|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
25.3.2011 14:14:03   
amm4
user posted image user posted image Petra 36

(odgovor članu petra36)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
28.3.2011 18:22:17   
Smejka11
user posted image user posted image user posted image Petra 36!!!

Iskreno sožalje in velik, velik objem!!!!


_____________________________

:S
Smejka11

(odgovor članu amm4)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
5.4.2011 0:41:48   
Majcika2
Pozdravljene!
Tudi midva imava user posted image od katerega sva se poslovila 18.3.2011 v 24 tednu nosečnostiuser posted image user posted image user posted image user posted image . Izguba otroka je nepopisna bolečina iz dneva v dan se veča in ne zmanjšujeuser posted image user posted image user posted image user posted image . Moj svet se je sesul in ga nevem več sestavit. Ljudje okoli mene pa kr pričakujejo da grem naprej kot da se ni nič zgodilo in da bo drugič boljše in da bo prišel drugi.... Ampak jaz ne želim drugega jaz želim njega, mojega Gabriela user posted image user posted image .

Vsem mamicam angelčkov iskreno sožalje ob izgubi malih pikecov.


Gabriel sonček najin, pogrešava te z atijem in vsaki dan misva nate. Rada te imava

(odgovor članu amm4)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
5.4.2011 8:45:10   
flik
Majcika2  vajin angelček bo vedno z vama...držita se...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil flik -- 5.4.2011 8:46:15 >

(odgovor članu Majcika2)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
5.4.2011 10:31:31   
koala
Majcika 24 iskreno sožalje, naj vaju vajin Gabriel čuva. Toel objem in razumevajočo okolico
vama želom

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu flik)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
6.4.2011 13:59:05   
petra36
Majčika24 sožalje bodi močna.


_____________________________

Mamica sinov Nika in Matteota

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
6.4.2011 14:29:11   
Smejka11
Majcika2, ISKRENO SOŽALJE!!!

Okolica se v takšnih (naših) primerih ne zna obnašat drugače, kot se... Jemlji jih kot nek balast, ne poslušaj jih... Poslušaj svoje srce, delaj po svojem občutku... Pogovarjaj se s partnerjem... samo ne se zavit v molk...
V začetku je bolečina grozna! Velika, ne vidiš ji konca!! A sčasoma se naučiš z njo živet... Vedno ti bo manjkal, vedno!!! Tudi čez čas, ko se nanj morda nihče več ne bo spomnil... Takrat bo on še vedno v tvojem srcu... in prav je tako!!!

Bil je in bo ostal tvoj fantek!!!

Te pa zagotovo spremlja in si želi, da bi bila mamica nekoč spet vesela... Tudi to bo prišlo, a pusti času čas...

Velik objem in pošiljam ti veliko moči, da prebrodiš prve dni!!!

Drži/ta se!


_____________________________

:S
Smejka11

(odgovor članu petra36)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
11.5.2011 22:22:33   
soncnica33
Vsake toliko časa preberem ta žalostni forum.
Drage mamice, iskreno in iz srca vam vsem, ki ste morale preživeti izgubo svojih sončkov, izrekam globoko sožalje.

Bodite močne, pogovarjajte se o svojih angelčkih, iščite si družbo ljudi, ki vas razumejo. Pa včasih je to samo, da te kdo posluša in tiho objame, da se lahko izjočete.
Ne tiščite bolečine v sebi.
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Smejka11)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
12.5.2011 9:53:10   
*dotika*
Dolgo dolgo nisem hotela pisati o mojih angelčkih... Imam jih 5. 4 sem izgubila takoj v prvih tednih, enega pa v 23. tednu. Težko je, še vedno jočem za najino Ajdo, ampak pobrala sva se zaradi neizmerno močne želje, da postaneva starša. Zdaj sva na dobri poti... 

_____________________________

Naj najin angelček Ajda, rojena v 23. tednu, čuva vse nas! (29.10.09;23:16-29.10.09;23:26)

(odgovor članu soncnica33)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
16.5.2011 12:24:02   
soncnica33
Iskreno sožalje.user posted image user posted image user posted image

Izlij svojo bolečino, da boš lažje zmogla živeti z izgubo tvojih zlatih angelčkov.

(odgovor članu *dotika*)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
2.6.2011 13:56:37   
K_a_t_j_a
Tudi jaz imam od 6.4.2011 angelčka, ki pazi tam gor iz nebes na mamico, atija in bratca. user posted image Rodil se je s 25 4/7, po dobrem mesecu življenja je odšel za vedno.

Jurček pogrešamo te!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu soncnica33)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
2.6.2011 17:29:22   
Smejka11
user posted image user posted image
Usoda se tak kruto poigrava z našimi življenji!! To niti malo ni fer!!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Velik objem in iskreno sožalje, ker morate tudi vi imeti svojega angelčka... Res ni fer!!!!

Držita se...


_____________________________

:S
Smejka11

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
7.6.2011 16:11:46   
jaz_sem_jaz
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_j_a

Tudi jaz imam od 6.4.2011 angelčka, ki pazi tam gor iz nebes na mamico, atija in bratca. user posted image Rodil se je s 25 4/7, po dobrem mesecu življenja je odšel za vedno.

Jurček pogrešamo te!!! user posted image user posted image user posted image



Mislim, da sem poznala tvojega Jureta. EINT Ljubljana?

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
7.6.2011 20:57:28   
K_a_t_j_a



IZVIRNO SPOROČILO: jaz_sem_jaz

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_j_a

Tudi jaz imam od 6.4.2011 angelčka, ki pazi tam gor iz nebes na mamico, atija in bratca. user posted image Rodil se je s 25 4/7, po dobrem mesecu življenja je odšel za vedno.

Jurček pogrešamo te!!! user posted image user posted image user posted image

 

Mislim, da sem poznala tvojega Jureta. EINT Ljubljana?


Ja. A si ti tudi imela svojga otročka na EINT v LJ?


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu jaz_sem_jaz)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
18.7.2011 17:44:46   
strelka123

Pozdravljene!

Pred tednom dni smo pokopali našo rožico!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ni še imela 5 mesecev. POGREŠAM JO TAKO MOČNO DA VEČ NEVEM KAM SE NEJ OBRNEM DA BI JO NAŠLA!!!. Take bolečine ne privoščim nikomur!!
Tak jo imam rada, iščem jo in iščem, rada bi jo objela pa je ni nikjer. BOLIIIII.
Imam še enega sončeka, kateri naju gor drži, če nebi bilo njega ..........
Povejte mi kako se spopadate s tako grozno bolečino--boliii!!
Bili smo popolna družina in v nekaj minutah se je vse spremenilo.
Hvala

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
18.7.2011 18:25:37   
*miska.mcc*
o moj bog, strelka....moje sozalje! upam, da najdes moc za vnaprej.

kaj pa se je zgodilo, da se je v nekaj minutah porusil vaš svet? user posted image

user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu strelka123)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
19.7.2011 7:53:17   
shakira
moje sožalje strelka user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
19.7.2011 9:32:45   
Smejka11
 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ooo moj bog!!!!! Strelka, user posted image user posted image user posted image iskreno sožalje ob takšni izgubi!!!!! Si niti ne morem predstavljat, kako to boli... user posted image

Če ti bo vsaj kanček lažje... piši, se zjoči... me smo tu, da te poslušamo in ti pomagamo po svojih najboljših močeh...
Velik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in pošiljka moči za premagovanje bolečine...


_____________________________

:S
Smejka11

(odgovor članu shakira)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
20.7.2011 8:28:48   
strelka123
Hvala vam!
Z dneva v dan je vse večja bolečina in vsak dan razočaranje da to le niso samo grde sanje ampak realnost. Ko spoznavam da moje ljube rožice ni več tu booooooooooollllllliiiiiiiiiiiii. Rada bi jo objela, ji rekla kako jo imam rada, da jo potrebujem in ona mene...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vem da je treba živeti naprej, moj mali me potrebuje ampak še nevem kako.
nevem


(odgovor članu amm4)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
22.7.2011 15:27:51   
K_a_t_j_a
strelka123 moje sožalje ob izgubi male princeske. user posted image user posted image Vem kako se počutiš. Sama sem pred 3,5 meseci izgubila sinčka, ki je bil rojen s 25 4/7. Tudi, če bi bil donošen, z njim ne bi bilo vse vredu. V tolažbo mi je, da imam že enega zdravega skoraj 3 letnega sina.


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu strelka123)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
25.7.2011 20:44:03   
tasa_m
Jočem, ko berem vaše zgodbe.

Mamice, držite se in naj vas vaši angelčki čuvajo. Čuvajo naj vso vašo družino! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
2.8.2011 10:45:06   
strelka123
Draga K_A_T_J_A,

kje si našla to moč, da lahko živiš naprej? Jaz imam tudi še sineka in če njega nebi imela bi verjetno že bilo marsikaj drugače. On je moje sonce v teh temnih deneh. Pogrešam mojo princesko tako zelo da se mi bo sfuzlalo.
Moja rožica je zaspala med spanjem- nenadna smrt v zibelki so mi rekli, iščem razloge zakaj, pred tremi dnevi je bila še cepljena drugo dozo diteper... Iščem odgovore pa jih še nisem našla, če jih bom kdaj.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
2.8.2011 17:04:58   
alda
Strelka moje iskreno sožalje! in res topel objem /pa čeprav samo virtualni/ iz srca!
žal ni zdravila, besed, dejanj,..ki bi ob takih tragedijah znali potolažiti naša ranjena srca, nam pomagati najti smisel zakaj je do tega prišlo, oz. kaj bi bilo če bi bilo.
Jaz ti in vam vsem predvsem želim, da se čimprej "naučite" živeti z bolečino, ker ta je in bo zavedno ostala del vašega življenja!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu strelka123)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
7.8.2011 23:46:49   
K_a_t_j_a



IZVIRNO SPOROČILO: strelka123

Draga K_A_T_J_A,

kje si našla to moč, da lahko živiš naprej? Jaz imam tudi še sineka in če njega nebi imela bi verjetno že bilo marsikaj drugače. On je moje sonce v teh temnih deneh. Pogrešam mojo princesko tako zelo da se mi bo sfuzlalo.
Moja rožica je zaspala med spanjem- nenadna smrt v zibelki so mi rekli, iščem razloge zakaj, pred tremi dnevi je bila še cepljena drugo dozo diteper... Iščem odgovore pa jih še nisem našla, če jih bom kdaj.
 
Veš, včasih se sama sebi čudim od kod mi ta moč. Velika tolažba mi je moj triletni sin, ki me nekako zamoti. Imam pa še vedno dneve, ko jočem, se mi trga srce in noro pogrešam Jurčka. user posted image Vem pa, da je tako zanj  in za nas bolje, da je odšel, ker drugače bi bilo njegovo in naše življenje ena sama muka. Bil bi 100% invalid, saj mu je voda zalila možgane pa tudi drugače je imel več telesnih deformacij. Največja ironija je pa to, da je amniocinteza pokazala, da bo vse vredu z njim in vse nadaljne preiskave še niso nič ugotovile, kaj bi bilo lahko narobe, poleg vodenih možgančkov. Vprašanje je baje, če se bo to sploh kdaj ugotovilo.
Imama pa veliko željo oba z mojim imet še enega otroka. In verjamem in vem, da bo takrat vse vredu. user posted image Čeprav me bo celo nosečnost strah po moje. user posted image


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu strelka123)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Mamice malih angelov-koliko nas je na RR?
17.8.2011 12:34:34   
Nitkica11
Nekaj casa me ni bilo ze na tem forumu in toliko novih zalostnih zgodb user posted image

Vrjemite z bolecino se navadis ziveti. Kot sem ze pisala sem lansko leto izgubila otroka v 20t. Bolecina nepopisna se zmeraj se spomnim na mojo soncico ki sem jo poimenovala Gaja in se zmeraj bi rada da bi bila ob meni!
Ker je bila zelja po otroku se zmeraj velika sem kmalu po tem zanosila in donosila precudoviteka fantka! Bolecina ostaja ampak mi sinko pomaga s to bolecino ziveti!

_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?