|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nova borba se pripravlja
7.4.2008 18:06:03   
Serendipity
Ejla moje pupike!


Vam moram priznati, da me je danes po dolgem času spet vrglo. Neverjetno, ko sem mislila, da sem se skulirala mi je vse padlo dol. Kar feeling, da ne morem več naprej. Da ne zdržim več. Da je to pr* pop* sm* sr* (se opravičujem mojemu besednemu zakladu - saj sem uporbila cenzuro, nooo) in da preprosto ni fer. V dveh dneh izvem za tri nosečnosti, dve nepričakovani, nenačrtovani - njim se skoraj podira svet zaradi tega, nama pa ker ni te sreče. Drugod jok in ringaraja pri nama pa ...jaz pa.. midva pa... prazno. Tiho. Tako pr* tiho. In včasih sem prav nesramna do svojega in ga odrivam od sebe, saj ne vem zakaj. Ampak imam občutek, da me sploh ne razume, da ne razume teh mojih sivih dnevov.... Se to tudi vam dogaja?
Eto, pa sem izpisala, in zdaj mi je za pol lažje user posted image . Saj niste jezne, mar ne?

http://www.youtube.com/watch?v=JqfGqOx2iDQ
bumbum - tudi nate mislim in upam, da se je prijelo. user posted image
ajsika -- jutriiiiiiiiiiiiiiii! user posted image  Pa všeč mije, da si obdržala svoj priimek.

sončece - plošča user posted image

lunca - četrtek? MB? Bi šlo za hitro kavico? user posted image


Velik objem za vse moje borke!

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 7.4.2008 18:11:36 >

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: nova borba se pripravlja
7.4.2008 18:07:04   
Grethy
ja če ga nimaš  .... se javim jaz in moj hazbnd ... javi mi tvoj mail pa ti pošljem kaj za ogled 

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: nova borba se pripravlja
7.4.2008 18:09:52   
trinity22
pozdravljene še tukaj,

no me kar nekja časa ni blo oziroma vedno bolj na hiter ... zdaj me pa neki angina bašeuser posted image  pa še user posted image me je obiskala po 47. dneh, kaj čmo

Vidim pa da je tukaj kar pestro
Ledenka - stiskam pesti, da se obe tvoji pikici oplodita in primeta user posted image user posted image user posted image

Špelka, ti se lepo umiri, onim pa povej naj te dajo na pregled, kar tako jim zagrozi, kot je napisla Erin, da bodo oni odgovarjali pa bo ...

Sonček  tudi zate stiskam pesti, da bo čim manj modric in bolečin in da bo trud čimprej poplačanuser posted image user posted image user posted image , pa pridno planiraj poroko, midva sva začela ta vikend vabila okol nosit

No tudi vsem ostalim en lep pozdrav, grem mal svoje grlo razvajat, pa počivat .... Bodite lepo.


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: nova borba se pripravlja
7.4.2008 18:16:25   
trinity22
Se* verjamem, kako ti je tudi jaz se občasno tako počutim, prav nesramna sem bila zadnjič do ene kolegice, ki je sedaj noseča, kr neki sem glas povzdignila in ne vem kaj vse, pa nisme drugače takauser posted image , pa sej pol mi je bilo žal, pa tudi sreča da ona ni to osebno vzela in sem se jaz pol hitro umirila pa začela lepo obnašat ampak vseen me je kar trgalo odznotraj, danes pa sem še posebej žalostna, ko me je tečka spet obiskala pa še s tako zamudo.
Pa saj bo, tudi za nas bo posijal sonček, samo vrjet moramo v to pa druga drugo spodbujat in podpirat, o kar tu na ringaraji tako počnemo.


Drži se punca, glavo pokonci in ne obupat, tudi medve bova nosečke in bova tako ponosno kazale trebuščke naokoli, da jih bodo vsi videliuser posted image

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: nova borba se pripravlja
7.4.2008 18:21:23   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

Se* verjamem, kako ti je tudi jaz se občasno tako počutim, prav nesramna sem bila zadnjič do ene kolegice, ki je sedaj noseča, kr neki sem glas povzdignila in ne vem kaj vse, pa nisme drugače takauser posted image , pa sej pol mi je bilo žal, pa tudi sreča da ona ni to osebno vzela in sem se jaz pol hitro umirila pa začela lepo obnašat ampak vseen me je kar trgalo odznotraj, danes pa sem še posebej žalostna, ko me je tečka spet obiskala pa še s tako zamudo.
Pa saj bo, tudi za nas bo posijal sonček, samo vrjet moramo v to pa druga drugo spodbujat in podpirat, o kar tu na ringaraji tako počnemo.


Drži se punca, glavo pokonci in ne obupat, tudi medve bova nosečke in bova tako ponosno kazale trebuščke naokoli, da jih bodo vsi videliuser posted image


Se absolutno strinjam s trinity22

trinity22, kdaj se poročiš? V Velenju?


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: nova borba se pripravlja
7.4.2008 18:28:37   
trinity22
haj, poročim se 28. 6. v Laškem

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: nova borba se pripravlja
7.4.2008 18:31:13   
Grethy
... na gradu ????????? ... tam je nor ambijent za poroko ...sva že slikala tam ... pravljično ...

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: nova borba se pripravlja
7.4.2008 19:19:21   
spelka12
Najprej Se*, ti božca naša. Točno vem, kako se počutiš. Vse smo bile na temu. Življenje včasih res ni fer. Ampak zmerej maš pa nas - tvoje borke, ki te mamo lade, lade, lade...user posted image
ajsika jutri držim vse pesti, kjerkoli na telesu se da. Upam, da dobiš k sebi obe pikici.
trinity a tebe je pa angina položilauser posted image , pa še user posted image  je prišla. Upam, da bo kmalu bolje.

No da dokončam zgodbo. Šele ob 11.00 sem končno prišla do g. Sem na koncu sestri z direktorjem zagrozila in mi je celo dala direktno od g. user posted image user posted image user posted image  a sem trma a nisemuser posted image . No pregled imam že naslednji teden v ponedeljek 14.4. user posted image user posted image  (pa ravno takrat imava z lubijam 4 obletnico), je rekel, da imam glede na umetno in dvojčka rizično nosečnost in me bo malo bolj spremljal.
erin g. imam na Jesenicah in se težko kar namalam k njemu, ker moram vzet na šihtu dopust cel dan. Za nuhalno sem se pa že naročila, jo imam 8.5 user posted image . Komaj čakam. Če boš v ponedeljek kaj frej se lahko oglasim na kavi, ko bom šla iz Jesenic. Kaj praviš?
sonček33 no kdaj bo UZ?
bumbum voham teuser posted image . Ti pa ajsika sta naši novi nosečki!
Gorenjke in vse ostale, ki se jim lušta kava, pivo sok in torta. Zdej gre pa zares. Naslednji vikend se lahko namalam v Radovljico, Lesce ali na Bled. Mal napišite kako ima katera čas.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: nova borba se pripravlja
7.4.2008 20:06:32   
murkica
Se*-  te čist razumem. Pri meni je ravno tako. Vsi okoli mene so noseči( sicer pri nama res nihče ne ve, da delava na otročičku, tako da je to malo lažje, da me ne sprašujejo vsi, kako pa kaj, ker bova (kao) prej končala šolo in to) ampak tudi nihče ni načrtoval... Mislim, sej sva se že zafrkavala z dragim, da bi se mogla odločt in rečt, da je res najbolje da malo počakava in da najprej sezidava domek, pa sem prepričana, da bi ponesreči takoj že v prvo uspelo....


Ma ne vem no, včasih življenje res ni pravično. Ampak sploh me to nebi motilo, da pač morava malo čakati na pikico, če se nebi po svetu dogajalo toliko krivic. Koliko otrok je rojenih in prepuščenih na milost in nemilost, koliko otrok strada v Afriki, ker nimajo kaj za jesti, koliko otrok je vrženih v domove, kjer jih mučijo, midva pa bi skrbela za najino pikico, pa ne moreva priti do nje... Mislim, bova enkrat že prišla ampak, vseeno zakaj toliko truda, ko pa je po svetu toliko otrok, za katere bi veliko ljudje bolje skrbelo, jih imeli radi, pa ne morejo zanositi. Malo je vse skupaj nepravično. user posted image user posted image

No ampak sem prepričana, da tudi za nas vse štorkle že krožijo naokoli. user posted image  Tudi me, ki smo sploh še ostale( namreč saj ste že skoraj vse nosečke) bomo ponosno kazale svoje okrogle trebuščke. Jaz sem prepričana, da je ta mesec naš( april) ali pa maj, ko jo tako ali tako mesece ljubezni in ni vrag, da nebi uspelo....

Zato vsem nam, ki še čakamo na svoje pikice pošiljam user posted image , da bi čim prej uspelo zagledati user posted image , vsem, ki pa ste nosečke pa pošljam user posted image  kar tako za srečo, da bo vse tako potekalo kot mora.


LP

Murkica

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: nova borba se pripravlja
7.4.2008 20:07:54   
sonček33
Bejbike, ste razmišljale o posvojitvi?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: nova borba se pripravlja
7.4.2008 20:55:35   
trinity22
Grethy ja na gradu ... nama je tud ful všeč gor, pa še žurko mamo pol kr tam ... Fotografa pa že imava žal ... če ne bi te pa z veseljem ponucaliuser posted image

Sonček do posvojitv še nisem prišla, smo pa imeli v moji družini kar nekaj otrok v rejništvu in smo jim na tak način pomagali ... Jaz bom najprej poskusila prit na vse načine  do svojga, če pa ne bo šlo bom pa takrat razmišljala komu lahko pomagam ...

Murkica se v vsem kar si napisala strinjam s tabo, pa sej bo ZA VSE NAS, BODO DOJENČKIuser posted image user posted image user posted image
 
bumbum tudi zate stiskam pesti

Spelka moja angina gre na srečo hitro nazaj, danes je že veliko bolje, pa še kako tableto lahko brez skrbi vzamem zdaj ko se je tečka blagovolila vlit.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: nova borba se pripravlja
7.4.2008 21:13:18   
Serendipity
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
HVALA!
Vsaki posebej res hvala za te vaše besede!
Kako je lepo vedeti, da nisi edini, da so ob tebi še ljudje, ki to razumejo. Punce - hvala, ker ste kar ste! hvala, da ste čudovite osebe! In jaaa ... jaz man vas tudi lada, lada, lada user posted image

ajsika - jutri! Z mislimi smo s tabo! You go girl!
sončece ... ne vem... sva se nekoč nekaj pogovarjala o tem, ampak prej bova probala nekaj načinov na ICSI, nato pa bo pogovor bolj konkreten o tem... Se mi pa zdi opcija, ja...


In jaaaaa .... naj samo čakaj, kak bmo kazale tega našega buškija!  Hm, ko smo že pri bušijih .. kake tortice boste to gorenjke jedle? Kaj pa malo proti Prekmurju, ha? user posted image

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: nova borba se pripravlja
7.4.2008 21:16:26   
Grethy
... nč naj ti ne bo žal ... vsekakor sta izbrala res lepo lokacijo za ženit se  user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: nova borba se pripravlja
7.4.2008 22:40:47   
Erin
ledenka - samo še malooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image

špelka - praviš zelena hiša? na desni? 200 m stran od Qlandije? Videlaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image Mislila nateeeeuser posted image
BTW - drinka velja - se bova zmenile preko ZS, velja?user posted image user posted image user posted image

No pa moj današnji 3D UZ...

Šla sem v Domžale na kliniko Kalliste.
...z odnosom full zadovoljna user posted image Pregled trajal 45 minut od tega imam 30 min posnetka na dvd. user posted image

ZELO pametna odločitev da sem šla saj mi je naredila kompletno morfologijo (srce-prekati, ledvica, želodček, glava, noge, trebuh, spol, user posted image ...)
user posted image   ima rahlo pomanjšan obseg trebuščka user posted image zato mi je napisala sporočilo za gin da naj spremlja to (če mi ona nebi tega povedala sploh nebi vedela, ker mi una koka trebuščka sploh ni merila user posted image user posted image ) tako da upam da bom imela bolj pogoste UZ-je drugač pa vse uredu... user posted image

Aja,...spol je pa..... ah...saj ni nobene tu..bom jutri povedalauser posted image

< Sporočilo je popravil Erin -- 7.4.2008 22:43:20 >

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: nova borba se pripravlja
7.4.2008 22:52:50   
LuNa73
Evo mene iz službe... od jutri naprej je pa dva dni j*** v glavo in živciranja... ah, saj bo.user posted image

Bom hitra, ker se mi mudi spat! Pa še morem napisat nekaj, preden nam zaklenijo borbo....user posted image

se* v četrtek... jah, bi se znal zgodit... se slišiva in zmeniva, velja? Bom nardila vse, da ti mal sivine odženem iz te lepe bučke.... user posted image

ajsi, bom držala pesti jutri... ti sam relax... pa bo hip hip hip strašni trik in dva foliklčka al kaj sta že, bosta polna migitalčka user posted image . Drž se baba moja...user posted image

vsem ostalim pa.. en velik velik objem.... a vela sam to dons? Od 15 ur na šihtu .... nisem sposobna nič več....

Bodte pridne in držte se!!!!!!!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 7:38:15   
ledenka
punce moje, hvala za pestke in lepe zelje in sploh vso pozitivno energijo, ki mi jo posiljate user posted image ! zdaj gremo po bebike user posted image  sem takoooo zivcka *smajlikigrizenohte* user posted image  

Se*, bos videla, da bo bolje... danes je nov dan in bolj pozitivno!

vsem mojim borkicam pa veeeelik user posted image

user posted image



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 8:05:27   
sonček33
ledenka - držim pesti.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 8:23:57   
benika
ledenka, še z naše strani user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 8:52:18   
pikica36
ledenkauser posted image user posted image držim pestke, da bo vse ok!!

se*user posted image user posted image user posted image uboga revica, vem kako se počutiš. men tud včasih vse dol pade,user posted image , ampak ni druge kot se pobrat in iti dalje. boš videla, tudi zate in za vse nas bo posijal sonček- ne sam eden več jih bo!!!!

erin---user posted image nesramnicauser posted image  hitro povej kaj pričakujeteuser posted image user posted image ??????????????? radovedna sem, da me bo razneslo

luna ti pa..... malo dihaj, te bo ja konec od delauser posted image

špelka tipa počivaj in se ne naprezaj preveč.. sem ti že povedala, dve pikici ni kar tako!!!!pri dohtarjih je pa itak tako, da se moraš orng "raz..." če hočeš kaj dosečtuser posted image

oktavija- lepo da se javiš kaj... pogrešala sem te

vsem ostalim murkica trinity, polaris sonček33..... pa še katero sem pozabilauser posted image user posted image user posted image user posted image  pa enga lubčkauser posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 10:47:40   
ledenka
grejem enega pikeca, drugi se zal ni oplodil. je pa moj pikec lep in ima lepe moznosti! test pade 22. aprila... do takrat pa je na sporedu pocivanje in razvajanje user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 11:33:29   
bumbum
Ajsika, kako sem veeeeesela zate!!! Čuvaj svojo pikico, grej jo, božaj, pogovarjaj se z njo, da bo videla kako zelo je lepo pri mamici! Da se te prime in nikoli več ne spusti!!!!! Trepetava skupaj!!!

Vsem ostalim pupam pa fulllllll hvala za vse pesti!user posted image user posted image user posted image

Erin, daj povej!!! Bo pupa? Al pupek?user posted image

Sonček, o posvojitvi kar ne upam razmišljat.......hočem prej sprobat vse, da pridem do svojega otročka! Čeprav bi imela neznansko rada tudi posvojenega, itak!

Lep, lep dan!!!!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 12:20:29   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Bejbike, ste razmišljale o posvojitvi?

Ja, zeloooo resno. Sem si rekla, da če mi do 30 leta ne uspe zanosit greva sigurno v posvojitveni postopek. Kaj pa ti o tem razmišljaš kaj? Ne smeš, boš kmal nosečka ti pa takole. smajlikižuga
ajsika čestitke za tvojo pikico. Danes so pol na meniju lignji. Jaz jih v prvo niti 1x nisem jedla in veš kaj je ratal ven, v drugo sem jih pa takoj po et-ju.
se* gorenjke bomo jedle veliko vrst tortic - tud prekmurska gibanica bo lahko vmes user posted image . Ja zaenkrat mi zdravje dovoljuje samo kratke vožnje, mogoče pol, ko bo slabosti konec zavijem k vam.
erin a si mi kej mahala?user posted image  No a ni ubijalska fasada? Mam res kul taščo. No ti pošljem z.s. za drinko. Tuuuukiiii smooooo. Komu bomo tete? Dej povej prosim, prooooooosim. A bo nečak al nečakinja? Kolk pa stane tale 3D? A ni kao ful drago?

No moja dva bebija sta danes stara polna 2 meseca user posted image . joj ka gre hitro. Pa če bosta neučakana kot mami bosta itak ful pohitela ven, pol bom pa še manj časa nosečka user posted image . Pa tolk se veselim ogrooomnega trebuha.
Danes sem prek interneta naročila angelsounds, da bom lahko poslušala srčni utrip pikcevuser posted image . Komaj čakam, da ga dobim. Ve ga pa nč kupovat, ga bom pol itak naprej prodala.user posted image
Včerej sva se z dragijam končno odločila, da v nedeljo poveva njegovim domačim, mojim pa pol čez teden. Sem že zdaj živčna.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 12:23:10   
sonček33
ledenka - vesela sem zate. Ena pikica je tvoja. Grej jo. Čuvaj. Pa bo. Držim pesti še kar.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 12:55:29   
oktavija
user posted image user posted image Se* čist te razumem in tudi jaz imam pogosto take sive dneve, včasih bi kar najraje izginila iz zemeljske oble, ali pa pobegnila nekam kjer me niče ne pozna in jaz ne poznam nikogar... Okoli mene vse rojevajo načrtno in nenačrtno in vse rata takoj....samo midva sva kot kaka grešna kozla ki nama ni usojeno bit starša...

Hvala bogu, da imamo tale RR kjer se spodbujamo in tako vemo da nismo same s svojim problemom!

Hvala ker vas imama! Rada vas imam!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 13:06:33   
becky
oktavija, po moje jim ne rata takoj, samo povejo ne, kak dolgo so delali na user posted image . tak se vsaj jaz tolažim. sicer pa bo tudi tebi zelo kmalu posilajo sonce. verjetno ko boš najmanj pričakovala.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?