|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujemo septembra!
19.8.2007 9:13:21   
Serendipity
Galadriel - user posted image  Tako se govori! Kar lepo in z užitkom user posted image

Jo@n - Držim pesti! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: M ne pričakujemo septembra!
19.8.2007 9:15:02   
Serendipity
matejchykam - Uživaj v magičnih trenutkih user posted image  in naj pikica lepo raste v tvojem bušiju user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: M ne pričakujemo septembra!
19.8.2007 10:51:35   
stunfek
lepo, da si tako optimistična galadriel :) in tudi jaz držim pesti zate Jo@n!
Tudi jaz se po mojem mnenju približujem ovulaciji. več bom seveda izvedela jutri na uz :) - bom poročala kako je šlo. imam ga pa ob 13ih. danes imam ogromno te O sluzi samo nisem prepričana kako verodostojna je sluz v ciklu s klomifenom?!?
danes moram it spet tečt...tole se bo smešno slišalo...ker ko grem laufat mi mož ne sme odreči user posted image ....kako me je prelisičil v več športne aktivnosti, se vam ne zdi? in potem okoli ovulacije pridno tečem vsak dan...hahahaha. Pri tem se pa še reživa kot dve hijeni :) ampak po skoraj letu dni neuspelih poiskusov se mora človek že znat na razno razne načine bodrit in motivirat. user posted image  Predvsem pa obrniti vse na smešno stran, ker leto dni je dolgo i zadeve same po sebi niso nič smešne.

Srečno vsem klomifenkam in seveda tudi ostalim upajočim! user posted image

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: M ne pričakujemo septembra!
19.8.2007 11:15:38   
tinkamiška
Hojla

Ja pestke držim!user posted image

Stunfek
, se popolnoma strinjam z vsem kar si napisala. Midva sva imela kr malo težav, ko je bilo treba seksat "na ukaz" in sva rabila malo časa, da sva se začela zabavat na ta račun in nama je blo hecno, ko sem šla na pregled in je rekla G, hitro domov, ovulacija bo zdaj zdaj in sem klicala moža, da naj pridrvi domov, ker je treba seksatuser posted image Tole z tekom je pa tudi finouser posted image user posted image user posted image
No zdej, ko mava Izo je pa sploh včasih štos, ker seveda ne moreva kr sredi dneva v akcijo, potem pa ponoči vzganjava lumparije in se reživa, ko je treba bit tiho...namreč še nimamo vrat na sobah v naši hiški...se včasih počutiva kot najstnikauser posted image

Joj kako sem se razpisala...

No, si želim, da bo čimveč lepoh novičk ta mesec!user posted image

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: M ne pričakujemo septembra!
19.8.2007 11:59:15   
Erin

Septemberske borke za user posted image : 
 

xx.09. - valentina 2006
xx.09. - kekec in mojca
xx.09. - matejchykam  - srečka nosečka user posted image
xx.09. - Sončnica Sandra

xx.09. - rouzi
xx.09. - portugalka

01.09. - anonimna
01.09. - ANIME

02.09. - sanja5
02.09. - amy81
02.09. - rendi

02.09. - petrca26
03.09. - reckova
03.09 -  Naty

03.09. - nati
04.09. - Galadriel
04.09. - kleja
05.09. - zarjica
05.09. - marjana.r
06.09. - Lupita
06.09. - Yaris
07.09. - stunfek
07.09. - CIPRESA
08.09. - fortun

08.09. - 80kaja
09.09. - rozica1984
09.09. - Endri
10.09. - fragola
10.09. - matejka78
11.09. - sapi
11.09. - Juno

11.09. - mala zirafa
12.09. - **NiNa**
13.09. - Jasnaa
14.09. - tinkamiška
14.09. - trma79
14.09. - teodoral
14.09. - jurka6  
16.09. - ledenka
16.09. - mojca 345
17.09. - MARTINŠČICA
17.09. - sončk1

19.09. - ninčy
22.09. - teejaa
24.09. - talika81
24.09. - mukla

 
In zveste navijačice :
- Kodrana
- scubadiver
- SM10
- neja24062007
- *ajla*
- K_a_t_j_a



user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: M ne pričakujemo septembra!
19.8.2007 12:08:13   
Erin
Pozdravljene punce!!

Kot prvo - Jo@n -držim pesti a ugledata user posted image user posted image !

stunfek- upam s tabo na pozitivne novičke jutri na pregledu...user posted image

rozica1984
- želim ti lepo vreme v soboto ter čimprejšnjo user posted image na testku!! Vso srečo!

nf - joj koko si jim dobr povedala v službi, svaka ti čast...jest tega nebi upala, ma ta naša šefica tak prodoren pogled da se še premaknit ne upaš pa tko vse okrog obrne da te pripravi da izdaš vse kar si hotel in nehotel...
Dobra si..

U glavnem jutri izvem za šiht (in seveda hkrati s tem tudi ali gremo naprej v akcijo)...me je že takooooooooo strah....me kar v prsih stiska...držte pestke...

Lepo nedeljo vam želim...sedaj grem pa eno user posted image skuhat...

LP



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: M ne pričakujemo septembra!
19.8.2007 12:54:41   
pikica36
tudi mene prosim na seznam za september
nočem je 19.09.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: M ne pričakujemo septembra!
19.8.2007 13:24:36   
Naty*
Živjo moje soborke!!! Evo moja O se približuje oziroma smo zdej nekak v teh dneh. Kateri dan točno je se ne bom obremenjevala, skoraj vsak dan user posted image tko da upam, da nama ne bo ušla user posted image . Moj lubi je reku, da ma občutek, da bo ta mesec že ratalo. Upam, da res.... Če pa ne bo, sm se odločla, da se še ne bom sekirala (ampak tole je zdej še lahko rečt, čez kak mesec bom pa čist panična).

Sem pa ugotovila, da je skrajni čas, da grem nazaj v službo, ker doma sploh nimam časa za RR!user posted image

No lubice drage pridno user posted image , da bo veliiiiiik rozik na našem seznamu!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: M ne pričakujemo septembra!
19.8.2007 14:29:26   
Erin


Septemberske borke za user posted image : 
 

xx.09. - valentina 2006
xx.09. - kekec in mojca
xx.09. - matejchykam  - srečka nosečka user posted image
xx.09. - Sončnica Sandra

xx.09. - rouzi
xx.09. - portugalka

01.09. - anonimna
01.09. - ANIME

02.09. - sanja5
02.09. - amy81
02.09. - rendi

02.09. - petrca26
03.09. - reckova
03.09 -  Naty

03.09. - nati
04.09. - Galadriel
04.09. - kleja
05.09. - zarjica
05.09. - marjana.r
06.09. - Lupita
06.09. - Yaris
07.09. - stunfek
07.09. - CIPRESA
08.09. - fortun

08.09. - 80kaja
09.09. - rozica1984
09.09. - Endri
10.09. - fragola
10.09. - matejka78
11.09. - sapi
11.09. - Juno

11.09. - mala zirafa
12.09. - **NiNa**
13.09. - Jasnaa
14.09. - tinkamiška
14.09. - trma79
14.09. - teodoral
14.09. - jurka6  
16.09. - ledenka
16.09. - mojca 345
17.09. - MARTINŠČICA
17.09. - sončk1

19.09. - ninčy
19.09. - pikica36
22.09. - teejaa
24.09. - talika81
24.09. - mukla

 
In zveste navijačice :
- Kodrana
- scubadiver
- SM10
- neja24062007
- *ajla*
- K_a_t_j_a



user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: M ne pričakujemo septembra!
19.8.2007 14:32:30   
Erin
Naty* - držim pesti da ta mesec rata...vidva kar pridno user posted image ...lepo da sta optimistična, tako je prav!!!user posted image user posted image user posted image


Pa še pikapoke za tebe in ostala dekleta...naj vam prinesejo srečo (beri: user posted image )


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: M ne pričakujemo septembra!
19.8.2007 15:37:15   
LuNa73
Drage soborke, se vam pridružujem v novem krogu. Torej, NE pričakujem je..... hmmmmm user posted image  recimo 19.8.! Lepo se mejte!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: M ne pričakujemo septembra!
19.8.2007 20:00:43   
stunfek
najbrž 19.9., a ne luna? :)
jaz sem pa danes oddala svojo hči na počitnice k babici za tri dni user posted image  to so zelo pomembni 3je pred ovulacijski dnevi...hehehe. In to zelo prefrigano sem jaz to splanirala user posted image . Akcija :)

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: M ne pričakujemo septembra!
19.8.2007 20:42:21   
Temari
Super si to izvedla stunfek.user posted image Zdaj pa le v akcijo! In Naty*, ti tudi! Ma... VSE V AKCIJO!!! Manj čvekat in več user posted image user posted image
Bomo imele dovolj časa za čvek pri majčicah 2008.

_____________________________

Življenje se ne meri s številom vdihov, ampak s številom trenutkov, ki ti vzamejo dih.

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: M ne pričakujemo septembra!
19.8.2007 21:12:31   
nf
teejaa, včasih me zapopade nek preblisk, kjer se borim za svoje pravice, drugače sem pa taka tiha in pridna. user posted image  Take stvari me pa res podžgejo. Še posebi, ker so bili ene trije tipi na razgovoru in se jim je videlo, kako se hočejo zabavati na moj račun. Na koncu sem se pa jaz zabavala, pa še marsikdo ki je zvedel za zgodbico. user posted image

Danes me je pa dragi peljal v Bohinj in sva vesljala in se kopala in vse živo. Je ful topla voda! Pa še stricu, ki izposoja čolne, sem se zasmilila, ko sem tako mučeniško pribergljala do njega, da mu plačam, tko da sva malo zglihala user posted image

(odgovor članu Temari)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: M ne pričakujemo septembra!
19.8.2007 22:04:31   
ledenka
a ni vec nobene tukaj? sej jaz mam tud polono drugega dela... npr. pakiranje, pa se mi ne da user posted image  grem za 2 dni na sluzbeno pot, pa moram ze ob 5h zjutraj od doma, mi je kar slabo ob misli.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: M ne pričakujemo septembra!
19.8.2007 22:31:40   
LuNa73
štunfek prav maš, 19.9user posted image . Čist sem že blesava od vsega skup. Vidim pa, da sva sokrajanki, kadar se jst prdevam v une konce user posted image . Sicer bolj poredko, ampak glavn je, da mam še tam vedn stalni naslov :)!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 7:54:37   
KAHLO
Dobro jutro!!

Ta vikend sem imela srečanje s user posted image . Tako da bi se vam z veseljem pridružila, upam da je še kaj prostorauser posted image
In te user posted image ne bo 16.9...Zdaj pa grem delat nov bojni načrt, od štetja dnevov itd.user posted image
Če še ima katera kakšno idejo kako do čim bolj uspešnega rezultata, bom vesela za vsak nasvetuser posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 7:59:50   
talika81
pozdravljene!

sem brala vaše poste glede iskanja službe in določenih vprašanj.

po zakonu ne smejo na razgovoru vprašat nič osebnega, torej če si poročena, imaš otroke, kdaj jih nameravaš imeti ...
to jih namreč ne bi smelo zanimati. kaj se pa dejansko dogaja, je pa druga stvar - torej delodajalci tega ne upoštevajo. vsaj pri ženskah ne.

ne vem, če ste seznanjene s tem, da lahko npr. ima tudi vaš partner porodniško namesto vas ali pa imata npr. vsak pol porodniške (6 mesecev mama, 6 mesecev ati).

Skratka, na razgovoru lahko mirne volje odklonite odgovor na osebna vprašanja in rečete, da se to tiče samo vas in ne njih. lahko jih vprašate nazaj, zakaj jih to zanima.

no, toliko o tem. upam, da nisem preveč zakomplicirala.

lp vsem in da čimprej dobite zaposlitev in tudi zagledate težko pričakovani  user posted image  user posted image . tako kot jaz user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 9:59:10   
~Biba~
hej septembrke ....vreme je deževno, gremo pod odejouser posted image user posted image

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 10:12:42   
marjana.r
ja talika81 vse ok, sam glih tak ostaneš brez službe, če jim rečeš tako, da jih nima kaj zanimat tvoje žviljenje izven službe. tudi kasneje, ko sem komu povedala, kaj se mi je zgodilo na razgovoru so mi rekli naj tožim....ja tožim...kako pa naj dokažem? v tistem prostoru sem bla sama s kadrovkinjo in še taka bedasta vprašanja so padala kot kaj si pa po horoskopu, da vidimo, če se ujemaš s sodnico....kaj takega ne doživiš vedno. sej po eni strani sem srečna, da nisem tam dobila, ker če je važno to, kaj si po horoskopu, pol pa boljše, da se grejo počit. 

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 10:42:17   
Tiziana
Pridružujem se vam, ki user posted image  ne pričakujete septembra, pa tako sem se veselila da sva z mojim na morju zadosti bila aktivnauser posted image .

(odgovor članu marjana.r)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 10:51:09   
marjana.r
tiziana nič zato sam v nove boje naprej user posted image

(odgovor članu Tiziana)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 11:05:00   
talika81
marjana.r

saj vem, kako potekajo te zadeve v praksi.

jaz ne morem rečt, da te razumem, ker še nisem bila v tvoji koži. jaz sem imela namreč zelooo velikoooo srečo, saj sem dobila takoj po končanem pripravništvu službo za nedoločen čas. edino, kar zna bit problem, ko bodo otroci, je moja odstotnost od doma. kar pa se tudi da nekak uskladit.

tak da ne me narobe razumet, jaz sem samo povedala, kako bi moralo bit. vem pa, da se dogajajo prave svinjarije glede tega.
tako da upam, da čimprej dobiš službo. res in držim pesti za to user posted image

(odgovor članu marjana.r)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 11:07:42   
marjana.r
ja vem, da je bil samo "nasvet" sam teorija in praksa je čisto neki drugega user posted image

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: M ne pričakujemo septembra!
20.8.2007 11:28:57   
talika81
ja, na žalost je to čisto res.

zato sočustvujem z vsemi vami, ki se res trudite za to, da bi dobile službo, pa vam ne uspe.


(odgovor članu marjana.r)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?