|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 12:54:11   
maruškaŠ
1x letno?


Ne, ne. Sej ne morm rečt kolkrat letno bi mi blo preveč. Preveč bi mi blo, ko bi začutila, da zaradi tega zanemarja mene ali otroke. Ali pa da trpijo druge stvari.

Je pa tut tko - včasih nam ni prav, da kaj storijo ali kam grejo - kar pa še ne pomeni, da ne SMEJO it! 


(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 12:57:51   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Je pa tut tko - včasih nam ni prav, da kaj storijo ali kam grejo - kar pa še ne pomeni, da ne SMEJO it! 



sej je prav.. dokler ostane na "ni nam prav".. ko pa nastane iz tega neko pihanje in metanje tega v obraz.. pol je pa to drugo..

potem je to isto kot "NE SMEŠ JIT" user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 12:58:18   
maruškaŠ
Ker oprosti, če rabi 4 dni oddiha od mene to pomeni, da sem grozna in da se z mano ne da živet


Ne, no. A ti resno misliš? Sej ne rabi oddiha OD tebe, apmak drugačen oddih. Zaradi takšne sprostitve je v končni fazi lahko veliko boljši mož, oče, ljubimec, partner. (seveda, če tega ne počne ker bi mu prijatelji pomenili več kot družina).

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 13:00:22   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Ne, no. A ti resno misliš? Sej ne rabi oddiha OD tebe, apmak drugačen oddih. Zaradi takšne sprostitve je v končni fazi lahko veliko boljši mož, oče, ljubimec, partner. (seveda, če tega ne počne ker bi mu prijatelji pomenili več kot družina).


se strinjam..

nekatere to vzamejo preveč osebno.. in gledajo iz nekega čudnega vidika, da je samostojen oddih, direkten napad na njuno zvezo..

tako kot je rekla maruška.. sprostitev.. moška fešta.. 4 dnevni piknik, da boste lažje razumele..

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 13:01:55   
maruškaŠ
sej je prav.. dokler ostane na "ni nam prav".. ko pa nastane iz tega neko pihanje in metanje tega v obraz.. pol je pa to drugo..


To je čist odvisno kako pokažemo in ali sploh pokažemo, da nam ni prav. Je zelo tanka meja med ne paše mi, da greš in ne SMEŠ it, se strinjam.

Jaz vem, da recimo nekaj kar mi ni bilo najbolj prav (malenkost drugač), mu niti nisem povedala. V bistvu je lahko opazil, da nisem tolk navdušena in energična kot ponavadi, ampak nisem pa rekla nič slabega.

Sem mu pa enkrat med enim bolj resnim pogovorom povedala, da recimo mi ni bilo najbolj prav, da je naredil tako, a sem sprejela njegovo odločitev, ker ga pač spoštujem.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 13:04:51   
Zahi
predvsem moraš gledati na to, da je to nekaj kar on naredi zase.. in ne proti tebi.. potem je to drugače...

če v neki zvezi nekdo nekaj dela proti drugemu.. se mora to seveda tudi povedat..

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 13:05:57   
soncece24


IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Ker oprosti, če rabi 4 dni oddiha od mene to pomeni, da sem grozna in da se z mano ne da živet


Ne, no. A ti resno misliš? Sej ne rabi oddiha OD tebe, apmak drugačen oddih. Zaradi takšne sprostitve je v končni fazi lahko veliko boljši mož, oče, ljubimec, partner. (seveda, če tega ne počne ker bi mu prijatelji pomenili več kot družina).


To ni letelo na mojega, ampak na zahijev komentar o "oddihu".  Ker kot pravim moj še na idejo, da bi šel sam na morje ni prišel, tak da se mi s tem ni treba ubadat. Če pa bi kdaj imel željo, pa težko rečem, če bi mi bilo prav da gre ali pa ne.  Ne bi mu pa prepovedovala al kaj že pač (itak je odrasel, pa lahko dela kar hoče), to sta dve različni stvari. Eno je da ti pač ni fajn da gre za 4 dni, drugo pa je, da mu ne pustiš it. Bi mi pa bilo čudno, ja, ne predtsvaljam si, da gre on/al pa jaz, saj v končni fazi na važno kdo gre - za par dni na morje s kolegi. Mogoče je res za koga butasto razmišljanje, ampak trenutno pač je tako. Mogoče bi bo čez 10 let prav, mogoče bo takrat tudi meni kam sami za it, ne vem, to bomo šele videli.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 13:07:56   
soncece24
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

predvsem moraš gledati na to, da je to nekaj kar on naredi zase.. in ne proti tebi.. potem je to drugače...

če v neki zvezi nekdo nekaj dela proti drugemu.. se mora to seveda tudi povedat..


No če smo že pri tem, zahi, v primeru anonimne - ko se potem vedno še par dni čudno obnaša do nje, 4 dni ne pokliče kak je z njo in z malo user posted image user posted image a dela on to zase al proti njej?


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 13:09:22   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

Eno je da ti pač ni fajn da gre za 4 dni, drugo pa je, da mu ne pustiš it.



aha.. črno ali belo user posted image

ne.. ne rabi ti bit fajn.. ampak mu ne protiviš s tem, da ti ni prav.. ga medtem pogrešaš in vse.. tudi on tebe.. ko pride nazaj te ima še rajši in ti njega..

če pa sta vsak dan skupaj celo leto.. je to OK.. samo še vedno sem mnenja da je tak oddih priporočljiv za vsako zvezo.. malo prevetriš prostore user posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 13:11:50   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: soncece24


No če smo že pri tem, zahi, v primeru anonimne - ko se potem vedno še par dni čudno obnaša do nje, 4 dni ne pokliče kak je z njo in z malo user posted image user posted image a dela on to zase al proti njej?



sem že napisal.. njun problem je drugje.. in ne v 4ih dneh na morju..

zakaj to počne on.. mora tudi on povedat.. mnenje anonimne je tukaj irelevantno, saj si seveda predstavlja najslabše.. kaj ga muči mora povedati on..

sem pa 100% da so tisti 4je dnevi morja čisto postranskega pomena pri njunem problemu.. mogoče je tam razmislil kaj ga muči..

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 13:13:39   
maruškaŠ
No če smo že pri tem, zahi, v primeru anonimne - ko se potem vedno še par dni čudno obnaša do nje, 4 dni ne pokliče kak je z njo in z malo a dela on to zase al proti njej?


Jaz sem že na začetku oenila, da bi prav rada videla kako se je vsa prejšnja leta ona obnašala do njega, ko je prišel nazaj?

Pa drugač se gresta očitna oba tle en princip kdo bo prvi spregovoril.

Povem pa odkrito, da bi moj tkole šel, pa me 4 dni ne pokliče, bi pa popenila. Sicer pa jaz bi mu rekla, javi se ko prispeš (že zato, da veš da je pač varno prispel?!). Tko vedno narediva če kdo kam gre... Takšno navado imamo še s starši, da če gresta kam v tujino vsaj SMS pošljeta, da sta prispela (med sabo se pa potem že obvestimo).

No pa vseeno bi blo tut če bi ga ti poklicala, ne?

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 13:13:45   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi



sem pa 100% da so tisti 4je dnevi morja čisto postranskega pomena pri njunem problemu.. mogoče je tam razmislil kaj ga muči..


  ...al pa n.pr. kaj ga čaka, ko se vrne domov user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 13:37:04   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: daddy
...al pa n.pr. kaj ga čaka, ko se vrne domov user posted image


mogoče... samo pihanje in stokanje verjetno ni posledica 4ih dni morja..

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 13:44:25   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

user posted image  Mene pa bi motilo, če bi moj šel sam s kolegi na morjeuser posted image  


Jaz bi ga samo pogrešala... 4 dni je ful - nisva navajena bit tok narazen... Že 3 dni v porodnišnici bo kriza... Bi mu pa privoščila, naj se zdivja, če rabiuser posted image , samo je bolj tak zapečkaruser posted image , da ga moram bolj podit, da gre kam sam s kolegi. POmaga sigurno, ker mu je navadno mal dolgčas (ali kar po meni, če je za več kot dan ali pa vsaj po kakih "normalnih pogovorih") hehe, verjetno mu bo po frockih še bolj, ko bojouser posted image ...

Je pa res, da maš dopusta tok in tok in če ga maš za eno, ga za drugo zmanjka, mogoče je to tanika mislila...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 13:47:53   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Je pa res, da maš dopusta tok in tok in če ga maš za eno, ga za drugo zmanjka, mogoče je to tanika mislila...



seveda daš prednost dopusta svoji familiji... če je pa opcija, da poleg tega greš še kam samo s kolegi.. je pa to tudi fino..

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 13:50:33   
muška
Hja ne vem no. Moj gre vsako leto 1x sam na morje s kolegi (jadranje) in pozimi gre vsako leto najmanj1x na smučanje za par dni.

priznam, da nisem najbolj srečna ko gre, sploh zato, ker bi tudi jaz šla pa ne morem user posted image , sem se pa zdaj z leti sprijaznila, da pač gre in da bo očitno vedno hodil!

No hotela sem napisat, da ko se vrne je vedno čisto prerojen, pol energije, dobre volje in samo sexal bi user posted image user posted image user posted image  , jaz pa seveda to z veseljem izkoristim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 13:52:21   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: muška

priznam, da nisem najbolj srečna ko gre, sploh zato, ker bi tudi jaz šla pa ne morem user posted image , sem se pa zdaj z leti sprijaznila, da pač gre in da bo očitno vedno hodil!



zakaj pa ne?


(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 13:55:53   
noely
IZVIRNO SPOROČILO: daddy


...al pa n.pr. kaj ga čaka, ko se vrne domov user posted image

In kaj bi naj to pomenilo user posted image
Dajte razumet, da ne morem skakat od veselja, če se 4 dni sploh ne javi.
Za vse tiste, ki sprašujete zakaj ga nisem jaz poklicala - ne vem, mogoče zato, ker sem pričakovala, da se bo javil, tako kot se je zmeraj.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:00:20   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: noely

Dajte razumet, da ne morem skakat od veselja, če se 4 dni sploh ne javi.
Za vse tiste, ki sprašujete zakaj ga nisem jaz poklicala - ne vem, mogoče zato, ker sem pričakovala, da se bo javil, tako kot se je zmeraj.


mogoče je šel pa na dopust? kaj praviš? user posted image

in če je rabil time-off.. potem ga ne mori vsake 5 minut s klici ipd.. 4 dni ljudje!?.. ne 4 mesece?!?

(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:03:01   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Mene pa bi motilo, če bi moj šel sam s kolegi na morje


Mene bi tudi motilo.user posted image  No, imam srečo da nima te želje. Še.user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:04:01   
noely
Veš kaj Zahi, pri meni ni klicanja vsakih 5 minut.
Ne delam jaz panike, ker ga 4 dni ni bilo (v bistvu sploh ne delam nobene panike), ampak menim, da bi lahko poklical vsaj toliko, da bi rekel, prispeli smo, vse je ok. A je to tako težko? Mislim, da ne.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:04:11   
Taula
mogoče je šel pa na dopust? kaj praviš?


Glede na to da imata otroka, ne more gospod kar pobasati kufe in oditi za 4 dni na dopust, če se žena ne strinja.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:04:16   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: noely

IZVIRNO SPOROČILO: daddy


...al pa n.pr. kaj ga čaka, ko se vrne domov user posted image

In kaj bi naj to pomenilo user posted image



  To naj bi pomenilo pribl. tole: ker očitno teh odhodov na morje nimata razpucanih med sabo, dobi zaradi tega slej ko prej občutek krivde - tega mu vcepljaš ti, zavedno ali pa nezavedno. In ker po štirih dneh ve, da se vrača tja, kjer ga nujno čaka milo rečeno mučno vzdušje, seveda ne more imet nekega dobrega feelinga ob tem.
     Ne, nihče ne pravi, da moraš skakat od veselja ..... lahko pa v prvi vrsti sploh nehaš delat big deal okrog tega. Lahko ga enkrat za spremembo ne pričakaš z murko do tal, ampak komuniciraš normalno - saj sta vendar par in pari naj bi med sabo komunicirali, ali ne? Če se samo držiš kot kisla kumara in ga samo ignoriraš, zato ne boš niti za ped bližje rešitvi problema.

(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:06:12   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: noely

Veš kaj Zahi, pri meni ni klicanja vsakih 5 minut.
Ne delam jaz panike, ker ga 4 dni ni bilo (v bistvu sploh ne delam nobene panike), ampak menim, da bi lahko poklical vsaj toliko, da bi rekel, prispeli smo, vse je ok. A je to tako težko? Mislim, da ne.


jah.. delaš panike.. če ne nebi pisala tukaj..

ni težko.. samo nekdo ne pomisli na kaj takega.. pa ne pomeni, da mu je vseeno..

ženske pa takoj obrnete vse na negativno stran "mogoče se je kaj zgodilo"..

4 dni potrpiš pa je user posted image  ko pride nazaj te more fejst stisnt pa objet.. pol boš videla če te ima zares rad..

(odgovor članu noely)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Čudno se obnaša
29.5.2007 14:07:43   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Glede na to da imata otroka, ne more gospod kar pobasati kufe in oditi za 4 dni na dopust, če se žena ne strinja.


verjetno ni kar pobasal kufre in šel.. verjetno je vedela vnaprej za to..

če pa "ne more" ker se žena "ne strinja".. potem bo pa tak ušel slej ko prej.. v zvezi more biti svoboda in konc..

sej nikjer ne piše da ona ne sme kam jit če bi se tako odločila.. vprašanje je samo če hoče kam jit sama..

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




PROSTI ČAS
mamamajča

Kadar podnevi otrok spi, se samostojno igra, vi:

hitro preverim, kaj je novega na forumih, facebook-u (32%)

prižgem TV in se malo uležem (11%)

si skuham kavo, pregledam pošto, reklame (17%)

čistim, pospravljam, kuham, ni prostega časa! (39%)


Število vseh glasov: 270

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!