|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 14:28:27   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: nivess


Jaz pa ne govorim o zvezi dveh?user posted image  Aja, ti še nimaš otroka, če se ne motim ne? No, ko ga boš imel, boš vedel da to tudi spada pod "zvezo dveh". Joj kak si me zdaj razočaral...


ne nima... pa že zdaj tako razmišljam... kako je lahko nekdo tako nagražvn da vplete še otroka v to? groza.. tacga človeka čimprej stran.. kufre in gas..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 14:28:51   
Taula
če narediš nekaj tako podlega osebi, ki te ljubi..


Kaj ti ni jasno Baguška?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 14:28:56   
Anonimen
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


Zahi ti pojma nimas... Ocitno ti je vse lepo v zivljenju postlano... Tooooooolk hudih stvari se v zivljenju dogaja, da je to u bistvu le drobtinica v vsem tem svetu!!! Sicer pa: zakaj pa te nebi ljubil???


seveda se dogajajo.. tako je in tako bo.. varanje pa ni stvar ki se zgodi.. ampak naredi.. in če narediš nekaj tako podlega osebi, ki te ljubi.. pol je to ena od teh HUUDDIIIIHH stvari user posted image


Da te spomnim malo glavca, tudi smrt se lahko NARREDI. Koliko mater je na tem svetu ubilo svojega otroka? hm.. Ali pa tudi očetje svojega...ma ne morem verjet, da ti moram dobesedno risat najosnovnejše stvari in omenjat take grozote..ajd adijo, nimam več cajta. Malo si mi ti tak-tak no..

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 14:30:55   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Da te spomnim malo glavca, tudi smrt se lahko NARREDI. Koliko mater je na tem svetu ubilo svojega otroka? hm.. Ali pa tudi očetje svojega...ma ne morem verjet, da ti moram dobesedno risat najosnovnejše stvari in omenjat take grozote..ajd adijo, nimam več cajta. Malo si mi ti tak-tak no..


no.. govora je o varanju.. in ne smrti.. ki je čisto druga stvar...  in ne vpletamo otrok tukaj.. samo dva.. en ki ljubi.. drug ki vara in upa, da ga ne bodo dobili user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 14:35:28   
baguSka
Malo si mi ti tak-tak no..


Ozkogleden... in neodpustljiv... in trmast... in... ah pa sej sama ves.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 14:37:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Da te spomnim malo glavca, tudi smrt se lahko NARREDI. Koliko mater je na tem svetu ubilo svojega otroka? hm.. Ali pa tudi očetje svojega...ma ne morem verjet, da ti moram dobesedno risat najosnovnejše stvari in omenjat take grozote..ajd adijo, nimam več cajta. Malo si mi ti tak-tak no..


no.. govora je o varanju.. in ne smrti.. ki je čisto druga stvar...  in ne vpletamo otrok tukaj.. samo dva.. en ki ljubi.. drug ki vara in upa, da ga ne bodo dobili user posted image


Zadnjič ti bom napisala. DOBRO JAZ LOČIM VAranje in smrt. Nisem retardirana. Samo ne BOŠ MI GOVORIL DA JE NAJHUJE, KAR SE LAHKO ZGODI MED DVEMA-VARANJE!!!!!!!!!!!!! Najhuje je, če pokopaš lastnega otroka in pika!!!!!

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 14:37:13   
baguSka
in upa, da ga ne bodo dobili


aja??? a o temu je zdej problem??? kaj pa ce bi ti partnerka povedala, da se je njej to zgodil??? ceprav si TI preprican v to, da se to ne more zgodit??? ona pa je prepricana, da se lahko??? bos trmast in bos verjel samo sebi in bil preprican samo vase???

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 14:37:16   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ozkogleden... in neodpustljiv... in trmast... in... ah pa sej sama ves.user posted image


ah kje user posted image

zelo na široko gledam na vse.. samo na zvezo gledam pa samo resno.. in nič drugega user posted image  in tukaj je tako.. in samo tako..

varanje se ne tolerira.. če sem zarad tega trmast.. pa nej bo tko user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 14:38:19   
baguSka
samo na zvezo gledam pa samo resno.. in nič drugega in tukaj je tako.. in samo tako..


ja... lahko bi se mau bolj...user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 14:39:29   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


aja??? a o temu je zdej problem??? kaj pa ce bi ti partnerka povedala, da se je njej to zgodil??? ceprav si TI preprican v to, da se to ne more zgodit??? ona pa je prepricana, da se lahko??? bos trmast in bos verjel samo sebi in bil preprican samo vase???


ne more se ji zgodit user posted image  lahko samo ona to NAREDI...

in če je to naredila.. me ne ljubi.. kakor bi že njo ljubil.. ji nebi stal na poti do njene sreče.. saj z mano očitno nebi bla zadovolnja.. ker bi varala.. ne? user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 14:47:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi



ne more se ji zgodit user posted image  lahko samo ona to NAREDI...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A se vojna.. naredi ali se zgodi?

Naredi se hisa.. cesta...

Zgodijo se dogodki..  A ni tko?!

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 14:54:23   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A se vojna.. naredi ali se zgodi?

Naredi se hisa.. cesta...

Zgodijo se dogodki..  A ni tko?!


sex ni dogodek ampak dejanje.. kot gradnja, pometanje.. user posted image

in če nočeš pomest bajte.. se ne more kar zgodit da jo pometeš.. in da se potem ne zaveš kako se je to zgodilo..

ampak vstaneš.. primeš metlo.. in pometeš.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 14:57:28   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Zahi, postala sem tvoj no.1 fan


Zahi tole je že opasno..dobr da ljubiš svojo.user posted image


Ali to potem pomeni, da jaz ne ljubim dovolj svojega partnerja, ce sem mu pripravljena to odpustit user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 14:58:14   
Anonimen
a loh sam neki povem...tko off topic...nasla druzga mehanika, k je un moj zahinavu...spedenala rocno in avto je su cez tehnicnega...juuuuupiiiiiiiiuser posted image

< Sporočilo je popravil sreckanosecka -- 10.5.2007 14:59:13 >

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 14:59:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Zahi, postala sem tvoj no.1 fan


Zahi tole je že opasno..dobr da ljubiš svojo.user posted image


Ali to potem pomeni, da jaz ne ljubim dovolj svojega partnerja, ce sem mu pripravljena to odpustit user posted image


to pomeni, da ga ljubis veliko veliko veliko bolj!!!

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 15:01:22   
baguSka
a loh sam neki povem...tko off topic...nasla druzga mehanika, k je un moj zahinavu...spedenala rocno in avto je su cez tehnicnega...juuuuupiiiiiiii


nism cist na tekocem... in me firbec matra... ce je off topic, al samo metaforicno!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 15:03:03   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Zahi, postala sem tvoj no.1 fan


Zahi tole je že opasno..dobr da ljubiš svojo.user posted image


Ali to potem pomeni, da jaz ne ljubim dovolj svojega partnerja, ce sem mu pripravljena to odpustit user posted image


to pomeni, da ga ljubis veliko veliko veliko bolj!!!


Vsaj ena punca... poleg Tjazona... ki to ni..., da se strinja z mano.user posted image  Oz vsaj ve kaj hocem povedat..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 15:03:09   
Anonimen
ni to nc metaforicnega...hehe...sam sem bla jezna k hudic dons zjutri, k je mehanik zahinavu...in se ne bi mogla z avtom furat se nadaljnih 5 dni...tko, da sem pac mogla povedat, k sem toook hepiuser posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 15:04:29   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka


to pomeni, da ga ljubis veliko veliko veliko bolj!!!


aha.. ljubiti bolj pomeni da toleliraš varanje.. če pa tega nebi storil.. pa ne ljubiš user posted image

jao jao.. ti hormoni nagajajo vidm user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 15:04:49   
Anonimen
dej Baguska, morva enkrat na kavo skupi...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 15:05:08   
baguSka
tko, da sem pac mogla povedat, k sem toook hepi


user posted image user posted image

Nooo, pol sem pa lohk se jst mau hepi hepi... Ker sem vceri hotla tehnicnega delat, pa mi ga sploh ni blo treba, ker mam naslednji TP sele naslednje leto!!user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 15:05:53   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

dej Baguska, morva enkrat na kavo skupi...


bo šlo brez varanja.. al se lahko kr zgodi? user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 15:06:22   
baguSka
če pa tega nebi storil.. pa ne ljubiš


ce postavis kufre pred vrata... se ne pomeni da ne ljubis... ampak ljubis manj... kot ce si pripravljen odpustit user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 15:06:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka


to pomeni, da ga ljubis veliko veliko veliko bolj!!!


aha.. ljubiti bolj pomeni da toleliraš varanje.. če pa tega nebi storil.. pa ne ljubiš user posted image

jao jao.. ti hormoni nagajajo vidm user posted image


ne ljubis dovolj!!

ne ne sm cist pridna in nc tecna...kr mojga vpras user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Ultra tezka/lahka?! uganka
10.5.2007 15:07:31   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

če pa tega nebi storil.. pa ne ljubiš


ce postavis kufre pred vrata... se ne pomeni da ne ljubis... ampak ljubis manj... kot ce si pripravljen odpustit user posted image


če varaš ne ljubiš.. bolj ljubit manj pa ne varat pol, če mene vprašaš user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?