|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: VD snaha
3.5.2007 19:04:08   
Maleal
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

on je star 19, ona 18



No ja to pa tudi niso leta,ko rečeš dokler naju smrt ne loči....user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: VD snaha
3.5.2007 19:07:54   
Maleal
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: lmarcel

Razmišljam, da bi se pogovorila z njim, po drugi strani pa ne vem ali naj ga raje pustim pri miru? Ni mu vseeno, ukrene pa tudi nič ne!



Ne vtikuj se v njuno življenje,saj bo on živel z njo, ne pa ti ,kako si bo poslal tako bo spal.


ta beseda vtikovanje mi jeuser posted image . zakaj pri hudiču pa mati sina ne bi smela vprašat, če je srečen z dekletom in bi to že pomenilo user posted image vtikovanjeuser posted image .
mogoče pa tudi on potrebuje pogovor, pa ne ve kako bi načel temo.
 


Eh daj nehaj no,kaj pa je to druga kot vtikovanje???Če bi imel sin interes bi ji že povedal,tak pa...

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: VD snaha
3.5.2007 19:10:08   
tanikaa
Zakaj hudiča se obesite na vsako napisano besedouser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: VD snaha
3.5.2007 19:10:48   
mika
Eh daj nehaj no,kaj pa je to druga kot vtikovanje???Če bi imel sin interes bi ji že povedal,tak pa...


sedaj vem, da se bom jaz definitivno vtikovala v hčerino življenje, ko jo bom vprašala, če je srečnauser posted image user posted image .
moja mama najo oba z možem vsakih toliko časa vpraša, pa  mi mož še nikoli ni rekel, da se vtikuje

in vsi moški se tako radi odprejo in govorijo o svojih težavahuser posted image

< Sporočilo je popravil mika -- 3.5.2007 19:18:45 >

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: VD snaha
3.5.2007 19:11:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lmarcel

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

on je star 19, ona 18



No ja to pa tudi niso leta,ko rečeš dokler naju smrt ne loči....user posted image


Meni se res zdi, da se ti ne splača sekirat...user posted image .

Skuhaj si en kafe in pozabi user posted image .

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: VD snaha
3.5.2007 19:16:14   
mika
Zakaj hudiča se obesite na vsako napisano besedo

predvidevam, da je to meni namenjenouser posted image .

nato sem se 'obesila' zato, ker nekatere tašče ali mame ne smejo besede rečt ali vprašat, pa se že vtikujejo. ma včasih so tukaj takšne neumnosti pišejo npr. tašča se vtikuje, ker vpraša če je user posted image previt ali lačen.......pa nastane cel user posted image  .

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: VD snaha
3.5.2007 19:19:39   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: lmarcel

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

on je star 19, ona 18



No ja to pa tudi niso leta,ko rečeš dokler naju smrt ne loči....user posted image

Ne sekiraj se anonimna, ker tole še tko ni dost resno za kuhanje kavice tašči in pripravo mize itd...
Če si boš že zdajle toliko dajala k srcu boš kmalu osivelauser posted image

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: VD snaha
3.5.2007 19:34:47   
caillou
Jst sem pa itak blond.


Pa mende ja ne po naraviuser posted image

Če katero zanima recept za turško kavo, mi naj piše na privat. Jo naučim z veseljemuser posted image .


Anonimni tašči pa, ne sekiraj se, jaz sem pri osemnajstih čakala da mi olje zavre, da si bom lahko spekla jajce na oko. Olje ni zavrelo v pol ure, potem sem poklicala mamo na pomoč, pa mi je rekla naj takoj pokličem gasilce in odprem vsa oknauser posted image . Danes pa sem izvrstna kuharica. Jamie mi do kurjeka na peti ne sežeuser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: VD snaha
3.5.2007 19:35:31   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Zakaj hudiča se obesite na vsako napisano besedo

predvidevam, da je to meni namenjenouser posted image .

nato sem se 'obesila' zato, ker nekatere tašče ali mame ne smejo besede rečt ali vprašat, pa se že vtikujejo. ma včasih so tukaj takšne neumnosti pišejo npr. tašča se vtikuje, ker vpraša če je user posted image previt ali lačen.......pa nastane cel user posted image  .



Ne samo tebi. Najbolj tistim, ki v celem postu iščejo en sam stavek, ga citirajo in potem trgajo in trgajo. In s tem, kar si napisala zdaj, se popolnoma strinjam. Dandanes je težko biti tašča. Kaj šele bo, ko bomo me tašče? Takrat nas bodo valda na grmado metali, samo če boš ponudila kavo...češ, stara zapoveduje, da moram zdaj piti kavo. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: VD snaha
3.5.2007 19:36:32   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Jst sem pa itak blond.


Pa mende ja ne po naraviuser posted image

Če katero zanima recept za turško kavo, mi naj piše na privat. Jo naučim z veseljemuser posted image .


Anonimni tašči pa, ne sekiraj se, jaz sem pri osemnajstih čakala da mi olje zavre, da si bom lahko spekla jajce na oko. Olje ni zavrelo v pol ure, potem sem poklicala mamo na pomoč, pa mi je rekla naj takoj pokličem gasilce in odprem vsa oknauser posted image . Danes pa sem izvrstna kuharica. Jamie mi do kurjeka na peti ne sežeuser posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: VD snaha
3.5.2007 19:57:50   
filipinka
Jaz se pa strinjam z anonimno! Sem ze mislila, da se gre o nasi snahi!user posted image  ker mi mamo isti problem! Te mlade puser posted image  dandanes bi se samo lispale, narediti pa ne znajo cist nic! Ne ne znajo, niti interesa nimajo, da bi se kaj naucile! Moja tasca je tudi prisla vceraj ful slabe volje z morja, ker je ta malda snaha katastrofalna! En teden ji je stregla od predi in zadi! Se svojega modrcka in gat ne zna (beri: NOCE) pospravit!user posted image  Je pa ob 6.00 vstajala, da se je sla v campu v skupne kopalnice mazat in je baje ni blo nazaj do 8.00. Me nic ne briga, ampak, ce bo moj sin mel tako user posted image  mu bom ziher poskusala na lep nacin povedat ali pa njej pomagat, da pride k sebi!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: VD snaha
3.5.2007 20:16:04   
Anonimen
Meni ne bo nihče ukazoval ...predvidevam, da ne hodiš v službo, ali pa si sam svoj šef


Ja maš prav.Ne hodim v službo in sem  gazda sama sebi in sam svoj šef.Tašča ma svoja vrata svoj vhod in lahko dirigira sama sebi ali komu pač hoče.Meni ne.In to se ve že dolgo pa je v redu tako.
Voljno

(odgovor članu Angellina)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: VD snaha
3.5.2007 20:24:44   
Anonimen
Vem, da sta oba še zelo mlada, ampak nikoli ne reci nikoli ...

Da ne bo pomote, cunje sem prala tudi zanjo samo doli na vikendu.

Sama pa na ta razgovor s sinom o katerem sem razmišljala, niti nisem pomislila v smeri vtikovanja, bolj bi me zanimalo kako drugače vse poteka,kako si predstavlja njuno skupno življenje, če si ga sploh lahko, kot pa da bi mu solila pamet. Mogoče je najbolje pustit stat vse skupaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: VD snaha
3.5.2007 20:36:42   
Anonimen
Res sem blond ampak ne razumem kaj pomeni VDtašča in VD snaha?Kaj je ta VD spredaj??user posted image user posted image user posted image

In ti VD tašča vedi,da nisi edina,ki ima tako snaho.Imamo tudi mi v rodu eno še hujšo ampak nebi o tem.Saj sem rekla moji mami da je nora,da dopusti take kar počenja ali ne počenja njena snaha.Saj ne rečem,da bi ji mogla komando delat ampak če vam razložim to zgodbo se boste za glavo držale.Moja mama je pa tiho,ker se noče nič kregat in vtikovat in zaradi tega mora plačevat vse račune kurjavo kuhat prat otroke pazit.Haloooooooooo.Jaz grem samo tja ko je mama sama doma.In takrat se joče.Ja saj sem ji rekla po eni strani si je sama kriva,da je tako.Ampak dolgo več nebo,ker bo šla drugam na stanovanje potem pa bojo tako živeli v hlevu tam.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: VD snaha
3.5.2007 21:30:39   
Marogica
Anonimna, ne vtikuj se oz. ne načenjaj pogovora o tej temi s sinom, ker trenutno ne boš dosegla ničesar plodnega. Oba sta še mlada, slepo zaljubljena, le kdo bo poslušal "sitnarjenje" ta "stare"? Mislim, da se takšne stvari razčistijo same po sebi...ko pride pravi čas... Zanju še ni prišel.

TI pa...res si eno kavo skuhaj, pa če je turška, še zame en požirek narediuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: VD snaha
3.5.2007 21:39:50   
Dejča
IZVIRNO SPOROČILO: vojakinja

Res sem blond ampak ne razumem kaj pomeni VDtašča in VD snaha?Kaj je ta VD spredaj??user posted image user posted image user posted image

In ti VD tašča vedi,da nisi edina,ki ima tako snaho.Imamo tudi mi v rodu eno še hujšo ampak nebi o tem.Saj sem rekla moji mami da je nora,da dopusti take kar počenja ali ne počenja njena snaha.Saj ne rečem,da bi ji mogla komando delat ampak če vam razložim to zgodbo se boste za glavo držale.Moja mama je pa tiho,ker se noče nič kregat in vtikovat in zaradi tega mora plačevat vse račune kurjavo kuhat prat otroke pazit.Haloooooooooo.Jaz grem samo tja ko je mama sama doma.In takrat se joče.Ja saj sem ji rekla po eni strani si je sama kriva,da je tako.Ampak dolgo več nebo,ker bo šla drugam na stanovanje potem pa bojo tako živeli v hlevu tam.user posted image user posted image user posted image



Ste pa res same blond danes tu user posted image . V. d. pomeni vršilka dolžnosti tašče, snahe (najpogosteje direktorja, hahaha, tukaj le v prenesenem pomenu, ker mlada dva še nista poročena ...). Upam, da zdaj štekaš user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: VD snaha
3.5.2007 21:45:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

bolj bi me zanimalo kako drugače vse poteka,kako si predstavlja njuno skupno življenje, če si ga sploh lahko, kot pa da bi mu solila pamet. Mogoče je najbolje pustit stat vse skupaj.


Pri teh letih je mene zanimalo samo to, kako se bova imela fajn in kdaj bova lahko seksala. To in čisto nič drugega. Za minuto naprej in nič več.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: VD snaha
3.5.2007 21:49:53   
caillou
in kdaj bova lahko seksala.


Pri teh letih user posted image !!!!!!!!????

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: VD snaha
3.5.2007 22:08:31   
muška
Jaz pa razumem pod VD snaha, bodoča snaha user posted image  , a ni tako?

Sicer pa kot si že sama napisala, pusti stat! user posted image

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: VD snaha
3.5.2007 22:08:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

in kdaj bova lahko seksala.


Pri teh letih user posted image !!!!!!!!????


Tudi pri teh user posted image  user posted image .

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: VD snaha
3.5.2007 22:43:03   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Mič

IZVIRNO SPOROČILO: caillou

in kdaj bova lahko seksala.


Pri teh letih user posted image !!!!!!!!????


Tudi pri teh user posted image user posted image .


Pri meni je pa bila na prvem mestu le šola.







user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: VD snaha
4.5.2007 7:10:51   
srki
Anonimna 1, nisi vzgojila mamineg sinka, predvidevam, ker če si ga vzogjila v tej smeri, da se pomaga pri gospodinjskih opravilih, zame ni mamin sinko. Očitno si je on izbral totalno nasprotje sebi. Kako bosta furala, je pa druga stvar.

Katera se je ponudila za recept truške kave? Kuham jo že od 6. leta starosti, pa da vidim, če jo sploh pravuser posted image .

Neka star gospa, ki je hodila k nam, mi je vedno rekla, da tudi v kavarni ni kava tako dobra, kot jo skuham jazuser posted image .

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: VD snaha
4.5.2007 8:18:58   
maruškaŠ
VD definitivno pomeni vršilec dolžnosti (vršilka dolžnosti). Ponavadi ko v podjetju razrešijo direktorja, vmes preteče nekaj časa preden najdejo in imenujejo novega direktorja. V tem vmesnem času pa je oseba imenovana na mesto diretorja, VD (vršilec dolžnosti) direktorja, kar pomeni, da ima pooblastilo, da opravlja funkcijo direktorja, vendar pa ni imenovan kot direktor. Kasneje lahko imenujejo na mesto direktorja osebo, ki je bila VD direktor ali pa nekoga drugega.

Upam, da je dost natančno.

Anonimna tašča, tebi pa - ne sekiraj se - v teh letih itak resnično ne vidita dlje kot kdaj se bosta naslednjič žgala. Mogoče je pač punca mal bol razvajena in nenavajena delat, počakaj še malo. (jst vem, da mi leta sicer ne bi bla ovira za pomaganje, če ne drugače pomoč vsaj ponudiš?) Pa veš koliko je fantov, ki pridejo v resno vezo - čist brez vsakršnega občutka za gospodinjstvo? Pa se jih veliko potem marsikaj nauči. 

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: VD snaha
4.5.2007 8:32:48   
caillou
kdaj se bosta naslednjič žgala


A tudi to je normalno ? S čim se pa žgejo user posted image  ?

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: VD snaha
4.5.2007 8:36:24   
natalia
user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




RABLJENE IGRAČE
misolinka

Ali bi svojemu otroku kupili rabljeno igračo?

DA (70%)

NE (30%)


Število vseh glasov: 142

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!