|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako uspešni so bili vaši postopki IVF/ICSI?
30.4.2013 9:28:13   
pobalinko

IZVIRNO SPOROČILO: zeuso

Pobalinka pri kateremu zdravniku pa si, da ti je tri postopke dau isto terapijo. Jaz sem pri požlepovi pa je sama rekla da mi bo v tretje menjala terapijo, čeprav sem imela isto kot ti dolgi postopek 3 menopur pa prvič 6 drugič pa7celic. Jaz sem tudi razmišljala da bi menjala kliniko ampak do postopka v Mariboru bi minilo eno leto, kdaj bo pa zdravstvo začelo varčevat tudi v številu postopkov spet na 4 pa mdas lahko hitro preseneti. Sploh pa jaz mislim da če mi je usojeno biti mama bom to pdostala pa ni važno na kjeri kliniki sem.


No da ti kar takoj odgovorim,
tudi jaz sem pri Požlepovi. Tudi jaz sem že razmišljala o Mariboru, vendar res ne bi čakala še eno leto. Ravno tako pa se bojim, da bo ZZZS začel varčevati... Sem pa, glede na razvoj zarodkov, ki so prišli na peti dan le do morule, razmišljala o donirani celici, za kar bi pa verjetno morala v Prago. Ne vem, glede na to, da sem ravno dobila user posted image po 3. ifv še nisem vsega premisllila.

(odgovor članu zeuso)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Kako uspešni so bili vaši postopki IVF/ICSI?
30.4.2013 9:44:14   
zeuso
Jaz sem v prvem postopku tudi prišla samo do ene morule,transfer na 5 dan, v drugem pa so delali punkcijo en dan kasneje kot prvič transfer tretji dan dveh osemceličnih zarodkov, pa še dva zamrznjenčka sva imela, ki je biu transfer 14 ta mesec žau neuspešno. Zdaj gem spet v dolgi postopek ampak s puregonom. Jaz bi vseeno na tvojem mestu probala še en postopek z drugo terapijo in šele potem razmišljala o donirani celici in tujini. To je samo moje mišljene pa brez zamere ker ti želim res vse najboljše, pa propaj si priborit drugo terapijo.

(odgovor članu pobalinko)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Kako uspešni so bili vaši postopki IVF/ICSI?
30.4.2013 9:57:31   
pobalinko
Hm, Zeuso, to pa je naključje. Tudi jaz sem imela 14.4. transfer na GK. Torej sva se videli. Ja tudi pri meni sodelali punkcojo v tretjem postopku en dan kasneje. Kako pa si se dogovorila tako hitro za nov postopek? Ker jaz sem vedno rabila, da sem prišla do Požlepove 2 meseca. Potem so pa ugotovili, da imam teave z miomi in sem morala pred novim ivf še to zadevo porihtat.

(odgovor članu zeuso)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Kako uspešni so bili vaši postopki IVF/ICSI?
30.4.2013 15:05:04   
Matkurja
Kako je bilo vprvem postopku, je nekj vmes.No, v drugo nam je pa ratalo kar doma, brez zdravil in dohtarjev, v drugem mesecu poskušanja. Sva bila tako presenečena, da še zdaj komaj verjamem, čeprav sem detece videla na UZ.

(odgovor članu spelcy3)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Kako uspešni so bili vaši postopki IVF/ICSI?
3.5.2013 9:56:48   
limonca*
Matkurja, kaj to js berem??? user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKE!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Kako uspešni so bili vaši postopki IVF/ICSI?
26.5.2013 14:56:56   
mijateja
Pozdravljene!

Sama sem prvič imela dolg postopek, 5 celic, 2 sta bili ok, obe so mi ustavili 3. dan. Test negativen.
Drugič sem imela prekinjen postopek zaradi visoke vrednosti hormonov.
Tretjič sem imela kratek postopek, 8 celic, 5 bilo ok, 2 vstavili 5. dan. 3 dni pred UZ prišlo do SS. Tri zarodke imam še zamrznjene. Dodala bi še, da sem imela punkcijo šele 21. dan po menstruaciji.

Vse postopke sem imela v MB-ju. Dobivala sem dihpereline in gonal.

lp


< Sporočilo je popravil mijateja -- 26.5.2013 15:04:01 >

(odgovor članu limonca*)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Kako uspešni so bili vaši postopki IVF/ICSI?
29.10.2013 21:44:06   
xaja
Prodam prometrium 200mg, katera potrebuje naj mi piše na majaxaja@gmail.com
pa velikooouser posted image želimm

(odgovor članu mijateja)
Neposredna povezava do sporočila: 157
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?