|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tisti ki 2!
2.7.2007 12:15:38   
Anonimen
Zakaj smetis temo? user posted image user posted image user posted image user posted image

Joke..!

To semo se lahko smeti kolikor se jo hoce.. .lahko pa tud kej resnega napises..

Drugac pa zdaj zdaj bo fajt.. v tisti drugi temi.. kako se odlocit.. :)))

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Tisti ki 2!
2.7.2007 14:51:27   
snake
a se vam je dopadla moja tema a???


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Tisti ki 2!
2.7.2007 23:11:06   
Anonimen
A gre kdo klepetat? user posted image


(odgovor članu snake)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Tisti ki 2!
2.7.2007 23:12:01   
Anonimen
Dons sem mel.. spolne odnose.. z ruterjem.. Da vidm, ce bo kej napredka.. :)) user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Tisti ki 2!
2.7.2007 23:20:03   
Anonimen
sej bi jst, pa nimam časa...morm peglat user posted image

noo upam, da si ga pošten "obdelu" hehe

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Tisti ki 2!
2.7.2007 23:23:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

sej bi jst, pa nimam časa...morm peglat user posted image

noo upam, da si ga pošten "obdelu" hehe


To mal poravnas.. pa 2x zamahnes.. pa je OK..user posted image   Noo edin za t'mucka... je fajn se kej speglat..

Noo.. sem se za ustrasu.. da bom mogu spet s tabo cvekat.. :)))))))) Joke.. he he

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Tisti ki 2!
2.7.2007 23:31:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

noo upam, da si ga pošten "obdelu" hehe


Ja.. sem.. je ze kr cvilu na konc.. user posted image

Do zdej se nism dol padu.. z veze... se kaksnih 10 min telovadim.. in vidm.. ce bo delal..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Tisti ki 2!
3.7.2007 8:12:21   
Anonimen
Lej, lahko bi se zgodilo, lahko se zgodi, da se še nekdo pojavi v najinem življenju. Ampak, če sem prav razumela, gospod mož naj bi imel razmerje, o katerem jaz ne bi nič vedela. Potem pa se odloči zame in šele tu naj bi nastopila moja reakcija. Pa tako ne gre, je bilo do tu že preveč napak. Če bi mi pred začetkom razmerja o tem govoril, so možne še vse variacije odnosa. Edina opcija ki pri NAMA ni možna, je zamolčanost. To pa bi naju zatajilo. Tega pa ne on ne jaz v nikakršni obliki ne bi prepustila ležernosti. Mogoče le sentimentalno prijateljstvo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Tisti ki 2!
3.7.2007 8:45:31   
Anonimen
Tnx Britt

Se strinjam, da je boljs prej povedati.. in potem so izzidi lahko drugacni.. ampak v primeru pa da to pac ni tko.. in se potem odloci zate.. je pa po moje bolj logicno tko.. da v glavnini odloci pac tisti, ki je to zadevu naredu..
Ce si ti tista, ki je sla z drugim.. pol je bolj na teb, da se odlocis.. za naprej.. a ne?

Pac on naj bi v tem primeru kolikor se le da mirno.. pocakal na tvojo odlocitev.. ker ti si sla.. in recimo, da prisla nazaj..

Ta logika je napacna.. da se nam zdi, da smo v vlogi odlocanja.. kadar nas partner nekam gre.. in pride nazaj.. ker koncno je on tisti, ki je sel.. torej se mora on odlocit.. ali pride nazaj ali ne..

Samo problem je ker nas zjebe ego.. in smo jezni, prizadeti, zalostni.. ali kar koli ze.. ker je partner sploh sel..

Res je sicer, da sem vceraj napisal, da partner sploh ne bi sel, ce bi bil PRAVI.. ampak danes nisem vec v to preprican.. Nima to tok veze s tem.. ali je PRAVI ali NEPAVI! V obeh primerih je lahko pravi in nepravi.. Torej ce je skoz zvest.. je se vedno lahko pravi ali nepravi... in ce ni.. je lahko pravi in nepravi..

Spet sem nazaj na svojem starem mnenju.. ce gre.. in pride nazaj.. in ce je potem se boljse (odnos) potem je PRAVI.... Ce ni se boljse.. ce ni s tem napradka.. ce je potem slabse.. potem NI PRAVI!

Ampak s tem.. da pac pove, da se je to in to zgodlo. In ce je potem se boljse.. potem je PRAVI.. ce potem drugega zjebe ego.. potem NI PRAVI!

Noo.. jutr se mogoce spet premislim.. sam verjetno ne.. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Tisti ki 2!
3.7.2007 21:39:51   
plenicka
S tem PRAVI in NI PRAVI se pa strinjam s tabo.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?