|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 9:52:01   
KAHLO
jaz od kaj sem user posted image mam tud full bel tok!! punce dajte test nardit da se bomo spet veselileuser posted image user posted image user posted image user posted image

polma tebi pa seveda iskrene čestitke in vse naj naj v nosečnostiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 3501
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 10:08:32   
Raguel
HALO,HALO !!!

Navijačica se javlja....

Polma-čestitke,čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image želim ti lepo nosečnost in zdravega kričača.Res je lepo,da kakšna preseneti s plusekom čisto na koncu meseca.

Tinky , MP30 , ANIME -user posted image user posted image user posted image objemčki samo za vas...in pridite k nam,ki smo že uradno oktoberke,se bomo skupaj borile naprej...

ninica04-dokler se čisto ne vlije je vseeno upanje user posted image user posted image user posted image , malo čunčijev za srečo pa vseeno ne bo škodilo

Tiste,ki še ne čakate-sporočite nam kaj lepega,še vedno držimo pesti...


_____________________________

VELIKO SE SMEJTE IN RADE SE IMEJTE....

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 3502
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 10:23:03   
Anonimen
Moja M je prišla. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zanimivo, da je bil moj cikel 25 ali 26 dni, sedaj pa je prišla 30. dan....user posted image user posted image user posted image A je to psiha, al kaj?

Mah, pač grem k oktobrkam, kaj mi drugega preostane. user posted image

Petra

(odgovor članu Raguel)
  Neposredna povezava do sporočila: 3503
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 10:37:52   
Raguel
Petra - user posted image user posted image ,samo zate...



_____________________________

VELIKO SE SMEJTE IN RADE SE IMEJTE....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3504
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 10:45:14   
anonimna thumbs up
Tinky, ANIME, MP30, Petra: user posted image user posted image user posted image
 
polma: user posted image user posted image
 
Čakam na Sulfinijo, ninico04 in čbelo user posted image user posted image user posted image
 
user posted image  user posted image

_____________________________

Avatar odraža trenutno duševno stanje........

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3505
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 11:10:33   
polma
Hej, anonimna, drži se!!!! Mislim, da nam vsem tukaj psiha nagaja, tudi moji ciklusi so se zadnje 3 mesece razvlekli iz 28 dni na xx dni. ženske, ki ne čakajo na + sploh ne vejo, kako dolgi so dnevi pričakovanja... Drži se!!!

(odgovor članu anonimna thumbs up)
Neposredna povezava do sporočila: 3506
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 11:39:54   
spelka12
polma čestitke user posted image user posted image user posted image . Upam, da si se že nehala trest od lakoteuser posted image .
Vsem, ki jih je obiskala user posted image  en  user posted image .

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 3507
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 11:40:20   
~Biba~
Jooj...punce, kaj ste vse testere v dm v mb centru pokuple user posted image  nobenega clearblu-ja večuser posted image

pa sem kupla nekaj drugega baby mini check...ga mam pred sabo..lulanje v lončku...pa si ne upamuser posted image

aaaaaaaa..
naj naredim zdaj, ko ni jutranji urin..no je 2 urin danes...
..naj počakam, p ada bo ju3 zjutraj lubi zraven...a bo mi drugače žal, eč bom sama naredila test, pa ga ne bo še cel popoldan domov...tega ne bom mogla nazaj zavrtet, če bi slučajno bil plusek..user posted image tak rada bi vidla njegov obraz pozitivno presenečenuser posted image
kaj naj naredim???pa tak rada bi videla, če je uspelo ali ne.

Joj pa kak hodim že 2 dni na wc s strahom...vedno najprej pogledam, če slučajno ni tetka prišla...pismo sem psihopat...jaz sem mali psihopat..mene se je treba bat..user posted image  lalauser posted image

ne vprašajte kak sem do testa prišla, sem se mogla tašče znebit, pa nekak sama v dm prit..joj mene, sem mela pravi scenarij naret..
joj sem zmedena...user posted image

kaj naj? nardim zdaj test, al čakam do ju3..zamuja? v soboto bi mogla priti tetka marjetkauser posted image  ...danes je torej 2. dan

oprostite za nesmiseln post (smajli ki se mu meša)

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 3508
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 11:48:46   
~Biba~
..ok sem paničarka...naredila test...ni pozitiven..tako da..čakam na user posted image  ..ali pa na še več  hCG hormona...kam se te zaj naj vpišem, že med oktobrke?user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 3509
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 11:53:00   
spelka12
kleja ti se kar vpiši v oktober, ampak samo med navijačice. Pomoje je še prezgodaj za test. Zdrži še malo, upam da bo user posted image .

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 3510
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 11:57:35   
Argojuhica
Joj, kleja naredi ga sedaj, ker si verjetno na trnih. Če bo plusek naredi še enega pred tvojim lubekom, če ne bo nič pa glavo pokonci in v nove boje. Torej svetujem ti, da ga opraviš sedaj, da boš mirna. Lp 

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 3511
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 11:58:59   
Argojuhica
Kleja žal mi jeuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Argojuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 3512
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 12:15:39   
~Biba~
heh kaj čemo, panična babnica jazuser posted image  se grem vpisat med oktobrske navijačice, dokler ne pride user posted image  ali user posted image

No sem vsaj imela malo akcijeuser posted image user posted image

(odgovor članu Argojuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 3513
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 13:29:48   
slovenka
Kleja, ti pa si ena prava... Si nam pa prav nazorno pokazala svoje čakanje, tako pač je pri nas z RR... user posted image Ampak mene pa user posted image al pa neg. test kar potre, pri tebi pa ta tip že pleše. user posted image Vsaka čast za optimizem. Koliko časa pa že čakaš? Prvi mesec?

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 3514
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 14:25:50   
~Biba~
slovenka...če pa nisem imela koga, da se mu potolažim, je tak fajn ta RR!
Tip pa pleše zato, ker še user posted image  ni prišla..in še vedno obstaja upanje...ne upanje, da pride user posted image , ampak upanje da se pokaže +
 

in vedno si ponavljam, da upanje umre zadnje...ko bo pa prišel + pa si bom pela ono pesem..ju đast to gut tu bi tru, ken tejk maj ajs of ju...user posted image ..sem pa v tretjem krogu, in močno upam, da so noge kvišku po  user posted image  kaj pomagale malim plavalcem user posted image

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3515
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 14:29:27   
čbela
kleja....kako se počutiš?kaki znaki...
pri meni je še ni....mal špika pa na otip bolijo prsi.....počutje slabo , kr vrti se mi....

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 3516
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 14:38:16   
~Biba~
počutim se zmedeno..eh znaki, sem mnenja, da so znaki na začetku bolj psihološko naravnani, kot pa posledica fizioloških sprememb...sem pač čudna...

edino...nekaj mi ne da tam spodaj miru..ne špika, je nekaj takega kot da bi si kožo raztezala, sam si je ne...čudno me nekam skup vleče, al kako naj to razložim; kot da se širim, koža pa temu nasprotuje?user posted image

vse ostalo pa je tako kot pred vsako menstruacijo..pekoče prsi, zgaga(mogoče preveč potičke pojedla), lušta se mi sladko(1 milka je neznano kam izginilauser posted image ), po obrokih slabost( psiha?), bel tok...

(odgovor članu čbela)
Neposredna povezava do sporočila: 3517
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 15:24:13   
Anonimen
Punce moje danes še ni, tak da še nisem delala testa. Mislim, da ga ne bo treba.Ker se  očitno tale user posted image  napoveduje za zvečer. Ponavadi jo dobim zjutraj, ko vstanem.

(odgovor članu ~Biba~)
  Neposredna povezava do sporočila: 3518
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 15:30:44   
polma
Spelka12, prosim, te, to je bla taka lakota ko da se je cel avtobus plavalcev usidral user posted image user posted image !!! Pa sem velik jedec, ampak tole...user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3519
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 15:31:42   
~Biba~
na_go malce več optimizma no...zvečer vse polkne zapri, na vrata napiši pridem čez 9 mesecev; če bo slučajno hotla tetka marjetka prit

potem pa se delaj da te ni doma,user posted image ..zmenjeno?



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3520
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 15:33:19   
polma
Kleja, tale tvoj tipček pleše ko  moj foter user posted image !!!
Dober je!!!

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 3521
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 15:36:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kleja

na_go malce več optimizma no...zvečer vse polkne zapri, na vrata napiši pridem čez 9 mesecev; če bo slučajno hotla tetka marjetka prit

potem pa se delaj da te ni doma,user posted image ..zmenjeno?





user posted image user posted image user posted image  si pa dobra res.user posted image  Iz tvojih ust v božja ušesa, al kako že to gre?

(odgovor članu ~Biba~)
  Neposredna povezava do sporočila: 3522
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 16:05:05   
~Biba~
ne damo se, mormo zaključit seznam user posted image user posted image

si čul bogecuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3523
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 16:30:18   
~Biba~
kak je narava čudna..teta marjeta pa tui..ni mogla prit en dan prej...no bom se pobarvala modro; ker je frajerkauser posted image   malo prej le prišla na žur ..pa drugo rundo. Ne dam se!

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 3524
   RE: M ne pričakujemo septembra!
1.10.2007 16:33:16   
trinity22
pozdravljene punce,

vsem novim borkam user posted image user posted image user posted image user posted image , za vse čakajoče pa držim pesti in upam da bostauser posted image .

Moje user posted image  še vedno ni ..... pa tud znakov vedno manj, katerih koli al za user posted image  al za user posted image . Sam dans se mi je tako mal čudno vrtelo pa ne vem mogoče je pa vreme.



Držimo se tega, upanje umre zadnje ....

(odgovor članu marjana.r)
Neposredna povezava do sporočila: 3525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  139 140 [141] 142 143   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?