|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 21:01:43   
spelka12
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

user posted image

A SE SEDAJ KAJ BOLJE ZNAJDETE?user posted image user posted image user posted image


Neeeeeeeeeeevuser posted image user posted image user posted image user posted image  vseeno jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, tetke bomo čudovitemu erin-juniorčku.user posted image user posted image user posted image  Čestitke za lulijauser posted image user posted image user posted image
ajsika ja pri fantovih bo to prvi vnuk. ma še enega mlajšega brata, ki je pa še daleč od otrok.
lunčika o ne, ne, ne. Nikoli in nikdar te ne bi zapustila. Ga ni človeka ali stvari, ki bi lahko prišla med naju lubica.user posted image  Te že ubogam in se ujčkamuser posted image . Pa še 1x oprosti, če si dobila tak občutek. smajlikizeloooolepogledainsetiopravičujeizdnasvojeduše. Veš da nonstop mislim na mojo asfalterkouser posted image .
beyba - ja mate prav, res je že dolgo ni tu. Še moje vabilo za na torto je ni zvabilo gor user posted image , beybaaaaaaa pogrešamo te, kam bek.
uuuuu trinity, voham žurko ta mesec user posted image user posted image . Spet bomo lahko zapele vse najboljše.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 21:09:45   
spelka12
Joj lunčika zdej mi pa ne greš iz glaveuser posted image , a sem te res tokrat spregledala? res mi je žal. Trenutno se fokusiram na ajsiko in sončka, da jima  uspe priti do svojih user posted image . Oprosti še enkrat, obljubim da se bom poboljšala.user posted image
Še 2 strani, pol nas pa zaklenejo, matr smo čveke. user posted image  Glejte da bo tista, ki bo odprla borbo II na prvo stran dodala še link do prejšnje borbe, da bomo lahko pogledale nazaj in se nasmejale.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: nova borba se pripravlja
8.4.2008 21:20:47   
LuNa73
Špelči, ni bil namen slabo ves delat... sam tak se mi je pač zdel... te pa potolažim, sej me nisi velikrat spregledala... sem zelo malo postov naklofala v zadnjem času...user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

lunčika o ne, ne, ne. Nikoli in nikdar te ne bi zapustila. Ga ni človeka ali stvari, ki bi lahko prišla med naju lubica.user posted image  Te že ubogam in se ujčkamuser posted image . Pa še 1x oprosti, če si dobila tak občutek. smajlikizeloooolepogledainsetiopravičujeizdnasvojeduše. Veš da nonstop mislim na mojo asfalterkouser posted image .


Jah, to je tak kot tvoja teta pa čokoladni zajčki pa... ko svizec zavije čokolado.... user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: nova borba se pripravlja
9.4.2008 6:45:54   
becky
spelka12 kak boš ti mela luštnega pubeca...sem ti prav fouš. ampak ti ful privoščimuser posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: nova borba se pripravlja
9.4.2008 9:01:37   
spelka12
becky tale pubec bo grel srčeka od naše erin. Meni ga bosta (upam) grela kar 2 pubeca ala pa pubikiuser posted image .
lunči vse sem smrtno resno mislila, o kakem svizcu pa čokoladi ti to user posted image , da nisi zbolela user posted image user posted image

Včeraj preživela ene 2 ure pred školjko, danes stanje nič boljšeuser posted image . Skoz imam občutek, da mi zraka zmanjkujeuser posted image .

(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: nova borba se pripravlja
9.4.2008 10:48:46   
ledenka
user posted image

en cajcek za punce user posted image  

kako ste kaj? ne bom se pri vsaki posebej ustavljala, sam user posted image  posiljam vsaki posebej! pocutim se... zaspano user posted image  po moje prometrium tako vpliva. cel dan sem vceraj predremala na kavcu in potem v postelji zaspala ko ubita user posted image  danes pa sem bila pridna, sem sla v trgovino, in kupila lignje - bom naredla rizoto za danes in jutri user posted image  sam recept se rabim user posted image  sicer pa me vse spika, joski me bolijo za pop* user posted image  upam, da je to dober znak?



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: nova borba se pripravlja
9.4.2008 15:18:08   
pikapoka2
ledenka, tud jaz upam s tabo, da je to dober znak!user posted image
a mesec bo plusek, sigurno!user posted image

Saj bo, zdaj imam že jaz upanjeuser posted image  

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: nova borba se pripravlja
9.4.2008 16:45:13   
Serendipity
user posted image  user posted image  
Jupi!!! Fantka bomo meliii!

Erin - hvala za detajlno obrazložitev, sem zamenjala lulčija pa jajčka user posted image  user posted image

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: nova borba se pripravlja
9.4.2008 16:53:13   
ledenka
hvala, pikapoka user posted image  zelim ti, da tudi ti cim prej zagledas user posted image

Se*, ko razumes pozo, ti je vse jasno user posted image  

punci, je pa borba 2 ze v pogonu.... tako da tale bo kmalu usla v arhiv user posted image  

jaz sem cel dan prespala, zdaj pa si k,osilo kuham - rizota z lignji. upam, da bo dobro user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: nova borba se pripravlja
9.4.2008 17:59:15   
polaris
Ajsi bravo, čestitam user posted image user posted image user posted image pa ne delaj preveč... ti sam lepo počivaj in se pusti razvajat od pet do glave - ti ful privoščim user posted image user posted image user posted image , 22. pa le kaj bolj konkretnega gor pripopaj, da ne bomo sam s čajčkom nazdravljale user posted image


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: nova borba se pripravlja
9.4.2008 18:30:15   
Serendipity
Hm...kako doseči stran 200?

Mogoče takole .... user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: nova borba se pripravlja
9.4.2008 18:31:03   
Serendipity
Nep ...
user posted image  ni šlo, so ''premali'' user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: nova borba se pripravlja
10.4.2008 10:54:17   
LuNa73
Jst bom pa še kr vztrajala tukaj - sem čustveno navezana na to temo. user posted image  Pa bi izkoristla še te dve strani. A ve ne? A vam je fajn neki pustit nedokončanga?????user posted image user posted image user posted image

Bom mela pa samogovore, če bo tud tko. Jst sem za to, da se jo zaklene pr 200... pol pa nov začetek.... user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: nova borba se pripravlja
10.4.2008 11:28:06   
sonček33
LuNca no pol padejmo naklofat še te dve strani. Sej mislim, da ne bo problema. user posted image Kako si? A si prebrala moj grozili post, ki je bil namenjen tebi??

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: nova borba se pripravlja
10.4.2008 12:47:05   
LuNa73
Oj sonček! Jah, če bi imela samogovore tukaj, potem bi se ti dve manjkajoči strani počas polnili in bi bila tale borba 1 še kar nekaj časa aktivna user posted image user posted image user posted image user posted image .

Sem pa prebrala tvoj "grozilni" post, samo mene se grožnje nč ne primejo.. zmano morš tak lepoooo user posted image user posted image user posted image .

Evo, zdej grem pa delat naprej... ti pa tudi vidim da si o.k. Zdej pa grem na kofetek s Se* user posted image user posted image user posted image . Končno!user posted image  Ba be mejte se!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: nova borba se pripravlja
10.4.2008 12:48:34   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: LuNa73
Zdej pa grem na kofetek s Se* user posted image user posted image user posted image . Končno!user posted image  Ba be mejte se!


o važička!!! jst bi tud šla! Z obema, pa še kakšno bi zraven povabila!!!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: nova borba se pripravlja
10.4.2008 12:49:31   
spelka12
Jest sem tud tuki, hočem 200-to stran!!!!!
lunči pa Se* pri nas je začel dež padat, da nimata vedve prstov vmes čveke?user posted image
Se* ti kr popej fantičke tle gor do 200-te strani.

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: nova borba se pripravlja
10.4.2008 13:39:57   
ledenka
kuku, jaz sem tuuuu user posted image  do sedaj nismo imeli elektrike user posted image  sej so to napovedali, pa sem mislila, da je prvoaprilska user posted image  no, tako da so mi smisel zivljenja za 6 ur vzeli - internet in tv user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: nova borba se pripravlja
10.4.2008 13:44:41   
spelka12
Ti pa res uživaš na bolniški user posted image . Jest bi tud. user posted image
Danes pa tašča peče palačinke. Jamyyyyyyyyy. Sem že tolk lačna, da mi je skoz bolj slabo.user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: nova borba se pripravlja
10.4.2008 13:55:02   
ledenka
palacinkeeeeee user posted image user posted image user posted image  ahem, sem ti omenla, da prihajam v gorenjski konec mal popoldan user posted image user posted image user posted image  

jaz si moram pocasi moje ligenjcke naredit... bo po moje spet kar rizota, vceraj je bila dobra user posted image  pa ne da se mi pacat z nicemer drugim user posted image user posted image user posted image   sem bila danes malce naokoli, pa sem bila po enem caju in par trgovinah tako utrujena, da sem po dobri uri sla kar domov user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: nova borba se pripravlja
10.4.2008 14:20:04   
Erin
Ja punce moje...pa kaj delate tukaj če imamo že drugi del odprt?user posted image user posted image user posted image
A mal pomagam?









































































































A je dost?user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: nova borba se pripravlja
10.4.2008 16:46:48   
ledenka
user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: nova borba se pripravlja
10.4.2008 16:48:23   
ledenka
user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: nova borba se pripravlja
10.4.2008 16:49:12   
ledenka
user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: nova borba se pripravlja
10.4.2008 16:50:22   
ledenka
user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?