|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nova borba se pripravlja
29.8.2007 13:58:49   
spelka12
Vita če nas boš zanemarjala zaradi O in user posted image  ti pa res ne bomo zamerleuser posted image .Moj ma tud zelo veliko dela trenutno z mano.Mu še spat ne pustimuser posted image .

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: nova borba se pripravlja
29.8.2007 15:30:16   
aja aja
ja spelka tako je tvoj vojak potem vedno v akciji hihiihihihihhihihihuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: nova borba se pripravlja
29.8.2007 15:57:18   
spelka12
Skoraj vedno.Mir mu dam samo takrat,ko je šport pri dnevnikuuser posted image .Včeraj sem mu rekla da ne morem,sem bila čist preveč zmatrana.Joj ko bi ti vidla ta njegov user posted image razočaran pogled.user posted image Ko je pa pol še začel"kaj pa otrok,pa ravno O imava..."se mu pa nisem mogla več upret.Borba je bila dolga in težkauser posted image .

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: nova borba se pripravlja
29.8.2007 15:58:08   
spelka12
aja aja kakšenga srčkanega user posted image imaš za avatar.Cute.user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: nova borba se pripravlja
29.8.2007 17:02:42   
nineva
lepo, da je odprta še ena tema. No jaz sem se ravno danes preselila iz upajočih v avgustu na upajoče v septembru.
Sem se že mal umirila, zjutraj sem bla čist user posted image , ker je spet prišlauser posted image kljub vsem pozitivnim občutkom celi mesec,
očitno smo premaluser posted image user posted image , pa bomo zdaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  več. Kak dan mi pač ni in mogoč sem glih dan O fun spustila. Čeprav moram rečt, da je kljub najini prvorojenki in dolgiii službi polno akcije.

Gremo punce v akcijo in čim več user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: nova borba se pripravlja
29.8.2007 18:38:09   
aja aja
NINEVA, verjem da smo sedaj vse v taki borbeni akciji da te pobere hehehehehuser posted image user posted image
cim vec smeha, veselja, sproscenosti pa bo vse slo kakor je treba.ne se sikerat bo bols
verjem...saj smo se mi tud full matrale pa sikerale sam smo vidle da to nikamor ne vodi

(odgovor članu nineva)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: nova borba se pripravlja
30.8.2007 11:35:44   
spelka12
nineva dobrodošla med namiuser posted image user posted image user posted image .
Tud aja aja je bila 2 dni nazaj na istem.Ampak ker smo meuser posted image (beri borke)se ne pustimouser posted image ampak raje user posted image kotuser posted image  .Seveda ob vzpodbudi ostalih levinj.user posted image .Zato ničuser posted image ,bodiuser posted image .
A si predstavljate kake cmere bi prišle iz nas,če bi cele dneve samouser posted image   user posted image user posted image .
Še dobro,da imamo tale forum,za sproščanje naših agresij.A ne?
Kje pa ste vse? Ne morem se sama s sabo zgovarjat.user posted image

(odgovor članu nineva)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: nova borba se pripravlja
30.8.2007 11:50:38   
aja aja
tako je spelka!!!!
ninevea pa verjem da mi je blo full hudo, zato sem pa kr letela na ta nas forum se mal potolazla in velik nasmejala pa je blo res kr bolsi....prej sem pozabla povedat DOBRODOSLA MED NAS AKTIVNE BORKE HIHIIHIHIIHHI user posted image user posted image user posted image user posted image
to so prave levinje user posted image user posted image user posted image
oooooooooooooo se dan pocivam potel pa kr duga dunga dunga dunga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ihihihhihih

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: nova borba se pripravlja
30.8.2007 11:51:04   
nineva
Sem dans že ok.user posted image  Sicer še niste tiste prave delovne vneme, a saj bo.
Mi se ne damo,zdaj sam čakam,da tista hudauser posted image  mine pol pa starega prevezat na postlo, pa akcija user posted image user posted image user posted image , če bo treba bomo tudi dopust vzeli, malo dali v varstvo, sveče, muzika ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pol pa pica za na vrh.

Dans grem v kino po zeeeeeeelo dolgem času, grem gledat NAPUMPANA. Me hoče moj malo razvedrit zdaj ko sem cela krvava, pa ni akcijeuser posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: nova borba se pripravlja
30.8.2007 11:52:59   
nineva
Aja se skor pozabla tudi vam user posted image user posted image user posted image  in hvala za dobrodošlico!user posted image user posted image

(odgovor članu nineva)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: nova borba se pripravlja
30.8.2007 11:56:09   
aja aja
nineva tu je tolk akcije da se mi kr tesko spomnemo kaj drugega pista ko pa samo akcija pa dunga dunga ....ma sam da je user posted image user posted image user posted image user posted image hihiiih a ni tako? ooo kako rada sem na tem forumu se iz srca   nasmejem

(odgovor članu nineva)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: nova borba se pripravlja
30.8.2007 12:03:56   
nineva
Sem začela razmišljat, da bom dragega naslednji teden - kak dan pred O povabla v savno, da se njegovi vojački mal ogrejejo, nardimo mal spremembe okolja pol user posted image user posted image user posted image user posted image .
Sva bla že pod taki pritiskom za brez veze , da sva si mogla vse mogoče finte zmišljevat -ma čist brez veze.user posted image user posted image user posted image user posted image ma je čist vse eno kje, kdaj , zakaj (-to predvsem potrebno pozabit), ker če je cilj samuser posted image user posted image user posted image user posted image  pol je pa res brez veze.

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: nova borba se pripravlja
30.8.2007 12:49:40   
vita80
Ojla dekleta, matere in žene! Kaj novega? Midva pridno vsak dan
user posted image user posted image user posted image , da le nebi tisti tapravi dan ven spustila. Danes sem si šla Elevit kupit in me je skor na rit vrglo, ko sem plačala skor 10 evrov! Pa ja niso normalni no!Kam nas pelje ta država?! V pufe al?!!!!

(odgovor članu nineva)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: nova borba se pripravlja
30.8.2007 14:04:38   
spelka12
Ti nineva,a pa se tvojmu user posted image v savni nič vojački ne zažgejouser posted image ?
aja aja zvečer bo pa dunga,dunga praviš.Jaz bom tud podnevi počivala.Zvečer pa AKCIJA!!!!!!!!!!!!!
Vita lepo,da nas ne zanemarjaš kljub tvoji O.Malo pa le zadihajta vmesuser posted image .Pa po nasvetu nineve si eno pizzo privoščita,da bo imeluser posted image kaj za jest.

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: nova borba se pripravlja
30.8.2007 14:05:44   
spelka12
Vita za kaj pa imaš te Elevit tablete?

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: nova borba se pripravlja
30.8.2007 17:54:39   
aja aja
eh dunga dunga brez ljubezni ni nic, to ve vsak zao se pa niti spuscam ne v tako poglavje kr to je pr meni neka obveznega....
sam punce moje morm vam povedat, da se je moj dragi cist spremeniv( me je ze mace strah heheheheheh) full je skoz za akcijo ampak strastno akcijo..ma ta mesec pa morjo bit vojaki pripravljeni heheheh
ma sam da je eksploziva pa dunga dunga

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: nova borba se pripravlja
30.8.2007 20:28:41   
spelka12
aja aja mogoče se je pa tvoj user posted image tudi zasvojil z RR in je na strani spolnost dobu kakšne nore ideje za vajin dunga,dungauser posted image user posted image user posted image user posted image .Vprašaj ga,če je zato skoz v pripravljenosti.

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: nova borba se pripravlja
30.8.2007 22:05:40   
aja aja
ma nebom kaj sprasevala, nocem pokvarit atmosfere heheheheheuser posted image user posted image
kr naj bo tako hihihih
uuuuuuuu ja je fajn-superuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: nova borba se pripravlja
31.8.2007 8:50:34   
vita80
Spelka 12, Elevit tablete so vitaminske tablete s folno kislino, ki jih je priporočljivo jesti ko načrtuješ  otroka in tudi v času nosečnosti. Poskrbijo pa, da ima otrok dovolj vseh vitaminov, ki so potrebni za normalen razvoj. Znane so tudi Tifol tablete samo jaz sem se odločila za Elevit, ker so baje boljše oz. boljše se prenašajo. Po Tifolu je baje veliko žensk slabo...
Kaj novega? Ste tudi ve tako aktivne kot jaz? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: nova borba se pripravlja
31.8.2007 10:35:49   
pikica36
user posted image user posted image  veš da smo aktivne
user posted image 100/h saj veš- iz nič ni nič!!user posted image

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: nova borba se pripravlja
31.8.2007 10:41:42   
nineva
čakam, da se user posted image user posted image user posted image  mal umiri, ker če ne bomo krvavi, kot bi klali koga.user posted image user posted image
še kak dan pol pa user posted image user posted image user posted image user posted image .

Ali te elevit oz. vsi ti možni pripravki pomagaji tudi prin boljši plodnosti????

Hvala punce  že vnaprej za odgovor user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: nova borba se pripravlja
31.8.2007 11:02:11   
vita80
Nineva čav! Te tablete bi naj "baje" user posted image tudi pomagale pri zanositvi. Tak mi je reklo nekaj deklet. Probat ni greh, sicer so pa to itak sam vitamini. user posted image  
Brez user posted image  pa itak ni kaj.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nineva)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: nova borba se pripravlja
31.8.2007 11:07:54   
spelka12
Vita hvala za razlagouser posted image .
Ja,ja vem kaj je folna-vse moje kolegice so na folni-samo jaz je ne upam jemat ker ne vem kako vpliva na mojo endometriozo.Se bojim,da jo bo samo še pospešila.Bom raje počakala kaj pravi dr.Reš o folni in mojih hormončkih.
Bi človek rekel da se glede na našo količinouser posted image user posted image user posted image naši hormoni umirjajo pa je ravno kontra.Vedno bolj mi nagajajo.Me kar razganja od energijeuser posted image user posted image .
Nineva za plodnost ne vem,če pomagajo.Vem pa,da telo folna pripravi nauser posted image .
A bomo danes kajuser posted image ?Jaz sem jih danes že kuhala v službi pa jo lahko tudi vam.user posted image

(odgovor članu nineva)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: nova borba se pripravlja
31.8.2007 12:19:21   
nineva
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sveže , tople, tudi kaka brez kofeinčka za vse vas. Sem se ravno napapcala, pa mi paše kavica.

Sem bla pred prvo user posted image  kofetarca, zdaj pa max. dve na dan. Ko bom drugič user posted image , pa bom verjetno čist skenclala kavico.user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: nova borba se pripravlja
31.8.2007 13:04:43   
spelka12
O nineva HVALAuser posted image .JAz bi brezkofeinsko z veliiiiko mleka,pa veliko pence,pa še user posted image bi mela na penci narisanega.Sem zahtevna a neuser posted image .
Se mi pozna da sem bila dolg gostinka.Kave sem se v teh letih že preveč napila.Zdaj vase zlivam samo še brezkofeinsko sem pa odvisna od pravega čaja z veliiiiko cimeta.
A to veš,da naj bi cimet povečeval spolni nagon?REEEEEEEES NE HECAM.
Tako da namesto savne in pice dragemu spec jabolčni štrudl s cimetom(še natalija verboten ga v pesmci pečeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ).

(odgovor članu nineva)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?