|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Podru se mi je svet
30.6.2007 22:48:38   
Anonimen
Zadnja anonimna, lepo bi te prosila, če se mi lahko javiš na ZS.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Podru se mi je svet
30.6.2007 22:49:20   
hrabra miška
Res se mi ni dalo brat vsega,ampak vseeno moje mnenje. Da bi se oče odpovedal svojemu otroku?????????? Jaz imam tudi enega iz prvega zakona-otroka. In če bi slišala samo o od besede odpovedal iz njegovih ust,verjemi da nebi imela takšnega odnosa kot ga imava sedaj. Imava vse pošlihtano kar se tiče preživnine in stikov,to pa zato ker nisva pustila da se kdo drug vtikuje v najin dogovor. Niti njegova(zaradi katere sva šla narazen-?) niti moj,s katerim sem sedaj skupaj.
Amapk res,kaj takega-vidva bi si POČASI,v 5 letih zgradila hiško??????? Midva sva finančno kar stabilna,pa nama še ne pade na konec pameti,da bi se zadolžila glede hiške,pri dveh majhnih otrocih,
Pa še to,ko praviš da mu brani stike. Tudi jaz bi mu jih,saj si ne zasluži otroka. Otrok ni igrača,ki jo imaš dokler ti paše.
Na njegovem mestu,bi se pa pogovorila s tabo,ker tudi ti nimaš po moje vse razčiščeno z njegovim odnosom do otroka. Postavi se v njeno kožo,sploh sedaj ko si user posted image . Vse kar narediš,narediš za otroka- no večino. Tukaj ti pa ne dam za nič prav. Se pravi,ne bosta imela denarja za plačevanje položnic in bo šel po enem letu za pol leta v zapor,pa bo stvar rešena????

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Podru se mi je svet
30.6.2007 22:50:20   
Anonimen
Nežna zakaj pa???user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Podru se mi je svet
30.6.2007 22:53:26   
Anonimen
Ker te želim spoznati, lahko mi verjameš.Nihče te pa nima pravice obtoževati, saj sama veš, kaj vse si morala prestati in vem, kako si trpela.Če želiš se mi javi, drugače pa vse dobro naprej in čimprejšnje srečanje s hčerko ti želim.Srečno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Podru se mi je svet
30.6.2007 22:58:21   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Se v naprej opravičujem če bom s svojim mnenjem koga užalila ampak...

Prvo:Ti si izredna študentka, torej ti nekdo plačuje šolnino ki je visoka, ti pa sediš cele dneve doma, ker imaš predavanja največ trikrat tedensko(ne poznam izrednega študija, ki ima več predavanj). Torejuser posted image Kaj si ti boljša od njeuser posted image
Kot izredna študentka lahko delaš prek študenta, tako kot večina študentov, tudi rednih, ki imajo vsak dan predavanja. Najlažje se je pa sam sebi smilit seveda, pa iskat vzroke za svojo nesrečo pri drugih. Pa to govorim za čas preden si zanosila, sedaj mi je logično da ne moreš delat.

Drugo: pustil je službo zaradi odnosauser posted image A je njegov ponos več vreden kot preživetje njegovih otrokuser posted image Pač potrpiš in si iščeš drugo službo. Kot odrasel odgovoren oče ali mama naj bi bil se za otroka pripravljen marsičemu odrečt, to pač odrasli, odgovorni ljudje počnejo. Premislijo. Ne pa na vrat na nos nekaj naredit, potem pa se sam sebi smilit.

Tretje: Kako se lahko odločita za otroka, če še prvega ne more preživljatuser posted image

Jp... prow maš...
Kaj sta ga mislila oblačit v ljubezen, hranit z ljubeznijo...user posted image
Četrto: Vidva bi gradila hišo!!!!!!!!!!!(min. 20miljonov za mini kučico) nimata pa 35.000 bivših tolarjev za hrano, obleko, čevlje...na mesec za NJEGOVEGA otroka????!!!
Izračun:rabila bi pet let za hišo praviš-20.000.000/60 mesecev=333.333 tolarjev na mesec!!!!! 10xveč kot rabi njegov otrok da je sit, na toplem, oblečen, obut....

Otroka sta naredila OBA!!!!! In oba sta ga dolžna preživljat! Ne mami! OBA!!!!

Ker živita pri tebi doma ti verjetno niti približno ni jasno koliko stane elektrika, voda, ogrevanje, hrana....
Predvidevam da bivša vse to plačuje. In tebi se zdi 10-15.000 normalna vsota s katero poskrbiš da je otrok na toplem, ima čevlje, obleke, zvezke, barvice, hrano...user posted image
Ti misliš da se s socialno, otroškim dodatkom in 10.000 preživnine da normalno preživeti? Če živiš pri starših ja, če si pa na svojem moraš bit pa čarovnik da to spelješ. Pa ne da zagovarjam bivšo. Samo otrok ni samo veselje čez vikend. Igra ipd. Je odgovornost. Finančna in čustvena. In ne.....ljubezen ni dovolj!

In ti, tvoj otrok oz. vaša nova družina nima prioritete pred prvim sinom. Normalen oče bi vse obravnaval isto. Otrok bi mu bil na prvem mestu.

Mislim da je skrajni čas, da za svoje težave prenehata krivit bivšo in njegovo preteklost in se pogledata v ogledalo in ugotovita da tako kot si postelješ ležiš.  In vidva sta si sama zakuhala godljo v kateri sta.




Jp... Prow maš!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Podru se mi je svet
30.6.2007 23:20:08   
trojči
Srce me boli, ko berem, da bi se naj odpovedal otroku, da ne bi rabil plačevati preživnine. Sploh pa, ker sem pred časom brala, da je ena ženska suflirala možu, da se z otrokom iz prve zveze vidita le enkrat mesečno dve uri, ker zdaj ima nove otroke, en je bil hendikepiran in ker njej ni zneslo. Moški pa kot moški, enkrat se je zaj*****, bože ne daj, da še drugo zgubi in poslušajo vse, kar jim take "priporočijo". Olajševalna okoliščina ti je samo, da še nisi mama. Da ne veš, kako boli srce, ko je tvoj otrok žalosten. Srček, imela si srečo, da ni ta človek živel z vami, kaj če se ne bi ločil? Kaj če bi ti plačeval hrano in stanovanje vsa ta leta, rad te pa ne bi imel? Zdaj je tvoja vest čista, ker starše bi naj imeli radi, okolica nas sili v to. Predstavljaj si, da ne čutiš njegove ljubezni, odrasteš in se potem sprašuješ, če mu moraš biti za kaj hvaležna? Ker starši so tudi ljudje z napakami. user posted image  Vse slabo je za nekaj dobro.


(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Podru se mi je svet
30.6.2007 23:39:30   
Anonimen
Se v naprej opravičujem če bom s svojim mnenjem koga užalila ampak...

Prvo:Ti si izredna študentka, torej ti nekdo plačuje šolnino ki je visoka, ti pa sediš cele dneve doma, ker imaš predavanja največ trikrat tedensko(ne poznam izrednega študija, ki ima več predavanj). Torej Kaj si ti boljša od nje
Kot izredna študentka lahko delaš prek študenta, tako kot večina študentov, tudi rednih, ki imajo vsak dan predavanja. Najlažje se je pa sam sebi smilit seveda, pa iskat vzroke za svojo nesrečo pri drugih. Pa to govorim za čas preden si zanosila, sedaj mi je logično da ne moreš delat.

Drugo: pustil je službo zaradi odnosa A je njegov ponos več vreden kot preživetje njegovih otrok Pač potrpiš in si iščeš drugo službo. Kot odrasel odgovoren oče ali mama naj bi bil se za otroka pripravljen marsičemu odrečt, to pač odrasli, odgovorni ljudje počnejo. Premislijo. Ne pa na vrat na nos nekaj naredit, potem pa se sam sebi smilit.

Tretje: Kako se lahko odločita za otroka, če še prvega ne more preživljat
Kaj sta ga mislila oblačit v ljubezen, hranit z ljubeznijo...
Četrto: Vidva bi gradila hišo!!!!!!!!!!!(min. 20miljonov za mini kučico) nimata pa 35.000 bivših tolarjev za hrano, obleko, čevlje...na mesec za NJEGOVEGA otroka????!!!
Izračun:rabila bi pet let za hišo praviš-20.000.000/60 mesecev=333.333 tolarjev na mesec!!!!! 10xveč kot rabi njegov otrok da je sit, na toplem, oblečen, obut....

Otroka sta naredila OBA!!!!! In oba sta ga dolžna preživljat! Ne mami! OBA!!!!

Ker živita pri tebi doma ti verjetno niti približno ni jasno koliko stane elektrika, voda, ogrevanje, hrana....
Predvidevam da bivša vse to plačuje. In tebi se zdi 10-15.000 normalna vsota s katero poskrbiš da je otrok na toplem, ima čevlje, obleke, zvezke, barvice, hrano...
Ti misliš da se s socialno, otroškim dodatkom in 10.000 preživnine da normalno preživeti? Če živiš pri starših ja, če si pa na svojem moraš bit pa čarovnik da to spelješ. Pa ne da zagovarjam bivšo. Samo otrok ni samo veselje čez vikend. Igra ipd. Je odgovornost. Finančna in čustvena. In ne.....ljubezen ni dovolj!

In ti, tvoj otrok oz. vaša nova družina nima prioritete pred prvim sinom. Normalen oče bi vse obravnaval isto. Otrok bi mu bil na prvem mestu.

Mislim da je skrajni čas, da za svoje težave prenehata krivit bivšo in njegovo preteklost in se pogledata v ogledalo in ugotovita da tako kot si postelješ ležiš. In vidva sta si sama zakuhala godljo v kateri sta.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image kak te ljubim Karinčko moje!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Podru se mi je svet
1.7.2007 9:14:06   
Anonimen
Spet en tipičen primer, kjer otrok trpi zaradi staršev, ki se ne znata ali pa nočeta pametno dogovoriti.
Tu gre iz obh strani za totalno nefer odnos do otroka.

Ja je res, da lahko dobi socialne plus otroški 400 EUR, jaz dobim še malo več. Res pa je, da imam več otrok. Ampak ne vem kaj vaju briga od kod in koliko denarja ima ona. Sploh glede na to, da sta tudi vidva brezposelna.

Njegova dolžnost je da plača preživnino. Res je, da če sta v finančni stiski bi lahko zahteval, da mu preživnino znižajo. Ampak glede na to, da si planirata zgraditi hišo in ne vem kaj še, verjetno imata še fajn avto, se tudi bivši zdi butasto, da bi zaradi vajinih načrtov otrok dobival manj kot je prej. Njo pač ne briga kaj imata vidva za poštimat.

Ko govoriš, da bi v primeru, da bi vidva šla narazen imela dovolj, da otroka samo obišče oziroma da ne plačuje za njega. Sem tudi jaz tako govorila. Ampak ko vidiš, da mu malo težje privoščiš določene stvari in da po drugi strani njegov oče živi kot lord se ti zdi pa pošteno butasto. Saj je on oče in prav tako odgovoren za otroka. Otroka ne moreš živeti samo z ljubeznijo. Ljubezen je veliko ni pa vse.

Je pa res, da tudi s strani bivši ni vse fer in ne vem kaj še. Če sta res v finančni stiski bi morala dovoliti, da plačuje nekoliko manj, ampak zdaj je vprašanje kako ona vidi vajino finančno stisko.Če se ji zdi samo izgovor potem ne bo tolerantna.
In to da se nekdo odpove otroku. Iz katerekoli strani je prišla ta ideja in če ni bilo resnično pametnega razloga (zlorabe itd.) no comment.



In še to. Tudi če si študentka lahko dobiš socialno pomoč. Odreči se moraš statusu študenta in lahko prejemaš socialno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Podru se mi je svet
1.7.2007 10:02:44   
karmy
In še to. Tudi če si študentka lahko dobiš socialno pomoč. Odreči se moraš statusu študenta in lahko prejemaš socialno.


tukaj si pa tako mimo udarla da bolj ne bi mogla


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Podru se mi je svet
1.7.2007 10:09:12   
Anonimen
Meni pa nekaj ni jasno: kako lahko nekdo, ki je dolžan skrbeti za otroka in je poleg tega v novi partnerski vezi, kjer je njegova služba edini vir dohodka, da odpoved, ker mu pač ne "paše" šefov odnos...

Alja - kako moreš sploh razmišljat o tem, da bi se odpovedal otrokuuser posted image  Pa user posted image , saj sin ni flaša pira, no... Ubogo vajino dete v kakšno okolje se bo rodilo. Res žalostno, da, kot bodoča mamica, tako razmišljaš...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Podru se mi je svet
1.7.2007 10:31:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karmy

In še to. Tudi če si študentka lahko dobiš socialno pomoč. Odreči se moraš statusu študenta in lahko prejemaš socialno.


tukaj si pa tako mimo udarla da bolj ne bi mogla



Ne nisem, ker punca je izredna študentka in ne redna, tako da ima na izbiro ali bo sprejela status študenta ali pa si poiskala zaposlite. In če se prijavi na Zavod za zaposlovanje in ne dobi službe lahko prejema socialno pomoč.

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Podru se mi je svet
1.7.2007 10:40:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: karmy

In še to. Tudi če si študentka lahko dobiš socialno pomoč. Odreči se moraš statusu študenta in lahko prejemaš socialno.


tukaj si pa tako mimo udarla da bolj ne bi mogla



Ne nisem, ker punca je izredna študentka in ne redna, tako da ima na izbiro ali bo sprejela status študenta ali pa si poiskala zaposlite. In če se prijavi na Zavod za zaposlovanje in ne dobi službe lahko prejema socialno pomoč.


Če je mlajša od 26 let ne....lahko pa zaprosi za štipendijo(ki je btw skoraj enaka oz.višja kot socialna pomoč, odvisno od letnika in uspeha v šoli), ki bi jo glede na razmere tudi dobila in dela preko študenta(je ogromno del prek študenta, ki so primerna tudi za nosečnico).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Podru se mi je svet
1.7.2007 16:05:22   
Anonimen
Pa , saj sin ni flaša pira, no...


Ravno temu se ne bi odpovedala....user posted image

Drugače pa brez komentarja...do kam seže človeška debilnost. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Podru se mi je svet
1.7.2007 16:12:42   
sneška_
Karin 24 se podpišem pod tvoje poste.

Za svojga otroka mora skrbet .Kako ti lahko pade na pamet da bi mu se odpovedal.Zdaj boš mamica in boš videla kako boli za otroka.

Moj mož ima dva otroka iz prvega zakona in je lepo plačal preživnino ampak sem se jaz na drugi način trudila da bi otroci mene sprejeli.In so me sprejeli. Svojo sestrico najmlajšo imajo radi in vsak čas ko so prosti pridejo k nam na obisk in to je vsaj  enkrat na teden. Igrajo se z njo  merkajo je in jaz vem če nekaj rabim a mojega ni doma lahko pokličem kadarkoli sina od mojega moža in takoj pride kar sem tudi naredila.

Samo da veš kakšna je sreča ko pridejo in ko lahko svojo pupo učim da ima bratca in sestrico pa tudi je podobna malo njima.Da vidiš samo kako je vesel moj mož takrat ko so otroci zraven in ko se vidi una vez katera jih drži skupaj.

Ti i on bi lepo gradili hiško  a nima denarja da bi plačeval preživnino.Čaki malo a to ni malo sebično.

Če nima službe lahko se v tej Sloveniji zasluži tudi na črno.Ni opravičila za takšno razmišljanje.

Tebi punca bi bilo boljše da se nehaš obremenjavat z njegovo bivšo in da začneš graditi odnose med otrokom možem in unim otrokom ko ga pričakuješ.Ne bo sprva lahko amapk rezultat je  najboljše zadovoljstvo ko vidiš nasmejana lica okrog tebe in sproščene otroke  ki preidejo domov pri atiju in se počutijo kot doma.In ti imaš bolj ugodnosti.

Živiš pri tvojim  otrok je še mejčkan  in ga lahko dobiješ pri sebi  pa mož bo zadovoljen in ne bo objokan.

Ta pravi starš za svojega otroka se bori in ne mi povedat da se u Sloveniji ne da tudi na črno mesečno zaslužit  bivših 35.000

Kaj bi bilo če bi plačevala po 100.000 sit pa najemnino pa vse stroške in malega dojenčka zraven sebe.

Pa zdaj ko je skoraj vse mimo sem srečna in zadovoljna da sem z njegovim otrokom iz prvega zakona v enem lepem odnoso in prijateljskem pa je mož zadovoljen in srečen.  

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Podru se mi je svet
1.7.2007 18:20:01   
karmy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: karmy

In še to. Tudi če si študentka lahko dobiš socialno pomoč. Odreči se moraš statusu študenta in lahko prejemaš socialno.


tukaj si pa tako mimo udarla da bolj ne bi mogla



Ne nisem, ker punca je izredna študentka in ne redna, tako da ima na izbiro ali bo sprejela status študenta ali pa si poiskala zaposlite. In če se prijavi na Zavod za zaposlovanje in ne dobi službe lahko prejema socialno pomoč.


in kako veš da je izredna študentka?


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Podru se mi je svet
1.7.2007 18:35:29   
digi
user posted image Ker je napisalauser posted image , ve pa sam bog kaj je resuser posted image

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Podru se mi je svet
1.7.2007 18:44:30   
koala
Še nekaj Alja, pišeš, da bi postavila tišlarsko delavnico, da bi lahko popoldne nekaj ob fušu zaslužil.

A se tebi sploh sanja koliko stanejo lesno obdelovalni stroji??

Če hoče nekaj zaslužiti, mu ročna krožna žaga, ročni hoblič in rezkar ne bodo dovolj. Pa že te stvari stanejo, da glava boli, če seveda kupiš nekaj malo bolj vzdržljivega. Da se o ostalih strojih, ki jih spodobna mizarska delavnica rabi sploh ne govorim.



_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Podru se mi je svet
1.7.2007 19:33:00   
karmy
IZVIRNO SPOROČILO: digi

user posted image Ker je napisalauser posted image , ve pa sam bog kaj je resuser posted image

hehe če je izredna študentka, kje ji dnar za to? to je potrebna šolnina, pa najnižja šolnina je okol bivših 500 tisoč/letnik.... pa tud če to damo na dva obroka.. je vseeno 250 zelencev... kje jih dobi k pri temu še hišo gradi, tesarsko delavnico postavla, pa še živita zravn...

pa upam da ne bo rekla da imata še 2 prvorazredna avta, k pol pa kr dvignem roko nad temi ljudmi....user posted image


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Podru se mi je svet
1.7.2007 19:53:29   
itata
Ni ga čez komot jaz pravim:) Živeti pri starših, ne vedeti kako visoki so življenjski stroški, poleg tega so ti oni verjetno še šolnino plačali, pa še psihično si tko fuč, da že celo leto nič ne delaš. Od česa že si tko fuč? Od učenja? Kolikor vem to še ni nikogar tako izmozgalo...
Pohvale pa seveda tudi fantu, ki je še bolj komot, ker si lahko privošči službo pustit, brez da bi si prej zagotovil novo in si reši stanovanjski problem in stroškov tako, da se preseli k drugi družini. Pol pa jamrat, da ne more preživnine plačat pa kako je bivša zlobna. No sej je že Karin lepo povedala. Služb je pa dovolj, samo človek ne sme bit preveč fin za delo prijet...
Sploh pa izgubljaš čas s to njegovo bivšo. Kaj ona tebe briga, sej je niti ne poznaš. Kar on reče je le ena stran zgodbe. Tud če bi si ona našla ful bogatega moža, vama spet ne bi bilo prav, pa verjetno bi tudi takrat prosila za znižanje preživnine - ker bi imela ona pol vejreno "preveč". Lepo te prosim. Vsak naj najprej pred svojim pragom pomete in svoje dolžnosti izpolni. 
Pa blagor nam, ki smo že med faksom pridno delali (ker ja to je možno se in učit in za kako delo poprijet) in se finančno osvobodilil... Pa še nikol mi ne bo nihče naprej mogu vržt, da sem kaj komu dolžna.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Podru se mi je svet
1.7.2007 22:25:23   
Temari
Glej... kar je, je. Stvari za nazaj ni mogoče več spreminjati. Jamranje pa tudi ne bo pomagalo. Čas je, da tvoj partner sprejme odgovornost ter si poišče službo. In to ne v naslednjih nekaj mesecih, ampak TAKOJ. Če je zmožen za delo, ima izobrazbo, bo delo našel. Vse ostalo so samo izgovori. Sanjarjenje o lepši prihodnosti pa tudi ne bo dalo kosila na mizo. Potrebno bo požreti ponos in narediti VSE, tudi prodat avto, delat po cele dneve, da se dolg poplača - gre se za otroka in ne za starša.

Ampak to mora poštimati on in ne ti. Tvoja prioriteta je poskrbeti za lastnega otroka. Tako da boš tudi ti morala poprijeti za delo. Pa ne čez dve leti, kot si napisala. Več prošenj ko napišeš, več možnosti imaš, da dobiš službo, četudi si na porodniški. Ne se predolgo zanašat na starše in njihovo ljubezen do tebe ter do vnučka. Ni lepšega, ko si enkrat samostojen in ko lahko rečeš "tole je pa delo mojih rok".

Upam, da se bo zavoljo otrok vse dobro izteklo. Ker kot otrok ločenih staršev lahko iz prve roke povem, da je že sama ločitev velika travma za otroka. Prepiranje staršev zaradi denarja in vlačenje po sodišču pa travmo le še povečuje.


_____________________________

Življenje se ne meri s številom vdihov, ampak s številom trenutkov, ki ti vzamejo dih.

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Podru se mi je svet
2.7.2007 14:42:23   
kesora
Punca, zakaj pa nisi šla ti delat?
OK, zdej ne moreš, boš rodila, ampak vseen

Jaz imam dva otroka ( 10 in 2), redno in zahtevno službo in sem tudi izredna študentka  na Ekonomiji v Ljubljani.
Vmes imam čas tudi za kuho, pospravljanje, sprehod v gozd, tek, za psa...
PREŽIVNINO je treba plačevat in konec!


_____________________________

Moji fantje so moj največji zaklad!

(odgovor članu Temari)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Podru se mi je svet
3.7.2007 9:00:55   
Anonimen
 
- Iz lastnih izkušenj vem da kljub temu, če si izredni študent dobiš socialno pomoč...tako da  user posted image

- Nevem zakaj se znašata na njo ker je brezposelna, kako fajn živi na račun države itd... saj sta vidva tudi brezposelna + da tvoj dela še na črno ...pa vama očitno ne gre tako slabo ....

- Nevem kako lahko nekdo, ki ima službo da odpoved ne da bi si prej poiskal novo službo??? Pa ne rečit, da se za moške ne najde službe, ker je ponudb veliko, sam vrjetno nobena ni dost dobra.
Sploh za poklic, ki ga ima tvoj ni težko najdit đoba, seveda je to delo pri privatnku, to pa marsikomu smrdi, ker se ne dela od 8 do 15 ure.

Prvi otrok je ravno tako njegov kot ta ki bo prišel na svet. Dolžan je skrbet za oba.

Če nista poročena. oz nista skupaj prijavljena bosta tudi vi2 morala na sodišče in določit preživnino za vajnega otroka. Tako bo moral "plačevati" dve prživnini.





(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Podru se mi je svet
3.7.2007 21:52:28   
plenicka
je vsega malo preveč, da bi vse prebrala...
- neplačevanje preživnine je kaznivo dejanje
- vsak zdrav človek lahko dela in zasluži, torej...
- skrajno neodgovorno v teh časih, da se odločijo ljudje za otroka, v bistvu pa niso finančno sposobni skrbeti za prvega otroka
- kakorkoli se bo že ta zgodba končala, upam da se bo v korist ubogega otroka!



_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Podru se mi je svet
4.7.2007 0:25:24   
Anonimen
Ko je od moje tete mož pustu službo zaradi tega, da ni bilo treba plačevat preživnine za 2 otroka, je teta naredila svoj konec! Čeprav sta bila ločena in je imela oba otroka ona, je sredi noči ustala in naredila samomor. Ni važno kako je naredila svoj konec, zapustila je je svoja lastna otroka.

Anonimna, si želiš takih koncev? Dej raj fajn premisli, kaj sploh pišeš, ker zdrava kmečka pamet razmišlja definitivno drugače! S to tvojo zasvojenostjo do partnerjeve bivše povzročaš predvsem meni en velik pritisk, čeprav ga imam po naravi nizkega. In verjetno tudi ostalim tu gor.

(odgovor članu plenicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Podru se mi je svet
4.7.2007 13:22:32   
karmy
to je pa najbolj trapast razlog za končanje življenje... tožla bi ga lahk da ga izcimi

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?