|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nova borba se pripravlja
4.9.2007 21:03:00   
pikapoka2
UPAM DA NI TAKO HUDO, DA SE NE BI DALO VEČ UREDITI!!!
Zjoči se, pomaga veš. Bolečine ne zakrije, vendar pomaga!
Želim ti vse dobro!!!

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: nova borba se pripravlja
4.9.2007 21:05:21   
spelka12
Luna kam greš?a ga ne bomo nčuser posted image za tvoj.r.dan?
Ti se kar poštimej,bomo me tudi navijale zate.Obljubim.
Glede joge bi se pa jaz raje na kaksen borilni sport al pa sabljanje vpisalauser posted image .Sej smo borke a ne?

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: nova borba se pripravlja
4.9.2007 21:19:32   
spelka12
Luna šele zdejle vidim tvoje poste.
NE SE PREDAT.Tukaj je toliko punc,ki te spodbujajo,ti želijo dobro...
Vsaka se kdaj zlomi.Tudi to je treba dat skoz.
Ampak me smo s tabo.Vse.user posted image
A ne punce?

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: nova borba se pripravlja
4.9.2007 21:21:05   
pikapoka2
Seveda!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: nova borba se pripravlja
4.9.2007 21:26:00   
Lupita
Luna moja, zjoči se, da ti bo potem bolje, ampak boš videla, da bo vse ok, vse smo kdaj žalostne in vsake toliko nas življenje malo udari, na koncu se pa vseeno poštima - mora se!!! Poleg tega se je začelo slabo vreme in ugašamo kot kresničke, ko se soček skrije - pa še mrzlo je!!!

Tale tvoja raziskava je pa super ideja! Jaz se veselim tvojih odkritij. Če imaš kakšno idejo, kako izboljšati pH pa na dan z besedo.

Pošiljam ti user posted image user posted image user posted image user posted image za lahko noč! Drži se, mala!

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: nova borba se pripravlja
4.9.2007 23:26:09   
aja aja
LUNCY, vse se hitro poslihta, cisto vse in kar koli je blo bo se tudi...kaj jokat, nic jokat punce moje...smo pa ja nore borke, smo tu da si stojimo ob strani, si zaupamo, pomagamo, nasejimo, pa kako noro recemo...nic se ne sikeraj vse se da porihat, jutri bos cisto drugace razmisljala in ti in tvoj dragi. bos vidla....zdaj pa pojd pa preber od nase prve strani do sedaj 9 pa bo kr pogrelo tvoje srcece mal. a se gres stavit da ti ga bo res mal pogrelo?
a upas? vaka tezava se resi in nikoli ne ostane odprta user posted image
lubcka mwa

(odgovor članu Lupita)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: nova borba se pripravlja
4.9.2007 23:42:58   
LuNa73
                                          user posted image
za začetek, da se zbudite user posted image

evo user posted image  (tile izpolnijo vsako glasbeno željo), če komu ni všeč naj gre tam kjer vrti muziko user posted image !

Za user posted image ,   user posted image   in user posted image user posted image   poskrbljeno!


Tak da punce: user posted image        
                                          user posted image

Zabavajte se same, ker jaz sem na razgovoru za službo (ob 8-ih držite pesti). Se pa vam pridružim kasneje! Pa prosim ne preveč noretuser posted image in se gauser posted image , ker imate zvečer še "domačo nalogo" za opravit! user posted image

(odgovor članu Lupita)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: nova borba se pripravlja
5.9.2007 0:16:30   
aja aja
ko prides iz sluzbe bi te prosla za kaksen opladek, ker bom pomoje tako fejst drzala pesti da me bo se bolelo
hehehheehheuser posted image user posted image
se mi je ze zdelo da imas rojstni dan user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: nova borba se pripravlja
5.9.2007 0:19:47   
LuNa73
aja aja sem ti ZS poslala :)! Nč cajt bi bil da grem spat! Da bom juter zbrana pa vso pamet tega sveta pokazala direktorju! user posted image  Vete ka je pa najbolj zanimiv? Da me na razgovor pelje sam direktorjev sinuser posted image , ki sem ga enkrat srecala na kavi pred ene tremi leti user posted image !

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: nova borba se pripravlja
5.9.2007 0:23:16   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: aja aja

zdaj pa pojd pa preber od nase prve strani do sedaj 9 pa bo kr pogrelo tvoje srcece mal. a se gres stavit da ti ga bo res mal pogrelo?


To naredim vsaki dan! Sej ko bo 20 strani, se mi ne bo več lubl...user posted image  ampak se mi bo ta lenoba oprostila, ker sem pač že malo bolj stara, a ne?!user posted image  user posted image

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: nova borba se pripravlja
5.9.2007 7:33:40   
pikica36
luna js močno držim pestke zate.

karkoli te je že tako potrlo, ne obupaj.user posted image

kadar pademo ne obležimo na tleh, temveč se poberemo in gremo dalje!!!

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: nova borba se pripravlja
5.9.2007 8:11:09   
KAHLO
No LUna najprej sori za un 37, vidiš tko je k si ves sfrtajlanuser posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz nevem no, mogoče je pa bil včeraj samo tak smotan dan, k smo pr nas tud pol večer jokal sto na urouser posted image user posted image user posted image user posted image

no ampak je bilo pol boljš,  me je user posted image pomiril, zgleda da sem res čist obsedena s tem da bi user posted image še posebaj zdaj ko sem imela dneve O..........

pa nima veze, v glavnem danes je posijal sonček, ti boš uspešna na razgovoru, pol si boš mogoče celo premislila in se preselila spet k borkam, če prav je vseeno al si borka ali navijačica......si kr naša tko pač je.... če boš pa kdaj koli kar rabla pa veš kam se obrnituser posted image

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: nova borba se pripravlja
5.9.2007 8:30:01   
spelka12
Lunauser posted image ,sem že čisto modra v pesti.
Nč bomo kar borke združno navijaleuser posted image ,da bo bolj zaleglo.
user posted image ti želim.Hvala za torto in pijačo.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: nova borba se pripravlja
5.9.2007 8:37:11   
spelka12
KAHLO lepo je prebrat,da si ti tudi že ven iz krize.
Tuki na gorenjskem sicer ne sije user posted image kot pri tebi ampak jaz sem vseeno dobre volje.
Moj user posted image je imel prejšnji teden tudi razgovor za službo,zdejle se pa že pelje v Lj. na kadrovsko.
Moram še za njega pestke držat.
Punce a bomo danes kaj user posted image na našo luno?
Jaz sem že začela.Torta je njamyyyyyyyyyyyyy.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: nova borba se pripravlja
5.9.2007 8:42:03   
vita80
Luna upam, da nam sporočiš kako je bilo na razgovoru! Stiskam fige, upam, da kaj pomaga! Evo pa še darilce za rojstni dan user posted image =user posted image  Naj se ti uresniči želja!

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: nova borba se pripravlja
5.9.2007 9:21:43   
pikapoka2
LuNa jaz še vedno stiskam pesti!

Upam, da je že razgovor za tabo in da nam poveš kakšno lepo novičko!
Javi se takoj ko boš končala, ok?????!!!!!!!!!
Ker me že roke močno bolijo user posted image

Vso srečo!

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: nova borba se pripravlja
5.9.2007 9:50:33   
KAHLO
A se še ni Luna oglasila!!!user posted image

Zdaj bi bil pa že čas, upam da bo prinesla dobre novice!! TU v LJ res sonček sto na uro sije, ampak mrzlo pa je mrzlo!!!

Zato pa dajmo se mal pozabavatuser posted image user posted image

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: nova borba se pripravlja
5.9.2007 10:05:57   
kodrana
pozdravljene.

luna vse najboljše. iz srca.

včeraj sem azsledila, da se pogovarjate o ovulacijski sluzi. imam prav? sem vam hotela malo pisat, samo na žalost potem nisem utegnila. samo želela sem vam povedat, da ni nujno, da je prisotna.. nimajo jo vse ženske in ne tudi vedno. sama nimam nekaj drugačnega izcedka med ovulacijo, pa ovulacije imam. potrjeno. mi pa med tistim časom paše user posted image  . zelo.user posted image


moram rečt, da sem akr malo poniknila. namreč berem forum, samo javljam se bolj malo, ker sem kar v neko depro padla in sem blazno žalostna.
namreč pastala sem obsedena s to nosečnostjo.. rada bi že bila.. prvič nama je v prvo uspelo, samo sem bila zelo sproščena, a se potem ni srečno končalo..
tako da vsem vam user posted image
in borbeno naprejuser posted image .


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: nova borba se pripravlja
5.9.2007 10:20:33   
KAHLO
Kodrana zgleda da nas vse nekaj depra lovi....zarad te močne želje po user posted image .....
Jaz srčno upam da ti bo čimprej, želim si da bi ti že zdaj uspelo oz. da že kaj maš v sebi in da se bo odlično končalo tko kot mora bituser posted image

Midva kar pridno user posted image vse dneve k morma in ke ni treba, ampak jaz mam kar naprej občutek, da nebo nič oz. da je z mano nekaj narobe......nič se tam doli ne dogaja, samo praznino čutim......
Pa nobenih sluzi pa nič......suhooooooooooo .....vse je takoooooooooosuhoooooo pa nevem zakajuser posted image user posted image

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: nova borba se pripravlja
5.9.2007 10:37:02   
kodrana
KAHLO hvala.
ti je že g. kdaj videl, da imaš ovulacijo? z uz?
pri meni je tud bolj suho, pa vem zakaj.. ker me ta depra lovi in ni tako kot bi moralo bit. vsaj zdajle, ko sme tako živčna. brez veze. kaj pa lubrikant? da malo podmažetauser posted image .

da ti povem štorijo. jaz sem skos se bala, da ne bi mogla zanosit. pa nisva več pazila. pa nisva bla neki pridna. niti folne še nisem jedla. bolj trko v izi, sam sem se že mal psihirala. pa ni blo nič. potem naslednji emsec sem šla do g., začela folno jest. in skoraj vsak dan user posted image . sproščeno. res sem si želela user posted image . in si nisem mislila. potem ap sem šla narest test, tko za hec,na tisti dan ko naj bi jo dobila.. in glej ga zlomka user posted image user posted image . nisva mogla verjet. res.. sam takrat nisem bila še tu na rr.. sploh nisem non-stop študirala na to..
saj zdaj sva po ss spet komaj začela delat an bebici. prejšnji mesec že nisva pazila, ampak nisva imela odnose redno in še en dan med plodnimi dnevi sva pazila, ko bi blo največ šans za user posted image user posted image . tako da sedaj spet v akcijo.. sam mi je kar malo poguma vzelo, pa ne vem zakaj..

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: nova borba se pripravlja
5.9.2007 10:39:08   
spelka12
kodrana,KAHLO zdej je pa tega dost.Kakšna depra neki-takoj na tla pa vsaka 30 slecuser posted image .
KAHLO če boš po telovadbi še suha pa še na user posted image 30 sklec.
Sej se hecam.
user posted image   user posted image  evo mal tolažbe za vaju.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: nova borba se pripravlja
5.9.2007 10:52:51   
KAHLO
JOj če je pa una tam doli suha kljub telovadbiuser posted image user posted image user posted image pa ni bla nikoliuser posted image user posted image nevem kaj ji jeuser posted image user posted image po moje se je odločla za štrajk

ampak hvala vseeno za tolažbo

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: nova borba se pripravlja
5.9.2007 11:04:01   
kodrana
KAHLO psiha. to je to. moja tud neki štrajka, sam jst čutim, da sme nesproščena. včasih ni blo problema z vlažnostjo.. zdej, ko pa me skrbi..user posted image

spelka12 hvala za tolažbo.user posted image

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: nova borba se pripravlja
5.9.2007 11:19:02   
KAHLO
Joj kodrana misliš da je res psiha!! če pa se mi zdi da sem sproščena pruser posted image , vsa vesela sem da je akcij ain da delavauser posted image tko v glavi una tam doli pa me full zavira, nevem kaj ji jeuser posted image user posted image

Joj zdaj pa še grem ta vikend na poroko in vsi imajo na sveže bebice in pol spet ta vpašanja zakaj še ti nimaš!!
kr ni mi za it........oz. me je strah da bom izbruhnila za kakšnim vogalom v user posted image ....upam da bodo meli kaj dobrega za popit!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: nova borba se pripravlja
5.9.2007 11:27:06   
Lupita
OK, tud js se vama pridružujem kahlo, kodrana... Mene tud noče spustit iz rok - depra mislim - jutr dobim M in sem že vseen bolš, ampak ful razočarana... Res prov želela sem si september, k je tud moj mesec. Vse najboljše Lunca! user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?