer nevem točno kaj naj bi ta zap.št povedala; jaz sem se šla prijavit lansko leto, konec decembra; pa sem dobila št. 348!
mislim,da pomeni kar njena beseda pove:zaporedna številka,pod katero te vodijo!
kdaj pa morš klicat? s katero M se ti začne?

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 2265
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
1.8.2007 16:40:07   
MARTINŠČICA
Hojla,
jaz imam pa št. 209 in so mi rekli, da naj pokličem po 15. 8. 2007. Takrat bom itak na user posted image . Morda se bom pa mal uštulila in tudi jaz prej poklicala. Sicer ima pa sestra tam ene 5 zvezkov, kamor vpisuje, tako da te št. najbrž nič niso za primerjat. Smo si med seboj preveč različne in imamo različne terapije.

Držim pesti, da nam vsem čimprej rata in da zagledamo magični črtici ...

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2266
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
1.8.2007 16:40:19   
citrončica
Konina,user posted image ,
to ja si še morla poklicat,zdaj maš zaporedno in to je to!
jaz mam 322 št.,kličem septembra!

Pikovit,
nič nisem likala,zdaj sem glih na 0,se bo pa kmal nabralo,bom počakala,kako tarifo ma soncek.dj.,user posted image user posted image user posted image ,-da ji ne bo dolgčas doma..

Glede na to ,da ste spet začele s postopki,odprite novo temo,eni,ki je v postopku,to pripada,ne?

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2267
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
1.8.2007 20:27:14   
pikovit
Sonček z Citrončico naju zanima kakšno tarifo imašuser posted image ?Sem ravno pobrala dva stroja perila.Kam pa greš na morjeuser posted image ?Jaz bi tudi šlauser posted image
Pa sej bom šla 11.08user posted image   in to za 14 dni.


Konina bravo.Vztrajnost se pa splača.Kmalo te bodo imeli
user posted image   v rokah.user posted image Številke pa pomenijo katera si na vrsti.


Imejte se lepo.Javite se kaj.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2268
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
1.8.2007 20:45:43   
soncek.djukelica
cena je: Kdo da več! user posted image user posted image user posted image  Kot na licitaciji!user posted image user posted image user posted image
Kar na Slovensko Obalo mislim skočit!Izgleda,da bove isti čas dopustovali, pikovit!
Martinščica, a ne morš poklicat prvi dan M? Jaz sem se tudi švercala en mesec prej, user posted image  ker moj postopek bi se v bistvu mogel začeti z marčevsko M, jaz sem pa klicala že,ko sem dobila februarsko M! In prva injekcija je padla glih za moj r.d.! Mi je ena sestra na GK enkrat rekla,da sem si lepo darilo za r.d. dala!user posted image


_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2269
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
1.8.2007 20:56:11   
citrončica
Soncek.dj.kdo da več?
licitacija:
midva sva dva,cca 3-4 stroje tedensko,
ma katera več za dat...peglatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!???

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2270
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
1.8.2007 21:03:37   
soncek.djukelica
IZVIRNO SPOROČILO: citrončica

midva sva dva,cca 3-4 stroje tedensko,



user posted image user posted image user posted image ...sej tko ja, več kilaže je, več bo €€€€€€€€€!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2271
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
1.8.2007 21:23:43   
citrončica
in cena za kilo??
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2272
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
1.8.2007 21:35:49   
pikovit

user posted image   a to je tko?Kdo da več user posted image

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 2273
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
1.8.2007 21:43:35   
pikovit
a nebi kr na komad....user posted image  Kolk bi bila bogata.$ stroji na teden pa še mene računi nekaj takegauser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2274
   RE: IVF-ICSI, majčice, junijčice
2.8.2007 9:21:30   
Mellon Collie
Sicer z zamudo... ampak iz srca. Hvala za topel in lep sprejem. Mogoce bom pa se upala kaj napisat. Kdaj. Morda. Haha.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 2275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  88 89 90 [91] 92   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 90 [91] 92   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




sam v sobici
TLF

Pri kateri starosti naj otrok spi sam v svoji sobici?

že od samega začetka (21%)

med 1 in 3 meseci (3%)

med 3 in 6 meseci (7%)

med 6 in 9 meseci (10%)

med 9 in 12 meseci (6%)

po dopolnjenem 1 letu (52%)


Število vseh glasov: 341

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!