|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  199 200 201 [202] 203   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2007
21.10.2007 10:26:34   
Anonimen
No, dans zaenkrat boljš kaže kot včeraj.user posted image Že to je napredek, da se zdele lahk javim. Upam, da tko tud ostane.user posted image

Kristina, user posted image za staro mamo.

Ronči, upam, da se kmalu pocajtaš.user posted image Pa malo črnega humorja - boš vsaj kej shujšala tkole mogoče.user posted image



(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 5026
   RE: Julijke 2007
21.10.2007 10:26:55   
Anonimen
Aja, Freycha, super fotka!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5027
   RE: Julijke 2007
21.10.2007 10:57:16   
siskamiska
Kristina user posted image  za babico.

Ronči tebi pa hitro okrevanje, taka sem bila jaz v ponedeljek. user posted image

Tašonka a tko je to z mlekom 1 in 2?? tega pa nisem vedla, mi je pa ful čudno zakaj potem pediatri rečejo da če je otrok lače preveč po 1 da greš postopoma na 2-jko? Res sem presenečena. Joj sem se zdele spomnila da mam eno 2 -jko doma, grem primerjat. No sem nazaj in sem ugotovila da ima Aptamil 1 in 2 v 100 ml 67 kcal, tko da je samo možno da je 2-jka kao bolj nasitna, pa kalorično bolj "prazna". Ker otrok se na začetku bolj redi kot pa pol.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5028
   RE: Julijke 2007
21.10.2007 10:58:03   
siskamiska
Freycha, Dita je pa user posted image user posted image . Res je fletna punca!

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 5029
   RE: Julijke 2007
21.10.2007 11:18:11   
kapica
Jutro!
Freycha, luusna slikica.
Ronci in Kristina upam, da je ze kaj boljeuser posted image .
Tasonka, ce ze lepo kaze danes, naj tako tud ostaneuser posted image .
Zvesta, dobra si, ni kaj user posted image .
Mi smo danes tud kr znosno spali, kar pomeni, da na vsake 2-3 ure, pa vsaj vmes je spal in ni bil nemiren. Tako da sem vsaj majckeno spocita danes.

Sedaj pa pocasi kosilo pripravljat, bom naredila pire in puranje zrezke v vinski omakici ( malo vincka bom sam dala noteruser posted image ).Pol popoldan bom pa naredila strudeljuser posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 5030
   RE: Julijke 2007
21.10.2007 11:20:24   
SANEK1
Ronči (objemček) za čim manjkrat na WC
Kristina ( pika-poka)  za babico, da hitro okreva.
Tašonka, boš vidla da bo danes boljše, saj so vendra volitve. user posted image user posted image user posted image
Freycha, zelo lepa fotka user posted image user posted image user posted image  Zadnjič sem te spraševala kak je s prstom in si me ignorirala. user posted image user posted image user posted image  Jaz skrbim za tvoje zdravje, ti pa .... user posted image
Zvesta, kdaj bo kaj novih fotk iz gostije? user posted image user posted image user posted image
Računalnik je ful počasen, ker si vlečem dol Billys boot camp (tae boo), da bom lahko doma skakala user posted image user posted image user posted image . Baje jutri začnem...user posted image user posted image - zato mi vsi smiliji ne delajo.

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 5031
   RE: Julijke 2007
21.10.2007 11:31:50   
Anonimen
Fotke z gostije še kar čakam...

Je slikal en kolega zastonj, pa tudi slike bodo gratis in zdaj ne upam preveč gnjavit.... Ker mi je nerodno....

(odgovor članu SANEK1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5032
   RE: Julijke 2007
21.10.2007 12:34:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: siskamiska

Tašonka a tko je to z mlekom 1 in 2?? tega pa nisem vedla, mi je pa ful čudno zakaj potem pediatri rečejo da če je otrok lače preveč po 1 da greš postopoma na 2-jko? Res sem presenečena. Joj sem se zdele spomnila da mam eno 2 -jko doma, grem primerjat. No sem nazaj in sem ugotovila da ima Aptamil 1 in 2 v 100 ml 67 kcal, tko da je samo možno da je 2-jka kao bolj nasitna, pa kalorično bolj "prazna". Ker otrok se na začetku bolj redi kot pa pol.

Priznam, da preverjala nisem, mi je pa bilo to rečeno pri Špeli, ko sem že hotla preidet na dvojko, pa mi je bilo rečeno, da se na dvojko preide šele, ko se že dodaja tudi gosta hrana, ker je dvojka kao manj kalorična. No, očitno ni, če si preverila, samo v nečem verjetno je štos. Mogoče res v sestavi vitaminov in ostalega. Skratka, rečeno mi je blo, da se dvojka daje, ko se otroku dodaja tudi gosta hrana.

Huh, zaenkrat danes res fajn kaže, samo da ne bo zdej kažin, k sem se pohvalila.user posted image Trenutno mi oba spita!user posted image Pa sej ne bom imela dolgo miru, ker Jure bo kmalu lačen in se bo zbudil, potem se bo pa verjetno takoj za njim še Špela, ker bo Jure tulil. Ampak imam pa vsaj zdaj kakih 10, 15 minut miru.user posted image Me pa tud to pokonc drži, da danes dragi pride že nekje med 18h in 19h, tako da si bom potem lahko malo oddahnila.

Madejka
, si se mogoče spomnila brata kaj vprašat za Lost?user posted image

Jaz pa ne vem, kaj naj Špeli skuham danes. Jaz imam sadni dan (jao, jutri pa prvega vodnega user posted image , boga jaz) in moram samo zanjo nekaj pripravit. Pomoje bom samo kakšno juhico, pa ji bom en jajček not vmešala, da bo bolj gosto.

(odgovor članu siskamiska)
  Neposredna povezava do sporočila: 5033
   RE: Julijke 2007
21.10.2007 12:46:17   
Anonimen
Tašonka... jaz sem vodne dneve vedno bolje prenesla kot saden. sadni so mi bli joj....

a zebe te nič ne, pri tej dieti?

jaz sem takrat sred poletja skor zmrznila...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5034
   RE: Julijke 2007
21.10.2007 13:03:39   
Anonimen
Ne, nič me ne zebe. Mam dost špeha, da me greje.user posted image Ne, sej se hecam. Mamo tolk toplo doma, da me težko zebe, poleg tega pa nisem ful stroga do sebe, kar se količine hrane tiče. Sej zato mi gre počasneje dol, ampak važno da gre.
Sadni dnevi bi bili pa tudi meni ubitačni, če ne bi še zelenjave jedla zraven pa mogoče kakšnih oreškov, če sem preveč lačna. So tudi dovoljeni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5035
   RE: Julijke 2007
21.10.2007 13:10:22   
Anonimen
joj, jaz sem pa takrat to tak resno zastavla, da sem sadje jedla samo za zajtrk, kosilo in večerjo... nič malc....

me je popoldan pri 35 stopinjah treslo pod odejo....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5036
   RE: Julijke 2007
21.10.2007 13:13:24   
Anonimen
Sadje lahko ješ vsaki 2 uri. Tako ob "navadnih" dnevih dopoldne kot na sadni dan.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5037
   RE: Julijke 2007
21.10.2007 13:21:32   
Anonimen
Ja, vem.... samo sem se jaz šla neko svojo disciplino....

Je blot tudi tako za zdržat.... prvih 14 dni je najhuje, pol se pa že navadiš... in teh 90 dni ful mine....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5038
   RE: Julijke 2007
21.10.2007 13:39:13   
Freycha
a pa ste res shujšale po tej dieti? Jaz sem jo hitro opustila, ker mi je bila brez veze..... no, ločevanje kot tako je koristno, samo ta dieta mi je bila kr neki.... pa tut shujšala nisem nič - oz. toliko, kolikor sem zaradi laufanja, ki sem ga izvajala vsako jutro....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5039
   RE: Julijke 2007
21.10.2007 14:06:20   
kapica
Tasonka bravo, tud ce sedaj vec ne bo miru, dokler moz ne pride, ni vec dalecuser posted image .

Dobre ste tiste, ki kakrsnokoli dieto vzdrzite, men je se vedno boljse tisto, manj jest, pa vec migat in gre pocasi dol, al pa vsaj ne gre gor no.

Sem ap ene 4 leta nazaj uspesno shujsala z jabolcnim kisom, pa seveda sem bila veliko na kolesu, tako da je vse skupaj prineslo rezultat. Ampak na koncu ko sem gledala, sem shujsala 12 kil, v roku enega leta. Torej cist zdravo. Kis sem ap tako sam na zacetku pila, ene 2-3 tedne.

Ja, vzrok za hijsanje, oz. motivacija, pa je bila poroka. Sam ko sem se spomnila en mesec prej zacet hujsat, seveda ni bilo haska pravi cajt, je bil ap zacetekuser posted image .

Kako ste pa z trebusckom punce, tud tiste ko ze imate svoje kile nazaj? A ga je se, al ne vec, a delate kaj trebusnjake al kaj drugega?

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 5040
   RE: Julijke 2007
21.10.2007 14:06:38   
Anonimen
jaz sem shujšala 18 kg v teh 90. dneh...

ampak sem se res strogo držala.... 2x sem se minimalno pregrešila...

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 5041
   RE: Julijke 2007
21.10.2007 14:08:02   
kapica
Zvesta, vauuu, to pa je uspeh no, ni kajuser posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5042
   RE: Julijke 2007
21.10.2007 14:11:57   
Anonimen
Ja, sem bila jaz tudi ponosna nase.... user posted image

No, ko se jaz nekaj trdno, trdno odločim, pol ni tega, da me kaj premakne.

Pa takoj, ko preneham dojit, bom vdarla še eno tako rundo...

(odgovor članu kapica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5043
   RE: Julijke 2007
21.10.2007 14:41:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

a pa ste res shujšale po tej dieti? Jaz sem jo hitro opustila, ker mi je bila brez veze..... no, ločevanje kot tako je koristno, samo ta dieta mi je bila kr neki.... pa tut shujšala nisem nič - oz. toliko, kolikor sem zaradi laufanja, ki sem ga izvajala vsako jutro....

Jaz sem prvič kar shujšala, kakih 10 kil, pa se nisem šla do konca, ker sem začela že mal obupavat (sem bla prestroga, tako kot zvesta, in sem bila preveč lačna), pol sem pa še z Juretom zanosila. Zdej mi gre pa tud dol, pa nisem več stroga do sebe.

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 5044
   RE: Julijke 2007
21.10.2007 14:45:31   
baja*
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

baja.... kam pridemo jest?user posted image


malo user posted image je pa res še ostalo (sta ble 2 ful velikiuser posted image ) - piši na zs pa ti povem kje se oglasi (btw to je taščin naslovuser posted image ) user posted image  user posted image
Jaz o torti, ve o dietiuser posted image . Joj, kak se lahko držite takih diet, svaka vam častuser posted image . Jaz bi ob sadnem dnevu verjetno skup padla, kaj šele vodnemuser posted image , resno mislim, ni mi jasno, kak zdržite to. Če uro zamujam z zajtrkom, se mi že blede.user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 5045
   RE: Julijke 2007
21.10.2007 14:47:59   
Anonimen
Če sem iskrena,  zakaj mi gre tokrat lažje kot v prvo - poleg tega, da nisem tako stroga glede količine hrane, je eden izmed stranskih učinkov mojih antidepresivov tudi zmanjšanje apetita, pa še kadit sem spet začela pred mesecem in mi tudi to pomaga.

(odgovor članu baja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5046
   RE: Julijke 2007
21.10.2007 14:49:23   
Anonimen
Se vidi, da sta dans moja mulčka kar pridna, ko sem uspela že tolk napisat.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5047
   RE: Julijke 2007
21.10.2007 14:51:31   
Anonimen
Aja, btw, jaz dans sploh še jedla nisem nič.user posted image Sm samo na kavi in jabolčnem soku do zdaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5048
   RE: Julijke 2007
21.10.2007 15:21:41   
baja*
Tašonka, a ti si sam s sokom pa kafejom nafilaš baterije in ti rata poskrbet za dva otroka?user posted image  Dobra si! Jaz pomojem zato tolko sladkega pojem, da si nabijem energijo do fula, ker mi jo user posted image  sproti prazniuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5049
   RE: Julijke 2007
21.10.2007 15:25:45   
baja*
Dragi je ravnokar šel na fucbal, jaz pa čakam, da se mali zbudi, pol pa gremo s sestro k fotru. Tolko, če slučajno zanima kero, kaj bom počela preostanek nedeljskega popoldneva...user posted image Se vidi, da mi je dolgcajt.user posted image

cel dan že kihamuser posted image

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  199 200 201 [202] 203   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  199 200 201 [202] 203   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Dojenje: "Mozoljčki" na bradavicah...
Neverjetno, za kakšne podrobnosti je poskrbela Narava! Poglejte si video, kako pomembno vlogo imajo tiste drobne pikice,...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?