|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujemo v juliju!
25.7.2007 23:16:37   
Joob
Datum je 28.7.07

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: M ne pričakujemo v juliju!
25.7.2007 23:20:46   
Erin
Evo, si že naša...user posted image

Lp in vso srečo, da boš čimprej srečka user posted image !

In...dobrodošla...user posted image

Iščemo user posted image ...jih je kdo videl...?user posted image


< Sporočilo je popravil teejaa -- 25.7.2007 23:24:33 >

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: M ne pričakujemo v juliju!
25.7.2007 23:22:25   
Joob
Hvala Teejaa user posted image

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: M ne pričakujemo v juliju!
26.7.2007 7:58:54   
afnica mala
Čestitke Tejč29user posted image , lepo nosečnost ti želim!

Zjutraj sem naredila test in je bil -.user posted image Mogoče ga bom delala ponovno že jutri. Takoj, ko ugotovim, da sem nosečka moram pričeti z uživanjem Dabrostona. Drugače pa bi rajši počakala vsaj do sobote. Ampak kar pričakujem user posted image . Danes, ko sem delala test, me je kar skrbelo, kaj če bo +, a bo tokrat uredu. Uglavnem pride naj že nekaj, kajti obupna sem, včeraj sem jokala, tečnarla. Obup.

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: M ne pričakujemo v juliju!
26.7.2007 8:19:01   
sonček33
afnica mala - vem kako težko je pričakovanje. Upam in privoščim ti, da bi čimprej zagledala plus.Držim pesti.

(odgovor članu afnica mala)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: M ne pričakujemo v juliju!
26.7.2007 8:39:42   
hmm
user posted image user posted image user posted image tejč29, iskrene čestitke!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Čudovito in nepozabno nosečnost ti želim! Pa zdravega in pridnega user posted image !

majci198, pa ja ne boš kje pobegnila na morje brez da bi naredila test?! Nas bo pobralo od radovednosti.user posted image user posted image user posted image  Držim pesti za user posted image !!!user posted image user posted image user posted image

murkica in afnica mala, mogoče pa je ta mesec vajin in ugledata user posted image !

Jasnaa, upam, da ti bo ta mesec prineslo srečo to, da se nisi vpisala na listo čakajočih in boš kmalu imela vesele novice za nas! Držim pesti!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejč29)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: M ne pričakujemo v juliju!
26.7.2007 9:25:21   
bekyca
Tejčččč čestitkeeee !!! user posted image user posted image user posted image  To pa je lepa novica!!!


Uživaj v user posted image  in zdravega user posted image !!



Alo, punce.... gremo na rozike user posted image  (sama sem tud že na trnih, a testa ne bom delala prej kot v soboto, če se prej ne bo prikazala user posted image  ) .




_____________________________



(odgovor članu hmm)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: M ne pričakujemo v juliju!
26.7.2007 9:27:41   
tejč29
Punce, prisrčno se vam zahvaljujem za čestitke in upam da nas bo čimveč srečnih user posted image ....res upam da bo vse Ok, ker prvič se nama je malo zalomilo....

*ajla* - res sem naredila prej test, ampak sem prav začutila da nekaj ne štima oz. da se nakaj drugačnega dogaja in zato sem bila nestrpna s testiranjem

joob - rahel + se je opazil že 23.07, ko sem naredila prvi test (firbec babji), včeraj zvečer pa je bil tapravi +


(odgovor članu hmm)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: M ne pričakujemo v juliju!
26.7.2007 9:30:01   
murkica
Tejč29 čestitke. Želim ti lepo user posted image  in predvsem uživaj ti srečka. user posted image  user posted image user posted image user posted image

Drugače pa sem tudi sama malo nestrpna, danes naj bi prišla user posted image  a je ni. Ampak vseeno imam občutek, da bo prišla in zagrenila življenje dvakrat v enem poskusu. Namreč prvič zato, ker bo to pomenilo, da nisem user posted image , kot drugo pa to, da grem v soboto ponoč na morje, pa se bom tam morala ukvarjati z njo.

Drugače pa pošiljam vsem nečakajočim user posted image user posted image  in naj se vam izpolnijo želje in postanite čim prej nosečke.

< Sporočilo je popravil murkica -- 26.7.2007 9:33:45 >


_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: M ne pričakujemo v juliju!
26.7.2007 9:40:34   
nf
Tejc res sem vesela zate!!! Upam, da bo teh 9 mesecev ena velika uživancija, potem pa se večja, ko pride user posted image ! user posted image
Teejaa, kje dobiš te kulske smajlije?? Štorkljo bi imela!!! user posted image
Joj punce, jaz bi jo morala dobiti danes in sem res že čist preveč tečna in še enkrat TEČNA. Sem si tudi BT izmerila dans zjutri pa sem se ohladila za 0,1 stopinje (čeprav ponavadi se za več! user posted image ). Pa še v trebuhu me že malo zvija. Pomoje bo user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  In če bo, se vam naslednjič pridružim šele septembra, aaaaaa, kje je šele to!?

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: M ne pričakujemo v juliju!
26.7.2007 9:52:51   
kovič
Oj punce,

končno se vam spet mal oglašam. Čeprav redno berem in navijam za čim več user posted image user posted image  . Vsem puncam čestitamuser posted image  in pošiljam en velikuser posted image  ! Želim vam lepih 9 m.
V soboto grem končno na dopust user posted image  user posted image  in srčno upam, da user posted image  ne bo.
V ponedeljek je namreč dan user posted image , čeprav neverjetno je, da nimam čist nobenih znakov, ne za user posted image  ne za user posted image . Kaj to pomeni, ne vem ?!?!?!?!

Ko pridem domov vam sporočim al dobro al pa slabo novico !!     user posted image

Lp

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: M ne pričakujemo v juliju!
26.7.2007 10:08:22   
lidijajenko
Zdravo punce, čestitkeuser posted image user posted image user posted image   vsem nosečkam in držim pesti za vse nas ki upamo da bomo user posted image .

Jaz ne vem kaj je z menoj pričakujem jo v ponedeljek, prsi imam zelo boleče, napihnjene (zelo težko zapnem službeno haljo ki mi je bila prej dokaj velika) čeprav ful kolesarim in mislim da se nisem mogla zredit samo v prsi.

Kdaj bo že ta ponedeljek...... upam da ne pride  user posted image , ima mogoče katera podobne težave?


srečno vsem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majci198)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: M ne pričakujemo v juliju!
26.7.2007 12:21:12   
Naty*
tejč29 čestitkeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!! Imej lepo nosečnost, pa čimbolj uživaj v razvajanjuuser posted image .

majci198 js upam, da že tale zamuda zdaj kej pomeni in da bo v soboto test pokazal user posted image . Veš kako dobre volje boš šla šele potem na morje! No pa le hitro sporoči ko bo....


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu lidijajenko)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: M ne pričakujemo v juliju!
26.7.2007 13:04:44   
Sulfinija
Moja user posted image  bi pa mogla priti že včeraj,me je zvijalo ko noro sem vsak čas čakala,kdaj se bo oreng vlilo in se ni.Torej,....še vedno upam,da je letošnjo user posted image  obdarilo naju z user posted image .Če je ne bo še nekaj dni bom se opogumila in naredila test.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: M ne pričakujemo v juliju!
26.7.2007 13:40:33   
lidijajenko
Sulfinija upam, da je tudi tebi uspelo, držim pesti.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: M ne pričakujemo v juliju!
26.7.2007 14:56:16   
Erin
nf...Mislim da jo lahko dobiš tko da klikneš zgori citiraj potem pa zbrišeš besedilo quote... lahko si  jo pa shraniš tudi na računalnik in potem greš po postopku ki ga bom zej opisala...

Drugač pa poznam eno fajno stran kjer so smajliji in sicer TUKAJ
potem pa si izbereš tiste ki so ti všeč pa si jih shraniš na računalnik (to boš znala kajne user posted image ) potem pa greš na www.shrani.si klikneš browse in poiščeš željeno slikco oz. smajlija na računalniku potem pa klikneš pošlji datoteko in potem kopiraš drugo vrsto kjer piše koda za forum in jo prilepiš sem...evo...user posted image eno vilo, da vam izpolni največjo željo --> user posted image !!
Upam, da sem pomagala, če bo pa še kaj pa kar vpraši (sam upam da bom znala, je moj  fant večji računalniški frik kot jaz user posted image ...

LP


< Sporočilo je popravil teejaa -- 26.7.2007 14:59:56 >

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: M ne pričakujemo v juliju!
26.7.2007 17:46:36   
Temari
Tejc29 ČESTITKE!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Sama na user posted image še čakam - naj bi prišla v soboto, a ni ne duha ne sluha o njej. Sem naredila BC mini, pa ni nič pokazal, tako da ne vem, kaj se dogaja. Si novega testa prav ne upam delat. Bom raje še malo počakala. Samo glede na izkušnje iz prejšnjega meseca, ko sem sestri razlagala, kako mi zamuja in kot naročeno se je v tistem momentu ulilo, nisem najbolj optimistična.

Me pa zanima - ali mi lahko katera pove, kako je s krvnimi testi v Celju? Moram do svojega zdravnika ali do gineka ali kaj?

_____________________________

Življenje se ne meri s številom vdihov, ampak s številom trenutkov, ki ti vzamejo dih.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: M ne pričakujemo v juliju!
26.7.2007 19:01:57   
Srčekgirll
BRAVOuser posted image user posted image user posted image user posted image     SREČKE user posted image želim vam izuser posted image želim VSE NAJ, NAJ,....
Naj vam lepo mine teh prečudovitih user posted image mesecev. Komaj čakam, da se vam bom nekoč tudi jst pridružila in se veselila.user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Temari)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: M ne pričakujemo v juliju!
26.7.2007 19:26:46   
*ajla*
jaz user posted image tudi še vedno (ne)čakam in upam, da se nebo prikazala, čeprav zvija me pa pošteno. Eno uro me zvija, v jajčnih ful boli, pol pa eno uro nič...feeling mam pa da se bo vsak čas ulila, pol pa k popusti, k da se nič nedogaja. Posebnega toka nimam, razen občasno čisto majčken kokr belega toka, je tak prozoren (nič posebnega) ampak mam občutek da to malo kar ga pride ma pa močen vonj. Sicer predmenstrualne bolečine so ponavadi dan ali dva, trenutno se pa ta bolečina vleče že neki časa. Prva dva dni sta bla pa obupna, sem že mislila, da bom morala na urgenco, ker tud hodit nisem mogla. Zdaj je veliko bolje in so špiki na vsake tok časa. Trebuh je pa rahlo napet.
Danes zjutraj sem poskusila s testom in mi ni nič pokazal user posted image  user posted image  user posted image  ampak upanje še vedno obstaja...in v kolikor se do nedelje ne prikaže, bom takrat ponovno poskusila s testom. Prsi mam še vedno rahlo napete, z zunjane spodnje strani pa na dotik kr boleče...aha pa še to občasno me v okolici popka špikne user posted image  
jojjj punce kok to čakanje ubija.. user posted image
Neki bi vas vprašala. Zanima me, kako je s potovanji v času zgodnje user posted image . A je daljša pot odsvetovana, al je to pač odvisno od vsake posameznice.  Namreč nameravam na daljšo pot in v kolikor bi mi uspelo user posted image  a je to lahko kaj nevarno, npr. zaradi spremembe okolja, klime itd.. ali bi to kaj vplivalo na dogajanja v telesu?

lepo pozdravček vsem in veliko user posted image user posted image user posted image user posted image  za srečo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: M ne pričakujemo v juliju!
26.7.2007 19:40:22   
*ajla*
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  ohhh punce nič nebo user posted image user posted image  user posted image  user posted image  ko sem napisala prejšnje sporočilo, sem šla lulat in na dnevnem vlužku zagledala rahlo rdečkasto pikico in potem s papirjem čisto počasi obrisala in zagledala menstruacijo...sicer je še čisto na izi ampak se je prikazala....kar pomeni, da se očitno selim med avgustovke neeeee nočem tja user posted image  user posted image  user posted image , tle bi ostala... no ja držte pesti, da nama vsaj v naslednje krogu rata user posted image

Vsem, ki jo še čakate držim pesti in navijam za vas, ne obupajte!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *ajla*)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: M ne pričakujemo v juliju!
26.7.2007 20:07:55   
matejka ..
čestitke tudi od mene tejč29.

Galadriel
tudi jaz se ti pridružujem in upam, da je v soboto ne bo.s testom bom pa tudi še malo počakala saj do sobote.

in še vprašanje:
kateri test zazna nosečnost najhitreje, ker BC  je meni pri prvem šele po 10 dneh od izostanka.


(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: M ne pričakujemo v juliju!
26.7.2007 20:10:50   
matejka ..
*ajla* držim pesti za naslednji mesec.
držim pesti

(odgovor članu matejka ..)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: M ne pričakujemo v juliju!
26.7.2007 20:19:32   
Erin
Punce jaz tud že veselo odštevam...ravno na obletnico s fantom user posted image ne pričakujem...upam da je ne bo... če ne pa...enkrat bo že...vse ob pravem času...nekak še nisem tko prestrašena, se mal tolažm da sem šele začela pa da sem še mlada...znakov ni, tko da ne vem kaj bo...upejmo na najboljš...


*ajla* škoda...sej, bosta pa avgusta  mela...držim pesti in ti pošiljam tisoč user posted image user posted image user posted image

galadriel ,Sulfinija..... držim pestke za vaju, da je ne bo pa pika...user posted image
majči198..tudi tebi pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za srečo...naj NE pride.
kovič, murkica...uživejta nauser posted image , pa da prideta srečki user posted image nazaj! user posted image
afnica mala...naj tudi tebi mesec julij prinese dolgo pričakovani +...vsooooooo srečo, ...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce gremo en pakt sklent ...preženmo tole malo rdečo packo stran... naj se v naše trebuščke namesto nje naseli mala pikica, ki nas bo osrečila do neskončnosti in nazaj...oh...

nf...kje si pa ti? danes je tvoj dan... že kaj novic? držim pestke tudi zate!!user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu *ajla*)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: M ne pričakujemo v juliju!
26.7.2007 20:26:19   
Erin

user posted image user posted image user posted image         JULIJSKE BORKE za otročke      user posted image user posted image user posted image


01.07. - mojca345 - user posted image user posted image   - v nove boje
02.07. - Jadrnica
02.07. - mojcej77  -user posted image user posted image - v nove boje
03.07. - Tavi -  user posted image user posted image - v nove boje
03.07. - Kovič - user posted image user posted image   - v nove boje
03.07. - PC Baby
04.07. - September1-user posted image user posted image - v nove boje
04.07. - teejaa -  user posted image user posted image   -
v nove boje
04.07. - bekyca - user posted image user posted image
- v nove boje
05.07. - PATRICIJA_22 - user posted image srečka nosečka
05.07.-  Linda25
05.07. - nInAzWeRiNa - user posted image user posted image - v nove boje
05.07. - afnica mala- user posted image
user posted image - v nove boje
05.07. - Tiara123  -user posted image
user posted image - v nove boje
06.07. - Anonimna - user posted image srečka nosečka
06.07. - lara light -user posted image user posted image
- v nove boje
07.07. - majci23 - user posted image user posted image - v nove boje
07.07. - pikicaa25 - user posted image user posted image - v nove boje
07.07. - *Bella Luna* - user posted image srečka nosečka
08.07. - Ana luna  - user posted image srečka nosečka
08.07. - Pat74 -  user posted image user posted image   -v nove boje
09.07. - matejka78 -user posted image user posted image - v nove boje
09.07. - Paprika76 - user posted image user posted image -v nove boje

09.07. - Anay - user posted image srečka nosečka
09.07. - sandrin
- user posted image user posted image - v nove boje
09.07. - meryy  - user posted image srečka nosečka 
10.07. bela vrtnica - user posted image user posted image - v nove boje
10.07. - luna68 - user posted image user posted image - v nove boje
11.07. - kitka1 - user posted image user posted image - v nove boje
11.07. - freha - user posted image user posted image - v nove boje
11.07. - **NiNa** -user posted image user posted image - v nove boje
12.07. - sasy20 -user posted image user posted image - v nove boje
12.07. - Anitka -user posted image user posted image - v nove boje
12.07. - jasnaa - user posted image user posted image - v nove boje
12.07. - kepica - user posted image srečka nosečka

12.07. - pilotgirl
13.07 - Katy\o/ - user posted image user posted image - v nove boje
13.07. - MARTINŠČICA -user posted image user posted image - v nove boje
14.07. - trma79 -user posted image user posted image - v nove boje

15.07. - Muca83 - user posted image srečka nosečka

15.07. - zolika - user posted image user posted image - v nove boje
15.07. - kimmii -user posted image user posted image - v nove boje

15.07. - dezurna
16.07. - 80kaja  -user posted image user posted image - v nove boje

17.07. - ilatic
17.07. - Juno -user posted image user posted image - v nove boje

17.07. - Srčekgirll -user posted image user posted image - v nove boje
17.07. - LuNa73 - user posted image user posted image - v nove boje
17.07. - daga11 -user posted image user posted image - v nove boje
17.07. - SM10  - user posted image user posted image - v nove boje
18.07. - pepa6 - user posted image user posted image - v nove boje
18.07. - kesora

18.07. - pokec  - user posted image user posted image - v nove boje
19.07. - polenovka -user posted image user posted image - v nove boje
19.07. - ledenka-user posted image user posted image - v nove boje

19.07. - monikap - user posted image user posted image - v nove boje

19.07. - Jo@n
19.07. - fortun - user posted image user posted image - v nove boje

20.07. - Souly -user posted image user posted image - v nove boje
20.07. - jurka6 -user posted image user posted image - v nove boje
21.07. - TittyK -user posted image user posted image - v nove boje
21.07.  - majci198
21.07. - J.L.
21.07. - hmm - user posted image srečka nosečka

21.07. - Galadriel

21.07. - soncek33 - user posted image user posted image - v nove boje
21.07. - /dudica/
22.07. - sapi - user posted image user posted image - v nove boje

22.07. - HEL 36 - user posted image user posted image - v nove boje
22.07. - tejčica30 - user posted image user posted image - v nove boje
22. 07. -urska25 - user posted image srečka nosečka
23.07. - andrea3a
24.07. - tinkamiška - user posted image user posted image - v nove boje
25.07. - Zvezdica

25.07. - Sandra-4
25.07. - aurora28

25.07. - afnica mala
26.07. - *ajla* - user posted image user posted image - v nove boje
26.07. - nf
26.07. - bekyca
27.07. - Tejč29  - user posted image srečka nosečka
28.07. - ANIME
28.07. - murkica
28.07. - matejka ..
28.07. - amy81
28.07. - Joob
29.07. - Anitka
30.07. - teejaa

30.07. - Tavi

30.07. - Kovič  
30.07. -
lidijahaklinjenko
31.07. - lejca 
31.07. - mojca345
31.07. - meggie
31.07. - bumbum
31.07. - renata nana





In navijačice: scubadiver, kodrana, štunfek in Katja 271   user posted image user posted image user posted image


matejka.. - držim pestke tudi zate...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: M ne pričakujemo v juliju!
26.7.2007 21:19:33   
tejč29
*ajla* res škoda, da se seliš med avgustovke....nič hudega bo pa drugič - to sem si vedno sama sebi rekla, pa sem le dočakala.....samo vztrajno user posted image  , pa ne jemat vso zadevo preveč resno in obvezujoče, ker te lahko (po lastnih izkušnjah) zamori in spravi v slabo voljo po nepotrebnem.....

en velik user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Bolj ali manj glupo...
HuAnita

Koliko je ura?

Ura je... (68%)

Ne vem. (32%)


Število vseh glasov: 154

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!