|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nova borba se pripravlja
4.4.2008 21:31:47   
benika
Ne no resno govorim, res me ful špika. beyba, erin a je to normalno?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Te bom jaz potolažila.......še hujše bouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: nova borba se pripravlja
4.4.2008 21:35:57   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Ne no resno govorim, res me ful špika. beyba, erin a je to normalno?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Te bom jaz potolažila.......še hujše bouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa ti res znaš potolažit človeka user posted image user posted image . A to je pol normalno, ker sem nova v tem? Začne me pa po ene 4ih urah šihta če skoz stojim in ful luknjam al pa kej takega, kjer se morš napenjat.
ajsika prosim pejdi na IVF gajbo pira prilimat za nas 3, jest je nikjer ne najdem.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: nova borba se pripravlja
4.4.2008 21:43:56   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

lunčika KAJ? ne veš kako se naredijo pikice? Ja očka da lubčka mamici pol ga pa ona prime za roko in pride pol čez 9 mesecev štorklja s pikico. Mislim, to bi pa že lahko vedla user posted image user posted image user posted image


al pa se na kako skalco usedeš, ko je prej gotr sedel kaki fant... a ne??? user posted image user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: nova borba se pripravlja
4.4.2008 21:45:26   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: LuNa73

IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

lunčika KAJ? ne veš kako se naredijo pikice? Ja očka da lubčka mamici pol ga pa ona prime za roko in pride pol čez 9 mesecev štorklja s pikico. Mislim, to bi pa že lahko vedla user posted image user posted image user posted image


al pa se na kako skalco usedeš, ko je prej gotr sedel kaki fant... a ne??? user posted image user posted image


boljs je, ce iz istega kozarca pijes user posted image user posted image user posted image  si ziher user posted image  pa test pokaze cez 5 min user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: nova borba se pripravlja
4.4.2008 21:46:17   
LuNa73
ja ajsi, al pa po morju plavaš z odprtimi usti.... mal prej pa so fantje plaval not... user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: nova borba se pripravlja
4.4.2008 21:48:38   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: LuNa73

ja ajsi, al pa po morju plavaš z odprtimi usti.... mal prej pa so fantje plaval not... user posted image


da o bazenu niti ne govorimo user posted image

user posted image

se za tule user posted image  jaz mojga ze pijem user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: nova borba se pripravlja
4.4.2008 21:48:51   
benika
Ja lubica, špikanje in bolečine so pač spremljevalci nosečnosti. Nič bat. Dokler ni kakšnega izcedka je vse ok. Kdaj boš zdej povedala gospe in gospodu?

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: nova borba se pripravlja
4.4.2008 21:54:06   
spelka12
Ja hotla sva to nedeljo, pa gresta na en r.d. Naslednji teden, če bo vse o.k. z mano bom pa probala do nuhalne počakat. Če bom zdržala user posted image user posted image .
ravno prej je spet ena novemberka sporočila, da nima več pikice user posted image user posted image , pa je imela 14 dni pred mano rok. Svašta. user posted image user posted image  Zdej pa res ne vem, najbolj da se neham veselit še za en mesec.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: nova borba se pripravlja
4.4.2008 21:55:31   
ledenka
spelci, misli pozitivno! user posted image  

punce, sem cist out, grem mal spat user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: nova borba se pripravlja
4.4.2008 21:57:23   
spelka12
Jest tud šibam v hrčkovo deželo, jutr mam delovno, nč ne bo s spanjem  user posted image user posted image .

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: nova borba se pripravlja
4.4.2008 22:09:26   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: maja24

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

maja - s si šla  oz boš šla kaj na meterinsko šolo in kam?
Jaz grem naslednji mesec na Bled..




Erin ja nasledn mesec grem na Bled na materinsko šolo,tok da bi blo suprca če bi šle skupiuser posted image


Jaz bom šla z mojim pa bom kar tam že počakala ker imam pred tem GP. Se bova tam videli oki?user posted image

ledenka - da ne boš žalostna...tud jaz mislim nate in držim pestke za nedeljo...bo ratalo veš...letos je naše letouser posted image user posted image user posted image

bumbum - držim pesti zate..seveda je bil IUI uspešen, sploh ne pomislit na obratnouser posted image

oktavija - naj  se postopek začne čimprej...da bomo skupi user posted image user posted image user posted image user posted image

spelka12 - na začetku špika kot da boš dobila zdej zdej user posted image ..meni so rekli da se to maternica razteza, me pa še sedaj včasih špika in zateguje..tko da dokler ni hudih krčev in izcedka mislim da ni nič hudega...če te pa skrbi pa za vsak slučaj svojo G pokliči in vprašej oz se pojdi pokazat...če ne drugega boš vsaj mirna da je vse okuser posted image Bo vse uredu boš videlauser posted image user posted image user posted image Ti samo čimveč počivaj, ne naprezaj se preveč...prvi trije meseci so najbolj krizni... POČIVAT PUNCAuser posted image
Je pa sestrica tud lepo povedala, njej boš pa zaupala ane?user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: nova borba se pripravlja
5.4.2008 7:55:21   
Serendipity
Jutro punce!


Jao, ajsika -jaz ne morem samo čajčkat - bom dala eno kafu za (še)ne nosečnice oz nešpiklje špoklje: user posted image

Hm .. eto, zdaj pa že tak dugo nej sam nič pisala, da ne vem, kje naj začnem ...

ajsika - JUTRRRRIIIIII!!!!!!! Držim pesti! You go girl! Pa kar pivcaj (a znamka je pomembna? Potem predlagam Laško, ker ma novo flaško..), dobro dene! user posted image
 
 
špelka - vse bo še dobro. Črne misli vstran, tvoji pikici sta na varnem, se grejeta in maksimalno uživata!

Lunca - ti-ti, deloholik! Malo se zrelaksiraj, drugače nam boš še pregorela! (no to velja tudi za polaris in vse ostale deloholike!). Hm..sicer pa glede, na to da nama ne rata naredit pikice, bi tudi jaz rabila kak tečaj samopomoči... Predlogi?

sončece - se kaj pripravljaš že na poroko? Kdaj se že začneš špikat špokat?

pikica - Naslednje pa neee bo! Tako fešto bomo mele! Ve novenosečke boste pile pač sokece, me nenosečke, pa se zalijemo s pivom... ali pa koktejli, mmm, ali pa kar .eh, vam prepustim izbiro!

nf - big hug 4 you. Lahko bi nas malo večkrat obiskala, veš?

oktavija - user posted image  seveda boš fajn uspešna in kmalu srečkauser posted image !

bumbum - pestke tudi zate! pa upam, da je bolečina izginila!
Erin & beyba - SLIKCE! Da vidimo vajine sladke bušijee... no! Aja, pa Špelinkula - navali na fotoaparat - pa imaš, da nam nalimaš vse na en teden svojo slikco! OK?

ETo, za vse tiste babuške, ki sme jih slučajno izpustila: user posted image user posted image user posted image user posted image  Se* ma vas lada! user posted image

Pa za vse (nisem za vsako posebej limala) ena spomladanska pikapoka da vam bo šlo vse po sreči! user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: nova borba se pripravlja
5.4.2008 7:58:32   
Serendipity
Aja, pa še tega sem nekje izgubila... naj vam polepša dan...user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: nova borba se pripravlja
5.4.2008 8:25:03   
sonček33
Ojla, Se* - kako si mala? Matr sem vidla kolk boš lepa. bravo ti. Lepotička boš. Si se že zemnila za obleko?
Jaz ja no, mal res delam na pripravah. Vabila moram naredit, pa se mi zdi, da mi ne bo šlo. jojmene.

Špikanje? Je že v polnem elementu. Že cel teden. Nekaj črniic sem si pridelala. nimaš kaj user posted image

Kkao drugače? jaz sem zdaj brezpsolena veš. Uživam user posted image


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: nova borba se pripravlja
5.4.2008 8:26:08   
sonček33
bumbum - kaj to jaz berem. dobrodošla nazaj. kako si? Inseminaciaj praviš? kako to poteka?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: nova borba se pripravlja
5.4.2008 8:31:48   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Ojla, Se* - kako si mala? Matr sem vidla kolk boš lepa. bravo ti. Lepotička boš. Si se že zemnila za obleko?
Jaz ja no, mal res delam na pripravah. Vabila moram naredit, pa se mi zdi, da mi ne bo šlo. jojmene.

Špikanje? Je že v polnem elementu. Že cel teden. Nekaj črniic sem si pridelala. nimaš kaj user posted image

Kkao drugače? jaz sem zdaj brezpsolena veš. Uživam user posted image



Oooo, good morning sunshine!

Jap, za obleko sem se zmenila user posted image  user posted image  No, ko me je merila, je rekla v smislu, da vidive koliko je manj od prejšnjič (hm .. zgleda, da sem edina nevestica, ki se je od pričakovanja na poroko zredila user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  )

Pa hvala enako - ker tebi se tista obleka v nulo paše! Ti pošljem najina vabila, da mogoče dobiš kako idejo?

Uh, kako sem pa to zamudila? Že si špikljica! user posted image user posted image  Držim pesti!

Uh, brezposelnost, saj meni se tudi kaže s koncem avgusta, ampak takrat bom že user posted image  pa mi bo prav pasalo user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  , kot tebi - ta mesec bo pa plusek prišel k tebi, veš? Mi je omenila štorklja, da ti ga pošlje! user posted image  


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: nova borba se pripravlja
5.4.2008 8:38:44   
sonček33
Se*  - zredila praviš - pa kakšno kilco boš še dobial do dneva D, ker boš nosečka.
Vabila si mi že poslala, hvala. Zelo lepa so.

Jah, ja, saj zato pa nič ne iščem službe, ker zdaj se špikam, pa UZji in fino je, če si sproščen in brez posebnih pritiskov. Mal inštrukcij in lektoriranja. Pa bo. Pa čas zame. Za knjige. Zdaj zadnji dve leti sem itak brala samo za šolo - mladinsko literaturo. Imaš kak dober predlog. Sem ravno prebrala Pod marmornim nebom  (kako je nastal Tadž Mahal) noro dobra knjiga.

A praviš, da je štorklja prišepnila? No končnouser posted image si je vzela čas za Gorenjsko. Sem že mislial, da je ne bo več sem po erin.

Ti k si tko izanjdljiva, če boš kje zasledila kakšno fajn kratko frizurco za poroko mi jo pošlji.




_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: nova borba se pripravlja
5.4.2008 9:44:48   
ledenka
sam dobro jutro bom rekla... user posted image  

user posted image

pa cajcek za trepetalke, nosecke, kokljespikljespoklje user posted image  

Se* kako je ze geslo? jaz bi tuuud slikce gledala user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: nova borba se pripravlja
5.4.2008 10:40:06   
murkica
Sicer zadnje dni nisem imela časa, da bi prišla na forum, vendar sem mislila na vse vas, še posebaj na Špelko..

Draga moja Špelka... Čestitam ti iz vsega srca in moram ti povedati, da sem že ob Benikinem postu začela jokati(seveda od sreče), potem pa še ob tvojem.

Prepričana sem, da bo vse v redu, da bo nosčenost potekala tako kot mora in da boš čez dobrih 7.m držala v rokah svoji pikici. Tako, da nič se ne sekiraj in ne beri slabih stavri, saj boš samo zaskrbljena brez potrebe. Bodi sedaj optmistična in seveda, če se ti prikrade kakšna slaba misel, se oglasi pri nas, ki jo bomo takoj prepodile. Sej veš, mali pikici imata na forumu tok "tetk", da bo sigurna katera tukaj, ki bo mamici stala ob strani, če bo kakšen dan bolj slabe volje.... Ampak res sem srečna zate. To je pa novica in pol... Čeprav sem bila prepričana, da bosta dva, je tale novička vseeno izjemna.

Tvojega trebuščka si bomo zdej vse ogledovale, k bo velik za dva...user posted image user posted image user posted image  Še enkrat čestitam, tako tebi kot tvojemu dragemu in pa seveda tudi pravi tetki Beniki.....


Hura.... Res lep začetek vikenda, kako naj nebi bil, ko pa človek prebere tako lepo novičko!!!

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: nova borba se pripravlja
5.4.2008 13:39:05   
bumbum
Se* in sonček! Kaj jaz zamujam? Vidve se poročita? KDAJ? Jooooj, ko se spomnim svojih priprav na poroko! Jaz sem tako zelo uživala v tem, da bi še 100krat ponovila! Jaz bi tudi rada videla vijini obleki, pa vabila, pa nasploh vse kar se tiče poroke!

Drugače pa Sonček, saj se ne skrivam, samo malo sem se umaknila...sem mela vsega preko glave(so ble skoz neke težave in se mi je zdelo, da se od dojenčka samo oddaljujem....zdaj smo pa končno prišli do te tako težko pričakovane inseminacije). Sem ti pa nekaj zs-jev poslala, pa očitno niso prišli do tebe.user posted image Ker do Lune tudi niso. Vesela sem, da so injekcije v polnem teku in tokrat ima da rata!

Iseminacija.....špikaš se z injekcijami Gonala(no, v prvih treh postopkih sem jemala Klomifen), ko so folikli dovolj veliki, dobiš stop injekcijo. Čez dva dni partner odda seme, ki ga pregledajo, prečistijo, poiščejo ven samo taboljše plavalce in isti dan ti to seme vbrizgajo direkt v maternico. Eto, to je to.....pol pa čakaš 14 dni in upaš, da se kaj kje prime!

Tak, pupe....grem počivat....me sprt začenja bolet od operacije modrostnika....bi me mogle zdaj videt user posted image sem zatečena kot, da bi se celo noč s kom tepla.user posted image user posted image

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: nova borba se pripravlja
5.4.2008 16:27:32   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

Oktavija, bo šlo hitro! a ti že imaš kake preiskave narejene? pa tvoj, ima že spermiogram? če ja, gre zelooo hitro. drugače pa mal traja, ampak bistveno manj, kot v LJ ali MB.



Ja imava jaz 6 terpij klomifena, laparo in histeroskopijo, moj spermiogram, in zdaj sem še dobila izvide od ščitnice, kjer so mi naredili hormonsko preiskavo za katero ne vem ali je prava da jo prinesem seboj k Rešlu...
user posted image Se ne spoznam na oznake pri hormonih, vidim pa da jih je napisanih en kup! Če se katera spozna naj mi pove da ji napišem kaj piže na izvidu...user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: nova borba se pripravlja
5.4.2008 16:32:27   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

oktavija pa sej vam skoz govorim, da je reško car. Če imata vse narejen se boš 12 dni pred naslednjo user posted image  že pridno špikala user posted image user posted image . Me bomo pa ponosne na tebe pa navijale.



Hvala Špelči!
A Reško res full komplicira za kilažo, saj ima jaz zadnje leteo resne težave z njo?user posted image user posted image  Bom poskušala vsaj malo shujšat preden me nahruli!!!user posted image user posted image

Hvala vsem deklatom za vspodbudo!!!!user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil oktavija -- 5.4.2008 16:36:51 >


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: nova borba se pripravlja
5.4.2008 21:58:22   
spelka12
ajsika, če to bereš, bejž spat user posted image user posted image . Za punkcijo morš bit lepa.
Veliko sreče jutri in čimmanj bolečin. Bom mislila na tebe ampak hočem čimprej poročilo.
oktavija, meni ni nikoli nič rekel, ampak nimam glih ene take kilaže.
slikce - slikala sem se že, me more pa benika prej naučit, kako se to na kompjuter sprav. Pol bo pa gor veliiikko slikic. trebušček pa kar pridno raste.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: nova borba se pripravlja
6.4.2008 11:58:31   
LuNa73
Halo koklešpiklešpokle, špikalke, babe žabe... jaz sam mislim zakva pa za kire vse morem pesti držat... dans je bil dan za ajsiko, a ne??? Al sem kej pobrklala? No kakorkoli... jaz morem še mal zdržat, pol pa se konča ta psihološka vojna v naši firmi in bomo spet normalna happy firma user posted image . Evo, se grem zdej zrihtat pa v službo. No, mejte se skrajno skrajno lepo in mislite nase (napisano bi mogl bit pazite nase). Se vidi, da sem čist out.user posted image user posted image
En velik objemček in........... velik cmoooooooooooooooookkkkkk (taki žabji)user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: nova borba se pripravlja
6.4.2008 13:08:50   
Serendipity
ajsika - sem držala pesti, čimprej poročaj kako je šlo!

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?