|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
7.5.2007 21:18:20   
dalin
IZVIRNO SPOROČILO: beba76


Pa-pa debelinkice, jutri bomo že bolj suhcene user posted image


Iz tvojih ust,v božja ušesauser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
8.5.2007 7:53:05   
nina166
Dajte še mene na seznam. Tisti slivov ali kak je že dan bom spustila in začnem danes s prvim dnem diete. Sem že enkrat hujšala po njej in izgubila 6 kg s tem da sem dvakrat jedla čokolado user posted image .

Moj cilj je čimveč...imam 53 kg in z kakimi -5 bi bila že kar zadovoljna...če pa bo več, pa toliko boljše.



_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
8.5.2007 8:20:26   
Tanyka

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



                        začetek 07.05.2007
 
 
    user posted image    Morrak(70 kg----željena teža55 kg)
    user posted image   Tiasha77 (----željen cilj -8 kg)
    user posted image   Beba76  (55 kg----željena teža 50 kg)
    user posted image   Bambina (55,8kg----željena teža 50kg)
    user posted image   Lampica (---- željen cilj -8 kg)
    user posted image   Tanyka  (93 kg----željena teža 80 kg)
  user posted image   Todi     (75kg----željena teža 63kg) 
  user posted image   Dalija (----Željen cilj -8-10kg)
  user posted image   Dalin  (69kg----željena teža 55 kg)
  user posted image   Kenya  (željen cilj - 5 kg)
  user posted image   Čipka (----željen cilj - 8 kg)
  user posted image   Nina 166 (53 kg---- željen cilj -5 kg)   


_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
8.5.2007 10:15:19   
dalin
Pozdravljene
Jaz sem se pa danes zjutraj tehtala in sem imela pol kile manjuser posted image .Vem da se ne bi smela tehtati,saj se tudi ne bom več do ponedeljka.Je možno da je šlo toliko dol v enem dnevu.Sem pa tudi vsak dan minimalno pol ure na orbitreku,če mi pa čas dopušča pa 45 min.Potem pa naredim še 200 trebušnjakov.In to zjutraj na tešče,da telo porabi mojo mast za energijouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
8.5.2007 10:17:07   
dalin
Aja,Tanyka ne vem sicer koliko je pomembno,ampak sem se včeraj zjutraj stehtala preden sem začela z dieto in je bilo 68,3 ne pa 69 kg.Če je treba popravi,da ne boste potem mislile da sem toliko naenkrat "dol dala".user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
8.5.2007 11:11:39   
lampica
Ženske, jz vam rečem, da bo težka tale. Res vsaka čast tistim ki jim uspe. Mene tud zanima ka je s kavo, če jo lahk cel dan piješ. Dvomim, če ne bi bilo omenjeno.

Pametno je biti veliko zunaj pol nimaš nič hrane pred očmi. Doma je pa obup. Kar gledam kje bi se kaj našlo. Pol p asi rečem, Hej dekle pa vsaj enkrat zdržuser posted image . Upam, da bom. V vas imam podporo in to mi daje zalet da bom jz tud shujšala.

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
8.5.2007 11:13:49   
beba76
LAMPICA, saj bo....user posted image Saj jaz sem tidi lačna, pa kaj naj. Če se odločiš, pol se pač držiš ane? Jaz sem se pred pol urce sadja napokala, zdaj mam pa tam do 13 ali 14 mir. Pol jajček in zvečer ŠNICLuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lampica)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
8.5.2007 13:52:49   
Tanyka
In kako vam gre danes??
Jaz sem pojedla dve jajčki, špinače kuhane samo na vodi ne maramuser posted image user posted image
 
Še malo pa bo drugi dan za namiuser posted image user posted image user posted image user posted image
 
No sedaj pa grem malo ven z malima se tipkamo kasnejeuser posted image user posted image
 
Čao čao
 

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
8.5.2007 14:17:37   
tiasha77
meni gre tako-tako, sem se že pregrešila user posted image  - sem namesto sadja jedla sadni sladoled (ni na mlečni osnovi, pa samo eno kepico), tak da me ne preveč kregatuser posted image

Lampica te čist razumem, men tud danes kruli in kruli, je res najboljš it kam vn na luft, da ni skušnjaveuser posted image user posted image user posted image

držte se. lp

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
8.5.2007 14:20:15   
TODI
Mene sicer malo lakota daje a ni krize, tako da upam da bo!!

Sicer pa trmasta kot sem mi bo pa mogoče le uspelo!!! Samo da bo šlo kaj dol, ker če ne user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu tiasha77)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
8.5.2007 14:28:41   
beba76
Jaz bom pa zgleda hi po teh jajcih user posted image tak me v želodcu tišči, da ni za povedat. Špinačo sem tudi jaz preskočila, ker mi taka kot je na jedilniku ne gre dol, prežganje pa ni nikjer omenjeno. Sem pa pojedla 3 mala jajčka.user posted image

Res je najbolje biti nekje zunaj ali pa pred računalnikom, da pozabiš, da je treba kaj  jest.

Nič, grem zdaj mojim kuhat - majo šmorn in solato (jaz bi tudiuser posted image ). Me je tašča zadnjič okregala, da zakaj pa mesa ne kuham malo več. Pri nas je namreč meso le 2 - 3x tedenskouser posted image

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
8.5.2007 14:34:10   
tiasha77
Meni se zdi 2-3x tedensko meso čisto dovolj, če majo radi tudi brezmesne stvari, pa sej itak poješ še kako salamo al pa hrenovko, če se ji zdi premalouser posted image

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
8.5.2007 14:38:57   
tiasha77
ej, beba, sem šla gledat jedilnik za naprej, dej mi povej, kolk limon daš v 0,5l naravne limonade - sej redčiš z vodo, ne?

(odgovor članu tiasha77)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
8.5.2007 14:39:40   
beba76
TIASHA, sj veš....tašča...user posted image

(odgovor članu tiasha77)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   [Brisano sporočilo]
8.5.2007 15:20:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu beba76)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
8.5.2007 16:57:14   
Anonimen
Ja gre, danes sem spet skoraj vse spustila eno jabolko sem pojedla in čaj pila to je vse.
Niti časa nisem imela, ker sva s tasrednjim sinom bila pri zdravniku in je trajalo (sum na slepič).
Sedaj sem komaj za moje naredla kosilo pol pa še moja večerja.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
8.5.2007 20:21:18   
beba76
BAMBINA, user posted image http://www.ani3.dk/smiles04/smiles4/33.gif
 
ČIPKA, ti si zvezda!
 
Jaz sem pa se odločila, da bom špilferderber (samo zase, vas ne zapuščam) in si bom vsak dan privoščila malo pregreho - en lkapučin. Sicer nisem kofetarca in kave ne pijem, ko je na jedilniku, pa tudi čaja ne, to si bom pa privoščila brez slabe vesti user posted image user posted image  Sladkala si bom z natreenom, dodala bom pa ziher tudi malo mleka. A ste kaj hude name?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   [Brisano sporočilo]
8.5.2007 20:22:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   [Brisano sporočilo]
8.5.2007 20:28:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
8.5.2007 20:31:00   
tiasha77
Bravo bambina!user posted image

Tako, zrezek je v želodčku, jutri bo pa malo bolje, je več na jedilnikuuser posted image user posted image user posted image  Sem se pa jst tud dans zjutraj vagala in sem imela 2kg manj, samo po moje je to samo voda šla vnuser posted image .

Beba - sam teb na uho povem, da sem si kavico malo sladkalauser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
8.5.2007 20:36:51   
tiasha77
Nč, drage so-hujšačice, jst grem kar počasi knjigo bratuser posted image , pa spatuser posted image , se tipkamo jutri!

(odgovor članu tiasha77)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
8.5.2007 20:53:26   
TODI
A potem sem jaz edinauser posted image ki ne grešiuser posted image user posted image in se striktno drži diete????user posted image

A sem res tok trmasta??

_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu tiasha77)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
8.5.2007 22:25:31   
beba76
TODI, si pač karakteruser posted image Jaz sem pla prvo rundo, pred slabim mesecem tudi - sem goljufala samo 1x, ko smo bli na pikniku in niso meli rib, pa sem jedla meso. Drugačepa strogo po jedilniku! Pol pa berem, da jee ena hujšala in grešila, pa so šle kile dol, pa druga, pa...zakaj ne bi še jaz?user posted image

MORRAK, ja, enkrat si omenila user posted image taščo. Sicer so pa itak več ali manj vse take. Jaz mam zdaj drugo in ni razlike. Prva je pila, ta teži in najeda... Jaz sem pa tak vredu v.d. snahauser posted image user posted image user posted image user posted image Jaz sem mela danes tudi tatove pri večerji - je mojemu nos potegnil, ko se je šnicl pekel. Najprej je rekel, da bo samo redkev, pol pa si je zaželel še del moje večerje. Ker ga poznam, sem spekla malo več mesa, tak da mi ni blo težko odstopit koščkauser posted image

TIASHA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti si kar privoščiuser posted image user posted image

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Dieta zaradi skrčenih oblačil
9.5.2007 6:40:38   
lampica
Danes p akar ne vem kako bo. res bom veliko zunaj, samo kadar kaj težkega delam, je tudi lakota. vam bom poročalavjutri ali zvečer, če se je dalo zdržat.

jz tud kavo pijem z malo ampak res malo sladkorja in malo mleka, ker brez tega je res bljek.

Beba in Morak jz vaju čist razumem. Jz tud kot snaha in svakinja nisem bog ve kaj. Po njihovo seveda.

Gremo naprej!

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   [Brisano sporočilo]
9.5.2007 6:46:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lampica)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?