
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: abrazija - formalnosti 29.8.2007 21:08:05
|
|
|
|
Jančika_
|
Ker je debata malce zašla z osnovnega tira (naslov je Abrazija - formalnosti), vas prosim, da osebne stvari delite prek ZS; ker pa vem, kako pogovor s sotrpinkami pomaga, predlagam, da odpremo eno "čvekalno" temo o splavu in se tam naprej pogovarjamo o vsakdanjih stvareh. Prosim, povejte, če bi vam to ustrezalo.
|
|
|
|
|
RE: abrazija - formalnosti 30.8.2007 7:26:11
|
|
|
|
kepica
|
Sem pričakovala, da nas bo kmalu kaj podobnega doletelo Jaz sem takoj za, da odpremo eno temo in tam naprej čvekamo
|
|
|
|
|
RE: abrazija - formalnosti 30.8.2007 11:10:16
|
|
|
|
Jančika_
|
Odpiram novo temo, tole pa zaklepam.
|
|
|
|
Idealna razlika med sorojenci.пеперутка16Kdaj imeti drugega otroka?1 leto. (
7%)

2 leti. (
40%)

3 leta. (
27%)

4 leta. (
20%)

5 let. (
7%)

6 let ali več. (
0%)
Število vseh glasov: 15Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!