|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:56:00   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa


Ne vem zakaj bi me motilo. Nisem ljubosumne narave.  

In zdaj začnite mlatit slamo o tem, kak ne zaupamo.


motilo gor al pa dol.. stisnite zobe, če vaš mož hoče jit kam tudi sam.. to je dobro zanj.. kot tudi za vaše zveze..

tudi vašega šefa moti, ker greste na dopust.. pa ve, da je to dobro za vas in za počutje v firmi..

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:56:52   
tanikaa
Saj mu morja s kolegi do zdaj nisem branila. Ker ni še nikoli izrazil želje za tem. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:57:20   
Anonimen
Zahi, dokler ni otrok, naj kar gre... Ampak ko je otrok tu, za 4 dni?? Mislim, lepo bi bilo, da bi šel samo za en dan, ali pa da bi jih vzel s seboj.. Konec koncev so družina..

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:57:31   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: aspirin

Ker ženske čutimo na intuiciji,kadar kaj ni vredu.


hahaha.. to bo ja user posted image

in potem naredite iz muhe slona..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:58:24   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Saj mu morja s kolegi do zdaj nisem branila. Ker ni še nikoli izrazil želje za tem. user posted image


to je pa drugo user posted image  samo praviš, da bi te motilo če bi jo izrazil.. kar je narobe user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 11:59:22   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova

Zahi, dokler ni otrok, naj kar gre... Ampak ko je otrok tu, za 4 dni?? Mislim, lepo bi bilo, da bi šel samo za en dan, ali pa da bi jih vzel s seboj.. Konec koncev so družina..


ah daj daj.. nisi bla nikoli pri babici na "počitnicah" ko so šlo tvoji na morje z družbo? al te vedno tičal skupaj 24/7?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 12:04:10   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Saj mu morja s kolegi do zdaj nisem branila. Ker ni še nikoli izrazil želje za tem. user posted image


to je pa drugo user posted image  samo praviš, da bi te motilo če bi jo izrazil.. kar je narobe user posted image


Narobe gor, narobe dol. Mene bi motilo. user posted image  Sem pač povedala, kaj čutim.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 12:08:15   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Narobe gor, narobe dol. Mene bi motilo. user posted image  Sem pač povedala, kaj čutim.


sej lepo in prav user posted image

samo če bi hotel jit.. bi bilo narobe če bi mu to preprečevala.. user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 12:11:40   
tanikaa
Vem, da bi po eni strani bilo narobe. Če bi izrazil željo za družbo s kolegi za dan, dva, mislim, da mi ne bi težko padlo in bi mi bilo še všeč. Ampak 4 dni se mi pa zdi malo veliko. user posted image  Čudno ženšče pač, mogoče pa tudi ne. Kaj jaz vem.

Samo kolikor jaz poznam svojega kretenčka, niti ne bi šel za tak dolgo. Poleg tega mava tudi tako družbo, kjer smo sami pari in nikoli ni bilo v navadi, da bi samo moški naredili mogoče kak piknik in bili sami, kaj šele, da bi šli sami na morje. In zdaj me je tak navadil. In zdaj sem že prestara, da bi me prevzgojil. Saj veš, starega konja učiti jahati ne gre. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 12:13:30   
Rožica I
Ja, babe smo pač takšne, da nam ni prav, če tipi sami skačejo okrog user posted image !
No, meni tudi ni nikoli pasalo kaj takega, ampak me je življenje naučilo, če je hotel kam sam, sem ga še vzpodbujala, da naj le gre (sploh, če je bil v dilemi).

Približno takole je zgledalo:
-" A veš, da ne vem, če bi šel tja?"
- "Ja, zakaj pa ne?"
- "Nimam časa.."
- "Pa, daj, vzemi si ga! Rabiš to! Delo te bo že počakalo..!"
- " Ne vem, verjetno ne grem.."
- "Saj boš videl! Ko boš tam, pa ti bo super!"
Na koncu ponavadi ni šel, jaz pa sem bila vsa srečna user posted image !

Če bi mu branila, kar včasih sem, je pa user posted image  šel ,se mi zdi, ravno zaradi tega...


Tako, da punce pamet v roke in mal diplomatske bit user posted image !!!




_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 12:15:08   
tanikaa
Rožica, saj za en dan, za kak piknik ali kaj pa res ni problem. Itak da je normalno da bo šel. In tudi jaz ga vzpodbujam. In tudi gre.

Meni je čisto nekaj drugega 4 dni.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 12:15:39   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Vem, da bi po eni strani bilo narobe. Če bi izrazil željo za družbo s kolegi za dan, dva, mislim, da mi ne bi težko padlo in bi mi bilo še všeč. Ampak 4 dni se mi pa zdi malo veliko. user posted image  Čudno ženšče pač, mogoče pa tudi ne. Kaj jaz vem.

Samo kolikor jaz poznam svojega kretenčka, niti ne bi šel za tak dolgo. Poleg tega mava tudi tako družbo, kjer smo sami pari in nikoli ni bilo v navadi, da bi samo moški naredili mogoče kak piknik in bili sami, kaj šele, da bi šli sami na morje. In zdaj me je tak navadil. In zdaj sem že prestara, da bi me prevzgojil. Saj veš, starega konja učiti jahati ne gre. user posted image


dan dva ok.. 4 pa ne? user posted image  smešno.. sej je čas zelo relativen.. včasih mine 1 teden kot da bi minil 1 dan user posted image

no ja.. sej fino.. ampak če nekdo (v tem primeru nek dec) želi na morje s kolegi.. si vzame malo oddiha od doma.. in pride domov.. pa mu žena piha in teži.. pol se men to zdi bolano.. in mislim, da imata problem drugje.. kot v teh 4ih dneh na morju..

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 12:19:50   
soncece24
Ja logično, da pikniki, kake pivske moške žurke (razne fešte, ko kak kolega dobi otroka, in ga zapijejo, da bo zdrav user posted image ) pa podobne zadeve je meni normalno, da gre sam, se niti ne štulim zraven. Saj ga jaz tudi na čvekalnih maratonih s kolegicami ali na kakem ekstrem shoppingu nočem zraven user posted image user posted image Ampak za 4 dni na morje pa jaz brez njega ne bi šla, on pa tudi ni nikoli izrazil kakšne želje po samskem dopustu. 

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 12:22:28   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

Ja logično, da pikniki, kake pivske moške žurke (razne fešte, ko kak kolega dobi otroka, in ga zapijejo, da bo zdrav user posted image ) pa podobne zadeve je meni normalno, da gre sam, se niti ne štulim zraven. Saj ga jaz tudi na čvekalnih maratonih s kolegicami ali na kakem ekstrem shoppingu nočem zraven user posted image user posted image Ampak za 4 dni na morje pa jaz brez njega ne bi šla, on pa tudi ni nikoli izrazil kakšne želje po samskem dopustu. 


jao ste smešne user posted image

sej on tretira to kot moško žurko, fešto.. torej.. ne štulite se.. in pustite naj gre.. 1 ali 4 dni.. ISTO JE!!!

če vas misli prevarat.. lahko to naredi v 30ih minutah ne v 4ih dneh user posted image

torej kaj vas moti? .. to da niamte ve jit na morje s kolegicami za 4 dni.. al to, da gre on pa vas ne povabi zraven? user posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 12:24:24   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi



dan dva ok.. 4 pa ne? user posted image  smešno.. sej je čas zelo relativen.. včasih mine 1 teden kot da bi minil 1 dan user posted image




user posted image user posted image  Ja, čas je res relativen. Se strinjam.

Glej, nedolgo nazaj je bil kretenček službeno na Češkem tri dni. Prvi dan mi je bila totalna fešta. Uživala sem 100 na uro v miru, sama s sabo, s svojimi potrebami...Drugi dan sem ga že malo pogrešala. Pa čeprav me je klical user posted image  3 do 4x na dan in nabil strošek gsm-ja na 70 eur. user posted image  Tretji dan pa se mi je že mešalo, tak sem ga pogrešala. Kretenček gor, dol, rada ga mam ob sebi. Res paše za dan ali dva ga poslati na počitnice in sam uživati v samoti...samo kar je preveč je preveč. user posted image user posted image

Hočem povedati samo to, da čas, ko si nekje na lepem, s tistim katerega maš rad, beži. Ko pa si nekje, kjer ti pač ne ustreza, nimaš drage osebe ob sebi, pa postane dolžina ure čisto drugačna.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 12:26:11   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Tretji dan pa se mi je že mešalo, tak sem ga pogrešala. Kretenček gor, dol, rada ga mam ob sebi. Res paše za dan ali dva ga poslati na počitnice in sam uživati v samoti...samo kar je preveč je preveč. user posted image user posted image



in ko pride nazaj.. vidiš šele kako ga imaš rada user posted image

in?.. si preživela.. torej..

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 12:31:25   
soncece24
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

Ja logično, da pikniki, kake pivske moške žurke (razne fešte, ko kak kolega dobi otroka, in ga zapijejo, da bo zdrav user posted image ) pa podobne zadeve je meni normalno, da gre sam, se niti ne štulim zraven. Saj ga jaz tudi na čvekalnih maratonih s kolegicami ali na kakem ekstrem shoppingu nočem zraven user posted image user posted image Ampak za 4 dni na morje pa jaz brez njega ne bi šla, on pa tudi ni nikoli izrazil kakšne želje po samskem dopustu. 


jao ste smešne user posted image

sej on tretira to kot moško žurko, fešto.. torej.. ne štulite se.. in pustite naj gre.. 1 ali 4 dni.. ISTO JE!!!

če vas misli prevarat.. lahko to naredi v 30ih minutah ne v 4ih dneh user posted image

torej kaj vas moti? .. to da niamte ve jit na morje s kolegicami za 4 dni.. al to, da gre on pa vas ne povabi zraven? user posted image


Ma daj zahi, varanje je pa meni res zadnje kar bi mi na glavo padlo - zadnji razlog, zakaj naj ne bi šel sam na morje - je pa 100 drugih medtem tudi ta, da bi potem morala jaz prevzeti njegov del domačih obveznosti (od vrta dalje). Saj pravim, moj se na srečo strinja z mano, mu tudi ne bi bilo prav, če bi jaz šla za več dni kam s kolegicami, in tudi on ni še v 5ih letih nikoli izrazil želje da bi šel kam na morje brez mene.

Zahi, kaj pa če bi tvoja hotela it za 4 dni s kolegicami na morje? Bi ji dal še 100 € žepnine?


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 12:34:44   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

Ma daj zahi, varanje je pa meni res zadnje kar bi mi na glavo padlo - zadnji razlog, zakaj naj ne bi šel sam na morje - je pa 100 drugih medtem tudi ta, da bi potem morala jaz prevzeti njegov del domačih obveznosti (od vrta dalje). Saj pravim, moj se na srečo strinja z mano, mu tudi ne bi bilo prav, če bi jaz šla za več dni kam s kolegicami, in tudi on ni še v 5ih letih nikoli izrazil želje da bi šel kam na morje brez mene.



delo domačih obveznosti? .. v 4ih dneh?? kaj pa dela madona? .. žanje koruzo ravno tiste dni ko bi šel na morje'? user posted image

to da se vama ne zdi prav .. ni prav user posted image  če pa nočeta jit sama.. je pa to drugo..



Zahi, kaj pa če bi tvoja hotela it za 4 dni s kolegicami na morje? Bi ji dal še 100 € žepnine?



moja zelo dobro zasluži.. tako, da ne rabi moje žepnine user posted image  gre pa letos za 7 dni po svoje.. jaz tudi.. pa za 7 dni greva kam skupaj.. in je vse super user posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 12:38:42   
soncece24
Joj, ti naš zahi, jaz tebe nikoli ne bom razumela user posted image user posted image user posted image Zakaj ne bi bilo prav, če pa se nama zdi tak prav - za naju. user posted image user posted image Če pa se vama zdi prav drugače - za vaju, pa tudi super user posted image Problemi nastanejo komaj če se meni ne bi zdelo prav, mojemu pa bi se zdelo super ok user posted image

Itak je pa bistvo kako se to zdi tisti, ki je temo odprla, kr smo konkretno zašli user posted image

Glede obveznosti pa: Treba je vsaj 2x na dan cel vrt zalit user posted image kar je meni absolutno too much, ker ne maram vrtnih opravil. Sicer pa pravim, da je to samo eden od razlogov, eden od mnogih. Sicer sva pa midva še sama, ko bodo otroci pa se mi sploh ne zdi ok, da hodijo moški sami naokoli za po več dni. Sploh če že itak cele dneve delajo in doma nič kaj dosti ne naredijo.


< Sporočilo je popravil soncece24 -- 29.5.2007 12:41:47 >


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 12:39:06   
maruškaŠ
Mene osebno ne bi motilo, ker po svoje vsak izmed nas tudi potrebuje en mal odklopa. Blo bi mi mal zoprna sama bit, pa pogrešala bi ga tut, ampak po drugi stran bi bla pa vesela zanj, ker bi vedela, da uživa in se bo sprostil in ko bo prišel nazaj bova oba imela veliko od tega.

Bi me pa motilo, če bi on šel - meni pa bi recimo v istem primeru težil, da ne...

Pa motilo bi me v primeru, da bi blo to prepogosto (takšne in podobne odsotnosti).

Sicer pa ljubljeno osebo najlažje zadržiš ob sebi tako, da sama čuti, da si želi biti ob tebi - svobodno in ne tako, da jo priklepaš ob sebe - takšni potem ponavadi bežijo....

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 12:40:36   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Tretji dan pa se mi je že mešalo, tak sem ga pogrešala. Kretenček gor, dol, rada ga mam ob sebi. Res paše za dan ali dva ga poslati na počitnice in sam uživati v samoti...samo kar je preveč je preveč. user posted image user posted image



in ko pride nazaj.. vidiš šele kako ga imaš rada user posted image

in?.. si preživela.. torej..



Itak da semuser posted image  Samo sem mela občutek, da on bolj pogreša mene. Šele ko sem mu drug dan rekla, da je čist dovolj, če me pokliče enkrat na dan, je nehal klicarit na vsake tri ure. user posted image

In vem kak ga mam rada tudi takrat, ko je doma. Samo tu in tam mi gre na živceuser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 12:41:41   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

Joj, ti naš zahi, jaz tebe nikoli ne bom razumela user posted image user posted image user posted image Zakaj ne bi bilo prav, če pa se nama zdi tak prav - za nju. user posted image user posted image Če pa se vama zdi prav drugače - za vaju, pa tudi super user posted image Problemi nastanejo komaj če se meni ne bi zdelo prav, mojemu pa bi se zdelo super ok user posted image

Itak je pa bistvo kako se to zdi tisti, ki je temo odprla, kr smo konkretno zašli user posted image



govorim samo o osebni svobodi user posted image  mogoče tvoj mož reče, da se mu ne zdi prav, da bi šel za 4 dni.. misli pa nekaj tretjega user posted image  ker ve da tebi to ni prav user posted image

je pa zelo egoistično razmišljati, da se mora v neki zvezi tičat 24 ur na dan skupaj.. kljub ljubezni in razumevanju je rahel oddih zelo priporočljiv..

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 12:46:59   
soncece24
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi


govorim samo o osebni svobodi user posted image  mogoče tvoj mož reče, da se mu ne zdi prav, da bi šel za 4 dni.. misli pa nekaj tretjega user posted image  ker ve da tebi to ni prav user posted image

je pa zelo egoistično razmišljati, da se mora v neki zvezi tičat 24 ur na dan skupaj.. kljub ljubezni in razumevanju je rahel oddih zelo priporočljiv..


Moj nikoli ni rekel, da se mu ne zdi prav, da bi šel za 4 dni sam kam, ampak nikoli ni pomislil že od začetka ne na kake samostojne oddihe. Ker oprosti, če rabi 4 dni oddiha od mene to pomeni, da sem grozna in da se z mano ne da živet - vsaj jaz, če bi rabla od njega 4 dni oddiha - tak si ti to imenoval - potem mi gre na živce, konstantno, ker jaz od nečesa, kar mi je fajn ne rabim oddiha.

Sploh pa ni tu niti najmanj govora o 24-urni priklenjenosti user posted image A ti misliš, da midva ne hodiva v službo? user posted image user posted image ( ur službe + 8 ur spanja, ene 2 urci vsak za sebe popoldan al na računalniku, al na kaki kavici s kolegico/kolegom, pa ostane 6 ur na dan ki jih več ali manj preživiva skupaj user posted image to ti je matematični izračun)


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 12:48:55   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Mene osebno ne bi motilo, ker po svoje vsak izmed nas tudi potrebuje en mal odklopa. Blo bi mi mal zoprna sama bit, pa pogrešala bi ga tut, ampak po drugi stran bi bla pa vesela zanj, ker bi vedela, da uživa in se bo sprostil in ko bo prišel nazaj bova oba imela veliko od tega.



user posted image


Bi me pa motilo, če bi on šel - meni pa bi recimo v istem primeru težil, da ne...


itak.. to mora biti obojestransko..


Pa motilo bi me v primeru, da bi blo to prepogosto (takšne in podobne odsotnosti).


1x letno?


Sicer pa ljubljeno osebo najlažje zadržiš ob sebi tako, da sama čuti, da si želi biti ob tebi - svobodno in ne tako, da jo priklepaš ob sebe - takšni potem ponavadi bežijo....


točno tako.. razni "ne smeš ker tut jaz ne grem" so popolnoma naivni.. če človek čuti potrebo po "oddihu" mora to tudi izpeljati.. če tega ne izpelje zaradi partnerjeve nezaupljivosti ali kaj drugega.. potem pač zbežijo slej ko prej..

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 12:53:39   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

Moj nikoli ni rekel, da se mu ne zdi prav, da bi šel za 4 dni sam kam, ampak nikoli ni pomislil že od začetka ne na kake samostojne oddihe. Ker oprosti, če rabi 4 dni oddiha od mene to pomeni, da sem grozna in da se z mano ne da živet - vsaj jaz, če bi rabla od njega 4 dni oddiha - tak si ti to imenoval - potem mi gre na živce, konstantno, ker jaz od nečesa, kar mi je fajn ne rabim oddiha.



dej malo pomisli preden napišeš tako neumnost...


Sploh pa ni tu niti najmanj govora o 24-urni priklenjenosti user posted image A ti misliš, da midva ne hodiva v službo? user posted image user posted image ( ur službe + 8 ur spanja, ene 2 urci vsak za sebe popoldan al na računalniku, al na kaki kavici s kolegico/kolegom, pa ostane 6 ur na dan ki jih več ali manj preživiva skupaj user posted image to ti je matematični izračun)



zaradi takega razmišljanja včasih moški zbežimo user posted image

zato ker ima 2 ure na dan zase za račualnik, ne sme jit na morje user posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?