|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vaše mnenje, izkušnje - kdaj spet začeti?
11.8.2007 22:14:43   
kodrana
no, vsaj ta datum ni isti. sama sem jo imela 12. maja.
no, jaz niimam teh težav, da dolgo čakam. namreč, sama imam g. v manjšem mestu in brez težav pridem na vrsto, če je treba že isti teden. ni take nore gužve, g. je pa tudi dobra. jo hvalijo, še g., ki mi je delal abrazijo je rekel, da imama odlično g. user posted image .
da bi ble noseče? obe? že takoj? nemogoče. kaj pa če sva obe noseči naslednji mesec?user posted image  no, naj se zgodi.. kar se mora. mi2 sva kar pridna. vsak dan ali vsaj vsak drug dan user posted image . pa tud folno jem, še 4 tabletke imam, potem pa začnem kar s centra med mami, ki ima še več vitaminov.user posted image
bomo vidli kaj bo. upam na najboljše. da bo vse skup kičasto.user posted image

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu mukla)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vaše mnenje, izkušnje - kdaj spet začeti?
12.8.2007 12:25:01   
mukla
Kakšne tablete so pa centra med mami. Men so v lekarni priporočil elevit. Ma tut več vitaminov. Verjetno je podobna zadeva. A te se tut kupijo v lekarni? Ja, jst jem folno že od decembra lani. Je rekla maja, da naj ne prekinem.

Ja, obe ta mesec, al pa obe nasledn. A aaaaaaa? Full fora. user posted image


(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vaše mnenje, izkušnje - kdaj spet začeti?
12.8.2007 12:35:18   
kodrana
to je vse isto. v lekarni mi je reku, da so vsi ti izdelki isti, razlika je v ceni, pa mogoče v odmerku. elevit je kar dražji. tako da, sem vzela centra med mami. saj je itak vseeno. sama itak jem zelo pestro hrano. ničesar mi ne primanjkuje. hemoglobina sem imela med nosečnostjo 130, kar je odlično. sedaj po ss, pa sem si dala pregledat še ščitnične hormone, holesterol in krvno sliko. bilo je več kot odlično. zdrava sem. tako da.. akcija.
me pa jajčniki bolijo nekaj. že par dni. mozoljčke dobivam. bi bla lahko noseča? ah. ali pa sem si prehladila rodila v toplicah? tud to je možno, a ne? ker me od takrat neki špika.
upajmo na najboljše. in da bova res srečki user posted image . zelo kmalu. user posted image

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu mukla)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Vaše mnenje, izkušnje - kdaj spet začeti?
12.8.2007 22:22:42   
mukla
Lahko, da so topice postile bolečine. Pa ni panike. To se samo poštima. Men se je tut včer naredu mozol na ličku. Bi ga najraj stisnala, pa full boli. To se mi že dolg ni nardil. Le kaj bi to bilo?

Lp 

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vaše mnenje, izkušnje - kdaj spet začeti?
13.8.2007 14:37:41   
kodrana
mukla stiskam pesti. upam, da nama res kamlu uspe. upam,da je mozoljček pokazatelj česa.. user posted image user posted image .

javite se še ostale. rada bi še kako mnenje. dajmo punce. bit aktivne. pišite kaj.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu mukla)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Vaše mnenje, izkušnje - kdaj spet začeti?
14.8.2007 12:12:35   
varci
Pozdravljene vse skupaj!
sem nova na forumu in sem imela ss začetek julija v 7. tednu (abrazija - ni bilo utripa). Prvo user posted image  sem dobila točno na 28. dan, kot ponavadi. Po prvi sem bila pri G. na pregledu, vendar je rekla, da sluznica še ni dovolj zadebeljena, ker sem bila takoj po user posted image  in me je ponovno naročila 19.9.. Konec avgusta pričakujem drugo user posted image  in sem nekako upala, da bi lahko začela delati user posted image , vendar bodo plodni dnevi teden pred UZ in ne vem ali naj počakam ali lahko poskusiva že prej. G. je pa rekla, da imam policistične jajčnike, vendar imam redno user posted image  na 28. dni in tudi zanosila sem v prvo. Ali ste tudi ve tako neučakane kot jaz in pa kaj mi svetujete glede tega ali naj počakam do 19.9.?

vsem želim user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Vaše mnenje, izkušnje - kdaj spet začeti?
14.8.2007 13:33:35   
Anonimen
Varci, te popolnoma razumem, tudi jaz sem neučakana. 24. imam pregled potem pa čakam na operacijo pregrade... bi tudi že rada .... ampak bom raje počakala, ker nočem, da spet pride do SS.

Bolje, da počakaš, saj bo hitro 19.

SREČNO.user posted image

(odgovor članu varci)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Vaše mnenje, izkušnje - kdaj spet začeti?
14.8.2007 13:50:22   
kodrana
če si imela abrazijo je itak priporočljivo počakat vsaj dva ciklusa. torej, ti priporočam, tako kot tudi dr. pušenjak priporoča vsaj dva ciklusa. ker, če že prvi ciklus oz. že takoj drugi ciklus in sluznica ni še dovolj obnovljena, se lahko ponovi splav oz. se lahko vraste posteljica in je potrebno po porodu odtranit maternico. se redko zgodi ampak se. lahko pa še pogledaš na forum http://med.over.net/, kjer dr.ginekolog pušenjak odgovarja na vprašanja bralcev.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Vaše mnenje, izkušnje - kdaj spet začeti?
14.8.2007 13:51:06   
Neža7
Jaz bi tudi kar začela, vendar tudi moram čakat do konec november preden lahko znova poskusiva. Se mi zdi, da to je taaaaaakooooo daleč, ampak tudi jaz si ne želim, da bi imela spet ss. Medicinska sestra me je ful čudno pogledala, ker hočem, da me G pregleda preden znova poskusim.user posted image Še za to moram počakati do september, da se lahko za oktober naročim. NORO!!!!!!!! G je vedno na dopusto.user posted image   Komaj čakam, da bo meni in tudi ostali puncami posijal soncekuser posted image   

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Vaše mnenje, izkušnje - kdaj spet začeti?
14.8.2007 14:58:55   
varci
Neža7 zakaj moraš pa tako dolgo čakat, da se naročiš, sej tudi če je G. na dopustu bi te sestra lahko naročila.
Saj mi vsi pravijo, da bo kmalu 19.9. ampak sej veste. Bom počakala, ker si tudi jaz ne želim še enkrat skozi to (SS), ker še zdaj včasih zajokam, ker mi je tako hudo.
A mi lahko katera pove, pri katerem tednu se že vidi če srček bije, ker razmišljam, da bi šla samoplačniško na UZ, ker od živcev ne bom mogla čakati  8. oz. 10. teden, ko naroča moja G. Pa če mi lahko katera priporoča kam bi lahko šla.
Bi bila ful hvaležna.

Pa hvala vsem, ki ste odgovorile na vprašanje user posted image

user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Vaše mnenje, izkušnje - kdaj spet začeti?
14.8.2007 15:03:30   
varci
Kodrana, upam, da te lahko vprašam. A je tebi že uspelo ponovno user posted image ?


LPuser posted image

(odgovor članu varci)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Vaše mnenje, izkušnje - kdaj spet začeti?
14.8.2007 16:28:02   
Ana Luna
Varci, žal se ena nesrečnica ...user posted image Tudi mene čaka abrazija ta teden. V čet. mam še en pregled, vendar sm upanje, da bi blo kej drugače, čisto zgubila (sem v 10.t.user posted image ).
Srček se mora slišat že pri 5ih tednih in 5ih dneh.
A mi lahko katera razloži, kaj pomeni imeti policističen jajčnik?

(odgovor članu varci)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Vaše mnenje, izkušnje - kdaj spet začeti?
14.8.2007 16:53:34   
kodrana
varci ne vem kam na samoplačniški uz. po moje kam v večji karj. ne vem. vpraši svojga g., da te vzame samoplačniško prej. plod in srček se ponavadi vidi kaj kmalu. pri meni se še v 5, skoraj 6 tednu ni videl. šele kasneje.
lahko vprašaš. itak. sedaj so moji plodni dnevi za mano. in še ne vem. moram počakat še vsaj nekje 10 dni. pa bomo vidli. čeprav imam občutek, da nekaj bo.. sem pa že imela dve menstruacije po ss. nisva pa zelo načrtno delala na user posted image . če bo bo, če ne ne. pa drug mesec.
a tebi so delali tako imenovani mini splav? ko samo z vakumom posrkajo vsebino iz maternice ven in si pri zavesti?
Ana Luna žal mi je.. user posted image  nosečniški znaki so verjetni izginili? če je plodek odmrl. pri meni je in kar na enkrat sem se počutila fajn, brez slabosti, spet ješča, prsa me niso bolela, pritisk v trebuhu je izginil, ampak nisem vedela, da to pomeni, da je konec.. verjemi, čeprav je sedaj težko, da je moralo biti nekaj hudo narabe in narava je naredila selekcijo. čeprav je težko, ko se gre zate. s časom bolj razumsko gledaš na vso stvar. čeprav pri srčku te vedno stiska in špika. ter strah ostane, kaj bo naslednjič. a nimamo kaj, glavo pokonci in v nove boje.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Vaše mnenje, izkušnje - kdaj spet začeti?
16.8.2007 12:36:14   
varci
Kodrana, ne bila sem v 9. tedni in ne v 7. kot sem zadnjič napisala. Dobila sem splošno anastezijo, pol pa vakum in abrazija po 5 urah pa domov pa 1 teden bolniške.

Ana Luna, policističen jajčnik je meni se zdi, kadar se ti na jajčniku delajo vodne ciste, včasih same počijo in se ponovno naredijo. Problem je pri tem, da imajo nekatere ženske zaradi tega neredneuser posted image  in posledično tudi ovulacijo. Jaz hvala bogu nimam teh težav, čeprav imam policistične jajčnike.

lp

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Vaše mnenje, izkušnje - kdaj spet začeti?
16.8.2007 13:59:31   
kodrana
varci, če si imela abrazijo, potem je najbolj, da počakaš vsaj še en ciklus. da sta dva ciklusa za tabo. res. jaz an tvojem mestu bi. odločitev je pa tvoja.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu varci)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Vaše mnenje, izkušnje - kdaj spet začeti?
16.8.2007 14:06:22   
varci
Je Kodrana saj bom počakala. Itak imam šele 19.9. ponovni UZ in takrat bo že 2 ciklus mimo in pa tudi plodni dnevi, tako da bom padla že v tretjega potem pa veselo na delo.user posted image

Hvala lpuser posted image

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Vaše mnenje, izkušnje - kdaj spet začeti?
16.8.2007 14:19:26   
kodrana
najbolj zdravo, ja. user posted image  želim ti, da potem čim prej zagledaš magični user posted image user posted image . kamlu bova srečki user posted image  z zdravima pikicama. boš videla. srečno.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu varci)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Vaše mnenje, izkušnje - kdaj spet začeti?
16.8.2007 15:36:31   
varci
Tudi tebi Kodrana.user posted image

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Vaše mnenje, izkušnje - kdaj spet začeti?
17.8.2007 9:00:01   
Neža7
VARCI.....
Zakaj moram čakat????? Ker so v Velenju neumni! V zdravstveni domu se lahko samo kregaš, ker nobenemu se ne da delat. Medicinska sestra je rekla, da je zdravnica do konca avgusta na dopust in da me lahko noroči v septembru, ko bo zdravnica nazaj. Te medicinske sestre mi grejo tako na živce!!!!!!! (ampak niso vse enake)
 

(odgovor članu varci)
Neposredna povezava do sporočila: 44
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?