|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nova borba se pripravlja
31.8.2007 13:23:25   
aja aja
oooooooooooooooooooo, dacimet tako vpliva???
uhuhuhhuu
bols da pred svojim dragim skrijem cimet, ce si zelim bit se v enem kosu...ce vam pa pravim da je cist horni zadne case...sam men to ugaja ahhahahhahaahahhahaahahahhahuser posted image  za crknt ej!!!
vcasih ze take pisem da mi je nerodno user posted image user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: nova borba se pripravlja
31.8.2007 13:27:51   
vita80
Go cimet go!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: nova borba se pripravlja
31.8.2007 13:39:04   
spelka12
aja naj ti ne bo nič nerodno.user posted image
No zdaj si pa predstavljajte mrzle jagode potresene s cimetom in potopljene v slastno čokolado.
Ker pa to ni kuharski forum si raje predstavljajte kaj vse se da s tem početuser posted image .
Uh mi je že kr vroče od domišljije,bom mogla pod leden tušuser posted image .
Kakšne pripomočke bi pa vi uporabljale pri naših bojih zuser posted image .Men se največ idej porodi na morju.Saj me razumete.Vročina,minimalne cunje,sladoled na palčkiuser posted image user posted image user posted image .



(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: nova borba se pripravlja
31.8.2007 13:49:44   
aja aja
u spelka vidim da je tvoja domislija kr precej vecja od moje hehehehehehuser posted image
ma ne vec pisat take, a ves moj je sov glih v sluzbo pa ga ne bo do 22.00! kr bo moro pol spet med malco prit domov hhehheheheeuser posted image user posted image  sam to ni niti tako slaba ideja, a ne da ne?
najboljsa borba proti user posted image  je veliko dunga dunga dunga dunga dunga in seveda se sproscenosti, smeha, ljubezni....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: nova borba se pripravlja
31.8.2007 13:58:07   
Anonimen
Punce tole s cimetom je resnica. Mam doma en seznam za vse bolezni, kjer pomaga cimet. Dobila sem ga od kolegice, ki vodi predavanja o zdravi prehrani.

(odgovor članu aja aja)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: nova borba se pripravlja
31.8.2007 14:12:49   
aja aja
no punce ce bodo nasi dragi kaj uriujeni al pa ne za akcijo taj pa kar v trgovino kr po 2-3 kg cimeta pa hitr en strudel sam s cimetom hehehehehhehehhehehehehuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: nova borba se pripravlja
31.8.2007 15:28:25   
spelka12
nati a potem veš še kakšno zdravilno rožco za našo bolezenuser posted image ?
Punce za danes se bom počasi poslovila:ne morem verjet.Prej sem sanjala o morju pa pride mojuser posted image in mi pove da moram do jutri spakirat.

(MI GREMO PA NA MORJE,SE PLAVAT NAUČIT)user posted image user posted image user posted image
Grem,odhajam se namakat za 2 dni.YUPIIII.Slo.obala vabi.Zdej bomo pa še večuser posted image user posted image dungali(joj aja kje najdeš te izraze,res so super).Še jagode,cimet in čokolado grem kupituser posted image .

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: nova borba se pripravlja
31.8.2007 15:29:24   
vita80
Pa ja popizdiš kake mate!user posted image user posted image user posted image  Ne vem, če mu ne bom šla hitro za sladico cimetov kompot z jabkami skuhat!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pol mu pa bom še z glavno sladico postregla.user posted image user posted image

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: nova borba se pripravlja
31.8.2007 15:30:12   
Anonimen
Bom za vikend napisala sem gor, zakaj vse pomaga CIMET.
Da čimprej zanosiš je pa splošno znano, čimveč user posted image user posted image user posted image .user posted image user posted image
Ok, malo za šalo, malo zares.user posted image

(odgovor članu spelka12)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: nova borba se pripravlja
31.8.2007 15:31:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: vita80

Pa ja popizdiš kake mate!user posted image user posted image user posted image  Ne vem, če mu ne bom šla hitro za sladico cimetov kompot z jabkami skuhat!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pol mu pa bom še z glavno sladico postregla.user posted image user posted image



Kaj še nisi šla?????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vita80)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: nova borba se pripravlja
31.8.2007 15:32:38   
vita80
Spelka12 uživaj na morju 1000/h pa vlk user posted image user posted image user posted image  z cimetom ti želim! Če pa vama zmanjka energije pa hitr v dan in noč po Red bull!user posted image  Uživaj in nepozaben vikend ti želim, pa da rata kaj dol al!user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: nova borba se pripravlja
31.8.2007 15:36:39   
vita80
Se smejite, sam cimet se pa ž kuha!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: nova borba se pripravlja
31.8.2007 16:21:42   
aja aja
user posted image u jaz si bom pa cimet pustla za rezervo...dokler je tk napalen mu nemislim se cimeta nudit, kr nevem kje bi pol koncala. sam pa ko to paljenje mal preneha pa stopim takoj v akcijo s cimetom...ja vedno je treba met kaksno rezervo. a ne?user posted image user posted image user posted image user posted image
spelka pa glej da bo vlko dunga dunga na morju aja pa dunga dunda pa plavanje ne gre najbols-taj le glej da bos za vsak slucaj lahko se znogam stala na dno...tak ves v akcijo pozabis mislit heheheheehda mi se med dunga dunga nebos se utopila ka bomo pa taj mi delala oz kateram foram se bomo pa taj mi smejaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


nas zascitniski znak user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: nova borba se pripravlja
31.8.2007 21:41:37   
aja aja
pa punce moje pa kje pa ste?
a mate dunga dunga na razporedu?
eh, saj moj dragi tud zdaj pride pa boma midva tud dungala user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: nova borba se pripravlja
1.9.2007 0:11:19   
LuNa73
dumba dumbike :) vidim da se prav lepo zabavate... Prav je tako! Se vam mogoce kaj pridruzim v nedeljo....Do takrat pa le pridno dumdumbajte in le glejte da teh eksplozivnih nabojev prevc ne porabite v slepih dnevih.... raje jih mal prisparajte ko bojo dnevi O user posted image .

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: nova borba se pripravlja
1.9.2007 19:07:08   
aja aja
eh, ce bojo pa do tedaj oslabeli bomo pa cimet uporabli...oooo mamo mi ze skrito rezervo heheheheheheheheheheh
pa lepo da si se kaj oglasla zgleda da si mela mal pocitka hehehehuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: nova borba se pripravlja
2.9.2007 14:55:13   
LuNa73
kaj zdaj "dumdumike", kje se skrivate? user posted image  
atakveselodumdumatedazaRRničasa?Pamimogrede,aješekejcimetaostalpotrgovinahalstevsepokuple?
user posted image

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: nova borba se pripravlja
2.9.2007 19:37:58   
vita80
Ojla punce! Jaz sn bla tak pridna, da sn fuuullllllll dober štrudel danes spekla. Mislim, da bom morala kr jaz vredi jest cimet, saj mi že premankuje energije!
user posted image user posted image user posted image  
Ti O dnevi me bojo pa ja na kapalno spravli!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ampak me se ne damouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: nova borba se pripravlja
2.9.2007 21:42:11   
spelka12
Hello.
Sem že nazaj.O kolk pa tale morje paše.Sva si nafilala baterije ker nama je cimeta zmanjkaluser posted image .
Ne zdej pa resno punce.
Aja hvala za opozorilo,sem se kopala samo v nizki vodiuser posted image .Pa ve? A je že katera od vas zmagala?
Mene so na morju tolk jajčniki boleli,da sem skor sigurna,da bom zmagala.SE MALO pa bo mojuser posted image prikukal na danuser posted image user posted image .
Malo sanjam.Se se nisem  navadla na gorenjski zrak,mi primorski bolj odgovarja pri dunganju.
Punce bodte pridne moj je že izpod tuša.AKCIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: nova borba se pripravlja
2.9.2007 21:45:24   
spelka12
Vita 80 a kompot tudi pomaga?Vidim,da imava naenkrat O dneve.
Meni tudi že počas zmanjkuje municije.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: nova borba se pripravlja
2.9.2007 21:57:39   
LuNa73
čujte punce, kdaj pa ve ne pričakujete te zlobne madamuser posted image ?

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: nova borba se pripravlja
2.9.2007 22:03:42   
spelka12
Jaz je sploh ne čakam,ne želim,ne pričakujem,ne zahtevam in res nočem13.9.no približno takrat,ker imam cikluse na 28-45 dni.
Kakor se madam tisti mesec zahoče.
Sem že na seznamu septemberk.
Luna vidim,da se ti tud tam sprehajaš.Jaz bi se,ampak so punce prehitre zameuser posted image .Prave klepetulje.

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: nova borba se pripravlja
2.9.2007 22:08:05   
LuNa73
ti se sam sprehodi!!! Sej jst tud včasih ne sledim, pa pol ke uletim nek nasredf noter...user posted image  Pa me tu bolj mal klepetamo user posted image ! Se bomo mogle bolj potrudit...
Pa spelka upam da plavaš z zaprtimi usti, da ne boš slučajn zanosila z nepravim... user posted image  Ko sem pa zgodbo na to temo slišala z odprtimi usti, pa sem bila pod mizo!user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: nova borba se pripravlja
2.9.2007 22:23:02   
aja aja
 ja kje smo? ja DUNGAMO!
hehehehehehehuser posted image user posted image user posted image
lejo lejo je pa le prisla domov pa vidim da tud upostevala nasvete glede globine vode.....
hm...m tud jaz ne pricakujem, ma sploh je ne rabim ...daj povej ce jo kera rabi jo ji podarim zastojn heheheheheeheh
ej, a ve katera ka bi lahko blo narobe z mano?
ze cel dan se mi moti kot noro pa sem mislila da zaradi tega kr kak gib prehiter pa sem pol ugotovila da z vsakim gibom mi je tako...ampak ze cel dan? ce jutri ne bo bolsi bom sla k dohtrjo

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: nova borba se pripravlja
2.9.2007 22:46:40   
LuNa73
spravi se k dohtarju! Pa porocaj kaj je reku!

(odgovor članu aja aja)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?