|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nova borba se pripravlja
3.9.2007 8:43:18   
vita80
Spelka12 vidim, da  si se vredi spočila pa na skakala na murju. Jaz bi tud! Ja zaj mam O dneve od 29.8.-4.9. user posted image pa ne pričakujem 18.9.
Aja aja mislim, da zračni pritisk kriv za vrtoglavice, tudi jaz sem že cel teden cela zgejena al pa je krivo kaj drugega.user posted image user posted image user posted image  Bomo počasi vidle rezultat dunganja!

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: nova borba se pripravlja
3.9.2007 9:01:00   
aja aja
po moje je zracni pritisk pr meni, ker je sela  m bila tako da ni kaj nam v prid heheheh
ja ja spelka nebo rabla cimeta...kr si je na morju napolnila baterije heheheheh
no, saj to je se bols kr pomojem cimeta ni vec kje na zalogi-je ze vse pokupleno hihihihhiihihh
vita upam da se ti bodo prikazale user posted image user posted image
juhu eksplozivi v boj user posted image user posted image

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: nova borba se pripravlja
3.9.2007 9:14:49   
vita80
Aja aja iz tvojih ust v moje jajčnike, da bi bilo to res!Komaj čakam, da pride 18. da vidim na čem sem! Se mi zdi, ko čakamo na to  user posted image   je isto kot, da čakamo na Božička! Smo v nekem pričakovanju ali bomo dobile darilo al pa ne user posted image user posted image user posted image ! Bomo vidle kolk smo ble pridne!

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: nova borba se pripravlja
3.9.2007 11:09:05   
spelka12
aja pomoje je tud pritisk.
Še malo domače lekarne od mene.Zdej ko hočemuser posted image ne smem tablet papcat in sem se vrgla v naravo.
Če se ti vrti ful pomaga kava pa not stisneš limono(kava more biti nujno brez mleka).
To naj bi bil naravni aspirin.Men pomaga.
Vita bova pol skup čakale tega božička
user posted image
Glede na to kolk smo pridne nam darila letos ne uidejouser posted image .
Jaz bom letos že v 2 tetka.Ma sestrca rok okol novega leta.Komej čakam.




(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: nova borba se pripravlja
3.9.2007 12:18:54   
LuNa73
Babe, očitno mamo pa me na kupu te naše dneve O! Pa ni hudič da ne bi kaj ratal! user posted image
Jaz mam največ srčkov okol čebelice celo za moj rojstni dan! Ima da mi dajo migitalčki in moje jajčece darilo kot se šika!user posted image

aja aja zmeri si priotisk! Me pa zanima, če je kaj bolje danes!user posted image

špelka sem na enem forumu brala, da se že dolgo matrata in da sta probala svašta! In se mi zdi da je še najbolj prav, da si se prguncala med borke. Tu bomo že nekej uštimale in scoprale, da bomo vse srečke nosečke!

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: nova borba se pripravlja
3.9.2007 14:35:28   
spelka12
Točno tak luna.Do zdaj sva se matrala,mal sprehajala,čisto premaluser posted image  itd,pol sem se pa odločila da imam dost.
Zdej pa bolj pridnouser posted image in sem res ratala pravauser posted image .
Pa tudi počutim se boljše.
Ko bom pa začela z umetno(seveda če ne bo prejuser posted image )se bom pa še bolj borila.GRRRRRRRRRRRRRRR.
Kje pa ste vse danes.Si mela kar prav,tukaj čist premalouser posted image .

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: nova borba se pripravlja
3.9.2007 14:35:30   
vita80
Pupe serbus! Vita ma eno vrašanje za vas. A ima katera med O dnevi povečane prsi na dotik boleče bradavice, bolečine v spodnjem delu trebuha, napihnjen trebuh.... Me zanima, ker prav grdo delajo  z meno ti moji hormončki. Jih malček padi!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: nova borba se pripravlja
3.9.2007 14:38:52   
spelka12
Vita tud jaz mam med O take simptome.
Seveda je pa možnost da ti nagajauser posted image .Joj ko bi bilo vsaj res!
To bi mele štalo.

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: nova borba se pripravlja
3.9.2007 14:42:58   
vita80
Spelka zanima me zakaj moški nimajo vsaj polovico tolk caramonij z svojim telesom, kot imamamo me?user posted image  Kak bi jim prvoščla! Si predstavljaš moške z user posted image ?user posted image user posted image Kake vložke bi jim tej naredli? Tak ko ne kapice? Dol padeš!Si predstavljaš kak panični bi okulo hodli?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: nova borba se pripravlja
3.9.2007 14:44:37   
LuNa73
vita sem se sla kr otipavat pa opazvat!user posted image  Me ze dva dni pr jajcnikih spika! Moje prsi pa sem itak dala na pregled k mojemu dragemu v soboto, ker so mal "čudne". Verjetn me podzavestno daje mal to, da je bla mam pred pol leta operirana za rakom na dojki.
No, tile hormoncki nam jo res mal zagodejo tu pa tam. Ampak jst upam da tebi nagaj kaj druzga.
špelka, ti prid k men na šloganje pa kaki pogovor boš kuj zanosla. Mater je men moja prjatlca rekla da sem prava mala čarovnica....user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: nova borba se pripravlja
3.9.2007 14:45:14   
vita80
Aja pupe ste dans kaj kuhale s cimeta? user posted image

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: nova borba se pripravlja
3.9.2007 14:46:28   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: vita80

Kake vložke bi jim tej naredli? Tak ko ne kapice? Dol padeš!Si predstavljaš kak panični bi okulo hodli?user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: nova borba se pripravlja
3.9.2007 14:50:06   
vita80
Čav Luna! Ja upam, da so ti moji simptomi posledica česa drugega kot pa O! A že ima katera od vas user posted image doma. Jaz še ne!
Upam, res upam, da čimprej pride naše jutro, da ugledamo user posted image  (user posted image user posted image )!

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: nova borba se pripravlja
3.9.2007 15:00:42   
spelka12
Ja to se jaz že dolgo,dolgo sprašujem.Čeprav moram priznat,da je moj zelo uvideven ko prideuser posted image bi vsakemu moškemu privoščila naše tegobe za ene 14 dni.
Pomoje bi oni zgledal takouser posted image ,cel dan biuser posted image od bolečin,za vsako malenkost bi nasuser posted image ,ko bi prišel nam znani vročinski val bi jimuser posted image ,če bi šlo kaj narobe bi se pa za vsako stvaruser posted image na nas.
A veš kaj,jo mam pa rajši jaz kot da prenašam enga tečnga descauser posted image .
A sem te kajuser posted image ,boš sedaj lažje zdržala?

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: nova borba se pripravlja
3.9.2007 15:10:01   
vita80
Hvala, hvala Spelka ja si me kr fajn user posted image . Pa res, da rajš me prenašamo te tegobe, ko pa da bi nam moški še bolj čivkali, kot že nam ne dost. Ma se hecamo! user posted image user posted image user posted image    

user posted image user posted image user posted image  za vse vas pupe!

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: nova borba se pripravlja
3.9.2007 15:10:45   
LuNa73
punce, ko je moj lubček samo bolan (ma npr. 37,1 vročine) sem že v pripravljenosti, da bi poklicala urgenco. Če bi imel pa M in vse tegobe povezane stem, pa mislim, da bi vsaki mesec gledala kiri pogrebni zavod se nahaja v moji bližini.... Pa ti deci bi tak umrl, če bi mel ženske tegobe...user posted image

JAz še nimam otrok, da delamo na prvem. Sej pravjo, da začetek je najtežji user posted image , pol ko si enkrat ulafan gre ko po tekočem traku user posted image . razen če ne pride do kakih "okvar" vmes pa so potrebni servisi!user posted image

Kot sem že rekla, ima da čez dva tedna dobim najlepše rojstnodnevno darilo, ki si ga bom naročila ta teden (za svoj rojstni dan)!

Itak pa še nekej! Ta teden je zame očitno uhhhhh  user posted image teden. Na moj rojstni dan imam razgovor za službo pa še dan D kar se ovulacije tiče.user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: nova borba se pripravlja
3.9.2007 15:15:59   
spelka12
Vita doma še nimam bebice,sem pa teta tko da mal lažje prenašam.Cimeta pa danes še nissem kuhala ker sva z mojmu v službi.
Luna a bi mi ti res šlogala.Jaz sem takoj za to!Upam,da si res maluser posted image .

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: nova borba se pripravlja
3.9.2007 15:19:08   
vita80
Luna 73 pa ja dol padeš!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
Ja ti naši moški so res tapravi! Torej punce pripravimo se, da bomo kmalu imele doma ne samo enega otroka ampak dva! user posted image user posted image user posted image
En malo večji, en pa malo bolj majhen! P upamo lahko, da bojo meli keraktere pa prage bolečin pa mamah!user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: nova borba se pripravlja
3.9.2007 15:20:58   
vita80
Luna 73 vllllllllllllllllllllkkkkkkkkkk sreče na razgovoru!!!!!!!!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: nova borba se pripravlja
3.9.2007 15:29:06   
NATALIJAS

Ta teden je zame očitno uhhhhh  user posted image teden. Na moj rojstni dan imam razgovor za službo pa še dan D kar se ovulacije tiče.user posted image
[/quote]



DRŽIM PESTI!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: nova borba se pripravlja
3.9.2007 15:32:11   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: aja aja

ne ne ta, a ves oni ko prikaze tako crto pa ti pise tolk pa tolk dni do vase ovulacije....a ves ko z misko prides do napr. tvojega opisa pa se mi zdi da mas nekega zajcka al neki takega...in punce moje ponovno vprasanje a je blo kaj akcije?
hihihihihihihih user posted image user posted image


Si že našla ta koledarček?! oz. to stran?

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: nova borba se pripravlja
3.9.2007 15:36:36   
LuNa73
ja punce, ve držte pesti! bom pa, tako kot se v vsaki vojski dela, vas mal postrojila pa pregledala kok močn ste jih držale (če so členki kej modri)user posted image !

Naslednja postrojitev pa itak vete kaj bo: Pregledovanje in preverjanje vaših trebuščkov!user posted image

Pismo, mam jst danes rokenrol v glavi.. bi vam rada tolk povedala, pa nekak ne spravim skupi nič!user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: nova borba se pripravlja
3.9.2007 20:39:08   
aja aja
ojla punce...
me ni blo kr dolgo a ne?
heheheeheh
sem nasla kolendarcek, hvala luna73-sem jih kr 5 nasla pa a ves kaj ti povem vsak mi drugac prikaze datum O in kako naj zdaj vem kateri kaze prav...sm cisto zmedena user posted image
ma najbolsi kolendarcek je ce s svojim dragim kr vsak dan pridno delata heheheheheh
ma ni bolska kolendarja vam povem...user posted image user posted image user posted image
kar se tice pa vrtoglavice je dans mal bols sam je se kr prisotna sam da ni tk hudo kot pa je blo
in a dungate vredu..kaj pa kaj cimet
no v merkatorjo ga pomojem ni vec, tako da poglejte tuseve podruznice heheheheh
merkator sem ze izpraznila v slucajo krize je treba pa pocimat pa bo heheheheh

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: nova borba se pripravlja
3.9.2007 22:33:04   
LuNa73
aja aja, so men tud zmedl tile koledarčki...ampak se križajo za kak dan al pa dva... eksplozivni nabojčki pa so itak živi par dni. user posted image  Jst sem se kr sama odločla kiri bo moj dan D! user posted image
Jaz z mojim ne morem vsaki dan čungalunga se it, ker še ne živiva skupajuser posted image !

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: nova borba se pripravlja
3.9.2007 22:37:17   
LuNa73
pa da ne bote misle, da sem žalostna zarad tega, ker živiva vsak ksebi... sploh ne! mi je tko čist fajn zaenkrat! Ko pa naštimama eno bebico pa.... pol pa se boma drgač menla! user posted image  Jst sem bolj taka svobodnjaška dušica....user posted image  in zato se nekak tud bolj al manj neobremenjeno spravljam v te mesečne bitke s teto user posted image .

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?