|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali je možno?
3.7.2007 21:46:11   
Anonimen
Z možem se veliko pogovarjava o svojih fantazijah in o možnosti, da bi vsak imel tudi svojega izvenzakonskega partnerja (ljubimca) za občasno popestritev. Rada bi ohranila družino in skupaj dočakala starost, se pa bojiva, da bi čustvena naveza z drugim/drugo najin zakon razdrla oziroma pripeljala v zakon razhajanja.
Če ima med vami kdo podobne izkušnje in če se obnesejo, mi prosim napišite.
P.S.: Za swingerstvo pa trenutno nisva navdušena.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali je možno?
3.7.2007 21:50:05   
Anonimen
Joj,težka dilema.Jaz mam občutek,da se ne bi obneslo.Ker vedno prevlada tisti "kaj pa če".In vedno nekdo v odnosu več čuti.V takšnem ali drugačnem.Jaz te ne obsojam,sam razmisli še mal o tem.O možnih posledicah.Ki so lahk tud usodne.

Vse dobro ti želim!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali je možno?
3.7.2007 22:07:09   
purple
Ne verjamem, da bi se to obneslo. Poznam primer, ko je zaradi tega skoraj zakon razpadel .

< Sporočilo je popravil purple -- 3.7.2007 22:17:15 >


_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali je možno?
3.7.2007 22:10:32   
mamsi
A si ga lahko brez tečav predstavljaš, kako se ljubi z neko drugo, ki mu mora biti všeč, da z njo lahko sexa? In če mu je všeč, ji je naklonjen, se lahko kmalu razvije čustvo, saj ni nobenih ovir.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali je možno?
4.7.2007 0:20:08   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  in po mojem imata tud otroke???Boščki mali.

(odgovor članu mamsi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali je možno?
4.7.2007 6:54:25   
srki
Ne bi bila zmožna tega narest.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali je možno?
4.7.2007 7:44:46   
puncica
Ne verjamem da bi tole funkcioniral dolgo, mogoče na kratek rok na dolgi pa zihr ne, tako da sama se v to ne bi spuščala. Mogoče pa najdete koga za v troje al pa četvero?

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali je možno?
4.7.2007 8:02:18   
trojči
Ja, je možno, v tem norem svetu vse. user posted image  

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali je možno?
4.7.2007 8:13:27   
Marogica
Je možno, sigurno. Vendar ne moreš kar posplošiti, ker je odvisno on mnogih faktorjev, ki jih v naprej ne moreš predvideti, so pa lahko katastrofalni za vajino vezo v bodočnosti. Da se imata rada in si neizmerno zaupata, dokazuje že to, da sta si zaupala svoje fantazije in o tem govorila. A to je šele začetek...in dokler se pogovarjata o tem, zveni vse skupaj tudi bolj enostavno, kot pa v resnici je(bo).
Nikoli ne veš, kako se bodo razvijala čusta, na katera ne moreš vplivati ne ti, ne tvoj mož. Lahko, da boš ti "trdna", pa bo popustil tvoj mož ali obratno. Nikoli ne veš, kako se bo celotna stvar seksualno obnesla, lahko, da bo možu všeč, ti pa boš razočarana. In on bo hotel še večkrat, ti pa ne. Kaj narediti v takšnem primeru???
Možno je, da ugotoviš, da je stabilna veza samo plod domišljije in da je kot hiša iz kart.....


Ma, variant je xxxxx, kaj vse gre lahko narobe.ALi pa tudi ne.


Jaz osebno nisem za takšne "projekte", mi je riziko enostavno prevelik in cena previsoka.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali je možno?
4.7.2007 8:30:59   
Mina1
Jaz ne bi mogla takole živeti in si partnerja še z nekom deliti.

Možno je pa vse, ljudje smo si različni, tako da go for it...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali je možno?
4.7.2007 11:45:28   
_andreja_
hmmm... možno je samo, to dolgo nebi funkcioniralo,
poglej, otroka si si ravno tako želela, si ga pričakovala, si se nanj navezala...si znaš predstavljati,življenje brez njega...in na ljubimca bi se sigurno navezala, kot tudi tvoj na njo in bi ti partner čez pol leta reku stara loču bi se rad ker ljubim svojo novo ...

...ne se spuščat v takšne stvari!!!...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali je možno?
4.7.2007 12:05:53   
jagoda77
vse je možno, če se dogovorita in če pač za tem stojita.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali je možno?
4.7.2007 12:13:46   
bt08
Iz moje strani ne bi bilo možno,ko bi partner kam šel s to bejbo,pa da si ga jaz predstavljam kako skače po njej ali obratno.user posted image user posted image user posted image Ni pogojev,da bi moj to predlagal bi bila jezna kot samuser posted image .Ne bi pristala na to,vem pa da on ni tak.

Mislim pa da ko se to enkat začne,zakon ne more trajat.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali je možno?
4.7.2007 12:16:02   
Anonimen
Se strinjam z Mino1, jaz svojega nebi delila za noben denar....

Mislim pa, da če nekdo že začne razmišljati o takih stvareh, potem doma nima ravno vse poštimano. Zakaj si pa z možem ne popestrita večer? Zakaj bi za to iskala ljubimca?

(odgovor članu _andreja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali je možno?
4.7.2007 12:16:43   
Anonimen
Zame to nebi prišlo v upoštev.
Če pa vidva oba mislita enako in sta res oba za to in ne eden malo bolj in eden manj, nobenega ljubosumja, jasna pravila itd. je danes vse možno.
Čeprav ne verjamem da bo to šlo na dolgi rok, prej ali slej bi se eden zaljubil ali kaj podobnega.

(odgovor članu jagoda77)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali je možno?
4.7.2007 18:17:43   
VERONICA
Ali si tega res želiš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali je možno?
4.7.2007 18:49:30   
silvya
Vse je možno in izvedljivo. Ampak posledice!? Jaz tega ne bi počela, svojega moža imam preveč rada, da bi ga delila z drugo, pa tudi mož se ne bi strinjal s tem, da bi me doma čakal medtem, ko bi jaz bila z drugim. Zame je to nepredstavljivo.
Take reči privedejo samo do prepira in ljubosumja. Slej ko prej se bi en od vaju zlomil.
Ne mi rečt, da ne bi ves čas ko bi bil z drugo, razmišljala kaj počne. No mogoče sem pa jaz staromodna!?user posted image

LP
Silvya

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali je možno?
4.7.2007 19:16:30   
Anonimen
Kriza, ne znam si predstavljatuser posted image

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali je možno?
4.7.2007 19:34:08   
Anonimen
joj če bi meni moj kaj takega predlagal, bi se resno zamislila.

Pa tudi nad seboj, če bi imela podobne želje.

Midva se imava rada in nikoli nikoli ne bi takale tema prišla v najin razgovor.

Kaj pa vem, pomoje se vama lahko razdre tudi zakon, kaj pa če mož ugotovi, da mu je tista druga bolj všeč kot ti in da mu je z njo lepše...kaj boš pa storila potem?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali je možno?
4.7.2007 20:03:40   
najina pikica*
hmmm jst pa mislim da je možno....samo pri stvari moraš oz morata biti samo s telesom in strastjo ne pa z čustvi kar pa je velikokrat težko ali pa celo nemogoče!pa vendar je!
predstavljati si svojega partnerja z drugo user posted image  se mi zdi bedarija sploh če se o tem pogovarjata in sta oba zato!res pa je da se morata sprijazniti s posledicami ki pa včasih nam niso glih po godu....user posted image
pretehtajat zadevo,če se sploh splača reskirat?ali pa si za popestritev zamislita kaj drugega....kaka žlahtni pripomoček?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali je možno?
4.7.2007 20:30:04   
Anonimen
Nekaterim sigurno znese, samo morata bit oba ta prav karakter za to. Jaz sicer nimam izkušenj s tem, ampak dvomim, da bi vama izkušnje koga drugega kaj pomagale, saj je to tako individualno, kako na koga vpliva. Glede na to, da imata oba enako željo, probajta enkrat, pa bosta potem videla dalje. Mislim edino, da se bosta o vsem morala iskreno pogovorit. Po dogodku. Aja, pa pomoje bi bilo pametno narest dogovor, ki se ga tudi morata držat, da če enemu tak način ne paše več, nehata oba. Če želita ohranit zakon. Sicer bo ziher razpadel.

(odgovor članu najina pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali je možno?
5.7.2007 20:38:17   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ali je možno?
5.7.2007 21:04:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nati

user posted image user posted image user posted image  in po mojem imata tud otroke???Boščki mali.


Še huje... pol bo pa tale anonimna čez čas pisala, da ne ve kdo je oče otroka... možuser posted image ljubimecuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ali je možno?
5.7.2007 21:11:14   
Anonimen
Še huje... pol bo pa tale anonimna čez čas pisala, da ne ve kdo je oče otroka... mož ljubimec

(odgovor č



Ma pa ne samo to.Kaj pe,če se slučajno oba zaljubita v ljubimce?Adijo lep in svoboden zakon.Nikoli nebi tega počela niti nebi mogla.Če pa bi moj hotel potem pa lahko kar gre brez mojega soglasja k drugi ampak poti nazaj več ni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali je možno?
6.7.2007 20:23:39   
MALINČICA
Meni se pa takle predlog zdi dosti bolj fer in pristen, kot pa tisti zlagani "samo tebe ljubim, ti si mi edina sploh všeč....", naslednjo minuto pa gre na skrivaj klicat ljubico, da se zmenita kje se kasneje dobita.

Tud jaz ne bi bila za to, ampak tako kot je napisala Marogica-se čisto strinjam!

_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?