|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M zamuja, test negativen
13.6.2007 8:16:11   
talika81
tamala_82, ti čisto verjamem.

tud za sebe vem, da bom psihično ćisto na koncu. pa še sitna bom zato, pa razdražljiva itd.

skratka takrat se mi nič ne bo smelo zamerit oz. postavit proti meni.

moj user posted image  pa se mi bo samo smejal in me zanalašč dražil, tako kot vedno, ko sem takšna.

vam bom ziher poročala o tem tam nekje konec avgusta, septembra.

(odgovor članu čačka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: M zamuja, test negativen
13.6.2007 8:33:50   
Shani
čačka vem, da ponavadi te vpraša koliko časa je od zandnje M in nekako se priporoča, da počakaš 14 dni in če še takrat je test negativen, potem pa greš na pregled k G, saj pri moji je tako. Eni G in tudi Pušenjak pa pravijo do 3 mesece.

A si ti delala danes test?

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: M zamuja, test negativen
13.6.2007 8:38:50   
čačka
Junka hvala! user posted image
Tega pa nisem vedela. No, pol pa bom počakala še teden dni in naredila test. Tako da bo točno 14 dni od predvidenega datuma.
Ja, Pušenjak res pravi, da zamuda do 3 mesecev ni zaskrbljujoča, a vseeno ne bi rada čakala toliko časa.
Test sem naredil včeraj zjutraj user posted image .
Zdaj sem pa že 99,9% prepričana, da nisem user posted image .

(odgovor članu Shani)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: M zamuja, test negativen
13.6.2007 8:57:22   
majci198
živjo čačka in jurka6 user posted image  pri meni nič novega. ni se še prikazala, kar je superca. včeraj sem malo spraševala prijateljice in so mi vse rekle, da sem test prekmalu naredila (po 4 dneh zamude). pri nekaterih je noseč.hormona na začetku pač manj. 4 punce so imele še celo po 1 mesecu zamude M negativen test nosečnosti, G jim je pa rekel, da so noseče. Moji mami je v obeh nosečnostih test pokazal - , pa je bila že v 2 mesecu noseča. tako da punce, ne obupat. jaz upam naprej, da smo že user posted image .

(odgovor članu čačka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: M zamuja, test negativen
13.6.2007 9:02:40   
Shani
sej nama enako zamuja in najbolje, da počakava še kakšen dan, upanje dokler je ni je pa kar 50% tako, da bove videle . Ali bom delala test v petek ali bom pa šla nekam na krvne preiskave.

(odgovor članu čačka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: M zamuja, test negativen
13.6.2007 9:04:10   
Shani
majci198 to pa je spodbudno... potem lahko malo razmišljamo o tem da smo.

(odgovor članu Shani)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: M zamuja, test negativen
13.6.2007 9:08:47   
talika81
jurka, majči in čačka, držim pesti pesti za to, da ste srečke user posted image  in da boste čez 9 mesecev že držale vašega user posted image  v naročju.

(odgovor članu Shani)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: M zamuja, test negativen
13.6.2007 9:47:39   
čačka
Joj majci198 to pa je vzpodbudno!user posted image  
Eh no, že dalj časa vem, da moram dat času čas... a kaj ko me vedno odnese!
Think pink, a ne punce! user posted image

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: M zamuja, test negativen
13.6.2007 9:55:59   
Shani
tamala 82 šele zdej sem opazila, da si se nam pridružila v club negativnih testov in  ne čakajoče na M. No držim pesti, da v naslednjih dneh zagledaš debeli user posted image  na testu. Lej ne smemo se obremenjevat, če je uspelo se bo moralo enkrat poznat  tudi na testu, do takrat se pa moramo mal spodbujati.

Za vse štiriuser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu čačka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: M zamuja, test negativen
13.6.2007 10:04:44   
tamala_82
ja ja vzpodbuda,user posted image in user posted image   delajo čudeže! user posted image
upanje vedno umre zadnje, to tut jst pravim!!! mogoče smo pa vse nabaule teste z napako in zato samo eno črtico kažejo user posted image user posted image user posted image


jaz sem se odločila, da bom s testom počakala do ponedeljka (čeprav mislim, da bo glede na bolečine v "spodnjem štuku" zdej zdej uletela user posted image )  ... user posted image


držte se punce, DRŽIM PESTI!!!user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Shani)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: M zamuja, test negativen
13.6.2007 10:11:42   
čačka
Pošiljam vsaki paket
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
P.s. Danes me ne špika več, počutim se odlično, samo še psiho moram poštimat!

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: M zamuja, test negativen
13.6.2007 10:17:50   
tamala_82
oooooo čačka - hvaaalaaaa user posted image

psiha ja - to je najtežje poštimat! Sem šla dans k prjatlci v porodnišnco na obisk (je prejšn tedn rodila dvojčka user posted image user posted image user posted image ) in je blo toooook srečk nosečk, da sem kar malo na dnu ... user posted image

(odgovor članu čačka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: M zamuja, test negativen
13.6.2007 11:04:24   
amaya
Prosi G za krvni test...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu čačka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: M zamuja, test negativen
13.6.2007 15:48:33   
Zvezdica
Punce, dajte nam sporočit kaj lepega. držim pesti za vas.

PA PA

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: M zamuja, test negativen
13.6.2007 16:33:00   
čačka
Punce

Zanimalo me je kako občutjiv je Clearblue in kako raste nosečniški hormon.
Poglejte si to:
10. Kakšna je občutljivost testa Clearblue?
Clearblue določi nosečnost že prvi dan po izostanku menstruacije. Modra črta v kvadratnem okencu se pojavi, ko je koncentracija hormona HCG v seču 50 mIE/ml. Koncentracija HCG v seču na 1. dan izostanka menstruacije je ponavadi od 50 do 100 mIE/ml.
 
Rast hormona:
Guideline to hCG levels during pregnancy:
hCG levels in weeks from LMP (gestational age)* :
·                  3 weeks LMP: 5 - 50 mIU/ml
·                  4 weeks LMP: 5 - 426 mIU/ml
·                  5 weeks LMP: 18 - 7,340 mIU/ml
·                  6 weeks LMP: 1,080 - 56,500 mIU/ml
·                  7 - 8 weeks LMP: 7, 650 - 229,000 mIU/ml
·                  9 - 12 weeks LMP: 25,700 - 288,000 mIU/ml
·                  13 - 16 weeks LMP: 13,300 - 254,000 mIU/ml
·                  17 - 24 weeks LMP: 4,060 - 165,400 mIU/ml
·                  25 - 40 weeks LMP: 3,640 - 117,000 mIU/ml
·                  Non-pregnant females: <5.0 mIU/ml
·                  Postmenopausal: <9.5 mIU/ml
 
Morala: Lahko pa res še nimamo dovolj hormona v krvi user posted image


(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: M zamuja, test negativen
13.6.2007 16:42:16   
Shani
čačka s kakšnim testom si probala, jaz še nisem s CB in bom verjetno čez par dni probala še z njim, če ne pa grem na krvni test. Pri meni bo jutri že en teden...trenutno sem se nehala obremenjevat pač je potreben čas...če sem bo tudi test enkrat pokazal a ne. 

(odgovor članu čačka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: M zamuja, test negativen
13.6.2007 16:48:29   
čačka
Junka, tudi zame bo jutri že tede dni. Kako sva se ujeni user posted image

Uporabila sem CB. na netu sem prebrala, da Baby Check zazna nosečnost, če
je v krvi najmanj 100 mIe/ml. Torej je CB bolj občutljiv.

Jaz bom poskušala zdržat vsaj do ponedeljka - če pa ne bo šlo, pa vsaj do sobote! user posted image


(odgovor članu Shani)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: M zamuja, test negativen
13.6.2007 16:50:31   
Anonimen
zakaj ste nekatere tako nestrpne? ni cudno da vma ne uspe zanosit, ko pa ste vse zvivcne in neucakane.. Sprostite se malo pa v seksu uzivajte. Bogi vasi mozje- izrabljate jih za spermo namesto da bi jim zaplesale kak striptis in jih malo razvajale..

(odgovor članu čačka)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: M zamuja, test negativen
13.6.2007 17:06:59   
Shani
Anonimna ti pa si faca:

- očitno ne poznaš kakšna želja je oziroma če ima nekdo probleme z SS kot pri meni , je potem tudi želja temu primerna
- moj dragi možek je tudi neučakan tako kot jaz oziroma še bolj saj si močno želi otroka..tako, da njegovo spermo ne kradem
- striptiz pa laufa skoz- ne boš verjela tudi v teh dneh ko oba čakava
- kot sem že napisala nisem obremenjena ampak me samo skrbi ali je vse ok z mano, če pa sem noseča bom pa itak videla kmalu a ne
- če si pa dajemo spodbudo ena drugi pa tudi se mi ne zdi, da bi škodile tebi oziroma komurkoli
- če ti je pogovor tako neumen nas pa preskoči, saj je ta tema ravno namenjena  nam, ki si močno želimo otroka


Uživaj svoje življenje in nikar si ne želi, da boš tudi ti kdaj v podobni zgodbi.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: M zamuja, test negativen
13.6.2007 18:03:32   
Serendipity
user posted image  Ajoj kok so eni butasti (hm..ali lahko to napišem? Če ne, me prosim mal popravite user posted image )

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

izrabljate jih za spermo namesto da bi jim zaplesale kak striptis in jih malo razvajale..


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  (škoda da niman onega smijleka, ki se kotali po tleh od smeha)

Jaz živim v 21. stoletju in prisegam na vzajemno razvajanje. A naj mu še copateke prinesem k pojstli in zobke umijem?

Se strinjam z Jurko - če ti je tečno ne beri. Naše debate niso namenjene tebi.

Joj, zdaj pa šiban mojega razsemenit! Da mu kaka dragocena sperma ne uide! Ajoj! user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: M zamuja, test negativen
13.6.2007 18:24:13   
tamala_82
ojejej, hudo no ...  user posted image user posted image user posted image user posted image sam tale post je pa res user posted image
zanimivo, da so napadalni in kritični posti zmerej napisani pod skrito identiteto ... kaj si ne upa odprto podebatirat?! user posted image user posted image user posted image user posted image mislim, da je odveč vsak komentar ...

na kratko - anonimen/anonimna, tako kot sta že Jasnaa in Jurka rekli  -> ignoriraj nas!! me bomo pa še naprej jamrale, držale pesti ena za drugo in se bodrile - nam je fajn!!  Kajneda punce? user posted image


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: M zamuja, test negativen
13.6.2007 18:50:09   
Katja271
O Bog.... sej ostaneš brez besed ob takih... user posted image user posted image user posted image
Prvo kar sem pomislila tudi jaz, tamala_82, je bilo to, kje ima "jajčka" - da se skriva pod anonimnim s takimi izjavami. Če je že tolk korajžna-en izzivam, da še razkrije svojo identiteto.
Jaz bi dodala samo še to, da niso naši možje / moški prav nič prikrajšani če smo željnje "njihove sperme", kvečjemu obratno, saj je slončkanje toliko bolj pogosto in pestro user posted image . Anonimen, to naj te nikar ne skrbi!

U glavnem, ta forum obstaja izključno zato, da se bodrimo, poslušamo in čvekamo o kakršnihkoli stvareh, pa naj si bodo smiselne, pametne al pa neumne in brezvezne. In to bomo počele še naprej!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: M zamuja, test negativen
14.6.2007 7:18:26   
tamala_82
jurka, majči in čačka - kako kaže? Kaj novega pri vas? Rada bi vidla kakšen user posted image  user posted image , tako da hitro poročajte user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Katja271)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: M zamuja, test negativen
14.6.2007 7:24:10   
talika81
se čisto strinjam z vsemi izjavami, ki ste jih izrekle ob pisanju anonimne/anonimnega.

zakaj sploh bere, če ji je tečno in se ji zdi, da smo nestrpne in neučakane?

naj preskoči takšne pogovore. pa ji ne bo tečno.

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: M zamuja, test negativen
14.6.2007 7:33:02   
Shani
Punce kako ste danes? A bomo danes tudi neučakane a ne...

Pri meni nič novega tako... pa pri vas je že kaj novic. Držim pesti za vsakouser posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?