|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujemo septembra!
17.8.2007 15:23:55   
ledenka
martinščica, nikakor se ne damo, ne! upam, da bo september tudi za naju ploden user posted image  

ker če ne... bo to že 10 ali 11. krog, kar pomeni, da se moram zmigat h G in me potem čakajo nadaljnje preiskave (laparo, na termin itak čakaš 3-6 mesecev). to pa ni ravno nekaj, kar bi z veseljem čakala user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: M ne pričakujemo septembra!
17.8.2007 18:20:01   
Erin


Septemberske borke za user posted image : 
 

xx.09. - valentina 2006
xx.09. - kekec in mojca
xx.09. - matejchykam  - srečka nosečka user posted image
xx.09. - Sončnica Sandra

xx.09. - rouzi
xx.09. - portugalka

01.09. - anonimna
01.09. - ANIME

02.09. - sanja5
02.09. - amy81
02.09. - rendi

02.09. - petrca26
03.09. - reckova
03.09 -  Naty

03.09. - nati
04.09. - Galadriel
04.09. - kleja
05.09. - zarjica
05.09. - marjana.r
06.09. - Lupita
06.09. - Yaris
07.09. - stunfek
07.09. - CIPRESA
08.09. - fortun

08.09. - 80kaja
09.09. - Endri
10.09. - fragola
10.09. - matejka78
11.09. - sapi
11.09. - Juno

11.09. - mala zirafa
12.09. - **NiNa**
13.09. - Jasnaa
14.09. - trma79
14.09. - teodoral
14.09. - jurka6  
16.09. - ledenka
16.09. - mojca 345
17.09. - MARTINŠČICA
17.09. - sončk1

19.09. - ninčy
22.09. - teejaa
24.09. - talika81
24.09. - mukla

 
In zveste navijačice :
- Kodrana
- scubadiver
- SM10
- neja24062007
- *ajla*
- K_a_t_j_a

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: M ne pričakujemo septembra!
17.8.2007 18:25:25   
Erin
Pozdravljene punce...meni se je končno začel dopust tako da bom sedaj kaka 2 tedna malo več z vami (ali pa tudi ne, hmmm)...prve dni bo malo bolj stresno, v ponedeljek namreč izvem ali obdržim službo ali ne...DRŽITE PESTI proooooooooooosim...user posted image in šele potem bom zaneslivo vedela: delamo na user posted image ali ne...želja je velika samo če ne bo prihodkov ne vem s kje vzeti da bi zanj skrbela oz si uredila gnezdece...nosečke pa komaj kdo hoče na novo zaposlit... me skrbi...zelooooooo..
Lepe podrave vsem pa sej veste: naj bo september mesec PINK POWER-ja user posted image !!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Se še oglasim...papaaaaaaa...



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: M ne pričakujemo septembra!
17.8.2007 18:59:47   
Serendipity
teejaa - nič se sekirat, jaz tudi ostanem brez službe septembra (hm, to pa je tolažba, ni kaj user posted image ) . Ampak želja po user posted image , je pač tu in bomo probali na tem ... Vem pa da je presneto težko brez službe ...
Drugače pauser posted image    user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image DRŽIM PESTI!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: M ne pričakujemo septembra!
17.8.2007 19:02:51   
marjana.r
ne se preveč sekirat ... jst že dve leti nimam službe, ker čim rečem da sem poročena pa brez otrok odpadem. pa tudi, ko je šefica ugotovila, da hodim na redne preglede v bolnico za zanositev, me je po hitrem postopku skidala, pa rekla, da ožijo kader. ja valda glih pri meni user posted image sploh se ne sekiram več, sam še na user posted image delam 

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: M ne pričakujemo septembra!
17.8.2007 19:03:55   
Erin
Hvala Jasnaa, zlata si! user posted image user posted image user posted image

Držim pesti da tudi ti čimprej dobiš novo službo oz obdržiš staro- da ti podaljšajo...

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: M ne pričakujemo septembra!
17.8.2007 19:06:14   
Erin
marjana.r - pa ima tvoj službo vsaj?
...moj še vedno prek študenta dela ker je še na faksu, jaz pa že nekaj časa delam na tem da bi imela redno zaposlitev in hkrati hodim v šolo...

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: M ne pričakujemo septembra!
17.8.2007 19:13:41   
marjana.r
ja no moj je s.p. pa se tam malo zamotim, kaj čem z glavo skozi zid ne morem it. če me nočejo me nočejo ... sej jst pravim vedno, da mam kugo, tak se me ognejo. sem mela že za dobit na sodišču delo za strojepisko, pa je pol padlo vprašanje, če sem poročena in če mam otroke, pa je kr zastokala, ko sem rekla, da nimam. no pa je pol sledil klasičen odgovor...vam bomo sporočili po pošti. drugič bom rekla da mam otroka in končuje faks, takrat mi bojo mogoče mir dali s takimi vprašanji user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: M ne pričakujemo septembra!
17.8.2007 19:17:50   
Erin
hehe...

samo so pa res barabe...npr poglej mene, delam v vrtcu pa se branijo deklet brez otrok...men je to tko smešn, k da bi se branil otrok...a pa lohka sploh vprašajo take osebne stvari na razgovoru?men se zdi da s takimi vprašanji posegajo v naše osebne pravice in prostor..user posted image okej sej ne vem če sem se pravilno izrazla samo sej veste kaj mislim

(odgovor članu marjana.r)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: M ne pričakujemo septembra!
17.8.2007 19:19:15   
Erin
aja, pa preverte tole tazpredelnico, sem jo najdla na sosednji temi (od murkice)...glede izračuna ovulacije, plodnih dni.., res je fajna, poglejte si jo..
http://www2.arnes.si/~mpavle1/freeware.html

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: M ne pričakujemo septembra!
18.8.2007 6:33:26   
Temari
Žalostno, vendar resnično tejaa. In to vse zato, ker se "ekonomska računica" ne izide user posted image . Pa v bistvu razumem zakaj se delodajalci tako bojijo zaposliti ženske, ki še nimajo otrok in so v "pravih" letih. Če bi delodajalce država bolj spodbujala v tej smeri, bi bilo popolnoma drugače. Samo to je že druga tema in ne bomo o tem. Se pa strinjam s tem, da je želja po naraščaju osebna stvar in da potencialni delodajalci nimajo tega kaj za spraševat, še manj pa bazirat odločitev o zaposlitvi na podlagi tega.

matejchykam, čestitke tudi z moje strani! Še september ni, pa je že prva rozika padla. Tako se dela! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Življenje se ne meri s številom vdihov, ampak s številom trenutkov, ki ti vzamejo dih.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: M ne pričakujemo septembra!
18.8.2007 8:14:55   
Estrella*
jst že dve leti nimam službe, ker čim rečem da sem poročena pa brez otrok odpadem

 
Vem da ni kakšna tolažba, pa vendar; jaz sem imela ravno tako velike probleme z iskanjem službe, ker sem imela "otroka". Vprašanja so bila: joj kako pa imate z varstvom, koliko je pa bolan, pa vaš partner kaoliko časa je v službi....
Skratka mislim, da idealne formule ni. Ko si enkrat nabereš dovol iskušenj te vzamejo in niti ne sprašujejo več toliko po družini.
Tudi za vas bo prišel čas in se bo vse uredilo.

(odgovor članu marjana.r)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: M ne pričakujemo septembra!
18.8.2007 9:35:52   
mala zirafa

haj!

To je pa pereča tema.Midva sva oba iskalca zaposlitve, kar je živ obup.prej al slej se vedno kaj najde.Moj ni ravno navdušen nad otrokom v tem trenutku.Zato si šče predvsem v Trstu, kjer je več ponudbe in duple plače, napram našim.
Jaz si otroka tako zelo želim, on bi še malo počakal, če pa rata, rata.Trenutno paziva, jaz pa fuul upam da se ponesreči, ker enkrat se nama je že.Čeprav je to loterija.user posted image

Glede dela, so skoraj vsi šefi cepci.če nimaš otrok, jih boš imel, če pa so, boš pa na bolniški.Tako da mislim, se ne bi smele ozirat preveč na to, ker čas TEČE prehitro.
No sem se malo razpisala.Uživajte prelepo soboto!

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: M ne pričakujemo septembra!
18.8.2007 9:58:30   
Serendipity
Ojla pupe!

Ja, služba in otroci. Če jih nimaš ti očitajo, da jih boš tak ali tak imel in bodo izostanki, če jih imaš ti očitajo, da boš stalno na bolniški zaradi otrok. Obenem se mediji malo ne raztrgajo nad perečim problemom slabe rodnosti, država toči krokodilje solze in nazadnje smo mi, mali ljudje v stalnem precepu - otrok ali služba? In veste kaj? To je začaran krog, rešitve ni. Saj jaz dvomim, da bi se kaka logična rešitev prikazala v bližnji prihodnosti. Pač mi, ''mali ljudje'' si moramo naredit prioriteto. Vendar pa smo prisiljeni gledati več elementov in odvisno od teh elemntov so naše prioritete. Spet nakladam, vem... Ampak me jezi dejstvo - Da nikoli ni prav. Grrrr. Ko izačneš iskati službo si premlad, nimaš delovnih izkušenj (ja, kje jih pa naj dobiš, če ti ne dajo šanse?) in lahko da bi imel otroke in blablabla, ko si pa starejši ti pa očitajo, da si prestar in da boš na bolniški, ne boš sledil tempu dela (doživela pri svoji mami in očetu)... Hm, teorija začaranega kroga. Ampak ni vedno vse tak črno, to je pač zgolj ''vpogled'' v skoraj stereotipno gledanje zaposlovanja... user posted image


In pupe? Kako smo? Ste kaj pridne? user posted image  Upam, da nas bo res cel kup rozik ta mesec user posted image . user posted image  (hehe, teejaa, sem si jo kar sposodila user posted image )

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: M ne pričakujemo septembra!
18.8.2007 10:00:08   
tinkamiška
Hojlauser posted image

evo mene, se selim med vas. danes me je obiskala nadležna franca in je zdej ne čakam 14.9. lep datum ne?user posted image

čestitke srečkiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image matejchykamuser posted image

pestke za vse nas!

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: M ne pričakujemo septembra!
18.8.2007 10:37:07   
Estrella*
Septemberske borke za user posted image :


xx.09. - valentina 2006
xx.09. - kekec in mojca
xx.09. - matejchykam - srečka nosečka
xx.09. - Sončnica Sandra
xx.09. - rouzi
xx.09. - portugalka

01.09. - anonimna
01.09. - ANIME

02.09. - sanja5
02.09. - amy81
02.09. - rendi
02.09. - petrca26

03.09. - reckova
03.09 - Naty
03.09. - nati

04.09. - Galadriel
04.09. - kleja
05.09. - zarjica
05.09. - marjana.r

06.09. - Lupita
06.09. - Yaris

07.09. - stunfek
07.09. - CIPRESA

08.09. - fortun
08.09. - 80kaja
09.09. - Endri
10.09. - fragola
10.09. - matejka78
11.09. - sapi
11.09. - Juno
11.09. - mala zirafa

12.09. - **NiNa**
13.09. - Jasnaa
14.09. - trma79
14.09. - teodoral
14.09. - jurka6

14.09. - tinkamiška 
16.09. - ledenka
16.09. - mojca 345

17.09. - MARTINŠČICA
17.09. - sončk1
19.09. - ninčy
22.09. - teejaa
24.09. - talika81
24.09. - mukla



In zveste navijačice :
- Kodrana
- scubadiver
- SM10
- neja24062007
- *ajla*
- K_a_t_j_a

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: M ne pričakujemo septembra!
18.8.2007 11:42:52   
Erin
jooooooooj teodoral, sej vem da se trudiš za nas, samo mene osebno in gotovo tudi druge punce bi gotovo bolj pomirjala razpredelnica ene barve, da imamo po koncu meseca bolj jasen vpogled v nosečke oz nove borke,..ne bit huda, samo tud oči malo bolj počijejo..

Vseeno hvala za trud...ti pošiljam eno user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: M ne pričakujemo septembra!
18.8.2007 11:46:37   
Erin


Septemberske borke za user posted image : 
 

xx.09. - valentina 2006
xx.09. - kekec in mojca
xx.09. - matejchykam  - srečka nosečka user posted image
xx.09. - Sončnica Sandra

xx.09. - rouzi
xx.09. - portugalka

01.09. - anonimna
01.09. - ANIME

02.09. - sanja5
02.09. - amy81
02.09. - rendi

02.09. - petrca26
03.09. - reckova
03.09 -  Naty

03.09. - nati
04.09. - Galadriel
04.09. - kleja
05.09. - zarjica
05.09. - marjana.r
06.09. - Lupita
06.09. - Yaris
07.09. - stunfek
07.09. - CIPRESA
08.09. - fortun

08.09. - 80kaja
09.09. - Endri
10.09. - fragola
10.09. - matejka78
11.09. - sapi
11.09. - Juno

11.09. - mala zirafa
12.09. - **NiNa**
13.09. - Jasnaa
14.09. - tinkamiška
14.09. - trma79
14.09. - teodoral
14.09. - jurka6  
16.09. - ledenka
16.09. - mojca 345
17.09. - MARTINŠČICA
17.09. - sončk1

19.09. - ninčy
22.09. - teejaa
24.09. - talika81
24.09. - mukla

 
In zveste navijačice :
- Kodrana
- scubadiver
- SM10
- neja24062007
- *ajla*
- K_a_t_j_a



user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: M ne pričakujemo septembra!
18.8.2007 17:27:30   
rozica1984
Živjo!
No kako ste punce? Jaz sem kar vredu. V soboto se poročim, potem pa takoj delat na user posted image . sva ravno zato zdaj počakala, ker nočem imeti poroke, kjer nebi morala žurat zaradi slabosti in raznih bolečin. No vsaj upam, da kakšna druga bolezen ne pride ta teden vmes. Jaz jo ne pričakujem 9. septembra. Če me lahko katera da na seznam, lepo prosim!

Lepo se imejte, pa čimveč user posted image  v naslednjem mesecu!

Papa

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: M ne pričakujemo septembra!
18.8.2007 19:06:25   
marjana.r
rozica srečno user posted image user posted image user posted image
midva sva tudi tako rekla, da bova po poroki delala user posted image pa zdaj je več kot 4 leta od tega pa še vedno user posted image ni hehe user posted image
se hecam...držimo pesti pa uživaj v soboto user posted image

(odgovor članu rozica1984)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: M ne pričakujemo septembra!
18.8.2007 19:55:33   
rozica1984
Ja jaz močno upam, da se nama posreči prej kot v štirih letih.
Za v soboto je pa moja največja želja, da bo lepo vreme in bo šlo kolikor toliko vse po načrtu.

Lepo se imejte

papa

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: M ne pričakujemo septembra!
19.8.2007 0:18:37   
nf
Sem glih malo zalutala še v september in brala poste o službi in otroku. Take reči me tako razkurijo, da kr... user posted image  Moram rečt, da sem po faksu šla na par razgovorov in me niso nikjer spraševali, če imam otroka, če sem poročena, ipd. Potem sem pa prišla v zdajšnjo službo, kjer sem malo pomagala in tako, in po enemu mesecu smo se začeli pogovarjati o redni službi. In seveda na koncu razgovora vprašanje, če imam resno zvezo ali nekaj takega. In sem jim odgovorila, da jim tega nikakor ne mislim razlagat, ker je v zakonu določeno, da delodajalec takih stvari nima kej za spraševat (zdej sem že malo pozabila, ampak takrat sem bila precej na tekočem user posted image ). Potem so nekaj časa v šali ugotavljali, če je to res, zgledali so pa kr poparjeni. user posted image  Službo sem še vseeno dobila. Verjetno ne zato, ker sem jezikala, ampak zato ker sem bila zagnana in pripravljena zares delati.

Skratka punce, ne se pustit!

(odgovor članu rozica1984)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: M ne pričakujemo septembra!
19.8.2007 7:22:03   
Temari
IZVIRNO SPOROČILO: nf
Skratka punce, ne se pustit!


TAKO JE!!!!user posted image user posted image user posted image

PINK POWER!!!user posted image user posted image user posted image

Jap, danes sem dobre volje, polna optimizma, ker se bliža ovulacija in ker sem 100% prepričana, da nama bo ta mesec uspelo. Zato drage moje nečakajoče, gremo v akcijo!

(Se mi vidi, da sem spila že dva kofeta?user posted image )

_____________________________

Življenje se ne meri s številom vdihov, ampak s številom trenutkov, ki ti vzamejo dih.

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: M ne pričakujemo septembra!
19.8.2007 8:53:33   
matejchykam
Evo mene, spet nazaj. Hja, slabosti pa bruhanja so se že začela, ampak sam da bo vse OK. Bomo vse drugo prenesli. Pa mal sem utrujena. Držim pesti za vse vas!!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Temari)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: M ne pričakujemo septembra!
19.8.2007 9:09:54   
Jo@n
No, pa še jest... Moja user posted image  bi morala priti že včeraj, do sedaj je bila vedno točna, ali pa še raje prezgodnja, pozna nikoli...

Ker pa je danes nedelja, greva jutri po test. Upam, da bo user posted image user posted image , na user posted image  sva delala pol leta in si ga oba želiva. Priznam pa, da me je vseeno malo strah vsega neznanega kar naju čaka.

A verjetno je prav tako.

Lp Jo@n

(odgovor članu matejchykam)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?