|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nova borba se pripravlja
24.8.2007 8:22:19   
Nastya
Ojla..tudi pri nas danes začenjamo novo igro za user posted image ..prejšnji mesec nam je user posted image , ta mesec pa upam da ne. A v nove dogodivščine se spuščam za 1 x neobremenjena z user posted image , tako da mislim da bo.

Vsem skupaj želim veliko sreče, ljubezni in čimprejšnje pozitivno presenečenje..user posted image user posted image  pa veliko, velikouser posted image ..

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: nova borba se pripravlja
24.8.2007 8:23:48   
Splet.Ka
Jaz stavim na zmago! Srečno!

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu Nastya)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: nova borba se pripravlja
24.8.2007 9:58:57   
KAHLO
OJla!!

Mi smo se tudi včeraj podali na bojno frontouser posted image user posted image
UPam da nama bo tokrat res uspelouser posted image user posted image , ker sem opazla da je zelo močna želja po user posted image tudi priuser posted image , kar me je včeraj kar malo presenetilo,  sva zvečer gledala TV in pol se je vlegel na moj trebuh in  rekel še malo pa bomo poslušali  kako kaj user posted image . Tko da mi je kar pri srčku stistnilo in zdaj še tlko bolj upam da bi nama res ratalo, ker pol bo veselje v bajti nepopisno!!!

Joj kuk sem jazuser posted image v mojgauser posted image

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: nova borba se pripravlja
24.8.2007 10:10:05   
vita80
Aja, Aja tebe pa res padi! Za info tudi jaz sem korošica in tudi moj dela med železom.

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: nova borba se pripravlja
24.8.2007 10:58:13   
aja aja
dobro dosle med nami...
in vita a je blo kdaj akcije med zelezom??
kolkr vidite smo tu zarad heca, opore itd..kre smo vse istega mnenja, da se ne bomo vec obremenjevale ampak bomo stvar vzele bol s hecem-bomo pa bol sproscene
a ni tako?
user posted image user posted image user posted image
ma dans je spet treba pripravljat eksplozivni naboj...
ej punce a je blo eksploziva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ma se js rada smejim

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: nova borba se pripravlja
24.8.2007 10:59:59   
aja aja
aja, KAHLO, saj z ljubeznijo je treba zacet. otrok je sad ljubezni, a ne..
oooo pa mal po korosko:
oooooooo kk bomo pa me guncale nase male user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: nova borba se pripravlja
24.8.2007 11:00:04   
LuNa73
aja aja spet vb akciji... smejalni user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: nova borba se pripravlja
24.8.2007 11:01:30   
aja aja
ma mi bomo ze rekorde postaljale v vseh akcijah...snoc sem se kr sama seb se smejala ko sem brala..bog ne daj da bi me kdo videl, bi mislo  da sem mal odfrcala user posted image user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: nova borba se pripravlja
24.8.2007 12:54:16   
vita80
Aja pr nas je tako, da ni treba it v fabriko med železo, pr nas kr samo rata tam spodaj trdo ko železo. user posted image user posted image user posted image user posted image       
                        go punce go....  user posted image user posted image user posted image

Čim več user posted image user posted image

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: nova borba se pripravlja
25.8.2007 13:17:50   
aja aja
uu..pa si me zdaj vita80 user posted image user posted image
alo babike, nic kaj se ne javite, alli ima katera kaksni nove naboje naj kar pove.
ja nic dan v akcijo, rabim te eksplozivne naboje user posted image

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: nova borba se pripravlja
25.8.2007 15:20:42   
aja aja
sedaj imam pa resno eno vprasanje.
hm..m mi se sedaj zamuja ni je pa ni. o to me pa ze spravla ob zivce, saj kolkr vete testi so mi pokazali negativno m pa se ni.
no vceraj me je full bolelo v spodnjem delu pa sem mislila no koncno sedaj saj vem kaksna je situacija, ker sem mislila da bo m. pa je ni blo!!!!!!!!!!
se danes ma mal boli, m pa ni.
a je slucajno kaj narobe? mal me panika sedaj grabi, ker nevem kaj se dogaja.
o punce pomagajte mi

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: nova borba se pripravlja
26.8.2007 14:59:29   
LuNa73
aja aja, pa si ti prepricana da si zadnjic delala O test, ko je pokazal plusek?!  user posted image user posted image user posted image  Prejšnjič pa N test, ko je pokazal minus! user posted image user posted image user posted image
Ker pa nisem jaz strokovnjakinja, da bi ti znala razložit, ti priporočam, da narediš še enkrat N test.

Drgač pa je očitno nekej v "luftu" in nam naši gospodje hormončki mal nagajajouser posted image . Jaz sem celo M v tem ciklusu (ki se je končal danes) bila lačna kot nora, ob misli na hrano pa se mi je želodec kar obračal. Pa slabo mi je skoz (že spet)!user posted image  Kar je pa najhuje pa je to, da so me vsi okol gledal, ker edino kar se mi je luštal pa je bla čokolada. In koker sem dala čokolado v usta, že sem si poleg basala kisle kumarce.... katastrofa!user posted image user posted image user posted image

Kakorkoli že, jst držim pesti, da si se zmotla pri uporabi testovuser posted image  in da si user posted image !

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: nova borba se pripravlja
26.8.2007 22:30:20   
aja aja
ooooo
luna73, ko bi bla res user posted image  bi blo noro, sam ni kaj, test je biv nater zjutraj pa je bil negativen...tako da vrjamem da so neki hormoni krivi al pa od mojega eksploziv hehhehehehe
ma saj ni kaj, bo pa naslednji mesec a ne-zato pa gremo v novo borbo z nasmehom...aja, no m se koj niuser posted image
ma sam da smo zdravi pa veseli otroci pa se pridejo prav kmalo, upajmo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: nova borba se pripravlja
26.8.2007 22:32:53   
LuNa73
oooo aja aja... sem misla da ti teste preučuješ - če si delale prave user posted image ! Glej, juter zjutri nared še enkrat test pa boš vidla! Pa za ugotavlat nosečnost nared in NE O. user posted image

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: nova borba se pripravlja
26.8.2007 22:40:39   
aja aja
ma saj sem sam enkrat dobla tak nasvet pa ga nikoli vec ne uporabim, o test je za ovulacijo ne pa za poskus oooooooo
norka sem
vredo bom probala se enega naredit, bomo vidli, ce ne pa itak picim takoj v laboratorij da vidimo tam kaj bodo rekli potem pa kr k g....
a ves ni tako fajn, cisto sm zmedena.saj ko bi vsaj vedla na cem sem tako pa nic, sam cicam in cakam lahko heheheheh
kako kaj tvoji naboji, jih preverjas vsako noc, luna73?
moji so hotli oslabet pa jim nikakor ne pustim hhehehehehheheuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: nova borba se pripravlja
26.8.2007 22:50:36   
LuNa73
aja aja, pa ne lub se mi več preverjat....user posted image , ko bojo naboji o.k., pač bojo... po moje jih s prepogostim prverjanjem vznemirjam in od straha, če so o.k pol kr odpovedo... user posted image user posted image user posted image

bom jim dala zdaj malo voljno....user posted image

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 8:18:19   
pikica36
ojla , se vam pridružim!
upam, da nam rata vsemuser posted image !!
vita80 in aja aja mi smo pa verjetno čist nekje blizu skup doma?user posted image
mogoče se pa srečamo  v sg bolnišnici  , najboljš da kr junija 2008user posted image user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 9:48:59   
spelka12
Oj,še ena nova,če me vzameteuser posted image .Da ne boste same korošice,se vam pridruži še ena gorenjka.user posted image
Ja saj tuki pri vas je pa kot v vojašnici:ciljate,streljate,tečete nove kroge,vsak dan vadite z vašimiuser posted image user posted image .Midva tudi pridno vadiva.No aja aja a je že kaj.A že vidiš kakšen user posted image  na obzorju?

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 10:33:05   
LuNa73
spelka12 seveda te vzamemo! Vec ko nas je pa od vec krajev ko smo prej bo zmaga te naše borbe NAŠAuser posted image ! Jst sem pa Štajerka, tak da....user posted image

aja aja kaj je zdaj s črticami??????user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 11:46:16   
spelka12
Hvala za lep sprejem.Zaenkrat se še ne počutim tako bojevito ampak če bom še dolgo brala o municiji in ouser posted image user posted image user posted image bom kmalu dala gor uniformo pol pa v akcijouser posted image .Škoda da bova z user posted image šele jutri zvečer skup.

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 11:50:00   
LuNa73
špelka bo pa jutri toliko bolj ognjevito in bojevit....user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 11:59:25   
spelka12
Ja LuNA zgleda,da sva samo midve med živimi.V službi je čisti dolgčas,šef(beri bodoči tast) me pa že pol ure sprašuje kaj za vraga tko vneto tipkamuser posted image .Kaj a naj mu povem,da pišem kako bova z njegovim sinom jutriuser posted image user posted image user posted image .Pomoje meuser posted image .Sem prej prebrala da vidva čisto neobremenjenouser posted image .Kako ti to uspe?Jaz cel mesec kalkuliram,odštevam namigujem.Mi to vzame tolk energije,da na koncu samo še ležimuser posted image .

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 12:15:13   
LuNa73
spelka neobremenjeno zato, ker sem se odločla da ko bo pravi čas, se bo že zgodilo.... no, sicer si ne želim pravega časa pr 40-ih (čeprav se ji kr bliskovito približujem) ampak vseen.... sej, ne misli pa si, da si ne preračunam kdaj mam dneve O...user posted image takrat že poskrbim da se dogajajo boji me "rjuhami" user posted image , ker mi v tistem času tud paše...zeloooo...  

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 12:17:21   
LuNa73
aja aja, pa kaj ti delaš toti test že celo dopoldne???!!!!!user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: nova borba se pripravlja
27.8.2007 12:24:52   
spelka12
Aja aja to pa res ni lepo.Navijamo,čakamo,skrbi nas ti pa takoleuser posted image .Si kr za našeškat.
LuNA si pa srečkica da ti takrat paše.Jaz sem pa kontra.Samo takrat mi ne paše,ker me vse tako boli.Me more moj lubi spodbujat,ne jaz njega.

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?