|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: težave z uporabo slinga
7.6.2007 23:00:08   
Mehičanka
Bom poskusila s fotko.

Ne znam čisto dobro povedati, ampak takole približno:

Ritko ima na mojem boku, glavico pa ji vleče proti obročem. Hočem reči, da nima hrbteničke ravne, ampak se ji zvije. Vse skupaj mi tako izgleda, kot da ji ni udobno, čeprav je čisto tiho in se stiska k meni.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
8.6.2007 9:27:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mehičanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: težave z uporabo slinga
8.6.2007 19:19:37   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: ursussy

Za vse, ki vas zanima - odločila sem se, da vsaj enkrat mesečno organiziram srečanje mamic s slingi (in pouchi in trakovi in rutami in ...), namenjeno predvsem temu, da si izmenjamo izkušnje in si pomagamo pri težavah. Toplo vabljene!
Prvo srečanje bo naslednji torek (12.6.) ob 17. uri v Ljubljani v Fužinah. Če vam je ob 17.ih prepozno, sprejemam predloge za drugo uro (ne morem pa pred 14.uro).
Natančen naslov sporočim v kratkem, saj se za en prostor še dogovarjam (en prostor pa je 100% na voljo).

Se torej vidimo v torek!


ce bo vse OK pri nas, se tudi midve z Brino pridruziva, da bo sling vec kot samo okrasek nasega doma user posted image Je zivcnega fasala v polozaju za novorojencke, zdaj pa ko bo lahko ven gledala (nas veliki firbec), bo uoam zadeva uporbna. Ampak mi bodo nasveti izkusenih mamic zeeelooo prav prisli pri uporabi user posted image Super ideja ursussy

(odgovor članu ursussy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: težave z uporabo slinga
8.6.2007 22:07:59   
zima07
ce bo vse OK pri nas, se tudi midve z Brino pridruziva,


Hi, hi, potem bosta pa kar dve Brini prisotniuser posted image ...

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: težave z uporabo slinga
10.6.2007 14:13:33   
Mehičanka
jaz ga ne dam popolnoma na bok, probaj jo imeti malce bolj spredaj.


Sem naredila takole in je precej boljše!

Nalin RR, hvala za pomoč.user posted image

< Sporočilo je popravil Uršek -- 10.6.2007 14:14:17 >

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
10.6.2007 15:14:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mehičanka)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: težave z uporabo slinga
15.6.2007 8:28:57   
tinaaja
ker sva z brino prespali srecanje , bom se jaz tukaj pristavila loncek z vprasanjem:
v kenguru poziciji me zanima polozaj nogic. ok prekrizane, ampak a naj bi bolj sedela na nogicah ali naj bi bile tko spodvite gor k trebuscku? nekako bolj kot v lupinici.. danes sem jo probala dat tko not n dozivela tako pozitivno presenecenje- brini se je tok dobr zdelo, pa zadeva je tok enostavna - hodit z brino v narocju v slingu  (pa da uziva!!) in imet obe roki frej

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: težave z uporabo slinga
15.6.2007 8:36:43   
zima07
v kenguru poziciji me zanima polozaj nogic. ok prekrizane, ampak a naj bi bolj sedela na nogicah ali naj bi bile tko spodvite gor k trebuscku?


Nogice naj bi bile spodvite gor, k trebuscku, da je otrok v uslocenem polozaju-ce seveda gre...je pa res, da so nekateri otroci bolj "mehki" in jih spodvijejo bolj, drugi pac manj...

Ja, res, ce se otrok (in stars) navadita na sling je prvovrstna zadevauser posted image user posted image ...

Pozdravcek!

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: težave z uporabo slinga
15.6.2007 8:53:24   
tinaaja
hvala, hvala user posted image no sem dala brino pol pravilno user posted image glede na to, da ji je pasalo, se mi je zdelo ok, ampak raje preverim.
jutri imamo piknik z vsemi sorodniki, tko, da bo tale pogruntavscina prav prislauser posted image

pa pozdravcek tvoji brini user posted image

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: težave z uporabo slinga
15.6.2007 22:43:13   
zima07
pa pozdravcek tvoji brini


user posted image  Hvala, enako ...user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?