|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 12:43:49   
Serendipity
Punce
Malo ena mala rožica za nas - ker smo močne in ker smo borke user posted image

user posted image

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 12:53:57   
Katica77
Pozdravljene
Že nekaj časa veas prebiram in si pomagam z vašimi nasveti...hvala punce user posted image
Tudi jaz jeuser posted image  ne pričakujem septembra....in ob enem si iščem službo, pa ko sem brala ravno o tem...ravnokar sem prišla z razgovora vsa razočarana,namreč vprašali so tudi mene po otrocih...ne morete verjeti kako to zaboli...
In zdaj se mi skoraj že meša...rada bi delala,želiva si user posted image  ,obojega pa očitno ne morem imeti....ko sem sedaj dragemu to povedala,pravi naj se odločim....da ne želi,da se zaradi njega čemurkoli odpovem...in spet je vse na meni...enostavno ne vem več kaj naj storim... user posted image  

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 13:34:28   
KAHLO
JOj, kako mene to jezi ko berem, da na razgovoru sprašujejo o naraščaju!!user posted image

Ja a ni bol pomembno če si sposoben, pa kakšne maš reference!!! Mislim, pa saj v taki firmi ali pa DO, pol itak delajo samo za to da nardijo tisti svoj šiht in grejo domov, če jih skrbi najbl to klko bo kdo manjkal pri delu!! kdo bo pa k delu kakovostno prispeval pa ni pomembno ali kaj!!!!

Pol pa še to, po TV pa po radiu pa non stop šopajo kako nizka je rodnost v sloveniji,!!!! Pa naj si gre en kravatlaš k se širokousti po televiziji malo te forume prebrat!!! Mislim, v nemčiji pa v avstriji.  ne da imajo samo vrtece po firmah, še en kup raznih otroških dodatkov ne pa  tako nizkih kot pr nas da kupiš tiste plenice in pol si naša država misli kako nam je mladim pripomogla!!! Mislim, da o stanovanju pa o tem sploh ne začneš razmišljat!!

Veš kaj Katica pogumno glavo po konci!!! Za karkoli se boš odločila jaz ti srčno želim, da ti uspe in ne se pustit tem na razgovorih za delovno mesto, boš vidla da boš našla takšno delovno mesto ki ti bo všeč, prej ali slej!!! samo glavo pokonci in gremo naprej!!

(odgovor članu Katica77)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 13:44:21   
Erin

Septemberske borke za user posted image : 
 

xx.09. - valentina 2006
xx.09. - kekec in mojca
xx.09. - matejchykam  - srečka nosečka user posted image
xx.09. - Sončnica Sandra

xx.09. - rouzi
xx.09. - portugalka
xx.09. - Tiziana
xx.09. - Katica77

01.09. - anonimna
01.09. - ANIME

02.09. - sanja5
02.09. - amy81
02.09. - rendi

02.09. - petrca26
03.09. - reckova
03.09 -  Naty

03.09. - nati
04.09. - Galadriel
04.09. - kleja
05.09. - zarjica
05.09. - marjana.r
06.09. - Lupita
06.09. - Yaris
07.09. - stunfek
07.09. - CIPRESA
08.09. - fortun

08.09. - 80kaja
09.09. - rozica1984
09.09. - Endri
10.09. - fragola
10.09. - matejka78
11.09. - sapi
11.09. - Juno

11.09. - mala zirafa
12.09. - **NiNa**
13.09. - Jasnaa
14.09. - tinkamiška
14.09. - trma79
14.09. - teodoral
14.09. - jurka6  
16.09. - ledenka
16.09. - KAHLO
16.09. - mojca 345
17.09. - MARTINŠČICA
17.09. - sončk1

19.09. - LuNa73
19.09. - ninčy
19.09. - pikica36
22.09. - teejaa
24.09. - talika81
24.09. - mukla

 
In zveste navijačice :
- Kodrana
- scubadiver
- SM10
- neja24062007
- *ajla*
- K_a_t_j_a



user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 13:45:28   
Erin
Punce zdej pa držte pesti!!!

Moram poklicat šefico da izvem če mi je podaljšala pogodbo....

Srce nabija.....


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 13:50:49   
Anonimen
Naj grem z vami, in sicer v drugi krog za drugega otročičkauser posted image , avgusta ni bilo nič, sva pa zdaj ujela mojo O, upam, da bo kaj...

Držim pa pestke še za vse vas...user posted image

Glede služb in naraščaja, o Sloveniji in višanju rodnosti, nimam besed, postanem pa ob tem tako jezna, da se raje ne spuščam v to...

ANONIMNA z user posted image  bo moj podpis, smo pa v nepričakovanjuuser posted image  1.9.

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 13:51:46   
Erin
evo pogodbe ni, se pravi otročka tut ne....user posted image user posted image user posted image

moment se grem zjokat...

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 13:57:02   
sonček33
teejaa - žal mi je...stiskala sem pesti in mislial nate že vso jutro... zjoči se, ker vem, da ti je hudo in da ta novica ni prišla ob pravem času...
Vem pa tudi, da boš kmalu našla primerno delo in da bo svet postal lepši.user posted image


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 14:07:52   
Erin
evo, sem se zjokala...zej pa vprašanja, kaj naj, s kje denar, nimam ne zase kaj šele za otroka...očitno bom mogla tudi s  septemberke liste dol...žal...

sonček hvala, zlata si kot vedno...user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 14:12:09   
marjana.r
teejaa žal mi je user posted image in vem kako se počutiš. tudi sama sem odlašala user posted image zaradi službe, zdaj pa vidim, da sem sam čas v prazno zgubljala pa živce in stres dol žrla user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 14:14:03   
sonček33
teejaa - ne znam ti pomagat, vem pa da je tale naš RR pogovor vedno blažilen in veliko velja... S tabo bomo šle v akcijo iskanja. Če ti takole ne zstreza govoriti o tem, se mi lahko javiš tudi na ZS.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu marjana.r)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 14:15:24   
Anonimen
Tudi jaz sem bila v takšni situaciji, otročka sva vseeno naredila, svet je dobil novo luč in službo sem tudi dobila... Premisli, če na otročku res ne bi delala, enkrat je treba, stalne službe pa so danes že utopijauser posted image

LP Anonimnauser posted image

(odgovor članu marjana.r)
  Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 14:19:36   
Erin
hvala punce...ni se mi problem o tem pogovarjati, naj vsi izvejo kakšne barabe delajo v vrtcu...dobro da imam še ekonomsko šolo narejeno, v vrtec ne grem več...briga me...bom šla pa u štacuno...samo otročka pa tudi ne morem delat..ne vem s kje dnar vzet, moj pa tud preko študenta še dela pa nima za zih prihodkov k tudi ne ve koliko časa bo še tam...

Hvala vam punce...kaj nej se dam s liste dol al ne...ne upam bit gor, če me razumete...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 14:29:58   
LuNa73
teejaa res mi je žal za tvojo situacijo... vendar pa sem bila jaz v podobnem "dreku" in sem še. vrjamem da so se ti plani malo porušili in da so misli zmedene... ampak saj, ko pride človek iz prvega šoka ven, ko malo razmisli, vidi da ni vse tako črno in da se najdejo rešitve. Sicer ne vem koliko si stara (če se ti že zelo mudi), ampak, če si se že odločila, da delate na user posted image  bi jaz na tvojem mestu vztrajala naprej... Glej, tudi finančno se najde rešitev.... Malo za hec: zakaj pa misliš da imajo romi tolko otrok, pa noben nikjer ne dela?! user posted image
Kakorkoli, kako že pravi Kosobrinček v Kekcu: Za vsako bolezen raste rožca... Jaz pa pravim, za vsako težavo se najde rešitev....
Želim ti veliko pozitivnih misli pri tvoji odločitvi!user posted image


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 14:58:15   
beyba
Da se malo vključim v vaš forum, ker vas že nekaj časa samo berem :-) Tudi midva si želiva povečati družino. Dolgo časa sva se odločala in razmšljala. Tudi jaz sem namreč zaposlena za določeni čas, pred vrati je diploma... Potem pa sva prišla do zaključka, da ima le malo ljudi srečo z idealnimi pogoji in da če čakava na take pogoje, bo zopet mimo eno leto, dve, tri....  Tako da iskreno upava da tete septembre ne bo naslednji mesec na obisk. Vsekakor vam želim enako in vas obvestim o izidu.

Pozdravček!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 15:05:05   
tinkamiška
pupike glavo gor, ne obupat!

pestke!

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 17:20:51   
Eva2008
Se vam bom še jaz pridružila. Sicer še ni bilo načrtovano za zdaj, ker se s fantom še ne poznava dolgo, vendar je mati narava včasih neizprosna. Danes sem izvedela, da moram pohiteti z user posted image , če ga sploh hočem imeti. Lani decembra sem imela SS v 16t (s prejšnjim partnerjem, s katerim sva šla potem narazen).
Torej borke, gremo v boje in upam, da nas čimveč zagleda namesto M, magični plusek v septembru.

_____________________________

Eva & Boštjan = 14.6.2008 bo dan D. Bomo štirje.
Nekaj se dogaja. Bo najbrž prej.

Bivša kanta.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 17:53:27   
nf
teejaa user posted image  user posted image  user posted image  Jaz iskreno upam, da boš dobila in službo in otročka in to čim prej! Kaj so pa rekli kot razlog? Za vrtec bi bila pa res sramota, da te ne bi zaposlili ravno zato, ker si "rizična skupina" sepravi mlada ženska brez otroka. Če mene vprašate, bi se morala Cotmanova oooooornk zamisliti nad našimi posti!
Sploh pa ne štekam, zakaj bi bil minus za delodajalca zaposliti mlado žensko ali pa tudi nosečnico??? Itak jo v času porodniške plačuje država, delodajalec nima res kej za izgubit. Potem pride nazaj s porodniške in normalno dela, tako kot vsi. Bolniške pa lahko tudi očetje vzamejo, če je tle problem. A je kateri jasno? user posted image  

(odgovor članu Eva2008)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 18:21:03   
Serendipity
teejaa - user posted image user posted image  Žal mi je za nastalo situacijo.....
Razumem tvojo dilemo glede user posted image . Sem v podobni situaciji.  Lani, ko sem dobila službo sva z mojim razmišljala kako naprej. Ali delati na user posted image  ali pa nekaj časa pustiti stvar na miru. Vendar sva delala, ampak rezultat ni bilo... In zdaj sem ostala brez službe in sem se odločila, da boma nadaljevala. Kaj je razlog? Če ne boma zdaj, ne vem kdaj bova sploh lahko - brez službe si ga ne moreva privoščit, če pa dobim službo, pa tudi nekaj časa ne. In leta minevajo. Že zdaj delava skoraj dve leti na tem. In kam potem? Kaj potem?
Res je brez službe si ga bova težko privoščila. In bo težko. Ampak sem navajena. Tako sem preživela večino otroštva (oče brez službe, mama pa z minimalno plačo) in smo preživeli. Ni tistih oh in ah igrač in oh in ah cunjic. Imam pa ljubezen. In voljo. In niti na misel mi nikoli ni prišlo (kot je ena izmed punc napisala) da bi ga obešala na finančno breme staršev. Moj je in jaz oz midva bova zanj skrbela...

To je moj pogled, moja realnost. Ker čakat več ne moreva, ne smeva, ker življenje gre dalje, ne stagnira...

Mogoče ti bo ta moj pogled kaj pomagal, mogoče ne. Podpiram pa te 100% v vsaki odločitvi! Saj vsak ve, kaj je zanj najbolje!

Še en user posted image , zaradi službe. Ker sem kar šokirana ob takem odnosu in se komaj zadržujem, da ne bi pihnila nekaj pikrih nad takimi odnosi, se raje poslovim in upam, da se vse izteče dobro ...

< Sporočilo je popravil Jasnaa -- 20.8.2007 18:24:10 >

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 18:24:59   
Serendipity
kanta - user posted image Dobrodošla! Ti držim pesti in upam na vse naj naj!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 19:06:49   
stunfek
tejaa žal mi je za tvojo službo :( kar zavihaj rokave in v boj za drugo. ni druge.

punce, jaz sem bila na UZ in pridelala sem dva folikla, ki mi dajeta upanje :) user posted image user posted image jutri ali pojutrišnjem bo najverjetneje nastopila ovulacija in naredila bova vse kar je v najini moči, da bo ratalo...potem pa je itak le tistih 25% možnosti, da se vse poklapa. ne sliši se veliko. ni čudno, da se nas toliko trudi in matra dlje kot bi bilo treba.

ful sem zadovoljna, ker sem odreagirala na klomifen že v prvem krogu in imam končno spet folikle user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 19:26:30   
Eva2008
Punce, meni je večina izrazov neznanih, ker jih tudi prvič slišim. Nisem nikoli o tem razmišljala, do danes, ko me je G. postavila na realna tla. Jaz samo upam, da bom še do septembra z vami, potem pa grem na čvekanje v pričakovanju. Tudi za vse vas borke upam enako.

Vidim, da imate seznamček. Mene lahko dodate, naj bi prišla tam okrog 8.9. Ampak je ne bo. Ker sva se z dragim tako odločila. Vztrajajmo borke in pojdimo množično na čvekanje v pričakovanju meseca junija.

_____________________________

Eva & Boštjan = 14.6.2008 bo dan D. Bomo štirje.
Nekaj se dogaja. Bo najbrž prej.

Bivša kanta.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 19:35:30   
Naska
hojla, no prihajam k vam iz avgusta. ne pričakujem je 9.9.!
kupila sem ovulacijske testerčkeuser posted image

veselo na delouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Eva2008)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 20:17:46   
LuNa73
teejaa mogoce ena resitev za tebe in da ti malo pobarvam tele tvoje črne misli... na temi pr avgustovkah sem zasledila, da si delala 5 let... in zakonodaja pravi, nekak takole: da če delaš 12 mesecev v obdobju 24-ih mesecev, si opravičena za normalno porodniško, ki ti jo itračunajo na podlagi zadnjih 12-ih plač. Tak, da vidiš, da finančno je za neko obdobje poskrbljeno... torej, hitro user posted image , da se hiter prkažejo user posted image . user posted image  Upam, da ti bo tale informacija kaj koristila! LP 

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 20:44:10   
Eva2008
Se grem k dragemu stisnit. Enim je moje življenje, ki btw ni z rožicami postlano, kot bi brali poletno romanco. In me je to čisto potrlo. Pač imajo eni srečo, eni pa je nimamo in se moramo pošteno trudit zanjo. Upam, da vam nisem sedaj pokvarila večera. Zato borke v akcijo, da bodo ljudje videli, da znamo sami poskrbeti za svojo srečo.

_____________________________

Eva & Boštjan = 14.6.2008 bo dan D. Bomo štirje.
Nekaj se dogaja. Bo najbrž prej.

Bivša kanta.

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?