|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 13:30:42   
baguSka
Jaz zarocnega sicer nosim... Ceprav ne maram prstanov na roki... In ce moti mene, kok mora potem sele njega user posted image user posted image user posted image  In tud ko sem bova porocila, sploh ne pricakujem, da bo nosu prstan, ker tud sama ne vem ce ga bom... Sicer pa niti se ne veva, ce se bova sploh porocila s prstani...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 15:02:35   
Anonimen
moj si ga pa, odkar sem mu ga na poroki gor nataknila, še ni snel...jst ga pa že 2 leti ne nosim...jah kva čem, če pa ne gre gor hehe

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 15:13:10   
sandra85
kaj nosi poleg poročnega, še kak prstn in da tudi tega dol? mogoče ga pa res mal moti...

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 15:30:32   
Anonimen
Midva ga tud nimava vec... oz. ne nosiva..

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 16:04:10   
purple
Midva ga nosiva že dvanajst let . Nosila ga nisva samo takrat, ko sva si ga dala popravljat (povečat). Nobenega ne moti. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
27.6.2007 20:31:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu purple)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 22:33:33   
jade1
Jaz nosim poročni prstan vedno, ga sploh nerada snemam, ker sem se tako navadila nanj, da če ga dam slučajno dol (napr. pri peki piškotov, da se ne zatika testo za njega), ga potem takoj dam nazaj. Ne vem, kar pogrešam ga če ga ni. Prav tako nosim tudi zaročni prstan. Mož tudi nosi poročnega sname ga samo, če kaj takega dela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: POROČNI PRSTAN
29.6.2007 21:34:00   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: duc.20

js ga ne nosm ker me moti. A ste slišale kolk nesreč se je že zgodil zarad prstanov, en se je nekam zataknu mu je prst odtrgal, loh se za kluko zatakneš si prst zlomš,...user posted image


Ja to je čisto res. Nič se ne smej. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: POROČNI PRSTAN
29.6.2007 22:47:53   
muška
jaz ga tudi ne nosim, v bistvu ga nobeden od naju ne nosi

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: POROČNI PRSTAN
1.7.2007 18:54:40   
koala
Moj ga 3/4 dneva ne nosi. Mi je kar všeč tako, saj ima tako delo da bi mu lahko bil prstan nevaren. Pravzaprav ga ne nosi nikoli kadar dela kadarkoli. Ko pa sva na off pa ga nosi. In tudi če ga nebi, mene ne bi motilo, važno je kaj nosi v srcu.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: POROČNI PRSTAN
1.7.2007 19:09:24   
Anonimen
Moj rekel, da ne bo nikoli prstana nosil. Jaz sem pa rekla, da če ga ne bo nosil, naj me niti ne proba zaprositauser posted image . PA sva se poročila in ga od takrat še ni snel. Na začetku ga je ful motil , ampak kot sem mu obljubila ga kaj kmalu ni več čutil na roki

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE:poročni prstan
1.7.2007 19:59:20   
itata
Moj oče tudi ni nikoli nosil prstana, ker ga moti kakršenkoli nakit. Pa ni bil nikoli nihče v zmoti a je poročen al ne user posted image

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 3.7.2007 14:53:09 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: RE:poročni prstan
3.7.2007 20:16:22   
ali***
Moj pa nosi oba user posted image  zaročnega in poročnega. Sicer oba na eni roki.

Sem bolj jaz tista, ki ga snamem, ko kaj delam pa potem pozabim dat nazajuser posted image .

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: RE:poročni prstan
5.7.2007 20:10:12   
Anonimen
moj pa nosi zaročnega že vseh 5 let kar sva skupaj in mi je to ful všeč, priznam. Mi je lepo, ker se počutim, da sva povezana.

Jaz ga pa ne nosim, ker moram malo v prste shujšati zaradi porodov user posted image , me malo tišči.

In ko bova poročena bom zelo vesela, ker vem, da bo moj ves čas nosil prstan. Mi je pač fino tako.

(odgovor članu ali***)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Poročni prstan
6.7.2007 9:35:23   
vista
Hm - moj ati ga ne nosi, ker je tako navajen. Služba mu ni dopuščala oz. si ga je enkrat krepko poškodoval. In ga je dal dol. Zdaj ga pa tudi nima. Pa se mi ne zdi nič čudnega.

Če pa pomislim zase - hm... Jaz bi pa bila malce žalostna, če ga moj user posted image  ne bi nosil. Sem pač občutljive sorte user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: POROČNI PRSTAN
6.7.2007 9:42:22   
vista
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Zakaj? Saj sem napisala čisto resnico. user posted image


Tanikaa, saj nima veze, če ga sploh nima, kajne? user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: POROČNI PRSTAN
2.5.2019 21:24:37   
tinasija
Če vas zanima ... imate zelo lepe in ugodne in unikatno izdelane v https://zlatarnamursic.si/

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?