|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mrtvaške glave
10.8.2007 16:44:20   
Anonimen
Naš ima tisto prvo, svetlomodro pa belo črtasto z mrtvaško glavo. Lušna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Mrtvaške glave
10.8.2007 23:15:26   
Pobalami
Kakšna za popestritev je res vredu, pa še bulerje gor pa je.user posted image

No ko sem bila jaz zadnjič v H&M so bile res same mrtvaške glave, mumije, dinozavri in zverine. Nobeden ni bil nič prijazen. Prav morbidno je zgledalo. Si moral prav brskat za "normalnimi" cunjami. Mislim, da je miki miška ušla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Mrtvaške glave
11.8.2007 9:27:49   
skuštrana
Mi je bolj všeč pisano, črne barve se bodo v življenju še tako nanosili.


Saj niso vse črneuser posted image . Jaz sem naši tamali v HM kupila tako luškano tuniko, oblekco v roza barvi...Je prava frajerka, ko ji to oblečem in pa take ozke kavbojke, ki so sedaj tudi in.. Pa balerinke. 
Grejo pa men razni snoopiji in miki miške tud že malo na živce.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Mrtvaške glave
11.8.2007 10:46:04   
anjaa
tudi jst sem jih nekaj dni nazaj gledala v h&m, pa teh oblekic svoji tamali nebi nikoli oblekla pa tudi če bi jih vse zastonj dobila

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Mrtvaške glave
11.8.2007 10:53:05   
crci06
a sploh otroci še vedo, kaj so miki miške?
Men so za punčke še vedno všeč lepi, a ne kičasti metuljlki, rožice itd...

Joj, staromodna mami user posted image

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Mrtvaške glave
11.8.2007 10:55:09   
Miss Piggy
Sem že mislila, da sam men to ni všeč user posted image . Men so pa Miki miške, Snoopy, Miha ipd. čist super. Za mrtvaške glave ipd. bo pa še čas, čez nekaj let recimo. Pa še takrat se bom zihr zmrdovala user posted image .

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Mrtvaške glave
11.8.2007 11:06:34   
anjaa
ma upam da pri nas tegale časa mrtvaških glav ne bo nikoli!

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Mrtvaške glave
11.8.2007 15:34:22   
3T
Neee, pardon ali sem preveč staromodna, ampak, meni to sploh ni všeč. Mrtvaška glava je in konec, je veliko lepših motivov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Mrtvaške glave
11.8.2007 15:41:24   
rija
Imamouser posted image

Meni pa je všeč....

a da ni lep takle mali gusarčekuser posted image

user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Mrtvaške glave
12.8.2007 14:07:48   
mayci
Jaz sem bila ravno včeraj v H&M v Lj., sem kupila samo ene čisto navadne kavbojke. Sem seveda hotela še malo zapravljat, pa sem bila čisto razočarana, povsod same lobanje. Saj niso grozne, ampak nekako mi ni, da bi oblačila 2-letnika v "kostkote"user posted image .  Meni osebno je pa Snoopy še vedno prav všeč... Ja, še ena "staromodna" mami.user posted image
Rija, tale tvoj fantič je pa prav luškan gusarček, saj na majici ni tista mrtvaška glava ampak gusar! Ta mi je čisto všeč.user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Mrtvaške glave
12.8.2007 22:59:12   
skuštrana
Ah, kaj češ, jaz se pa rajši že sedaj počasi navajam na tele glavce, da me ne bo potem v puberteti kap stisnila user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Mrtvaške glave
13.8.2007 20:54:02   
mayci
Imaš prav, skuštrana, saj verjetno je bolje, da se zdaj navadimo, ko smo še mladi..user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Mrtvaške glave
13.8.2007 20:58:45   
Anonimen
Pojdite pa v Zaro, tam pa ni mrtvaških glav.

(odgovor članu mayci)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Mrtvaške glave
14.8.2007 15:39:35   
marelicaa
Ta majčka z gusarjem je vredu. Mene moti, da imajo res v večini same zmaje, glave in nevem še kaj. Zelo težko je najti majčko brez vsakega motiva. Očitno bo treba še kakšno punčko naročit. Za njih najedeš veliko lepih in ugodnih stvari, za fante pa....

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Mrtvaške glave
14.8.2007 22:39:04   
eya
Jaz sem zadnjič majice s temi glavami kar obšla...mam, saj ne, da so grozni tile kostkoti, ampak vseeno mi nekak ne sedejo. Mogoče samo kot majhen detajl...takole kot ga ima recimo od Rije mali...samo na rutki.

Sem pa danes v H&M iskala kopalke za malega, pa jih sploh niso imeli? In to sredi avgustauser posted image  In v Baby centru tudi ne, na koncu sem jih našla v Sparu.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu marelicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Mrtvaške glave
14.8.2007 22:46:37   
mayci
Eya, verjetno nisi iskala na pravem mestu v H&M-uuser posted image . Zdaj, ko prenavljajo, imajo pižame za otroke in kopalke ločene od ostalih otroških oblačil, so na spodnjem delu, skrite bolj v kotu. Mi smo bili ravno včeraj tam in ko sem iskala pižamo za mojega fantka, sem opazila zraven na stojalu tudi kopalkice...
Ampak zdaj si jih tako ali tako že kupila.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Mrtvaške glave
22.8.2007 22:22:04   
apolonica
tudi meni se zdijo te lobanje malo prehude za ta majhne. imam pa podobno mnenje kot marelicaa, da se za deklice dobijo bolj luškane cotke in je večja izbora. mi pa smo ravno ta drugega fantka kupili...

lp

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Mrtvaške glave
23.8.2007 10:23:09   
spacey
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Imamouser posted image

Meni pa je všeč....

a da ni lep takle mali gusarčekuser posted image

user posted image



Wiiii rija, kak lep gusarček. user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Mrtvaške glave
23.8.2007 16:20:26   
Rožica I
Meni so tudi lobanje na otroških oblačilih totalno neokusne user posted image .
Kičasti in pocukrani so mi tudi raznorazni Disneyevi liki, posebej, če je slikca čez celo oblačilo user posted image .
Raje mu kupujem raznolika barvna oblačila, (od rdeče, oranžne, rumene, do modrih in zelenih..), pa je še vsak večinoma rekel (če je bilo pač govora o tem..), kako luštno zrihtanega otroka imam user posted image .
Ja, če bi pa mali izbiral sam, pa jasno, da bi imel sam spidermane, gusarje in lobanje.. Tako pa ima le kakšno "spidermanovo" malenkost ...

Ko pa sem videla roza body z lobanjami za 1- mesečno deklico, pa mi je H&M spet malo padel v očeh..user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Mrtvaške glave
23.8.2007 20:27:06   
janca
Hja. Mene ne moti, ker imam doma poleguser posted image še dva pubertenika. Sem navajena takih in drugačnih oblačil. Tudi moj mali ima nogavičke in majičko s tem motivom. Sicer jo nisem kupila jaz ampak starejša hči.  Tko da je za ponosit.

Če pa človek podrobno razmisli pa res pride do tega, da to ni primerno. Le kam gre ta svet. Je pač tako.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Mrtvaške glave
24.8.2007 20:47:17   
Anonimen
Katastrofa te glupe lobanje, pa koji jim je k da to delajo, fuj. Ne bi tega kupla, pa če mi plačajo, bože ne daj. Se za nas majo tudi take variante, ne zastopim jaz tega niti teh glupih glav mrtvaških

(odgovor članu janca)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Mrtvaške glave
24.8.2007 23:11:56   
Tiki
meni na splošno niso všeč motivi lobanj ipd. in mi tudi na otroških oblačilih niso. preveč negativne in s tem neprijetne asociacije in simbolika (. imam raje pozitivne in optimistične motive - like, ki vzbujajo prijetne občutkte.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Mrtvaške glave
24.8.2007 23:58:21   
lemavrica
Kaj pa pol pravte na tole Hauckovo kolekcijo

http://www.hauck-group.de/de/lizenzstart.asp?lizid=37

Sej tko grozne pa niso te glave.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Tiki)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Mrtvaške glave
25.8.2007 11:30:24   
lea23
kako neokusen voziček od haucka!!!!!!!!!!!!!!user posted image fuuuj

user posted image

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Mrtvaške glave
25.8.2007 12:17:44   
ada2
ok, ne motijo me ravno pretirano, kak kos garderobe  je tudi lahko s smrtno glavo, ne pa vse.

bom pa rekla nekaj drugega:

naša Nuša ima ene zokne že kake tri leta, ki so črne s smrtnimi glavami, takimi pravimi, ne tistimi nasmejanimi user posted image  in še v temi se te glave svetijouser posted image  
in ti zokni so bili zakon v šoli, ko so se fantje spravili na punce in jih nekaj strašili. ko je Nuša oblekla te zokne so se je vsi bali in vse punce, ki so bile v njeni družbi so bile "varne" pred zbadanjem fantov. ko so se kaki problemi začeli v šoli je Nuša samo rekla, da bo spet tiste hude zokne prinesla in je že bil miruser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?