|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 9:40:39   
tonja
IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

IZVIRNO SPOROČILO: LANLAN

No moj je imel veliko krizo ko sem bla noseča.Takrat sem si želela da ga nikol ne bi srečala.Ko so se mi pa kolegice odprle in povedale kakšni so njihovi desci pa vidim da je moj še pri taboljših
ja,pr men tud..deci pač...rajš ne povem kva j blo..


samo, da so se vam porihtali tile vaši možekiuser posted image .

seveda me kdaj razjezi,ampak  morem rečt ampak res iskreno, itak, da sem pristranska, ker je moj ampak vseeno...ni boljšega od njega..ker mi je samo on pokazal kaj  je ljubezen in res sem hvaležna, da sva skupaj in on je točno tak,ki sem si ga želela za možain očeta mojih otrokuser posted image user posted image . in tolk kolkr mi on pomaga je neverjetno...najbolj pri njem mi je oa všeč spoštljiv odnos in da ni mačističen kokr jst sem dec, men tega ni treba, pa privlačnost je na viškuuser posted image , ...no zdej bom pa nehala hvalt, ker sem že sam seb ogabnauser posted image


Tudi jaz se večkrat vprašam, kako to, da sem imela tako srečo, da sem naletela na tako fajn moža. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 9:41:40   
tonja
IZVIRNO SPOROČILO: Sončni žarek

Punce kaj pa če je kaj povezano z lunouser posted image  glede spanja ponoči?

Sem šla Evo "malce dregnit" da sem preverila če je vse OK z njo....jo že slišim, očitno se prebujauser posted image user posted image user posted image
 
Danes pa imam posebno misijo-mi je crknilo gretje zadnej šipe in moram šipo zlomit s kakšnim kamnomuser posted image


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 9:42:16   
Sončni žarek
Lenča hvala, bom preverila ampak dvomim....živim bogu za hrbtom.....še pametne stajice nimajouser posted image
 
Imam pa 400.....

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 9:42:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tonja

IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

IZVIRNO SPOROČILO: LANLAN

No moj je imel veliko krizo ko sem bla noseča.Takrat sem si želela da ga nikol ne bi srečala.Ko so se mi pa kolegice odprle in povedale kakšni so njihovi desci pa vidim da je moj še pri taboljših
ja,pr men tud..deci pač...rajš ne povem kva j blo..


samo, da so se vam porihtali tile vaši možekiuser posted image .

seveda me kdaj razjezi,ampak  morem rečt ampak res iskreno, itak, da sem pristranska, ker je moj ampak vseeno...ni boljšega od njega..ker mi je samo on pokazal kaj  je ljubezen in res sem hvaležna, da sva skupaj in on je točno tak,ki sem si ga želela za možain očeta mojih otrokuser posted image user posted image . in tolk kolkr mi on pomaga je neverjetno...najbolj pri njem mi je oa všeč spoštljiv odnos in da ni mačističen kokr jst sem dec, men tega ni treba, pa privlačnost je na viškuuser posted image , ...no zdej bom pa nehala hvalt, ker sem že sam seb ogabnauser posted image


Tudi jaz se večkrat vprašam, kako to, da sem imela tako srečo, da sem naletela na tako fajn moža. user posted image


user posted image user posted image user posted image za naše čudovite možeke

(odgovor članu tonja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 9:43:20   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Dons ga je pa tud men sračkala.Celo noč mi je visela na joški in jedla in jedla in jedla....
Ob pol sedmih zjutrej je pa vse letelo iz nje.
[/quot

Tud naša. Ponavad se zjutraj zbudim zarad polnih jošk, dans pa nič, scuzano do konca.user posted image


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 9:45:05   
Sončni žarek
grem jo uredit in nahranit.....Pa potem priletim nazaj-sem prava odvisnicauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 9:45:50   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: Talika19

Pajac, čestitke za 11 let, to je pa že kar doba. Midva bova imela februarja komaj 3 leta. user posted image


Ja, čestitke obema. Midva pa za novo leto 7let. Hitr gre.


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Talika19)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 9:47:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sončni žarek

grem jo uredit in nahranit.....Pa potem priletim nazaj-sem prava odvisnicauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ...vse smo isteuser posted image

(odgovor članu Sončni žarek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 9:53:01   
JORJA
Pozdravljene!
Očitno sem jaz tukaj gor rekorderka.user posted image ...o vsem..
čez 4 mesece jih bom imela že 34 (let)!!!
Skupaj pa sma z mojim user posted image  že 15 let!!
Začela sva hoditi ko sma bila še v srednji šoli,
jaz stara 18 on pa 17.

(odgovor članu Talika19)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 9:54:28   
tikca
Midva z mojim user posted image  mava pa skupaj 5 let, sama jih imam pa 34, verjetno vodim tukaj kajne?user posted image
Moj Lovro je pa spet prehlajenuser posted image . Je ponoči smrkal kot kaka stara ženička, pa kašljal, pa kihal....ni da niuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 9:56:07   
tikca
JORJA kar potolaži seuser posted image , jaz grem v 35 aprila

(odgovor članu tikca)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 9:58:17   
tonja
IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

IZVIRNO SPOROČILO: Sončni žarek

grem jo uredit in nahranit.....Pa potem priletim nazaj-sem prava odvisnicauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ...vse smo isteuser posted image


jp

jaz imam v sobi zraven računalnika likalnik, pa po vsakem zlikanem kosu pritisnem refresh user posted image  user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 10:02:04   
JORJA
Mi je kar odleglo user posted image ....ampak počutim se
pa staro nič več kot 25 let. No mogoče kakšno leto več......

(odgovor članu tikca)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 10:06:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tonja

IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

IZVIRNO SPOROČILO: Sončni žarek

grem jo uredit in nahranit.....Pa potem priletim nazaj-sem prava odvisnicauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ...vse smo isteuser posted image


jp

jaz imam v sobi zraven računalnika likalnik, pa po vsakem zlikanem kosu pritisnem refresh user posted image  user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image ta je pa res dobrauser posted image user posted image , jst imam pa rač. v dnevni in za vsako,k grem karkoli v kuhinjo ali pa da sem umaknem s kavča pritisnem refresh

(odgovor članu tonja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 10:10:36   
saskija
Pajac najprej čestitke za dolgo ljubezenuser posted image . Glede cepljenja sem mislila, da prečitam strokovne zadeve ne neka mnenja vseh mogočih ljudi, prečekiram tudi to ampak ne vzamem vse za sveto. Običajno povprašam še kakšnega pediatra kja si misli potem pa se odločim.

Ja tudi jaz sem bolj pri tastarih tukaj gor jih štejem že 33 z mojim možem sva skupaj 10 let pa morem rečt da zaenkrat se dobro razumeva, kolikor pač moški razumejo nas ženskeuser posted image .

Talika- zakaj pa ne ješ sadja in zelenjave, jaz jem recimo za zajtrk danes  recimo samo dva jabolka in nekaj krhljem mandarine pa kakšno suho slivo, tudi malice so sadne, pa veliko zelenjave pri kosilu pa ga nič ne napenja. sem tudi pri prejšnjih dveh tako delala in sem vedno bila zdrava med dojenjem. napenjajo aditivi, bela moka, beli sladkor, mleko, jajca...

(odgovor članu tikca)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 10:10:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: JORJA

Mi je kar odleglo user posted image ....ampak počutim se
pa staro nič več kot 25 let. No mogoče kakšno leto več......


sej to je pa najbolj važno....ne koliko si stara ampak koliko se počutišuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu JORJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 10:11:19   
abc100
Dober dan!

Mi smo pa spali kot vedno, se pravi od 20 do 6.30, pol pa še do 8. Tko da se jest glede zaspanosti ne morem pritožvat. Vsaj na Janeza ne morem zvalit krivde da sem zaspana, lahko jo pa na rr, ker če grem pozno spat je to zarad vas.

Marca bom stara 24, moj je pa star 31. Avgusta je bilo 7 let odkar sva skupi. Pri nama je šlo pa bolj počasi, pri njem živim šele leto in pol. Prej ene 3 leta je pa med tednom on pri meni spal jest sem šla pa čez vikend k  njemu. Sva bila skor soseda, pa se prej nikol nisva vidla.user posted image user posted image  

Pa jest bi se tud učlanla v klub žensk s žudovitimi partnerji.


_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu JORJA)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 10:12:06   
tonja
IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

IZVIRNO SPOROČILO: tonja

IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

IZVIRNO SPOROČILO: Sončni žarek

grem jo uredit in nahranit.....Pa potem priletim nazaj-sem prava odvisnicauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ...vse smo isteuser posted image


jp

jaz imam v sobi zraven računalnika likalnik, pa po vsakem zlikanem kosu pritisnem refresh user posted image  user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image ta je pa res dobrauser posted image user posted image , jst imam pa rač. v dnevni in za vsako,k grem karkoli v kuhinjo ali pa da sem umaknem s kavča pritisnem refresh


in verjetno imaš veliko dela v kuhinji, da greš lahko čim večkrat mimo računalnika user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 10:14:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tonja

IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

IZVIRNO SPOROČILO: tonja

IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

IZVIRNO SPOROČILO: Sončni žarek

grem jo uredit in nahranit.....Pa potem priletim nazaj-sem prava odvisnicauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ...vse smo isteuser posted image


jp

jaz imam v sobi zraven računalnika likalnik, pa po vsakem zlikanem kosu pritisnem refresh user posted image  user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image ta je pa res dobrauser posted image user posted image , jst imam pa rač. v dnevni in za vsako,k grem karkoli v kuhinjo ali pa da sem umaknem s kavča pritisnem refresh


in verjetno imaš veliko dela v kuhinji, da greš lahko čim večkrat mimo računalnika user posted image  user posted image  user posted image


tonja, ja valdauser posted image user posted image

(odgovor članu tonja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 10:15:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: abc100

Dober dan!

Pa jest bi se tud učlanla v klub žensk s žudovitimi partnerji.



user posted image user posted image seveda, te sprejmemouser posted image

(odgovor članu abc100)
  Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 10:16:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: abc100

Dober dan!

Mi smo pa spali kot vedno, se pravi od 20 do 6.30, pol pa še do 8. Tko da se jest glede zaspanosti ne morem pritožvat. Vsaj na Janeza ne morem zvalit krivde da sem zaspana, lahko jo pa na rr, ker če grem pozno spat je to zarad vas.



Bravo Janezuser posted image user posted image

(odgovor članu abc100)
  Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 10:18:15   
tonja
IZVIRNO SPOROČILO: abc100

Mi smo pa spali kot vedno, se pravi od 20 do 6.30, pol pa še do 8. Tko da se jest glede zaspanosti ne morem pritožvat. Vsaj na Janeza ne morem zvalit krivde da sem zaspana, lahko jo pa na rr, ker če grem pozno spat je to zarad vas.

Pa jest bi se tud učlanla v klub žensk s žudovitimi partnerji.



Dobrodošla v klubu user posted image

Drugače pa pazi, da se Janez ne prehladi.
Tudi mi smo spali po cele noč dokler se ni prehladil, od prehlada naprej pa gre postopoma na boljše. Sedaj se zbujamo samo še enkrat na noč user posted image  user posted image  user posted image


Čez vikend smo bili pri babici in dediju v Prekmurju. Pa je bil tolk utrujen da je včeraj čez cel dan spal, zelo malo je bil buden, pa čez noč je tudi spal pa sedaj nadaljuje včerajšnji spalni maraton........

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 10:22:30   
Sončni žarek
Sem že nazajuser posted image user posted image user posted image

Tudi jaz se pritožujem klubu "čudovitih možev"user posted image user posted image user posted image  no ni mož, ampak ker imam njegov priimek, je to istouser posted image .....pa čisto zares. Sicer pa življenje je zame polno kompromisov-kako dobrojih znaš sklepati, tako poteka tvoja pot.....Do nasprotij pride marsikdaj, odvisno pa je koliko si kdo "žene k srcu"  in koliko je "občutljiv"...pa seveda pogovor, pogovor in še enkrat pogovor......Ravno tistim, ki pravijo da se pa res nikoli ne skregajo in so na zunaj idealni -tam prej ali slej poči!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 10:27:41   
tonja
IZVIRNO SPOROČILO: Sončni žarek
Tudi jaz se pritožujem klubu "čudovitih možev"user posted image user posted image user posted image  no ni mož, ampak ker imam njegov priimek, je to istouser posted image .....pa čisto zares. Sicer pa življenje je zame polno kompromisov-kako dobrojih znaš sklepati, tako poteka tvoja pot.....Do nasprotij pride marsikdaj, odvisno pa je koliko si kdo "žene k srcu"  in koliko je "občutljiv"...pa seveda pogovor, pogovor in še enkrat pogovor......Ravno tistim, ki pravijo da se pa res nikoli ne skregajo in so na zunaj idealni -tam prej ali slej poči!!!


To mi je pa tašča svetovala pa ima res prav, saj je šla tudi ona čez mnoge težke preizkušje s svojim možem pa jih je vse rešila ravno s pogovorom user posted image

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Avgustovke 07
20.11.2007 10:27:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sončni žarek

Sem že nazajuser posted image user posted image user posted image

Tudi jaz se pritožujem klubu "čudovitih možev"user posted image user posted image user posted image  no ni mož, ampak ker imam njegov priimek, je to istouser posted image .....pa čisto zares. Sicer pa življenje je zame polno kompromisov-kako dobrojih znaš sklepati, tako poteka tvoja pot.....Do nasprotij pride marsikdaj, odvisno pa je koliko si kdo "žene k srcu"  in koliko je "občutljiv"...pa seveda pogovor, pogovor in še enkrat pogovor......Ravno tistim, ki pravijo da se pa res nikoli ne skregajo in so na zunaj idealni -tam prej ali slej poči!!!


se strinjamuser posted image

(odgovor članu Sončni žarek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?