|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: povišan prolaktin
27.5.2009 18:03:56   
čaki
zdravo!
tudi jaz sen ena brez M, na srečo mi je klomifen dal 2 frocka.
jaz sem 10 let jedla kontrac. tablete in M je bila. zdaj imam mireno, M. je bla 2x po 5 ur, to je vse. zacelo mi je pa teči iz dojke. dala sem kri, mogoče so krivi hormoni.
torej je možno, da če so to hormoni, je to ta prolaktin??

(odgovor članu anon)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: povišan prolaktin
5.6.2009 16:34:42   
*sanela*
IZVIRNO SPOROČILO: anon

Živjo. Mene pa tud neki zanima. Januarja so mi izmerili prolaktin in je bil 93. Potem sem sla k endokrinologu kjer so mi jemal kri 3 dni,marca kasneje sem pa dobila izvide in se morm oglasit na hospitalizacijo. nevem zakaj toliko dolgo to traja? ne vem kaj mi bodo se delali, ampak upam da bom hitro prišla na vrsto.
Brala sem vse te komentarje in me je prav strah kaj bo se iz tega. Namrec meni je tudi endokrinologinja povedala da je možnost tumorja. in imam vse stranske učinke ki se dogajajovam. kaj naj nardim. A naj kličem v bolnico, naj bom tečna? res ne vem več. Upam da še to kdo bere, in naj mi napise kaj koristnega.
HVALA!



Pozdravljena!
Točno vem kako se počutiš. Tudi jaz sem šla skozi to večno čakanje na izvide, preglede, diagnozo.....
Če boš klicala v bolnico žal neboš nič dosegla, tumor na hipofizi prolaktinom je benigen tumor zato to vse gre počasi.
V bolnici ti bodo spet kontrolirali kri, slikali glavo in pregledali vid oz. ozadje.
Jaz sem v bolnici bila 5 dni.
Na slikah bo razvidno kako velik je tumor. So pa to zelo majhni tumorčki moj je vsega tri milimetre velik.
V bolnici ti glede na višino prolaktina določijo tudi dozo bromergona. Jaz ga nisem prenašala zato so mi predpisali dostinex.
V glavnem ta tumorček ni tak bav-bav. Če redno piješ tabletke, prolaktin se niža in se počasi uravna menstruacija. In ko imaš menstruacijo lahko normalno zanosiš. Ko zanosiš tabletke prenehaš piti, po dojenju pa spet nazaj na tabletke. Nekaterim se je po parih letih tumorček skrčil, nekaterim pa celo izginil. Tako da ni vse črno kot se zdi.
Srečno!


(odgovor članu anon)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: povišan prolaktin
5.6.2009 16:37:21   
*sanela*
IZVIRNO SPOROČILO: čaki

zdravo!
tudi jaz sen ena brez M, na srečo mi je klomifen dal 2 frocka.
jaz sem 10 let jedla kontrac. tablete in M je bila. zdaj imam mireno, M. je bla 2x po 5 ur, to je vse. zacelo mi je pa teči iz dojke. dala sem kri, mogoče so krivi hormoni.
torej je možno, da če so to hormoni, je to ta prolaktin??


Pozdravljena!
Če so M. neredne in vam teče mleko iz dojk zna biti da imate povišan prolaktin.
Prolaktin je hormon stresa, če ste dosti pod stresom se zna zgoditi da se vam poviša. Če pa je prolaktin zelo visok je to znak tumorja na hipofizi. Vse bo razvidno iz krvnega testa.
Srečno!

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: povišan prolaktin
16.6.2009 8:19:29   
anon
Hvala za te nasvete sanela. Tud js se pomirjam s tem da ni to tak bavbav. Nekak sploh ne poskušam razmišljat na to. Ko bom kaj izvedela pa spet sporočim.
Mimogrede, pred parimi dnevi sem klicala v klinični center in sem se malo razkurila, pa so mi obljubilida me bodo hitro poklicali tja. Sej ne da se tok mudi, ampak enostavno zato ker se jim nic ne lubi delat. Nekaterim.
Hvala za vse.
Lep pozdrav!


(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: povišan prolaktin
16.6.2009 18:17:22   
*sanela*
Oh, vem kako je s tem čakanjem! Za pop.......
Pol pa te kontrole vsake tri mesce, pa ležiš eno uro in ti vsake 15min vzamejo kri.....
S časom rata človek sit vsega, a kaj ko ne gre drugače. Po drugi strani pa še sreča da imamo preglede in tablete ki nam jih zavarovalnica poravna. Tele ki jih jaz pijem ( dostinex ) so baje v tujini 65€ škatlica, v škatlici pride samo 8 tablet in če piješ tako dozo kot jo jaz dva krat na teden tri tablete, bi mesečno plačala okrog 260€. No vsaj zdravila imamo poravnana pa četudi dolgo čakamo na pregled.
Srečno!

(odgovor članu anon)
Neposredna povezava do sporočila: 55
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?