|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali je možno?
6.7.2007 20:25:08   
MALINČICA
IZVIRNO SPOROČILO: nati

user posted image user posted image user posted image  in po mojem imata tud otroke???Boščki mali.



To pa mi je čisto mimo!
Mislim, Nati kar nekaj!!! Jao!
Bolje da imajo otroke takšni, ki otroke tepejo, pijejo...
Bog ne daj, pa da bi imeli otroke takšni, ki se znajo odkrito pogovorit in mogoče priznajo, da je kje problem...
Eh, brezveze, take itzjave me pa res pogrejejo! Totalno nazadnjaško mišljenje!

< Sporočilo je popravil MALINČICA -- 6.7.2007 20:26:54 >


_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali je možno?
6.7.2007 20:30:43   
karmy
kukr si bosta postlala tuk bosta tud ležala...


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali je možno?
6.7.2007 22:31:58   
mamsi
Zakaj pa te svoje fantazije ne uporabita raje en na drugem ali bolje en z drugim? A misliš, da ima sex tako ozke meje, da sta vajine fantazije skupaj že vse izživela??
Bodita raje izvirna in si privoščita še tako nore fantazije. Pa kaj, če vaju kje zalotijo, pa kaj, če sosedje vidijo, pa kaj, če nisi poklicna striptizeta, pa kaj, če sta že dolgo skupaj, zapeljivi mesiči so vedno IN, naredi si novo frizuro (tam spodaj), naj bo za večerjo smetana in jagoda v popku, v kinu si lahko izbereta sedež čisto zadaj v kotu, ................


(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali je možno?
6.7.2007 23:00:26   
Anonimen
To pa mi je čisto mimo!
Mislim, Nati kar nekaj!!! Jao!
Bolje da imajo otroke takšni, ki otroke tepejo, pijejo...
Bog ne daj, pa da bi imeli otroke takšni, ki se znajo odkrito pogovorit in mogoče priznajo, da je kje problem...
Eh, brezveze, take itzjave me pa res pogrejejo! Totalno nazadnjaško mišljenje!

< Sporočilo je popravil MALINČICA -- 6.7.2007 20:26:54 >


Povem svoje mnenje, ker meni take umazane misli ne gredo po glavi. Če bom hotela drugega, bom mojega najprej zapustila, potem pa navalila na druge.
Taka sem, pa me nobeden ne bo spremenil, ker vem, kako je hudo, ko si prevaran in ko varaš. Človeka je najlažje prizadeti. In v tem primeru verjemi, da bi bilo otroke sram, ko bi zvedeli, kako se njegova starša dobesedno gonita vsak po svoje. Najhuje bi bilo seveda, ko bi to zvedela od drugih.Ker vsak normalen človek ne bo vzgajal otroka, da to skakanje en čez drugega oz. en na drugega je pa čisto normalno.

(odgovor članu MALINČICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?