|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujemo septembra!
30.9.2007 19:10:26   
marjana.r
polma čestitke user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3476
   RE: M ne pričakujemo septembra!
30.9.2007 19:35:58   
Tinky
Po negativnem testu in enotedenski zamudi sem pred dobro uro dobila user posted image .
Sedaj greva novim bojem naproti.


(odgovor članu marjana.r)
Neposredna povezava do sporočila: 3477
   RE: M ne pričakujemo septembra!
30.9.2007 19:48:36   
Anonimen
Polma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vse ostale, ne obupat. Vse bomo enkrat dočakale user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Jaz pa danes čisto user posted image user posted image user posted image  jutri sigurno dobim user posted image , ker tele bolečine so user posted image . Tako me ponavadi boli, preden jo dobim. Vsak čas se bo ulilo mam občutek.

(odgovor članu Tinky)
  Neposredna povezava do sporočila: 3478
   RE: M ne pričakujemo septembra!
30.9.2007 19:58:07   
Serendipity
Tinky -  user posted image user posted image user posted image  Žal mi je ....

na_go - Jaz še kar držim pestke zate!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3479
   RE: M ne pričakujemo septembra!
30.9.2007 20:04:53   
Erin
Tinky user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3480
   RE: M ne pričakujemo septembra!
30.9.2007 20:06:39   
polma
Hvala!!!!! Saj me bo konec od veselja!!!!! Zdaj šele dojemam, zakaj sem bila med O tako peklensko lačna, da sem se kar tresla, pa sem si mislila da se moram za naslednjo O boljš pripravit in si nest v službo več hrane. Joj, kako sem vesela!!!! Pa že sem rozasta napisana!!! Hvala!!!

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3481
   RE: M ne pričakujemo septembra!
30.9.2007 20:07:22   
ninica04
Polma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem ful vesela da se sivi seznam krči.

Sulfinija zgleda da obe ne boma mogle spat danes. Moje user posted image tudi še ni, mi zamuja že dva dni in jutri takoj zjutraj naredim test. Ga imam že dva dni doma in se komaj komaj trudim da ga ne bi naredila. Tako da punce jutri javim kako in kaj se je izteklo. Držite pesti. Tako kot jih jaz tudi še za tistih par ki smo še sive in se ne damo.



(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 3482
   RE: M ne pričakujemo septembra!
30.9.2007 20:10:45   
LuNa73
polma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ! BRAVO!

sulfinija držim pesti da bodo jutri user posted image !user posted image
 
Tinky user posted image !

(odgovor članu ninica04)
Neposredna povezava do sporočila: 3483
   RE: M ne pričakujemo septembra!
30.9.2007 20:24:15   
Lupita
IZVIRNO SPOROČILO: LuNa73

polma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ! BRAVO!

sulfinija držim pesti da bodo jutri user posted image !user posted image
 
Tinky user posted image !


Se pridružujem čestitkam in držim pestke in vam pošiljam poljubčke - ker me nič ni, ampak milsim na vas!

Lunca: user posted image Ajm bak!

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 3484
   RE: M ne pričakujemo septembra!
30.9.2007 20:26:48   
Erin
Lupita - lepo te je spet brat...kam si pobegnila? user posted image

_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Lupita)
Neposredna povezava do sporočila: 3485
   RE: M ne pričakujemo septembra!
30.9.2007 20:28:28   
talika81
polma, iskrene čestitke. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

jaz se še zadnjič oglašam v tem mesecu, jutri letiva proti Tuniziji.

ža komaj čakam. user posted image  

tako da za vse tiste, ki še vedno ne čakate na user posted image , držim pesti, da je res ne bo in bo namesto nje en velik in debel user posted image .

za naju pa upam, da bova kaj prišvercala iz dopusta. user posted image



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Lupita)
Neposredna povezava do sporočila: 3486
   RE: M ne pričakujemo septembra!
30.9.2007 20:30:42   
Lupita
Evo tuki sem user posted image user posted image user posted image

Mal preveč sem zaposlena, pa potem skačem sem in tja, malo pišem, malo sem na RR itd... skratka med dvema deželama razpeta.

Kako pa kaj tukaj, še vse po starem - oz. ugotavljam, da je ful novih user posted image user posted image user posted image in to je res veselje pogledat, k ste vse naspidirane zarad tega. user posted image user posted image user posted image user posted image

Upam, da bo šlo tako naprej v oktober...čutim v mojih starih kosteh, da bo oktober čist neki posebenga!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3487
   RE: M ne pričakujemo septembra!
30.9.2007 20:37:00   
Erin
talika - lepo potuj, plodne počitnice in malo pikico v trebuščku ti želim, ko se vračaš...user posted image

Lupita - komaj se še spomnim kaj pomeni bit zaposlen ker sem že mesec dni na zavodu in iščem službo ki je pa kar ni in ni (pa 2 šole narejeneuser posted image )..upam, da si boš sedaj spet vzela kaj časa za nas, da kako rečemo...zaradi tebe je sigurno 5 strani dnevno manj user posted image (ker te ni)...sprosti se malo, punca...malo pridi poročat kaj se steboj kaj dogaja...
Ja pri nas se je sedaj kar nabralo nosečk, očitno je roza barva štrajkala do konca meseca...upam pa da se bo zavlekla v oktober....tudi jaz imam občutek da bo zelo rodoviten mesec, mogoče zato, ker je v našo deželo mraz priskakljal in se vsi veselo stiskamo....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Lupita)
Neposredna povezava do sporočila: 3488
   RE: M ne pričakujemo septembra!
30.9.2007 22:44:46   
Anonimen
Meni zaostaja že 2 do 3 dni. Ampak sem si danes dala tampon v nožnico in ga potegnila ven, pa je bil gor beli tok z malo rozaste sledi. Pa mala rjavkasta sled na hlačkah.

Se mi kar zdi, da bo jutri prišla user posted image . user posted image

Eh, se tudi jaz selim med oktobrke.user posted image user posted image

Petra

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 3489
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 8:00:53   
ninica04
Evo mene, po neprespani noči takoj zjutraj naredim test in ---- !!!! user posted image pa tudi ni. Tako da se pač selim med oktoberke user posted image user posted image user posted image
Sulfinija kakšen je rezultat??? Držim pesti da bo user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3490
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 8:12:22   
oktavija
Ninica04 ne obupaj še mogoče si test naredila prehitro, to se je meni že zgodilo!
Držim pesti zate!!!user posted image  in upam da kmalu vidišuser posted image user posted image !!!

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu ninica04)
Neposredna povezava do sporočila: 3491
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 8:18:17   
čbela
dobro jutro punce...no moje user posted image še kar ni.....naj bi prišla včeraj....lahko pa da danes...user posted image
polmauser posted image imaš kake zname...počutje??
mene so samo v petek, sob. joške bolele drugega pa ni nič...napihnjena sm...in lakoto imam veliko...

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 3492
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 8:20:59   
MP30
Jutro in user posted image  novi user posted image !
Moja user posted image  je prišla z nekaj dnevno zamudo, vendar v vsej svoji veličini. 17 krog neuspešen. Sem ful razočarana in precej obupana... user posted image . LP.

(odgovor članu čbela)
Neposredna povezava do sporočila: 3493
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 8:32:58   
ninica04
MP30 user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne obupat! Jokamo s tabo in te tolažimo. Mogoče bo pa oktobra.

(odgovor članu MP30)
Neposredna povezava do sporočila: 3494
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 9:14:43   
polma
Jutro vsem !!!!  No, danes sem prišla malo k sebi, p vam bom res napisala znake, kot me sprašuje čbela. Zanimivo je to, da sem pravzaprav -če pogledam nazaj- blazno čutila zanositev.  Takoj naslednji dan po možni oploditvi (na najbolj boleči dan O, ko so mi jajčniki plesali 300/h) sem začutila naslednje znake:

-HUDA LAKOTA (res, nenormalna-ne kot pri pms, ampak tko močna kot bi bla kompletno brez zalog, tresla sem se po celem telesu, take laakote še nisem doživela, pa sem precej požrešna)
-BOLEČE PRSI ( še 10 dno po O so me bolele-tako še ni bilo nikoli )
-NAPIHNJEN TREBUH (dejansko si od O dalje ne morem več zapeti najljubših hlač, v pasu so mi opreozkeuser posted image )
-ČUDEN OKUS ( misel na nekaj mojih najljubših hran mi je bila ogabna, na rdečo peso naprimer, kave pa lahko spijem v potokih user posted image )

No, zdaj pred M pa so me  spet začele bolet prsi in trebuh, kot da prihaja M. Križ me boji in zvija me, ampak sem prebrala da imajo te težave tudi druge punce, tako da me zaenkrat še ne skrbi. Mogoče je to zaradi let? Imam celo slabosti-ampak niso jutranje, pa niso za bruhat, ampak mi je malo slabo recimo zdajle, pa ko sem se peljala v avtu. Imam večje bradavice in težke, boleče prsi, kava pa mi še vedno noro paše....

Moram klicat zdravnika, a ne? In se prijavit na prvi pregled!
Kaj je še novega, nekaj rezultatov še čakamo...

(odgovor članu ninica04)
Neposredna povezava do sporočila: 3495
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 9:17:34   
polma
Pošiljam poljubčke in objem vsem, ki grejo v novi krog!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jaz imam 10letnega zdravega froca, eno abrazijo za sabo in po dooolgi pavzi prvič user posted image . Naj se obdržiuser posted image !!!!!!!!!!!!!!!



(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 3496
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 9:20:27   
ANIME
Samo sporočam (žal malo z zamudo) da sem jo dobila 26.09., tako da v oktrobru  imam HSG pregled ... potem bomo pa videli kako naprej!

Čestitke vsem novopečenim nosečkam in držim pesti za vse ostale!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3497
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 9:23:21   
čbela
polma.....res čestitkeuser posted image user posted image user posted image
jaz tudi jem..nenormalno....hleče sploh ne morem imeti oprijete ker me vse tišči in imam zelo napet trebuh....joške me pa ne bolijo več user posted image ..
imam pa kr beli tok...user posted image ..
upam upam...

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 3498
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 9:24:58   
Anonimen
Polma, iskrene čestitke! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Petra, ki še vedno čaka na user posted image . user posted image

P.S.: Zamuja že 3 dni.

(odgovor članu ANIME)
  Neposredna povezava do sporočila: 3499
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 9:30:03   
polma
hej, čbela in anonimna, kdaj bosta pa delali test? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  138 139 [140] 141 142   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?