|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: koliko časa ste potrebovale?
24.9.2007 15:57:58   
Pikabu
Neža, en topel objem tudi od mene. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: koliko časa ste potrebovale?
25.9.2007 7:15:11   
tinaaja
sama sem dala izkusnjo UPN v 14 tednu skozi marca lani. obcutkov ni treba opisovat, ker jih itak poznate. Bom pa napisala nekaj drugega, kar mi je mami rekla.
Med mojim utapljanjem v zalosti, smiljenjem sami sebi, iskanjem odgovoraj, zakaj meni, jezi, trpljenju,.... mi je mami enkrat zelo ostro rekla: Ves, ti bos morala potegniti crto in se sama pri sebi odlociti, da je tega dovolj. Zivljenje gre naprej, sprejeti moras, kar se je zgodilo, se s tem sprijazniti in delati na tem, da prebolis.
Seveda je bil moj odgovor: Ja KAKO??????? Ampak je res. Treba se je zaposlit, tudi ce ni energije, se prisilit, da zacnes funkcionirat, se ukvarat s cim,... Ne recem, da je vse lahko, ampak odlocitev je samo nasa, da poskusamo iti naprej. Jaz sem nasla resitev v teku, da sem sprostila ventil. Pa seveda veeelikoooo pogovora.
In je luc na koncu tunela user posted image Tocno leto dni za tem, ko sva na NS zvedela, da bo treba prekinit, je prisla na svet najina navecja sreca brina, tako zelena in pricakovana in sedaj tako obozevana.

objem za vse in upam, da cim prej najdete tisto pot, ki vam bo pomagala pri tem, da naredite korak naprej user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: koliko časa ste potrebovale?
25.9.2007 8:14:19   
natasarobi
neza7 - res je tako kot je tinaaja napisala.

Sama sem sedaj tudi to spoznala, da nič ne pomaga, če šteješ dnevem in razmišljaš kako bi bilo. Je pa to težko in tudi sama sem potrebovala kar nekaj časa. 13.09.2007 sem imela pdp, ampak kljub vsemu je bil to zelo zanimiv in vesel dan. Sem se ene tri dni kasneje spomnila kaj bi 13.9. moglo bit in končno nisem imela slabe vesti, ker sem se imela lepo. In tudi sedaj so že dnevi, ko zvečer zaspim, ne da pomislim kaj sem mogla prestat.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: koliko časa ste potrebovale?
25.9.2007 14:55:26   
Neža7
Hvala vsem.

Saj sem bila vredo dokler nisem imela v nedeljo rojstni dan. Danes zjutraj mi je mož povedal, da je sestra od sodelovca (poznam jo) je vceraj šla rodit. Vesela sem zanjo, ker je tudi letos imela ss pri 9 tednov, ampak kar nekaj mi je šlo ven iz ust, brez kakšnega pomena. Ja, da danes mi je šlo kar na jok. Saj sem zelo vesela, da bova v novembru spet poskusila in vem, da ne bom lahko, ker bo vse drugač, vendar sem lahko vesela, da imam takega zlatega moža, ki b mi dal cel svet. user posted image  Ja, hodim v službo, ampak res rabiva z možem nekaj čas zase, ker res ta zadnjih par tednov se zelo malo vidiva. Zato sem prišla na formu, da dam vse ven iz sebe, ker druge prijateljev nimam v Sloveniji, da bi se lahko pogovarjala.

Lep pozdrav in vem jutri bo boljši dan user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: koliko časa ste potrebovale?
25.9.2007 15:23:29   
natasarobi
neža7 - zato smo pa tukaj, da smo si ena drugi v podporo. Sčasoma bo bolje in bolečina bo manjša. Jaz se tolažim s tem, da upanje še vedno ostaja, da bom imela še kdaj pa kdaj salab dan ali slabo obdobje ampak kot si sama napisala - jutri bo biljše in po dežju vedno posije sonce!

In zakaj ne bi tudi za nas?!




(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: koliko časa ste potrebovale?
25.9.2007 15:41:55   
Neža7
Hvala natasarobi..
 
Vem, da bo nama posijal sonce user posted image  
Sem čudna včasih, ker res rada drugim pomagat, ko pride slabi dnevi, da bi njim čimbolj polepšaja dan. Vedno mi besede pridejo iz srca.
V Avstraliji so mi prijateljice dale ime "ANGEL"
Kadar mene hudo boli in ne vem kako bi si pomagala "I FALL INTO A MILLION PIECES" in včasih je težko, da je v življenju spet normalno. Mislim, da me mama preveč čez mene pazila, da danes ko pride krize sem izgubljena.user posted image
 
LIFE GOES ON LA,LA,LA,LA,LA user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: koliko časa ste potrebovale?
30.9.2007 9:15:01   
nanny06
js se še dons nisem pobrala od ss.. podporo sm mela doma, ful mi je blo težko,ampak sem čez tri mesce spet zanosila in mam zdej zlatga sončka ki mi krajša in lepša trenutke..
tut nam bo sreča zasijala da bomo šle lahko naprej..

srečno
lp

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: koliko časa ste potrebovale?
21.11.2007 23:55:26   
*talcy*
..ojla..jaz sem pa imela splav 21.9user posted image ..a katera ve zakaj mi je ginekologinja svetovala ponovno zanositev čez 6mesecev do enega letauser posted image ..nevem če bom zdržala toliko časa  *talcy*

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: koliko časa ste potrebovale?
22.11.2007 9:09:02   
maska
talcy jest sm tud mela abrazijo 21.9.user posted image  G. pa mi je rekla, da naj počakam tri mesece. Mislim, da G. na pregledu, če ugotovi, da je vse O.K. predlaga tri do šest mesecev do ponovne zanositve. če je tebi rekla več po moje ni nič hujšega (saj bi ti drugače povedala) samo mogoče se maternica še ni čisto pozdravila od posega. sej veš ni to kar tako. mogoče tvoje telo rabi več časa.
če se obremenjuješ s tem pa le pokliči svojo G. in jo točno vprašaj kako in kaj.
upam, da sm ti vsaj malo pomagala.

lp, M.

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: koliko časa ste potrebovale?
22.11.2007 10:10:20   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: *talcy*

..ojla..jaz sem pa imela splav 21.9user posted image ..a katera ve zakaj mi je ginekologinja svetovala ponovno zanositev čez 6mesecev do enega letauser posted image ..nevem če bom zdržala toliko časa  *talcy*


Se opravičujem, ker se vmešavam v debato. Redno vas spremljam, ker sem tudi sama imela eno zelo žalostno izkušnjo user posted image
 
Rada bi samo povedala, da je tudi meni moj G rekel, naj počakava vsaj pol leta, če ne kar celo leto. Res pa je pri meni plod odmrl šele v 20. tednu. Potem sem se za mnenje obrnila na zdravnico, ki mi je delala abrazijo, in na forum dr. Pušenjaka. Oba sta bila enotnega mnenja, da je dovolj 3 mesece, če bom psihično sposobna oz. pripravljena. No, jaz sem zanosila že v tretjem ciklusu in imam po čudoviti nosečnosti zdaj doma eno krasno piko, staro že dve leti in pol. Srečno user posted image user posted image user posted image
 
Predlagam ti, da poskusiš dobiti drugo mnenje, če te zadeva žre.

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: koliko časa ste potrebovale?
22.11.2007 11:36:27   
natasarobi
pozdrav!

Vsak ginekolog pove drugače. Jaz sem imela v 21t upn pa so mi rekli eni 6 mesecev, eni tri mesece. Drugič sem zanosila po 8-9 mesecih in ponovno je sledila upn - moja ginekologinja je rekla, da naj počakam dve mens., v porodnišnici so mi svetovali 1 leto.

Najbolje sama veš kdaj boš pripravljena ponovno poiskusiti. Vedeti pa moraš, da se dogajajo določene spremembe v telesu in da kakšen dva-tri mesece ni slabo počakat, da se telo zopet postavi v ravnovesje. Večja kot je bila nosečnost bolje je dlje počakat. 

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: koliko časa ste potrebovale?
29.11.2007 0:07:42   
*talcy*
..ojla....ja ma štos je da me ginekologinja ni niti pregledala ultrazvočno...pregledana sem bila kot na običnem pregledu...poznam veliko primerov s ss pa vse so bile pregledane ultrazvočno po ss...z mojo ginekologinjo se pa itak ne da nič pogovorit..
...koliko časa pa si bila noseča??
hvala za odgovor

(odgovor članu maska)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: koliko časa ste potrebovale?
29.11.2007 0:12:12   
*talcy*
..noseča sem bila 11 tednov tako da ne razumem zakaj tako dolgo čakat nauser posted image ... pa itak usak pove drugače

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: koliko časa ste potrebovale?
29.11.2007 7:46:36   
CIPRESA
Na žalost  se to  "koliko časa..." sprašujem sedaj tudi sama. V nedeljo sem imela operacijo (laparoskopijo) kjer so mi odstranili plod in desni jajcevod zaradi IMN. Včeraj je prišlo za mano, ne morem  nekat jokat. Ko Žiga boža še vedno moj trebušček in govori o sestrici in bratcu se zlomim totalno. Vem da je še zgodaj in da  od vsega skupaj kar je bilo šele šlihtam v možganih ampak  vseeno si želim da me vse kar je povezano z dojenčki in nosečnostjo pa le nebi spravilo v jok.

Pred  operacijo so bile bolečine neznosne in sem si rekla ko se zbudim iz narkoze ne bo več bolelo - pa sem se zmotila zdaj boli in stiska malo višje. Hudo mi je!


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: koliko časa ste potrebovale?
29.11.2007 9:24:02   
natasarobi
Po mojem mnenju bolečina ostane, le njena intenzivnost je s časom verjetno manjša.

Čeprav zase moram rečt, da je bolečina še vedno močno. Ne vsak dan, ampak pridejo dnevi, ki so za znoret.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: koliko časa ste potrebovale?
30.11.2007 22:44:49   
*talcy*
...ojla cipresa..zelo mi je žal zate da si morala to prestajat...že samo čiščenje ki je grozno....
......človek se sprašeje"zakaj jaz"user posted image ..na to žal ni odgovora...
...s prijateljico sve zanosile julija  in čez 3 mesece obe splav delat k pikici ni bilo srčke...
....človek se sprašuje kaj lahko doživiš še tako hudega kot če zgubiš otročička ki je bil zelooo dobrodošel....
....srečo imam možeka ki mi stoji ob strani in seveda vas ,dalahko povem in napišem vse kar mi leži na duši...

......a mi katera lahko pove oz. predlaga kdaj naj začneva z možekom delat nauser posted image .....abrazijo sem imela 21.9. tko da nevem kdaj bi lahko al počakam še decemberskouser posted image  al kaj????

...vsem pupam pošiljam topleuser posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?