|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Začela sem!
15.8.2007 17:35:12   
pravljica
jaz imam danes -4,5kg vse skupaj

zvečer pa palačinke z nutello namesto tortice...to se je najtežje odločit, kaj na OH dan za večerjo user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Začela sem!
15.8.2007 19:54:49   
Tinca7
Mi smo šli danes za kosilo na pico. In kako me je kelnar pogledu, ko sem rekla brez sirauser posted image user posted image user posted image . Joj, me je kar minil jest! No, sej sem vseeno celo pico pomazalauser posted image . Sem se res fino najedla - pomoje prvič po reh tednih. Za večerjo pa sladoled.

Pravljica, tudi pri meni je prvi problem Jan, ki je star slabih 7 mesecev in mu itak vse posebi kuham, Lara pa je zbirčna metka in tut je samo določene stvari. Pa še časovna razlika je. Jaz jem okoli 13h, ona in oči pa 17h. Tako, da pač moram posebi kuhat.

Moja teže pa kar stojiuser posted image . Zdej se že skoraj teden nič ne premakne. Verjetno je to že tisti del, ko se ustavi za nekaj časa, potem pa spet zalaufa - upam. Sicer pa bom verjetno malo pauze nardila. Jutri imam sadni dan, potem bom pa štiri dni nekako bolj normalno poskušala jest, potem pa naprej. Moram rečt, da sem prav izčrpana in se ne počutim najbolje. O moji tečnobi pa lahko moža uprašateuser posted image user posted image .

Uživajte!

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Začela sem!
15.8.2007 20:25:09   
POPY
PUNCE LEP POZDRAV!
TAKE STE ZAGNANE IN PRIDNE KOT SEM BILA JAZ. SHUJŠALA SEM TAKO 10KG V 2 MESECIH. KO SEM PRENEHALA Z DIETO IN SEM ŠE VEDNO LOČEVALA, S TEM DA SEM ZA ZAJTRK JEDLA SAMO SADJE - REZULAT PA JE BIL DA SEM SE ZAČELA NAZAJ REDITI PO 1KG NA TEDEN.user posted image

NO DA SE POHVALIM, DA SEM SE SEDAJ ZAČELA ZDRAVO PREHRANJEVATIIN KILOGRAMI SAMI OD SEBE POČASI LETIJO DOL, S TEM DA NA VSAKE 3H JEM.user posted image

MOJ MAIL: sonceksem@gmail.com

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Začela sem!
15.8.2007 20:33:43   
POPY
TOLK SEM VAM HITELA PISAT, DA SEM MOJ MAIL NAROBE NAPISALAuser posted image . NO SEDAJ VAM PA LAHKO ŠE TO DODAM, DA  SE DOBRO POČUTIM, SEM POLNA ENERGIJE IN ELANA, NE BOLI ME VEČ GLAVA, MENSTRUALNE KRČE IMAM ZA POL MANJŠE.user posted image user posted image user posted image
MAIL:soncesem@gmail.com

(odgovor članu POPY)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Začela sem!
17.8.2007 22:31:28   
katjandraž
No, preden naša tema zamre, še mal napišem.

Meni se enostavno ne da več. Sej se pazim, da res dopoldne jem sadje, samo sadje, če se le da, za kosilo ponavadi tudi še kar po dieti jem, si pa privoščim kaj sladkega, npr. piškote ob kavi ali kakšen sladoled. Najbolj me je pa zaneslo včeraj; sem bila z malima v Atlantisu, doma čist uničena od vode in sem zagledala Milko, ki so jo prejšnji večer prinesli prijatelji, ki so prišli na obisk in sem jo 2/3 sesula dobesedno v minuti, ostalo pa še danes. In to po kosilu, rižoti, ki jo imam ful radauser posted image .

Punce, ne zgledujte se po meni, ampak vztrajajte naprej. Mene tako v sredo čaka služba in bom težko tako jedla, v četrtek se pa dragi vrne in bo kaj dobrega skuhal, tako bi itak prej ali slej končala. Tiste, ki ste pa še na porodniški, meni je bilo takrat super hujšati, nisem bila obremnjena, imela sem čas, mala še ni bila tako zelo aktivna... In sem izgubila 11 kg, 3 sem sicer po pol leta nazaj dobila, ampak to zato, ker sem se res nažirala. Joj, dolgovezim, hočem samo povedat, da pri meni je ta dieta unčinkovala. So: Go for it!!!user posted image

(odgovor članu POPY)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Začela sem!
17.8.2007 23:02:30   
bini
hej hej...tud jest še vztrajam, čeprav skoz nekaj grešim..
katjandraž - pa ne nas zapustit takole nooooo .. prid nazaj... sej vsi grešimo user posted image .. zato je pa lušno skup hujšat user posted image ... jaz se sicer mal javljam, ker ima moj dopust in ves čas nekaj lazimo naokoli, ampak se vseen spomnim na vas..
in zarad grehov sem v tej rundi tudi jaz izgubila šele 2 kg, ampak sem že nad tem navdušena... če izgubim še ene 4 bi blo superca.. in vem da mi bo uspelo, tako kot vam drugim tudi in potem moram tud jaz ukinit nažiranje - ja, prav zavestno moram mislit da se izognem raznim sladkarijam user posted image ... in pa seveda že komaj čakam mojo aerobiko jeseni, ki mi da dodatne energije.. predvsem vem, da grem drug teden nazaj v službo in da se boljš počutim, če mi niso vse hlače totalno na knap user posted image  al pa se celo bojim, da bi se kaj strgalo user posted image ...

kakorkoli, danes sem jedla rižotko, zvečer pa koruzni storž - spekel moj dragi...
jutri je tisti super OH dan - še dobro da ima mami rojstni dan in je spet izgovor za torto,....
sicer pa se potem spet oglasim kaj kmalu...
veselo hujšanje vsem user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Začela sem!
20.8.2007 0:12:23   
pravljica
jaz še vztrajam user posted image  prvič sem zavestno grešila v petek na B dan...sem jedla polnjeno papriko (riža ne bi smelo bit v njej, pa je vseeno bil)...včeraj je bil spet samo krompir na jedilniku, za večerjo pistacije (pojma nimam, če je bilo to ok user posted image  )...danes na OH dan sem že namesto kosila pojedla kos torte in za večerjo še 2 kosa...smo bili na rd in ni bilo nič drugega zame user posted image

jutri spet sadni dan...groza! imam pa od danes meso z žara pripravljeno za v torek...kako diši iz hladilnika, komaj čakam, da ga zmlatim user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Začela sem!
27.8.2007 9:02:04   
lokvanj
Ojla!
No da poskusim še v tretjo user posted image . Mislim tretjo temo ne tretjo shujševalno kuro.
Pravljica mi je povedala da so (smo) avgustovke tukej - hvala Pravljica in sem se vam pridružila, če vam je prav?
Skratka začela sem 6.8. in do sedaj je šlo dobre 3 kile dol (beri 3,7 user posted image ). Sem zadovoljna pa upam da bo šlo tako fajn še naprej.
Da se na hitro predstavim; kake pol leta pred nosečnostjo sem nehala kadit in seveda pridelala en kup odvečnih kil (se reče 15), potem pa še nosečnost in jih dobim še 15 (hvala bogu sem imela strogo G in sem se pazila tako da je bila v glavnem sama voda. Po porodu (mali je star sedaj 7 mesecev) sem v 5 tednih izgubila vso odvečno težo ki sem jo pridelala v nosečnosti, potem pa začela topiti še ostalo "navlako". Uspelo mi je stopiti 5 kil, potem pa se je ustavilo. No sedaj sem nehala dojiti insem se lotila ločevalne, da pokurim še teh 10 kil (od katerih jih imam sedaj še 7 za spravit dol)!
Skratka od 30 kil + na dan poroda mi jih je ostalo za stopit še 7. Upam da kmalu uspe, da lahko končno oblečem "stare" cote nazaj.user posted image
No zdej sem napisla vse. Upam da se vam lahko priključim, če seveda še vztrajate. No Pravljica sigurno user posted image
LP

_____________________________

lokvanj

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Začela sem!
27.8.2007 12:45:31   
pravljica
no, da sva vsaj še dve tu gor user posted image  pa kaj, a ste vse na dopustu al kako?!

ja, -6kg je pri meni user posted image  kar tako naprej user posted image

danes spet testenine + neskončno zelenjave, zvečer pa še ne vem, tortica? verjetno user posted image

jutri sadni dan, ki sploh ni več problem, odkar vem, da lahko tudi oreščke jem user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu lokvanj)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Začela sem!
28.8.2007 9:03:29   
lokvanj
No vsaj dve se še boriva ane?! Jaz imam danes OH dan in bomo jedli zelenjavno pico. Zvečer pa tortico verjetno. Jupi!!!!!user posted image
Potem pa jutri sadni dan, ki zna biti včasih prava mora. Dones sem se spet vagala in imam 4 kg -. Fajn! Naslednji teden pa je prvi vodni dan. To je pa cela katastrofa. Predvidevam da mi ne bo zneslo cel dan pit samo vodo, zato sem se že vnaprej odločila da si bom kupila lubenico in jo jedla čez dan. Namreč če ne jem čisto nič čez dan me za znoret boli glava. Pa si nekak ne morem tega zdej privoščit ker se moram polna energije posvetit malemu razgrajaču user posted image . Tako da mal potihem računam na to, da bo do 4.9. (ko je spet mesni dan, po enem sadnem dnevu in enem vodnem (se pravi lubeničnem user posted image ) tahtnica pokazala še kako kilo manj. Upam namreč na -5 v prvem mesecu. Upam da uspe.
Pravljica kolk maš pa še ti dol za spravit? A boš držala dieto 3 mesece al samo do željenih kilogramov?
Lp vsem, če sploh še kareta to bere user posted image

_____________________________

lokvanj

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Začela sem!
28.8.2007 13:25:39   
Allia
Ne, ne, jaz sem tudi še tu.Sicer malo šepam za vami, ampak vztrajam.Jaz ne delam po ločevalni, ampak po "manj žri".V 3 tednih -2 kg, ker sem malo že nazaj dobila.Kadar vidim da izgubim hitro nadoknadim s sladkim, pa je spet mal več kg na tehtniciuser posted image user posted image user posted image Moram prenehat s tem,saj se vrtim tako v krogu.

(odgovor članu lokvanj)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Začela sem!
28.8.2007 19:57:37   
lokvanj
Allia, saj ni važno kako se reče dieti, važno da gredo KILE DOL!!!! user posted image user posted image
Če ti je ta metoda ljubša in če deluje potem ni panike. Jaz imam to v planu po počet ko bom prišla nazaj na normalne kile.
Evo OH dan je za mano. Jutri pa sadje.....user posted image
Ok no sej bo nekak.user posted image
LP

_____________________________

lokvanj

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Začela sem!
28.8.2007 22:46:26   
pravljica
za mano sadni dan (+ arašidi za kosilo + lonček pistacij za večerjo...saj gre user posted image  )...ampak potem grem to vpisovat v tabelo in zagledam jutrišnji dan v MODRI barvi user posted image  jao meni...ne vem, če ne bom tudi lubenice razrezala...imam še eno celo v omari user posted image ...tehtam se jutri...upam, da bo tokrat 6 minusa user posted image  

ja, računam na vse 3 mesece...še DVA cela! user posted image ...mi ni težko zdržat, ker ne kompliciram preveč, pa čisto lepo učinkuje...kaj bi šele bilo, če bi dovolj pila (več kot 1 liter na dan ne spravim vase, sadje mi pa tudi ne gre več) user posted image  ...hlače mi že pošteno dol lezejo, ampak mi še ni za it po nove, ker računam še vsaj 5 minusa user posted image  itak da mi bo ratalo user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu lokvanj)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Začela sem!
29.8.2007 9:08:28   
lokvanj
Odlično pravljica. Držim pesti za VODNI DAN (pomoje je bolš da razrežeš lubenico če že vnaprej veš da bo težka - bolš kot pa da te okol kosila prime "ta žlehtna" in se grdo pregrešiš že s čim user posted image ).  Moje mnenje...
Drugač pa predvidevam da si se že vagala in pričakujem rezultate, upam da ti je uspelo 6-. Moj vodni dan je 3.9. , tako da se vagam pol 4. da vidim kaj in kako, pol se bom pa še 6. k je ravno en mesec od štarta diete.
Sej načeloma men tut ni težko, samo sadni dan mi je mal smotan, drugač pa ni panike. Pa še to je fajn k tut mož dela z mano in pol edn drugega vzpodbujava.user posted image
Jutri je mesni dan , midva greva pa ven jest za obletnico poroke user posted image . Si bova privošla en fajn zrezek pa eno tono solate zraven user posted image .
Ja nič Pravljica javi kile pa držim pesti da zmagaš današnji dan user posted image user posted image user posted image .
lp

_____________________________

lokvanj

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Začela sem!
29.8.2007 12:06:06   
pravljica
he he -6,5kg ...pa vodni dan pred mano user posted image  bom kar brez lubenice user posted image  sam z vodo se tako po požirkih silim, mi je že kar slabo, na prazen želodec user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu lokvanj)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Začela sem!
30.8.2007 8:33:32   
lokvanj
Čestitke Pravljica! Mi smo včeraj borbali s sadnim dnem. pa mi ni fajn k je tako grdo vreme, pol ne moreš it ven, pa ti gre hrana po glavi user posted image . No skratka je šlo skozi in danes je na vagi že prov fajna številka in sicer 4,8 kg manj user posted image user posted image user posted image .
Mogoče bom tudi jaz pri vodnem dnevu nekje na enih 5,5. To bi bilo namreč odličnouser posted image
Lep dan vsem

_____________________________

lokvanj

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Začela sem!
30.8.2007 14:35:22   
pravljica
po vodnem dnevu (brez lubenice user posted image  ) so kg isti kot včeraj...- 6kg user posted image  zdaj mi je pa slabo, tako sem se najedla...zrezek v omaki z zelenjavo, kos črnega kruha in 1 skleda solate s paradižnikom user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu lokvanj)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Začela sem!
30.8.2007 14:50:53   
muška
Babike jaz grem zraven, če me vzamete. Dol moram spravit 5 kg,ki sem jsi jih pridno nabrala na morju user posted image ,  mučim se že od torka, pa nič od nič! Seveda nisem bila  disciplinirana in se tako ne čudimuser posted image

OK kateri dan je torej jutri? mesni? OH? sadni?

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Začela sem!
30.8.2007 15:29:47   
muška
Jaz grem v drugo skupino, ki je pravkar začela s hujšanjem , babike, veliiiiko uspeha in veliiiko izgubljenih kil vam želim user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Začela sem!
30.8.2007 16:01:18   
lokvanj
Lepo da si zdržala brez lubenice Pravljica, user posted image !!! Čestitke user posted image user posted image user posted image .
Če imaš danes zares isto težo pol to verjetno pomeni da se bo obdržala in da si danes štartala res z 6 kil -. Sej veš kaj mislim ane? Tistih mojih 4,8 od danes zjutraj bo lahko da jutri 4,5 user posted image .
Skratka jaz sem imela danes čevapčiče, malo črnega kruha zraven in seveda paradižno solato user posted image user posted image . Obožujem mesni dan (zanimivo da drugače nisem nek ljubitelj mesa user posted image user posted image ). Jutri pa krompir z blitvo in ogggrrrooommmnnnooo česna gor! Fajn. Dobro da nikamor ne grem haha.
LP

_____________________________

lokvanj

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 120
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?