|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 12:58:02   
Taula
Kako lahko pustis partnerju, ki ga btw ljubis, da odide stran od tebe????


Kaj pa če te ta partner pretepa? Ali pa je morilec? Bi ostala z njim vseeno neglede na vse?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 12:59:36   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

In zdej mam se jst eno vprasanje - za vse!?

Kako lahko pustis partnerju, ki ga btw ljubis, da odide stran od tebe????


točno to.. kako lahko narediš (varaš) to partnerju ki ga ljubiš.. odgovor samo en.. ne ljubiš ga več.. user posted image

< Sporočilo je popravil Zahi -- 10.5.2007 13:02:05 >

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:02:38   
anitaz
Če bi ga zares zelo ljubila in bi bil moški mojega življenja .....bi si vzela čas in premislila. Pomoje, da ne bi takoj pakirala...ali pa. Kaj pa vem...user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:03:23   
baguSka
odgovor samo en.. ne ljubiš ga več..


aja... kr tko simpl ga prenehas ljubit... user posted image  ceprav ves, da on tebe ni...

sicer pa: ljudje smo baje zlo egoisticni... ne? torej zakaj nekomu spakirat kufre, ce ga ljubimo?

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:04:51   
Taula
 
No Buguška kaj bi naredila...čakam.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:05:10   
baguSka
Če bi ga zares zelo ljubila in bi bil moški mojega življenja .....


user posted image user posted image user posted image  Tocno!!! Zakaj pustit od sebe ljubljeno osebo? Kar takoj... puf in adijo.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:05:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Zdej pa... kako je mozno pakirat kufre.. ce ga ljubis.. ?!


Težko in user posted image , ampak je možno.


In on se vedno ljubi tebe... A ni to edino kar je pomembno?! In to ni naredil, ker te ne ljubi vec.. ampak iz razlicnih drugih vzrokov.. in okoliscin..

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:05:50   
Taula
to ni naredil, ker te ne ljubi vec.. ampak iz razlicnih drugih vzrokov.. in okoliscin..


Katerih pa? No povej.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:06:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Če bi ga zares zelo ljubila in bi bil moški mojega življenja .....


user posted image user posted image user posted image  Tocno!!! Zakaj pustit od sebe ljubljeno osebo? Kar takoj... puf in adijo.


Ja Zakaj??? Jst tega ne stekam.. verjeten nikol ne bom..

ce je to edino.. kar se ej zalomilo.. takega vecjega.. Potem to ni dovolj..

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:07:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

In zdej mam se jst eno vprasanje - za vse!?

Kako lahko pustis partnerju, ki ga btw ljubis, da odide stran od tebe????


točno to.. kako lahko narediš (varaš) to partnerju ki ga ljubiš.. odgovor samo en.. ne ljubiš ga več.. user posted image


Točno tako. Če me vara me ne ljubi več, zakaj bi se pa pol jaz za njim metala in ga po kolenih prosla in kaj jaz vem kaj še in iz sebe delala budalo. Ne pravim da je lahko nekoga ven vržt, sploh ne, še sploh če ga ljubiš, samo predpražnik pa ne bom nikomur!
Sprazni se pa lahko tudi pri meni ( če je to point varanja in gre samo za to), ker dobi vedno ko hoče, če ne tako pa drugačeuser posted image . Če pa se je v drugo zaljubil pa mu tako ni pomoči......Samo sram ga je lahko.

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:07:22   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

odgovor samo en.. ne ljubiš ga več..


aja... kr tko simpl ga prenehas ljubit... user posted image  ceprav ves, da on tebe ni...

sicer pa: ljudje smo baje zlo egoisticni... ne? torej zakaj nekomu spakirat kufre, ce ga ljubimo?


ne.. on te ne ljubi.. in to celo dokaže z varanjem.. user posted image  zakaj potem biti z nekom ki te ne ljubi?

Zakaj mučit takega partnerja v neki zvezi.. spakira kufre in gre.. in ima prosto pot.. še bolje.. ni več "varanja" ne? user posted image

če je pa slučajno ta vmesni sex nezadovoljiv.. in je potem na sporedu "nism hotu, žal mi je, ljubim te.." to je vse dokler

ne pride "boljši vmesni" in potem pač zveza spet razpade.. tako, da.. vsekakor je boljše pakirat že takoj.. in se vse lepo izide user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:08:14   
maruškaŠ
Takoj spakirat kufre (pa vseen kdo jih komu), dokler je jeza močnejša od ljubezni. Težko je in boli, ampak je edino pravilno.

Tut če misliš, da obstaja možnost, da se med partnerjema kaj takšnega reši, najprej pakirat.

Zakaj? Zato, ker ima vsak posameznik svoj ponos.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:08:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

to ni naredil, ker te ne ljubi vec.. ampak iz razlicnih drugih vzrokov.. in okoliscin..


Katerih pa? No povej.user posted image


Sta se skregala.. pa si ga poslala v pm.. pa se kej hudega rekla.. in ravno takrat se je ena pojavla.. in bil je custveno nestabilen.. kar je za cloveka pac dopustno.. za robota pa mogoce ne.. in mislu, je da ga ne ljubis vec... pac.. zgodi/nardi se... lahko

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:09:37   
Anonimen
user posted image  Zahi

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:11:42   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: srček


Točno tako. Če me vara me ne ljubi več, zakaj bi se pa pol jaz za njim metala in ga po kolenih prosla in kaj jaz vem kaj še in iz sebe delala budalo. Ne pravim da je lahko nekoga ven vržt, sploh ne, še sploh če ga ljubiš, samo predpražnik pa ne bom nikomur!
Sprazni se pa lahko tudi pri meni ( če je to point varanja in gre samo za to), ker dobi vedno ko hoče, če ne tako pa drugačeuser posted image . Če pa se je v drugo zaljubil pa mu tako ni pomoči......Samo sram ga je lahko.


user posted image  user posted image

točno tako.. praznenje je doma.. ljubljena oseba je doma.. vse je doma.. edini razlog varanja je potem ta, da osebe doma ne ljubiš več.

Torej.. zakaj vztrajat v tej zvezi.. ni logike.. ljubezni žal ni več.. ker če bi bla.. nebi blo varanja.. samo.. zakaj bit z osebo ki je ne ljubiš.. pač greš predenj varaš... varanje je čista strahopetnost pred samoto.. imaš nekoga doma ampak vseeno probavaš drugje in iščeš boljšo varianto. Strah te pa je, da bi bil sam za tisto vmesno obdobje..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:12:21   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: Taula

to ni naredil, ker te ne ljubi vec.. ampak iz razlicnih drugih vzrokov.. in okoliscin..


Katerih pa? No povej.user posted image


Sta se skregala.. pa si ga poslala v pm.. pa se kej hudega rekla.. in ravno takrat se je ena pojavla.. in bil je custveno nestabilen.. kar je za cloveka pac dopustno.. za robota pa mogoce ne.. in mislu, je da ga ne ljubis vec... pac.. zgodi/nardi se... lahko


Po napisanem sodeč, upam da te ni poslala u pm user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:12:25   
Taula
razlicnih drugih vzrokov.. in okoliscin..

Katerih pa? No povej.


Sta se skregala.. pa si ga poslala v pm.. pa se kej hudega rekla.. in ravno takrat se je ena pojavla.. in bil je custveno nestabilen.. kar je za cloveka pac dopustno.. za robota pa mogoce ne.. in mislu, je da ga ne ljubis vec... pac.. zgodi/nardi se... lahko


Verjetno se nisva prvič počila in ne zadnjič. In zato me mora varati ali kaj.user posted image  Če pa po enem prepiru mislil da ga ne ljubim več, pol je pa itak nekaj narobe z najino zvezo. In kaj ko se naslednjič spreva? Bo šel spet v juriš eno porivati?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:12:29   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Taula



Kaj pa če te ta partner pretepa? Ali pa je morilec? Bi ostala z njim vseeno neglede na vse?



Bingo ....... TOLE je po moje razlog za takojšnje in brezpogojno a) zdravljenje, b)pakiranje kufrov.  Seznamu lahko mirno dodava še alkoholik. Da zaradi tega prekineš skupno pot, vse, kar sta s partnerjem skupaj ustvarila, da zaradi tega začneš na novo .... to ja. V tem primeru sem absolutno na strani "kufrov". Zaradi enega seksa pa ......... no ja. Vsak ima seveda svojo lestvico vrednot oz. kaj mu pomeni večje zlo.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:12:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

ne.. on te ne ljubi.. in to celo dokaže z varanjem.. user posted image  zakaj potem biti z nekom ki te ne ljubi?



Zato.. ker TI.. ljubis njega?! In v tvojih oceh je naredil napako.. kot jih je naredil ze veliko.. pa nisi pakiral kufre.. al pa ga poslal, da si sam pakira kufre..

Zakaj pa ravno zaradi tega.. bi pa bli kufri?

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:13:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Taula



Kaj pa če te ta partner pretepa? Ali pa je morilec? Bi ostala z njim vseeno neglede na vse?



Bingo ....... TOLE je po moje razlog za takojšnje in brezpogojno a) zdravljenje, b)pakiranje kufrov.  Seznamu lahko mirno dodava še alkoholik. Da zaradi tega prekineš skupno pot, vse, kar sta s partnerjem skupaj ustvarila, da zaradi tega začneš na novo .... to ja. V tem primeru sem absolutno na strani "kufrov". Zaradi enega seksa pa ......... no ja. Vsak ima seveda svojo lestvico vrednot oz. kaj mu pomeni večje zlo.


Jst tud se s tem strinjam..

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:13:42   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Sta se skregala.. pa si ga poslala v pm.. pa se kej hudega rekla.. in ravno takrat se je ena pojavla.. in bil je custveno nestabilen.. kar je za cloveka pac dopustno.. za robota pa mogoce ne.. in mislu, je da ga ne ljubis vec... pac.. zgodi/nardi se... lahko


ja to bo ja user posted image user posted image user posted image

doma se skregaš.. in greš pofukat sosedo ker se ne zavedaš kaj delaš user posted image user posted image user posted image

nope.. ne gre to tako.. varanje je konec vsake zveze.. ampak se kdo tega v egoističnem dejanju ne zaveda.. pa mu je potem žal.. ker ve da lahko zgubi to kar je mel.. ker ga vmesna afera ni prepričala za odhod.. ljubezni pa tukaj ni več.. žal.. tko je..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:15:07   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: Taula



Kaj pa če te ta partner pretepa? Ali pa je morilec? Bi ostala z njim vseeno neglede na vse?



Bingo ....... TOLE je po moje razlog za takojšnje in brezpogojno a) zdravljenje, b)pakiranje kufrov. Seznamu lahko mirno dodava še alkoholik. Da zaradi tega prekineš skupno pot, vse, kar sta s partnerjem skupaj ustvarila, da zaradi tega začneš na novo .... to ja. V tem primeru sem absolutno na strani "kufrov". Zaradi enega seksa pa ......... no ja. Vsak ima seveda svojo lestvico vrednot oz. kaj mu pomeni večje zlo.


Jst tud se s tem strinjam..


Na tej lestvici imajo pa nekateri še varanje. Samo če osebo ljubiš..zakaj ji ne bi pomagal če te pretepa, poiskal pomoč, ji stal ob strani. Kako ji lahko zapakiraš kufre? Kako moreš če je on moški tvojega lifa?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:16:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

razlicnih drugih vzrokov.. in okoliscin..

Katerih pa? No povej.


Sta se skregala.. pa si ga poslala v pm.. pa se kej hudega rekla.. in ravno takrat se je ena pojavla.. in bil je custveno nestabilen.. kar je za cloveka pac dopustno.. za robota pa mogoce ne.. in mislu, je da ga ne ljubis vec... pac.. zgodi/nardi se... lahko


Verjetno se nisva prvič počila in ne zadnjič. In zato me mora varati ali kaj.user posted image  Če pa po enem prepiru mislil da ga ne ljubim več, pol je pa itak nekaj narobe z najino zvezo. In kaj ko se naslednjič spreva? Bo šel spet v juriš eno porivati?user posted image


ma to so pac hipoteze..

Sej je.. ker je pac sel.. mene zanima.. kako ga lahko ti potem kar v trenutku nehas ljubit?! Zakaj ga potem ne kar zdaj?

Ce je ljubezen pogojna.. potem ni ljubezen.. ampak je navezanost.. pogodba.. in to je pogojna ljubezen..  

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:16:17   
Anonimen
Ah ja, vsakemu se lahko zgodi. Saj nismo roboti.

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 13:17:15   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Taula


No BaguSka kaj bi naredila...čakam.


Nebi pakirala kufrov... vsaj takoj ne... verjetno tudi ljubila nebi vec cist isto... vsaj na zacetku ne... ampak dopustila bi moznost, da si partner pridobi spet zaupanje pri meni... ce bi nama to uspelo, potem NO PROBLEM.user posted image  Le zakaj bi prenehala ljubit moskega, ki mi pomeni VSE na svetu!? Ki je moski mojega zivljenja? Zakaj bi to storila, ce je ta moski tisti s katerim si zelim prezivet preostanek mojega zivljenja? Kje pise, da obstajajo popolni moski? In da se mogoce bodocemu to ne bo nikoli zgodilo? Smo vsi samo ljudje... in vsak se kdaj zmoti... Samo naucit se moras odpuscat... Ce tega nisi sposoben, potem jaz ne vidim smisla, zakaj kar cel lajf ne ostanes sam...!?

Tko kot prej, ko so ene pisale, da je moski njihovega zivljenja njihov sin... A potem ce te otrok kdaj 'prevara', mu tud spakirate kufre in ga pustite stran?????

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?