|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kuhinjska ROLO omara
6.5.2007 22:04:50   
rija
seven imajo jo skoraj vsi ponudniki, tudi ona od ewe za 10 mio....ta ima celo rolo na daljinca user posted image

ti raje kupi tega v ikei, ker dvomim, da bo keri cenejšiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kuhinjska ROLO omara
6.5.2007 22:08:46   
Seven*
Rija, ziher je kje cenejsi no.. user posted image user posted image user posted image Ce ne bom morala ultrapas dat na steno, pa kaksne steklene police. user posted image user posted image

Saj ne vem, ce me boste razumele. Kot iz katerega se potem nadaljuje sank je prazen, oz. so samo spodnji elementi. Takoj poleg je pa vgradni hladilnik, ker je instalacija same kuhinje tako postavljena, da drugace ni slo.. (ce bi clovek se enkrat zidal... Grrr..)

Imate se kaksno drugo idejo, razen roloja?

Kaj cenejsega? Police so meni tako..hmm... mimo.. Kdo bo prah brisal??? A police sploh pasejo v visoki sijaj kuhinjo? Meni se zdi da ne??

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kuhinjska ROLO omara
6.5.2007 22:09:54   
Strawberrie Cherrie
Idi še v Lutza gledat...

Pomojem bi tut police šle...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kuhinjska ROLO omara
6.5.2007 22:13:07   
rija
mlečno steklo....mislim, da bi ti šlo....ali pa če je prostor, bi dala eno tako visečo za slike, kot otroški mobile z kljukicami, gor pa bi na bele in zelene listke napisala ljubezenska sporočilca, recepte,fotke....če seveda ne rabiš dodatnega prostora...ker če sem jaz prav razumela, je to neki mrtvi kotuser posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kuhinjska ROLO omara
6.5.2007 22:16:42   
Seven*

IZVIRNO SPOROČILO: rija

mlečno steklo....mislim, da bi ti šlo....ali pa če je prostor, bi dala eno tako visečo za slike, kot otroški mobile z kljukicami, gor pa bi na bele in zelene listke napisala ljubezenska sporočilca, recepte,fotke....če seveda ne rabiš dodatnega prostora...ker če sem jaz prav razumela, je to neki mrtvi kotuser posted image




Ja, to je mrtvi kot. Katastrofa. Za zjokat.

...


London, bom videla, ce bom uspela se kdaj sploh v avstrijo prit. Matere smo jebene stranke, mulci za vratom nonstop! user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kuhinjska ROLO omara
6.5.2007 22:18:51   
rija
glej, podobno je tej kultni luči Inga Maurerja

user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?