|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vgnezditvena krvavitev
14.10.2009 12:27:57   
bejbika81
Hvala za čestitke! Še zdaj ne morem verjet!!! Upam, da bo vse v redu!

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: vgnezditvena krvavitev
26.10.2009 23:08:10   
Anonimen
jaz sem imela vgnezditveno točno 8 dan po ovulaciji, je bilo pa na morju, ko sem šla na stranišče sem opazila rahlo krvav izcedek, ki ni trajal niti pol dneva. 3 dni pred pričakovano user posted image sem zaradi neučakanosti naredila test in je pokazal rahlo črticouser posted image , sedaj sem v 20. tednu in nestrpno pričakujem najinegauser posted image .

(odgovor članu bejbika81)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: vgnezditvena krvavitev
2.2.2010 13:21:14   
baretka
Najprej vsem lep pozdrav.

V četrtek sem bila na pregledu pri ginekologinji, ki mi je naredila ultrazvok in me opozorila, da imam ovulacijo. Čez pet dni (ponedeljek) sem v večernih urah čutila nekakšno bolečino v spodnjem delu trebuha, opazila pa sem tudi rahel krvav izcedek.

Zanima me če je možno da gre za vgnezditveno krvavitev

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: vgnezditvena krvavitev
2.2.2010 18:17:00   
BabyKitty
Možno je... ampak možno je tudi da ne... 

(odgovor članu baretka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: vgnezditvena krvavitev
5.2.2010 9:52:55   
sanya
Čao,

naj še jaz povem "moj problem"... ;))

doma imam 8 mesecev staro punčko. O  drugem otroku zaenkrat ne razmišlamo, ampak če se zgodi pa pač bo.

Prvo menstro po porodu sem dobila po 4 mesecih. Imela sem jo na 30-31 dni, kaj več ne. Zadnjo menstro pa sem zdaj imela 31.12.2009, torej že 36 dni nazaj. Glava me boli že dober teden, vsaki dan, včeraj pa sem dobila rjav izcedek, ki traja še danes, no čisto rahlo. Mam občutek, da mi bo glih priteklo, špikanje v spodnjem delu trebuha, pretakanje tekočine.. Drugih znakov nimam. Sicer sva imela s fantom nezaščiten spolni odnos, vendar če pomislim, kako dolgo sva delala na prvem otroku pa ni bilo uspeha, komaj takrat ko sem dala stres in psiho na stran.... tako da zdaj skoraj ne verjamem da bi lahko bila noseča. Ker zraven tega je januar bil zelo napeti za moje psihično stanje, saj sem proti koncu januarja diplomirala, torej sem bila skoraj cel januar napeta in živčki so delali...

Kakšen nasvet, kaj bi lahko bilo??

Sem danes že delala test, pa ni pokazal nič.

Lp    

(odgovor članu bejbika81)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: vgnezditvena krvavitev
24.6.2010 14:32:12   
shyshy
Pozdravljene punce,

mene zanima, če katera ve ali je možno imeti bolj močno vgnezditveno krvavitev. Torej ne le rozast izcedek 1 dan. Jaz sem 6. dan po IUI mislila da sem dobila M, vendar je bilo prehitro, kri pa ni bila sveža. Tak rjav izcedek je trajal cca 3 dni, ga je bilo pa količinsko kot mogoče belega toka.

A je bla kaka srečka nosečka med vami s kako podobno izkušnjo v prvem mesecu N?

(odgovor članu sanya)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: vgnezditvena krvavitev
3.7.2010 23:30:23   
*ava*
shyshy:
jaz sem na istem kot ti.....21.6 sem imela za dobit M ,začelo se je z rjavim izcedkom ki mi traja še danes,torej 14 dni,en dan več,drugi manj....3 dni nazaj sem naredila test ker se mi je zdelo mal sumljivo,da M ni bilo oz. sveže  krvi, pri jajčnikih me je nekaj špikalo in test je pokazal takoj +.....ne morem verjet, da sva z partnerjem sam 1x imela nezaščiten odnos in se je že primlo....čeprav,dokler ne grem na pregled k gin. in mi še on to potrdi pa, da je vse ok ne morem verjet....tako da srečno tudi tebi!

(odgovor članu shyshy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: vgnezditvena krvavitev
3.7.2010 23:33:09   
*ava*
aja pa še to....če katera ve če je to normalno,da se ima tolko časa rjav izcedek,saj me vedno skrbi, da bi prišlo do SS....je katera imela podobno izkušnjo pa,da je nosečnost potekala normalno in zakaj do tega pride???

(odgovor članu *ava*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: vgnezditvena krvavitev
18.7.2010 15:28:16   
JutranjaZarja
Pozdravljene!

Sem nova na forumu in še zelo sveža na tem področju ter imam eno vprašanje. S partnerjem nisva načrtovala naraščaja, ampak je prišla takšna situacija, da sem prenehala z jemanje KT. Prvi dan zadnje menstruacije je bil 9.7. in od takrat naprej sva imela nezaščitene spolne odnose. Danes sem opazila rahel krvavi izcedek, ko sem šla na stranišče, a se mi zdi malo prehitro za vgnezditveno krvavitev... Je možno, da sem noseča? Namreč, razmišljam, da bi se vrnila na KT in sem nameravala jutri po recept, a ne bi rada začela z jemanjem, če slučajno že kaj nastaja. Sem slišala, da lahko s tem prekinem nastanek nosečnosti. Je to res? Kaj mi predlagate? Naj ne razmišljam o nosečnosti in se vrnem na KT in potem vidim kaj bo ali naj počakam do takrat, ko bi morala dobiti menstruacijo?

Hvala za pomoč!user posted image

Lp.

(odgovor članu *ava*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: vgnezditvena krvavitev
18.7.2010 23:00:45   
anity_1
JutranjaZarja, kolikor sem jaz slišala, naj KT ne bi vpivale na plod.. Ampak ko izveš, da si noseča, naj bi takoj prekinil z jemanjem KT. Ginekologi pa tudi svetujejo, da z jemanjem KT prenehaš 3 mesece pred načrtovanjem nosečnosti, da se sluznica odebeli in da se telo ščisti. Pri tebi pa pač je bilo nenačrtovano (če bi slučajno bila noseča).. Mislim, da je najbolje, da greš do ginekologa in ti naredijo krvni test. V krvi bi se naj takoj videlo, če si noseča.. Ti domači testi pa pokažejo nosečnost šele dva dni po izostanku menstuacije..

Do vgnezditvene krvavitve pa bi naj prišlo 8 dni po ovulaciji. Potem si pa malo izračunaj, če bi lahko ta tvoj izcedek bil vgnezdidtveni..

(odgovor članu JutranjaZarja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: vgnezditvena krvavitev
24.7.2010 22:23:41   
lunainzvezde
Čestitke! user posted image

Lepo nosečnost ti želim! user posted image

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: vgnezditvena krvavitev
24.1.2011 19:54:43   
Anonimen
Pozdravljene!

Imam en problem, ki se mi je zgodil že drugič in to ta da redno jemljen kontracepcijske tabletke in ko bi moral bit čas za menstruacijo je skoraj da ni. Dobim jo le trtji dan po zadnji tabletki in to le mogoče za en dan, nasledji dan je ni več, vložek popolnoma čist. In zdaj me zanima če je možnost da je to bila vgnezditvena krvavitev ali možnost že da sem noseča. Testa še nisem opravila, ker se bojim rezultata pri ginekologinji pa sem naročena komaj čez 2 meseca. Kaj mi svetujete, prosim za mnenja. Aia pa še to, predem dobim to menstruacijo oz.neko krvavitev imam bolečine v predelu maternice, kot neke vibracije s krči. Prosim za nasvet. Zahvaljujem se vam za odgovore že v naprej!!

(odgovor članu bejbibu)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: vgnezditvena krvavitev
24.1.2011 20:06:24   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pozdravljene!

Imam en problem, ki se mi je zgodil že drugič in to ta da redno jemljen kontracepcijske tabletke in ko bi moral bit čas za menstruacijo je skoraj da ni. Dobim jo le trtji dan po zadnji tabletki in to le mogoče za en dan, nasledji dan je ni več, vložek popolnoma čist. In zdaj me zanima če je možnost da je to bila vgnezditvena krvavitev ali možnost že da sem noseča. Testa še nisem opravila, ker se bojim rezultata pri ginekologinji pa sem naročena komaj čez 2 meseca. Kaj mi svetujete, prosim za mnenja. Aia pa še to, predem dobim to menstruacijo oz.neko krvavitev imam bolečine v predelu maternice, kot neke vibracije s krči. Prosim za nasvet. Zahvaljujem se vam za odgovore že v naprej!!


Resno?! čaki da vzamem kristalno kroglo...

(pejdi v prvo lekarno/drogerijo in kupi test. potem ga opravi.)


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: vgnezditvena krvavitev
7.2.2011 13:39:35   
jst123
živjo, jaz bi pa vprašala če je možno da gre za vgnezditveno krvavitev, sem namreč 5 dni pred M pa ko sem šla na stranišče je bil na toaletnem papirju krvav madež (samo takrat, potem ne več)  pa zbadalo me je v trebuhu, pa me zanima če je to to ker se mi to ni še nikoli zgodilo...

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: vgnezditvena krvavitev
20.2.2011 19:40:39   
Anonimen
pozdravček še od mene,...

tudi jaz imam ta mesec čudne zadeve s kt in ciklom in vsem skupaj user posted image . No, tako je, decembra in januarja nisem jemala kt, sem naredila en tak premor (ja, vem, da tole ni smiselno, sem že slišala od g Pušenjaka.) Zdaj kaj je pač je, smo odrasli in reagirali bomo odraslo in prevzeli vso odgovornost, če smo kaj "naštimali" user posted image

Skratka, ker sem imela dvomesečno pavzo, sem prvo tabletko vzela na prvi dan menstruacije. no, vsaj mislila sem, da je tako, bil je le tisti izcedek pred M, očitno, 2. tabletko sem vzela še drugi dan, in ker potem prave M ni bilo od nikoder, sem rekla, nič, bom počakala, da se pojavi prava M in potem začnem dalje spet jemat kt,... no, potem se je pojavila čez 3 dni in potem sem vzela tretjo tableto, vmes je bilo torej 3 dni premora. ampak sem tako rekoč od prvega dne M začela jemati tabletke... zdaj imam do konca še tri tabletke, danes pa imam že cel dan krče kot pri začetku M in prej ko sem šla na wc je bil na hlačkah sveža kri (svetlo rdeča), v sluzi na papirju pa nitke krvi, zelo dobro vidne... ko sem šla drugič na wc ni bilo več (zaenkrat) nič sledu o kakršnikoli krvi.

ali je mogoče, da sem tako "zašuštrala" s tableti, da sem noseča? user posted image

(odgovor članu jst123)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: vgnezditvena krvavitev
4.1.2019 17:28:26   
Anonimen
Zivjo! Mene pa nekaj zanima in sicer vceraj in predvcerajsnjim sem imela zelo rahlo roza izcedek iz noznice do 2x v dnevu in me zanima ce bi to lahko bila vgnezditvena krvavitev... Poleg tega mi je ze 2 dni slabo, glava me boli in spika me v spodnjem delu trebuha pa tudi prsi me bolijo... Sicer bi pa M morala dobiti prihodnjo sredo. Hvala za vase odgovore! 

(odgovor članu smotka_me)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: vgnezditvena krvavitev
4.1.2019 17:29:33   
Anonimen
Ali bi to lahko bila vgnezditvena krvavitev? 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?