
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Testiranje - alergija na penicilin 10.6.2007 18:12:55
|
|
|
|
darjatimci
|
Na pediatrični kliniki vem,da poteka tako,da otroka sprejmejo v bolnico za par dni in počasi dodajajo zdravilo.Nisem še zasledila,da bi to delali ambulantno,mogoče ve kaj več katera od drugih forumk.
|
|
|
|
|
RE: Testiranje - alergija na penicilin 10.6.2007 20:53:03
|
|
|
|
živa
|
Mene so testirali, ko sem bila mala, na Jesenicah. Žal se ničesar ne spomnim, vem le, da so me špikali, bilo je pa tudi ambulantno. Pa naj te ne skrbi preveč, čeprav je alergična, se da ob boleznih in operacijah pomagat z drugimi zdravili (preverjeno na lastni koži). Lp, živa.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiDojenček in poletje: 5 nasvetovVročina lahko "zdela" tudi dojenčka, zaradi česar se mu lahko podre njegov ritem. V poletnih mesecih zato bodite čim b...
Dojenček ponoči ne spiJe nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zadnje s foruma
Pojav bolezni pri obisku vrtcaendrinaKaj menite, da je najpogostejši vzrok, da so otroci prvo leto, ko obiskujejo vrtec tako zelo veliko bolani?stres,ki ga ob tej spremembi doživlja otrok (
26%)

premalo preventivnih (higienskih) ukrepov s strani vzgojiteljic (
6%)

ker drugi starši vozijo bolane otroke v vrtec (
58%)

ne vem (
11%)
Število vseh glasov: 179Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!